NFL csevegő
82 feliratkozó
több mint 6 éve
10 éve nem azBírom, hogy a Patsnek van évente vagy 2-3 veresége, de mindegyik után jön az apokalipszis hangulat a topicjukban, aztán az esetek felében csak megnyerik a Super Bowlt 😀mondjuk az, hogy Brady kiégett, már nem kérdés
tenorx
r.baggio
több mint 6 éve
Bírom, hogy a Patsnek van évente vagy 2-3 veresége, de mindegyik után jön az apokalipszis hangulat a topicjukban, aztán az esetek felében csak megnyerik a Super Bowlt 😀mondjuk az, hogy Brady kiégett, már nem kérdés
tenorx

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Bírom, hogy a Patsnek van évente vagy 2-3 veresége, de mindegyik után jön az apokalipszis hangulat a topicjukban, aztán az esetek felében csak megnyerik a Super Bowlt 😀
több mint 6 éve
www.facebook.com/OfficialMikeVick/photos/a.475447989188526/2810802492319719/?type=3&theaterBajnokcsapat!
steelwolf

több mint 6 éve
A kör megint teljes. több mint 6 éve
Úgy látszik senki se akarja Burrows-t. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
több mint 6 éve
Leginkább az, hohy mióta a bányában hagyta a deloreant ak-nak a humorérzéke is ott maradt 😊Hát ennyire nagy lenne a baj?! 😀
peach
Akkor ideje megtolattatni a lokomotívval!
több mint 6 éve
www.instagram.com/p/B5fpTA5JXcX/?igshid=1ude029usehyo&fbclid=IwAR08Vd7WuqaQluShvxLO0xQBW4lfwiYGihpW0HWnYCuqz76Msg3LyBZV3Ywmost olvastam, durva.
steelwolf
több mint 6 éve
több mint 6 éve
Talán inkább úgy lett volna szerencsés, hogy posztonként minden évtizedből 2t vagy 3t jelölnek. Én a HOF bejutási listát is rég kibővítettem volna már. Persze, így van nagyobb értéke annak ha valaki bent van, de igazságtalanabb is.Az biztos, de olyan listát még nem láttam ahol LT56 ne szerepelt volna.Jó nyilván LT, Bruce Smith, Ray Lewis meg társai kihagyhatatlanok kb. De pl futóknál olyat beválasztani, akinek nincs 2000 futott yardja karrierje alatt, és LT kimarad WTF?
ozibozi
kapitnono
Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
Az biztos, de olyan listát még nem láttam ahol LT56 ne szerepelt volna.Jó nyilván LT, Bruce Smith, Ray Lewis meg társai kihagyhatatlanok kb. De pl futóknál olyat beválasztani, akinek nincs 2000 futott yardja karrierje alatt, és LT kimarad WTF?
ozibozi

több mint 6 éve
twitter.com/Jeff_Nowak/status/1200652223220465664?s=19Akkor itt egy kis orosz ncaa kommentár is az év egyik legőrültebb jelenetével
😀😀😀
Borbinho

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
twitter.com/Jeff_Nowak/status/1200652223220465664?s=19És ez egyébként nem más, mint Björn Werner, Colts legend.
😀😀😀
Borbinho
több mint 6 éve
😀😀😀
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Az biztos, de olyan listát még nem láttam ahol LT56 ne szerepelt volna.
több mint 6 éve
Ez az alltime team nem alltime.Nyilván nem lehet olyan listát összeállítani amelyik mindenkinek megfelelne. Jó játékosok vannak a listákon ez kétségtelen, de közel sem a valaha volt legjobbak
braxa88

több mint 6 éve
Ez az alltime team nem alltime.
több mint 6 éve
Leginkább az, hohy mióta a bányában hagyta a deloreant ak-nak a humorérzéke is ott maradt 😊Én Staffordot.Ne is mond!Kemény, hogy már az ilyen képeken nem Juju a Steelers arca, hanem TJ (bár ennél nehezebb lett volna jobban kívülállóként mutatni a képen 😀 )A Lions-Golladay is meglepő.
tenorx
Bazzani
Én is Patriciát raktam volna!
akdestroyer
De elgondolkodtató (másként mondva szar), hogy mennyire nincsenek igazi sztárok ebben a csapatban.
Bazzani
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Én Staffordot.Ne is mond!Kemény, hogy már az ilyen képeken nem Juju a Steelers arca, hanem TJ (bár ennél nehezebb lett volna jobban kívülállóként mutatni a képen 😀 )A Lions-Golladay is meglepő.
tenorx
Bazzani
Én is Patriciát raktam volna!
akdestroyer
De elgondolkodtató (másként mondva szar), hogy mennyire nincsenek igazi sztárok ebben a csapatban.
több mint 6 éve
Ne is mond!Kemény, hogy már az ilyen képeken nem Juju a Steelers arca, hanem TJ (bár ennél nehezebb lett volna jobban kívülállóként mutatni a képen 😀 )A Lions-Golladay is meglepő.
tenorx
Bazzani
Én is Patriciát raktam volna!
több mint 6 éve
Kemény, hogy már az ilyen képeken nem Juju a Steelers arca, hanem TJ (bár ennél nehezebb lett volna jobban kívülállóként mutatni a képen 😀 )A Lions-Golladay is meglepő.
tenorx
több mint 6 éve
Ezt hagyjuk meg az eredménykövetőkbe 😀Meglehetősen rasszista ez a kép 😊És ráadásul még nő sincs rajta. 😕
warr_b
kristóf17

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"

