Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
A 16-osról 10ből 10 x eltalálta a kaput, de ha a fogadás tárgya az volt akkor a kapufát is. Egy átlag magyar még mellé sem tudná 10x rúgni a labdát ma, mert tuti egyszer véletlenül betalálna. A labdakezelés minősítése pedig kb a minősíthetetlen kategória.
ozibozi
Amúgy ez a kapufás sztori tényleg igaz lehet? 😀

több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Felmerült bennem ebben a témában, hogy a régi 40-50es évek játékosait mégis mennyire tudjuk jól megítélni. És itt nem arra gondolok elsősorban, hogy a foci rendszere mennyire más volt. Hanem arra, hogy mennyi és milyen minőségi felvétel van a játékukról.Sixo
Semennyire. Mint Puskásék generációját a fociban. A film felvétel sem segít, mer pl. Puskásról elég sok film felvétel van, de mai szemmely legfeljebb azt látod, hogy ma egy NB1-es focista is gyorsabb, jobban kezeli a labdát. A régi nagyon a régi idők körülményei között emelkedtek ki, régi edzésmódszerekkel, régi felszerelésben, régi terheléssel. Azt kellene érezni, hogy a régi időkben mennyire voltak a kortársakhoz képest dominánsak, azt meg élőben lehet igazán.

Ettől még minden évben kijön valami all time sorrend, mert mindenkinek van véleménye róla. Nem kell komolyan venni, és akkor egy jó is alkalom arra, hogy elővegyünk néhány közelmúlt beli és néhány réges régi felvételt és újranézzük. Komolyan véve csak idegesít.
peterk2005
Nem mostanában nézel te NB1-es meccseket 😊
NB2
A 6:3-ról pár éve találtak egy BBC felvételt, ami a teljes meccset adta, nem csak a mindenki által unalomig ismert gólokat. A legmeglepőbb számomra az volt, hogy – bár mindenhol azt hallod mennyivel gyorsabb a mai foci – a tempó mai szemmel nézve sem volt rossz - technikailag meg simán hozták a mai szintet. A védelmek nagyon átalakultak, egy labdás játékost, már 2-3an letámadnak, ami akkor nem volt jellemző, de simán láttam magam előtt, hogy azok a srácok ma is megállnák a helyüket. Ebből is azt gondolom, hogy az NFL játékosok az 50-es években szintén nem csak a saját korszakukban lehettek kiemelkedők, hanem bármelyik korban ott lettek volna a spiccen.
vpi
+ Vélhetően kevesebbet sipákoltak, színészkedtek, követelőztek!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 722
A 16-osról 10ből 10 x eltalálta a kaput, de ha a fogadás tárgya az volt akkor a kapufát is. Egy átlag magyar még mellé sem tudná 10x rúgni a labdát ma, mert tuti egyszer véletlenül betalálna. A labdakezelés minősítése pedig kb a minősíthetetlen kategória.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 6 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 682 — Patriot
Felmerült bennem ebben a témában, hogy a régi 40-50es évek játékosait mégis mennyire tudjuk jól megítélni. És itt nem arra gondolok elsősorban, hogy a foci rendszere mennyire más volt. Hanem arra, hogy mennyi és milyen minőségi felvétel van a játékukról.Sixo
Semennyire. Mint Puskásék generációját a fociban. A film felvétel sem segít, mer pl. Puskásról elég sok film felvétel van, de mai szemmely legfeljebb azt látod, hogy ma egy NB1-es focista is gyorsabb, jobban kezeli a labdát. A régi nagyon a régi idők körülményei között emelkedtek ki, régi edzésmódszerekkel, régi felszerelésben, régi terheléssel. Azt kellene érezni, hogy a régi időkben mennyire voltak a kortársakhoz képest dominánsak, azt meg élőben lehet igazán.

Ettől még minden évben kijön valami all time sorrend, mert mindenkinek van véleménye róla. Nem kell komolyan venni, és akkor egy jó is alkalom arra, hogy elővegyünk néhány közelmúlt beli és néhány réges régi felvételt és újranézzük. Komolyan véve csak idegesít.
peterk2005
Nem mostanában nézel te NB1-es meccseket 😊
NB2
A 6:3-ról pár éve találtak egy BBC felvételt, ami a teljes meccset adta, nem csak a mindenki által unalomig ismert gólokat. A legmeglepőbb számomra az volt, hogy – bár mindenhol azt hallod mennyivel gyorsabb a mai foci – a tempó mai szemmel nézve sem volt rossz - technikailag meg simán hozták a mai szintet. A védelmek nagyon átalakultak, egy labdás játékost, már 2-3an letámadnak, ami akkor nem volt jellemző, de simán láttam magam előtt, hogy azok a srácok ma is megállnák a helyüket. Ebből is azt gondolom, hogy az NFL játékosok az 50-es években szintén nem csak a saját korszakukban lehettek kiemelkedők, hanem bármelyik korban ott lettek volna a spiccen.

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 598 — JAFL Tampa GM
Nem szeretnék senki lelkivilágába belemászni de ezt a listát több volt és jelenlegi hc köztük BB állította össze többhetes munkával, adatelemzéssel. Én elhiszem , hogy nem mindenkinek szexi de innen MO-ról 10éves nfl nézés után megállapítani, hogy komolytalan , hát mit mondjak , eléggé megmosolyogtató...
Főleg azért mert kritizálni mindenki tud ebben az országban de még senkitől sem láttam itt egy "ellenlistát"
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 055 — nabege2@yahoo.com
Felmerült bennem ebben a témában, hogy a régi 40-50es évek játékosait mégis mennyire tudjuk jól megítélni. És itt nem arra gondolok elsősorban, hogy a foci rendszere mennyire más volt. Hanem arra, hogy mennyi és milyen minőségi felvétel van a játékukról.Sixo
Semennyire. Mint Puskásék generációját a fociban. A film felvétel sem segít, mer pl. Puskásról elég sok film felvétel van, de mai szemmely legfeljebb azt látod, hogy ma egy NB1-es focista is gyorsabb, jobban kezeli a labdát. A régi nagyon a régi idők körülményei között emelkedtek ki, régi edzésmódszerekkel, régi felszerelésben, régi terheléssel. Azt kellene érezni, hogy a régi időkben mennyire voltak a kortársakhoz képest dominánsak, azt meg élőben lehet igazán.

Ettől még minden évben kijön valami all time sorrend, mert mindenkinek van véleménye róla. Nem kell komolyan venni, és akkor egy jó is alkalom arra, hogy elővegyünk néhány közelmúlt beli és néhány réges régi felvételt és újranézzük. Komolyan véve csak idegesít.
peterk2005
Nem mostanában nézel te NB1-es meccseket 😊
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Felmerült bennem ebben a témában, hogy a régi 40-50es évek játékosait mégis mennyire tudjuk jól megítélni. És itt nem arra gondolok elsősorban, hogy a foci rendszere mennyire más volt. Hanem arra, hogy mennyi és milyen minőségi felvétel van a játékukról.Sixo
Semennyire. Mint Puskásék generációját a fociban. A film felvétel sem segít, mer pl. Puskásról elég sok film felvétel van, de mai szemmely legfeljebb azt látod, hogy ma egy NB1-es focista is gyorsabb, jobban kezeli a labdát. A régi nagyon a régi idők körülményei között emelkedtek ki, régi edzésmódszerekkel, régi felszerelésben, régi terheléssel. Azt kellene érezni, hogy a régi időkben mennyire voltak a kortársakhoz képest dominánsak, azt meg élőben lehet igazán.

Ettől még minden évben kijön valami all time sorrend, mert mindenkinek van véleménye róla. Nem kell komolyan venni, és akkor egy jó is alkalom arra, hogy elővegyünk néhány közelmúlt beli és néhány réges régi felvételt és újranézzük. Komolyan véve csak idegesít.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Ez a 100-as lista egyre komolytalanabb.!
🤘gaben🤘
JJ Watt kihagyása után én teljesen elengedtem
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 twitter.com/brgridiron/status/1203189211504865280
Tony Adams
Sőt, mondok jobbat, a Miami Miracle óta 0–13 Drake mutatója. És még mondja nekem valaki, hogy nem adta el a lelkét azért a playért^^

 www.youtube.com/watch?v=uiz87A3RpEw

több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 093 — Apu ökölbeszorított keze
Nekem Dawkins is egy korszakos zseni volt.

több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Felmerült bennem ebben a témában, hogy a régi 40-50es évek játékosait mégis mennyire tudjuk jól megítélni. És itt nem arra gondolok elsősorban, hogy a foci rendszere mennyire más volt. Hanem arra, hogy mennyi és milyen minőségi felvétel van a játékukról. Ha az akkori szakértők valakit jónak gondoltak, van-e rá elég megfelelő minőségű felvétel, hogy saját szemeddel, meg tudd nézni, hogy az a játékos tényleg mennyire is volt jó, hogyan viszonyul a játéka más korszakok játékosaihoz, és nem csak egy highlight videót akarsz a legjobb playeiről hanem látni akarod az átlag teljesítményét. Csak nekem van olyan érzésem, hogy ezen játékosok megítélésének 80%a az akkori szakértők elbeszélése?
Vagy például egy DB-t, hogy ítélsz meg abból a korból, ha mondjuk nem felé megy a play és nem mutatja a kamera egyáltalán. Manapság a DB-k megítélésének döntő része olyan playekben történik amikor nem feléjük megy a labda. Mintha csak a ballhawker secondary-k lettek volna emberek, a Darrelle Revisek meg nem számítottak jónak. Virginia Techről jöttél vagy menj a picsába. Vagy csak az általam látott régi meccseken látni nehezen az ilyeneket?

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 361 — WHO DAT!!!!
Nekem a S-nél hiányzik egy másik játékos is Troy mellett.
Az utolsó védő aki Heismant nyert.
Az utolsó DB aki DRoY -t nyert.
9 Pro Bowl, 4 All Pro first team, 4 All Pro second team.
5. hely az all time INT listán.
Charles Woodson
alatriste
Mert a cbk között volt jelölve mondjuk ott sem jutott be...
Annyi javítás, hogy Lattimore nálunk Droy lett cb ként ugye 2017 ben. Gondolom DPOY akart lenni 😁

Szerkesztette: kapitnono


több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers 11 931 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nekem a S-nél hiányzik egy másik játékos is Troy mellett.
Az utolsó védő aki Heismant nyert.
Az utolsó DB aki DRoY -t nyert.
9 Pro Bowl, 4 All Pro first team, 4 All Pro second team.
5. hely az all time INT listán.
Charles Woodson


Liverpool Fc
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
 www.instagram.com/p/B5wYhQBAbJL/?hl=hu

Troy?
steelwolf
Troy szerintem simán beférne Christiansen, Houston vagy Wilson helyére. Nyilván Reed, Lott meg Tunnell az no brainer szerintem
kapitnono
Hááát, nehéz ez.
Houston csak 12x volt All-Pro.
Christiansen az '50-es évek legjobb S-je volt egyértelműen.
Wilson meg Fitzgerald mellett a Cardinals franchise történetek legjobb játékosa, ha Fitz bekerül, akkor Wilson helyére azt mondom OK, de Houston meg Christansen egyértelműen legalább olyan domináns játékos volt a maga idejében, mint Polamalu.
empty taxi
Nyilván korszakokat nehéz összehasonlítani, de azért a mai passz orientált nfl ben ilyen teljesítményt nyújtani passzvédekezésben mint az ötvenes években, ahol a futás volt a jellemző inkább... Szerintem nagyobb dolog.
kapitnono
Ezért is nagy dolog h Christiansen karrierje folyamán átlagban minden 2. meccsen fogott egy picket 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 361 — WHO DAT!!!!
 www.instagram.com/p/B5wYhQBAbJL/?hl=hu

Troy?
steelwolf
Troy szerintem simán beférne Christiansen, Houston vagy Wilson helyére. Nyilván Reed, Lott meg Tunnell az no brainer szerintem
kapitnono
Hááát, nehéz ez.
Houston csak 12x volt All-Pro.
Christiansen az '50-es évek legjobb S-je volt egyértelműen.
Wilson meg Fitzgerald mellett a Cardinals franchise történetek legjobb játékosa, ha Fitz bekerül, akkor Wilson helyére azt mondom OK, de Houston meg Christansen egyértelműen legalább olyan domináns játékos volt a maga idejében, mint Polamalu.
empty taxi
Nyilván korszakokat nehéz összehasonlítani, de azért a mai passz orientált nfl ben ilyen teljesítményt nyújtani passzvédekezésben mint az ötvenes években, ahol a futás volt a jellemző inkább... Szerintem nagyobb dolog.


több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 916 — Colts Fan
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
 www.instagram.com/p/B5wYhQBAbJL/?hl=hu

Troy?
steelwolf
Troy szerintem simán beférne Christiansen, Houston vagy Wilson helyére. Nyilván Reed, Lott meg Tunnell az no brainer szerintem
kapitnono
Hááát, nehéz ez.
Houston csak 12x volt All-Pro.
Christiansen az '50-es évek legjobb S-je volt egyértelműen.
Wilson meg Fitzgerald mellett a Cardinals franchise történetek legjobb játékosa, ha Fitz bekerül, akkor Wilson helyére azt mondom OK, de Houston meg Christansen egyértelműen legalább olyan domináns játékos volt a maga idejében, mint Polamalu.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Lehetetlen korszakokat összehasonlítani.
Mondjuk a jelenkor legjobbjait se sikerül hibátlanul megtalálni (PP LOL)

Számomra, érzésre, Polamaluval se lenne gyengébb az all time DB sor, de egyébként csak felidegesíteni tudom magam ezeken a listákon

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 361 — WHO DAT!!!!
 www.instagram.com/p/B5wYhQBAbJL/?hl=hu

Troy?
steelwolf
Troy szerintem simán beférne Christiansen, Houston vagy Wilson helyére. Nyilván Reed, Lott meg Tunnell az no brainer szerintem

Szerkesztette: kapitnono


több mint 6 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Steelers szurkolóként nagyon felbasz, hogy nincs ott Troy.
Nem tudom, hogy a szurkoló bias szól-e belőlem, vagy ti is így érzitek?
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Ez a 100-as lista egyre komolytalanabb.!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 970 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.82787-15/669399115_18583374772047206_4480649521321463371_n.jpg?stp=c288.0.864.864a_dst-jpg_e35_s640x640_tt6&_nc_cat=105&ccb=7-5&_nc_sid=18de74&efg=eyJlZmdfdGFnIjoiQ0FST1VTRUxfSVRFTS5iZXN0X2ltYWdlX3VybGdlbi5DMyJ9&_nc_ohc=v8_dVmPK6j8Q7kNvwGOYfwL&_nc_oc=AdpUf5_9Ul8dk4lVpgth_TzxWU-zDwm-uIkmyrrGg9rZylRh-PN67vXYtJyrlK_kd0I&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&_nc_gid=d8M8VSJpNjYmLfOKAOKpoQ&_nc_ss=7b60f&oh=00_Af8xNdIPnBy1xX4Ou9sfHc5DEIjN4iL6ltKntOcScf6-SQ&oe=6A452516
NFL on ESPN on Instagram: "Deion. Ed Reed. Hester. Check out the DBs and specialists that made the cut for the #NFL100 All-Time Team 🙌 (via @nfl)"
14K likes, 159 comments - espnnfl on December 6, 2019: "Deion. Ed Reed. Hester. Check out the DBs and specialists that made the cut for the #NFL100 All-Time Team 🙌 (via @nfl)".


Troy?
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 970 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.82787-15/653692745_18346334227209635_1497236600539494479_n.jpg?stp=c288.0.864.864a_dst-jpg_e35_s640x640_tt6&_nc_cat=102&ccb=7-5&_nc_sid=18de74&efg=eyJlZmdfdGFnIjoiQ0FST1VTRUxfSVRFTS5iZXN0X2ltYWdlX3VybGdlbi5DMyJ9&_nc_ohc=873PKzmtTbcQ7kNvwErfW5y&_nc_oc=AdofUunYA-F40MCdvfXrIpX67ai7OFBWLDbgMA4nhJa1grQPuF-Wc23O9XGM2PLtH8M&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&_nc_gid=6ouPGsqwrD8B5j55TnduFg&_nc_ss=7b60f&oh=00_Af-PZ4bcGeVvylDC3SxAwCdLK-XPSwKPQogKlgOeAl1LWw&oe=6A4525BA
NFL on Instagram: "Seven cornerbacks, six safeties, and six specialists made the #NFL100 All-Time Team! [SWIPE]"
89K likes, 1,204 comments - nfl on December 6, 2019: "Seven cornerbacks, six safeties, and six specialists made the #NFL100 All-Time Team! [SWIPE]".
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Nem azt mondom, hogy tökéletes lenne, hanem, hogy igazságosabb.
tenorx
Nade a világ nem igazságos.
Ráadásul szerinted igazságosabb lenne, szerintem meg így igazságosabb.
Kinek az igazsága az igazságosabb igazság?
Sobri Jóska
semmiféle igazságró nincs szó, ez a szabály

Leültek a trösztvédett bukik saszonták, aki megnyeri a csoportyát az kap egy kasszameccset otthon, nyócvan dodóér adhattyák a rántottrépát. S ezek igazi régivágású bukik, kassza csörög, kutya ugat - szarnak a vadkártyásra, az azér van, hogy a csopigyőztes tömhesse a buxát. Ennyiannyi.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 408 — #NoStress
Nem azt mondom, hogy tökéletes lenne, hanem, hogy igazságosabb.
tenorx
Nade a világ nem igazságos.
Ráadásul szerinted igazságosabb lenne, szerintem meg így igazságosabb.
Kinek az igazsága az igazságosabb igazság?