Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez egy kicsit kérdőjelessé teszi az egyes pontot, ami egyébként valószínűnek tűnik. Az egészben az amatőrség a nagyon fura.zinedine5
Az egész dolog nevetséges, régen el kellett volna törölni ezt a nem lehet videózni szabályt. Valamikor biztosan volt értelme, mert nem lehetett normális video felvételt máshogy szerezni. De manapság amikor fel lehet ülni a nézőtérre a pálya másik oldalára és 60 méterről egy szál mobiltelefonnal 4k-ban fel lehet venni az egész meccset, semmi értelme tiltani.

Viszont egy szervezetben muszáj, hogy tiszták legyenek a szabályok, különben káosz van. Ha úgy döntök, hogy challengelhetővé teszem a DPI-t, akkor legyen tényleg challengelhető is. Ha homokba dugom a fejem és visszadobok minden challenge-et, az a létező legrosszabb megoldás, mert senki se tudja mihez tartsa magát. Ha úgy döntök, hogy öltönyben kell a munkahelyre jönni, akkor mindig, mindenki öltönyben jöjjön. Akkor is, ha aznap csak a golyóit izzasztaná öltönyben az asztal mögött ülve. És ha valaki nem öltönyben jön, akkor haza van zavarva, másodjára meg ki van rúgva. Ez a rendszer tiszta. Ha elkezdem szétszálazni, hogy oké, a szabály az, hogy öltönybe gyere, de ma úgyse mész sehova, elnézem, abból csak káosz lesz. Akkor töröljem el a szabályt a fenébe, és bízzam az alkalmazottra, hogy tudja mikor kell felöltözni rendesen.

Van egy érvényes NFL szabály, ami szerint tilos videózni az oldalvonalat. Mindegy milyen okból. Ha szülinapi felvétel készül akkor is. Ha do your job, akkor is. A Patriots volt olyan balfasz, hogy megszegte ezt a szabályt. Éppen ők, akiknek van már egy hasonló ügy a hátuk mögött. Nekik kellett volna leginkább odafigyelniük. Fölösleges ezt elhúzni. Kapjanak valami szemmel is látható, de nem is hülyén eltúlzott bírságot, aztán zárják le, és move on. A Patriots meg rúgja ki az egész video production teamet, ha kell. És figyeljen már oda, hogy ne alkalmazzon ekkora b*lfaszokat a jövőben.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 738
A kongresszusi meghallgatás memója, ha annyira kíváncsi vagy a Spygate-re:

 books.google.hu/books?id=E9DC9ONUcrUC&pg=PA11539&lpg=PA11539&dq=Videotaping+opposing+coaches&source=bl&ots=UL3lQpXWY0&sig=ACfU3U2I8xnvWr-XttckM_cckgOD49w94Q&hl=hu&sa=X&ved=2ahUKEwiP46b2m67mAhUr6KYKHXTBBhYQ6AEwCXoECAgQAQ#v=onepage&q=Videotaping%20opposing%20coaches&f=false

A lényeg, hogy nem tilos az ellenfél edzőinek filmezése, de előre be kell jelenteni, engedélyeztetni, meghatározott helyről, szögben, ideig stb lehet filmezni. Az oldalvonali közelítő felvételek pl pont tilosak, nyilván éppen a kézjelek rögzítése miatt, mert utána a videóelemzők rávágják a meccsfelvételeket és egy algoritmus kielemzi, hogy nagy többségében hogyan reagál XY csapategység vagy ember az adott jelhalmazra.

A mostaniban pont az a büdös számomra, hogy miért nem a Browns-t filmezték, ha arra volt hozzájárulásuk, a Bengalst meg pont nem értesítették.
Fast Willie
Annyira nem, de köszi.

Értem amit írsz, csak a számomra is valószínűbb verzió ellentmondásos voltára és amatőrségére hívtam fel a figyelmet.
zinedine5
Amatőr-nem amatőr, nézőpont kérdése. Ebben az esetben szerintem full véletlen, hogy egy másik csapat alkalmazottja kiszúrta, kb ebből lett "ügy". Elképzelhető, hogy milliószor megtörtént, nem csak a Patriotsnál, és senkinek nem szúrt szemet, nem is feltétlenül gondolnak rá. Gondolom nem matatnak át minden alkalmazottat, különösen nem a saját stadionban és nem hiszem hogy ligaellenőr azt vizsgálná, hogy éppen fol forog kamera és mit vesz.

Mondjuk az elképesztő, hogy "álruhában" ténykedtek a filmesek, azért ez szervezettségre utal és szerintem Krafték azért erről tudnak, ha már az ő cégük logója alatt futott a sztori. Titkosszolgálati módszereket nem feltételezek, drónokkal is volt már mondjuk próbálkozás, de lehet, hogy azok jeleit zavarják (akár a közvetítés frekvenciái, interferencia, etc.), meg azért feltűnőbb, mint tömegben filmezgetni
több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
A kongresszusi meghallgatás memója, ha annyira kíváncsi vagy a Spygate-re:

 books.google.hu/books?id=E9DC9ONUcrUC&pg=PA11539&lpg=PA11539&dq=Videotaping+opposing+coaches&source=bl&ots=UL3lQpXWY0&sig=ACfU3U2I8xnvWr-XttckM_cckgOD49w94Q&hl=hu&sa=X&ved=2ahUKEwiP46b2m67mAhUr6KYKHXTBBhYQ6AEwCXoECAgQAQ#v=onepage&q=Videotaping%20opposing%20coaches&f=false

A lényeg, hogy nem tilos az ellenfél edzőinek filmezése, de előre be kell jelenteni, engedélyeztetni, meghatározott helyről, szögben, ideig stb lehet filmezni. Az oldalvonali közelítő felvételek pl pont tilosak, nyilván éppen a kézjelek rögzítése miatt, mert utána a videóelemzők rávágják a meccsfelvételeket és egy algoritmus kielemzi, hogy nagy többségében hogyan reagál XY csapategység vagy ember az adott jelhalmazra.

A mostaniban pont az a büdös számomra, hogy miért nem a Browns-t filmezték, ha arra volt hozzájárulásuk, a Bengalst meg pont nem értesítették.
Fast Willie
Annyira nem, de köszi.

Értem amit írsz, csak a számomra is valószínűbb verzió ellentmondásos voltára és amatőrségére hívtam fel a figyelmet.
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 738
Tippek a Patriots szezon utáni büntetésére???
Szerintem elküldik a szertárost, kapnak 10$ büntetést és Billnek adni kell egy 120 perces interjút!
🤘gaben🤘
Jaja, hiszen amire Rodgers ejnye-bejnyét sem kapott, arra Brady 4 meccset, meg 1.5 év boszorkányüldözést. Valóban a Patriotsot szokták méltatlanul alulbüntetni, jogos a felvetés 😒
Wyatt
alulbüntetés? Belichicknek szerintem halálbüntetéssel érne fel egy 120 perces interjú, de biztos inkább odaadna egy első körös picket.
Black_Adder
De a Bengalst minek videózták 😀
1 győzelmük van idén azt is tombolán nyerték...
Heisman Trophy
Tények ismerete hiányában nyilván nem egzakt, amit írok és nem is igazán foglalkoztat, de a hír láttán először felötlött bennem, hogy:

1.) Lehetséges, hogy nem ez volt az első videózásuk, csak most buktak le, mert valaki figyelmes volt?
2.) Lehetséges, hogy a Bengals hasonló vagy azonos jelrendszert használ, mint egy közvetlen rivális? Az túl nyilvánvaló dolog, hogyha azt a PO riválist veszed, mintha egy gyenge csapatot, aminek a meccsére ráadásul nincs engedélyed és valszeg nem is kapsz. Itt meg van rá alkalom...

Mondom, ez csak egy ötletelés, konteó és egyáltalán nem gondolom, hogy valid lenne, csak gondoltam megjegyzem...
Fast Willie
Szerintem egyáltalán nem esélytelen, nekem is az első pont jutott eszembe
Wyatt
Elvileg a Browns tudott róla, hogy van videós ember, csak az mást filmezett. Nem tudom más idegenbeli meccseken volt-e hivatalos videós, de még nem olvastam. Szóval ha más csapatokat is filmeztek, akkor ezt most miért jelentették be előre külön?
Ez egy kicsit kérdőjelessé teszi az egyes pontot, ami egyébként valószínűnek tűnik.

Az egészben az amatőrség a nagyon fura.
zinedine5
A kongresszusi meghallgatás memója, ha annyira kíváncsi vagy a Spygate-re:

 books.google.hu/books?id=E9DC9ONUcrUC&pg=PA11539&lpg=PA11539&dq=Videotaping+opposing+coaches&source=bl&ots=UL3lQpXWY0&sig=ACfU3U2I8xnvWr-XttckM_cckgOD49w94Q&hl=hu&sa=X&ved=2ahUKEwiP46b2m67mAhUr6KYKHXTBBhYQ6AEwCXoECAgQAQ#v=onepage&q=Videotaping%20opposing%20coaches&f=false

A lényeg, hogy nem tilos az ellenfél edzőinek filmezése, de előre be kell jelenteni, engedélyeztetni, meghatározott helyről, szögben, ideig stb lehet filmezni. Az oldalvonali közelítő felvételek pl pont tilosak, nyilván éppen a kézjelek rögzítése miatt, mert utána a videóelemzők rávágják a meccsfelvételeket és egy algoritmus kielemzi, hogy nagy többségében hogyan reagál XY csapategység vagy ember az adott jelhalmazra.

A mostaniban pont az a büdös számomra, hogy miért nem a Browns-t filmezték, ha arra volt hozzájárulásuk, a Bengalst meg pont nem értesítették.
több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
Tippek a Patriots szezon utáni büntetésére???
Szerintem elküldik a szertárost, kapnak 10$ büntetést és Billnek adni kell egy 120 perces interjút!
🤘gaben🤘
Jaja, hiszen amire Rodgers ejnye-bejnyét sem kapott, arra Brady 4 meccset, meg 1.5 év boszorkányüldözést. Valóban a Patriotsot szokták méltatlanul alulbüntetni, jogos a felvetés 😒
Wyatt
alulbüntetés? Belichicknek szerintem halálbüntetéssel érne fel egy 120 perces interjú, de biztos inkább odaadna egy első körös picket.
Black_Adder
De a Bengalst minek videózták 😀
1 győzelmük van idén azt is tombolán nyerték...
Heisman Trophy
Tények ismerete hiányában nyilván nem egzakt, amit írok és nem is igazán foglalkoztat, de a hír láttán először felötlött bennem, hogy:

1.) Lehetséges, hogy nem ez volt az első videózásuk, csak most buktak le, mert valaki figyelmes volt?
2.) Lehetséges, hogy a Bengals hasonló vagy azonos jelrendszert használ, mint egy közvetlen rivális? Az túl nyilvánvaló dolog, hogyha azt a PO riválist veszed, mintha egy gyenge csapatot, aminek a meccsére ráadásul nincs engedélyed és valszeg nem is kapsz. Itt meg van rá alkalom...

Mondom, ez csak egy ötletelés, konteó és egyáltalán nem gondolom, hogy valid lenne, csak gondoltam megjegyzem...
Fast Willie
Szerintem egyáltalán nem esélytelen, nekem is az első pont jutott eszembe
Wyatt
Elvileg a Browns tudott róla, hogy van videós ember, csak az mást filmezett. Nem tudom más idegenbeli meccseken volt-e hivatalos videós, de még nem olvastam. Szóval ha más csapatokat is filmeztek, akkor ezt most miért jelentették be előre külön?
Ez egy kicsit kérdőjelessé teszi az egyes pontot, ami egyébként valószínűnek tűnik.

Az egészben az amatőrség a nagyon fura.
több mint 6 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Megint rasszista az NFL AB szerint
több mint 6 éve
SBL Green Bay Packers 2 900
Tippek a Patriots szezon utáni büntetésére???
Szerintem elküldik a szertárost, kapnak 10$ büntetést és Billnek adni kell egy 120 perces interjút!
🤘gaben🤘
Jaja, hiszen amire Rodgers ejnye-bejnyét sem kapott, arra Brady 4 meccset, meg 1.5 év boszorkányüldözést. Valóban a Patriotsot szokták méltatlanul alulbüntetni, jogos a felvetés 😒
Wyatt
Miért is kellett volna Rodgersnek büntetést kapnia? Amiért azt mondta, hogy ő azt szereti ha a megadott határértékeken belül, inkább a felső értékhez közelít a labda nyomása?
Tudtommal nem találtak egyetlen GB-s labdát sem, ami a megengedettnél keményebbre lett volna fújva és a titkárát sem kérte meg, hogy kalapáccsal verje szét a telefonját.
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Elméleti kérdés:

Van egy szupertehetséges fiatal játékos x egyetemen, tutira top5 pick lenne a drafton.
Viszont kijelenti, hogy márpedig ő hatalmas die hard Z nfl csapat fanja (akik teszemazt kb. 20. helyen húzhatnának a drafton), és ő sehol máshol nem akar játszani, ha más csapat draftolja, akkor inkább abbahagyja a focit és elmegy zongoraművésznek 😊
Ilyenkor mi van? Szankcionálja az ilyesmit valahogy a liga? Vagy megtehet ilyet egy újonc játékos?
warr_b
John Elway kijelentette draft előtt, hogy ha a Colts draftolja őt, akkor baseballozni fog. (Korábban Yankees draftolta a 2. körben)
A Colts draftolta őt, Elway tartotta amit a draft előtt mondott, így Denverbe trade-elték, a többi történelem. Szankció nem volt.

Nem tudom Eli Manning előre szólt-e a Chargersnek vagy sem, de ő is trade-et követelt draft után.


Szóval megteheti. Más kérdés mekkora pofára esés, ha annak az 1 csapatnak meg nem kell, mert akkor tényleg mehet zongoraművésznek.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 401 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Elméleti kérdés:

Van egy szupertehetséges fiatal játékos x egyetemen, tutira top5 pick lenne a drafton.
Viszont kijelenti, hogy márpedig ő hatalmas die hard Z nfl csapat fanja (akik teszemazt kb. 20. helyen húzhatnának a drafton), és ő sehol máshol nem akar játszani, ha más csapat draftolja, akkor inkább abbahagyja a focit és elmegy zongoraművésznek 😊
Ilyenkor mi van? Szankcionálja az ilyesmit valahogy a liga? Vagy megtehet ilyet egy újonc játékos?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tippek a Patriots szezon utáni büntetésére???
Szerintem elküldik a szertárost, kapnak 10$ büntetést és Billnek adni kell egy 120 perces interjút!
🤘gaben🤘
Jaja, hiszen amire Rodgers ejnye-bejnyét sem kapott, arra Brady 4 meccset, meg 1.5 év boszorkányüldözést. Valóban a Patriotsot szokták méltatlanul alulbüntetni, jogos a felvetés 😒
Wyatt
alulbüntetés? Belichicknek szerintem halálbüntetéssel érne fel egy 120 perces interjú, de biztos inkább odaadna egy első körös picket.
Black_Adder
De a Bengalst minek videózták 😀
1 győzelmük van idén azt is tombolán nyerték...
Heisman Trophy
Tények ismerete hiányában nyilván nem egzakt, amit írok és nem is igazán foglalkoztat, de a hír láttán először felötlött bennem, hogy:

1.) Lehetséges, hogy nem ez volt az első videózásuk, csak most buktak le, mert valaki figyelmes volt?
2.) Lehetséges, hogy a Bengals hasonló vagy azonos jelrendszert használ, mint egy közvetlen rivális? Az túl nyilvánvaló dolog, hogyha azt a PO riválist veszed, mintha egy gyenge csapatot, aminek a meccsére ráadásul nincs engedélyed és valszeg nem is kapsz. Itt meg van rá alkalom...

Mondom, ez csak egy ötletelés, konteó és egyáltalán nem gondolom, hogy valid lenne, csak gondoltam megjegyzem...
Fast Willie
Szerintem egyáltalán nem esélytelen, nekem is az első pont jutott eszembe
Wyatt
És szinte biztos hogy másik 31 csapat is ugyanezt csinálja.
samu09
Ez most irreleváns persze, hogy más is csinálja-e, eddig sem számított 😊

Mondjuk egy játékost szerződtetni a playbook miatt nem tudom, mennyivel kevésbé inkorrekt, vagy akár egy all 22 kameraállásból elemezni a dolgokat, ahol ugyanúgy lehet látni az edzőket, mit mutogatnak. Kicsit túl van ez szerintem gondolva, most nagyon sarkítva az is lehetne érv, hogy ne nézze meg valaki az irányító dobásait, az adott passz-szituációknál, mert előnybe kerülhet vele. Kicsit olyan, mintha azt mondanád, hogy ne készülj fel minden rendelkezésre álló dologgal a meccsre, hanem csak mondjuk a feléből

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 321 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nevetséges hülyeségnek tartom ezt az egész "kém" ügyet ugyan úgy mint a deflagatet, nem elég izgalmas a szezon, nincs elég fantasztikus sztori, ki kellett valamit találni, amit felfújhatnak...... Szerintem!

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Nem szeretnék senki lelkivilágába belemászni de ezt a listát több volt és jelenlegi hc köztük BB állította össze többhetes munkával, adatelemzéssel. Én elhiszem , hogy nem mindenkinek szexi de innen MO-ról 10éves nfl nézés után megállapítani, hogy komolytalan , hát mit mondjak , eléggé megmosolyogtató...
Főleg azért mert kritizálni mindenki tud ebben az országban de még senkitől sem láttam itt egy "ellenlistát"
gordon
Ezen ne múljon. Mielőtt vki bármiféle nagyobb rangsort belelátna, alfabetikus sorrendben vannak az emberek posztonként.
QB (8): Tom Brady, Brett Favre, Otto Graham, Peyton Manning, Joe Montana, Aaron Rodgers, Johnny Unitas, Steve Young
RB (6): Dutch Clark, Eric Dickerson, Walter Payton, Barry Sanders, O.J. Simpson, Emmitt Smith
FB (2): Jim Brown, Jim Taylor
WR (8): Lance Alworth, Antonio Brown, Lavvie Dilweg, Don Hutson, Randy Moss, Terrell Owens, Jerry Rice, Del Shofner
TE (4): Dave Casper, Tony Gonzalez, Rob Gronkowski, Shannon Sharpe
OT (9): Rosey Brown, Lou Creekmur, Forrest Gregg, Ron Mix, Anthony Munoz, Jim Parker, Joe Thomas, Jim Tyrer, Ron Yary
OG (9): Larry Allen, Alan Faneca, Danny Fortmann, John Hannah, Steve Hutchinson, Larry Little, Bruce Matthews, Randall McDaniel, Gene Upshaw
C (5): Dermontti Dawson, Jim Ringo, Jim Otto, Bulldog Turner, Mike Webster
DI (12): Aaron Donald, Joe Greene, Cortez Kennedy, Bob Lilly, Leo Nomellini, Merlin Olsen, Alan Page, John Randle, Warren Sapp, J.J. Watt, Randy White, Kevin Williams
ED (9): Gino Marchetti, Andy Robustelli, Bruce Smith, Michael Strahan, Terrell Suggs, Lawrence Taylor, Jason Taylor, Reggie White, Jack Youngblood
LB (13): Chuck Bednarik, Bobby Bell, Derrick Brooks, Bill George, Randy Gradishar, Jack Ham, Luke Kuechly, Jack Lambert, Ray Lewis, Joe Schmidt, Junior Seau, Mike Singletary, Brian Urlacher
CB (5): Mel Blount, Willie Brown, Deion Sanders, Charles Woodson, Rod Woodson
S (7): Jack Christiansen, Kenny Easley, Ronnie Lott, Troy Polamalu, Ed Reed, Johnny Robinson, Larry Wilson
K (2): Paddy Driscoll, Mark Moseley
P (1): Shane Lechler
empty taxi
Dutch Clarkot honnan tudod hogy jobb mint LT és AP?
Vagy Lavvie Dilwegről még nem hallottam, biztos nagy király volt a csávó a sok allpro címe miatt, de az egész karriere alatt elért 443 elkapott yarddal hogy került a legjobb WRek közé?
nem kötekedés, érdekel mert nem ismerem őket.
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 738
Tippek a Patriots szezon utáni büntetésére???
Szerintem elküldik a szertárost, kapnak 10$ büntetést és Billnek adni kell egy 120 perces interjút!
🤘gaben🤘
Jaja, hiszen amire Rodgers ejnye-bejnyét sem kapott, arra Brady 4 meccset, meg 1.5 év boszorkányüldözést. Valóban a Patriotsot szokták méltatlanul alulbüntetni, jogos a felvetés 😒
Wyatt
alulbüntetés? Belichicknek szerintem halálbüntetéssel érne fel egy 120 perces interjú, de biztos inkább odaadna egy első körös picket.
Black_Adder
De a Bengalst minek videózták 😀
1 győzelmük van idén azt is tombolán nyerték...
Heisman Trophy
Tények ismerete hiányában nyilván nem egzakt, amit írok és nem is igazán foglalkoztat, de a hír láttán először felötlött bennem, hogy:

1.) Lehetséges, hogy nem ez volt az első videózásuk, csak most buktak le, mert valaki figyelmes volt?
2.) Lehetséges, hogy a Bengals hasonló vagy azonos jelrendszert használ, mint egy közvetlen rivális? Az túl nyilvánvaló dolog, hogyha azt a PO riválist veszed, mintha egy gyenge csapatot, aminek a meccsére ráadásul nincs engedélyed és valszeg nem is kapsz. Itt meg van rá alkalom...

Mondom, ez csak egy ötletelés, konteó és egyáltalán nem gondolom, hogy valid lenne, csak gondoltam megjegyzem...
Fast Willie
Szerintem egyáltalán nem esélytelen, nekem is az első pont jutott eszembe
Wyatt
És szinte biztos hogy másik 31 csapat is ugyanezt csinálja.
samu09
Szerintem mi még ehhez is hülyék vagyunk. A mi kamerásunk háttal áll a pályának. Legalábbis az eredményekből ez látszik.
Bazzani
Ti a saját jeleiteket veszitek, aztán a video roomban magyarázza Patrícia a Def-nek hogy miért mutogatja a fuckot😂
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 251 — Axel Foley
Tippek a Patriots szezon utáni büntetésére???
Szerintem elküldik a szertárost, kapnak 10$ büntetést és Billnek adni kell egy 120 perces interjút!
🤘gaben🤘
Jaja, hiszen amire Rodgers ejnye-bejnyét sem kapott, arra Brady 4 meccset, meg 1.5 év boszorkányüldözést. Valóban a Patriotsot szokták méltatlanul alulbüntetni, jogos a felvetés 😒
Wyatt
alulbüntetés? Belichicknek szerintem halálbüntetéssel érne fel egy 120 perces interjú, de biztos inkább odaadna egy első körös picket.
Black_Adder
De a Bengalst minek videózták 😀
1 győzelmük van idén azt is tombolán nyerték...
Heisman Trophy
Tények ismerete hiányában nyilván nem egzakt, amit írok és nem is igazán foglalkoztat, de a hír láttán először felötlött bennem, hogy:

1.) Lehetséges, hogy nem ez volt az első videózásuk, csak most buktak le, mert valaki figyelmes volt?
2.) Lehetséges, hogy a Bengals hasonló vagy azonos jelrendszert használ, mint egy közvetlen rivális? Az túl nyilvánvaló dolog, hogyha azt a PO riválist veszed, mintha egy gyenge csapatot, aminek a meccsére ráadásul nincs engedélyed és valszeg nem is kapsz. Itt meg van rá alkalom...

Mondom, ez csak egy ötletelés, konteó és egyáltalán nem gondolom, hogy valid lenne, csak gondoltam megjegyzem...
Fast Willie
Szerintem egyáltalán nem esélytelen, nekem is az első pont jutott eszembe
Wyatt
És szinte biztos hogy másik 31 csapat is ugyanezt csinálja.
samu09
Szerintem mi még ehhez is hülyék vagyunk. A mi kamerásunk háttal áll a pályának. Legalábbis az eredményekből ez látszik.

több mint 6 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 668 — I like the Texans, I like who we are
Tippek a Patriots szezon utáni büntetésére???
Szerintem elküldik a szertárost, kapnak 10$ büntetést és Billnek adni kell egy 120 perces interjút!
🤘gaben🤘
Jaja, hiszen amire Rodgers ejnye-bejnyét sem kapott, arra Brady 4 meccset, meg 1.5 év boszorkányüldözést. Valóban a Patriotsot szokták méltatlanul alulbüntetni, jogos a felvetés 😒
Wyatt
alulbüntetés? Belichicknek szerintem halálbüntetéssel érne fel egy 120 perces interjú, de biztos inkább odaadna egy első körös picket.
Black_Adder
De a Bengalst minek videózták 😀
1 győzelmük van idén azt is tombolán nyerték...
Heisman Trophy
Tények ismerete hiányában nyilván nem egzakt, amit írok és nem is igazán foglalkoztat, de a hír láttán először felötlött bennem, hogy:

1.) Lehetséges, hogy nem ez volt az első videózásuk, csak most buktak le, mert valaki figyelmes volt?
2.) Lehetséges, hogy a Bengals hasonló vagy azonos jelrendszert használ, mint egy közvetlen rivális? Az túl nyilvánvaló dolog, hogyha azt a PO riválist veszed, mintha egy gyenge csapatot, aminek a meccsére ráadásul nincs engedélyed és valszeg nem is kapsz. Itt meg van rá alkalom...

Mondom, ez csak egy ötletelés, konteó és egyáltalán nem gondolom, hogy valid lenne, csak gondoltam megjegyzem...
Fast Willie
Szerintem egyáltalán nem esélytelen, nekem is az első pont jutott eszembe
Wyatt
És szinte biztos hogy másik 31 csapat is ugyanezt csinálja.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kemény, hogy Tomlin hülyesége a második 😀
Hát igen, szerintem is jogos hasonlítani egy elborult faszságot egy rendszerszintű csalással 😀😀😀
tenorx
Mondtam, gate-meme gyártóknak egy aranybánya. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Ha már 😊
 yourteamcheats.com/cheats/
warr_b
A tényszerűség kedvéért érdemes hozzátenni, hogy ez nem valami újságíró által írt blog, hanem egy feldühödött pats fan rakta össze a deflategate idején. 😉 A "gate" meme gyártóknak mindenesetre jó kis ötlettár, jónéhány olyan "gate" is van benne, ami meme-ként is bőven megállja a helyét. 😊
peterk2005
De miért nincs RunningUpTheScore-gate?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 738
Kemény, hogy Tomlin hülyesége a második 😀
Hát igen, szerintem is jogos hasonlítani egy elborult faszságot egy rendszerszintű csalással 😀😀😀
tenorx
Kieg: meg egy büntetéssel korrigálható, egy play-t befolyásoló hiba tényleg összehasonlítható olyan dolgokkal, ami magát a játékot, a rendszert érinti és utólag már nem visszafordítható (pl.: lejátszatod újra az alapszakaszt?).
több mint 6 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Kemény, hogy Tomlin hülyesége a második 😀
Hát igen, szerintem is jogos hasonlítani egy elborult faszságot egy rendszerszintű csalással 😀😀😀
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha már 😊
 yourteamcheats.com/cheats/
warr_b
A tényszerűség kedvéért érdemes hozzátenni, hogy ez nem valami "a tiszta játékért" szerveződött nonprofit szervezet által összerakott tanulmány, hanem egy feldühödött pats fan rakta össze a deflategate idején. 😉 Leginkább a "gate" meme gyártóknak való ötlettár, mert jónéhány olyan "gate" is van benne, ami meme-ként bőven megállja a helyét. 😊

 twitter.com/SalSports/status/1093357608558317569
Borbinho
Elég sok ilyen clipet találni, más csapatoktól is. Nyilvánvaló, hogy figyelik egymást, hülye lenne aki nem csinálja. Más kérdés, hogy ki mit vet be az infókért.

Szerintem gyorsan le lesz zárva az sztori egyébként. Az NFL-nek más se hiányozna a 100 éves évfordulón mint egy rétestésztává nyúló ilyen ügy.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Tippek a Patriots szezon utáni büntetésére???
Szerintem elküldik a szertárost, kapnak 10$ büntetést és Billnek adni kell egy 120 perces interjút!
🤘gaben🤘
Jaja, hiszen amire Rodgers ejnye-bejnyét sem kapott, arra Brady 4 meccset, meg 1.5 év boszorkányüldözést. Valóban a Patriotsot szokták méltatlanul alulbüntetni, jogos a felvetés 😒
Wyatt
alulbüntetés? Belichicknek szerintem halálbüntetéssel érne fel egy 120 perces interjú, de biztos inkább odaadna egy első körös picket.
Black_Adder
De a Bengalst minek videózták 😀
1 győzelmük van idén azt is tombolán nyerték...
Heisman Trophy
Tények ismerete hiányában nyilván nem egzakt, amit írok és nem is igazán foglalkoztat, de a hír láttán először felötlött bennem, hogy:

1.) Lehetséges, hogy nem ez volt az első videózásuk, csak most buktak le, mert valaki figyelmes volt?
2.) Lehetséges, hogy a Bengals hasonló vagy azonos jelrendszert használ, mint egy közvetlen rivális? Az túl nyilvánvaló dolog, hogyha azt a PO riválist veszed, mintha egy gyenge csapatot, aminek a meccsére ráadásul nincs engedélyed és valszeg nem is kapsz. Itt meg van rá alkalom...

Mondom, ez csak egy ötletelés, konteó és egyáltalán nem gondolom, hogy valid lenne, csak gondoltam megjegyzem...
Fast Willie


😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tippek a Patriots szezon utáni büntetésére???
Szerintem elküldik a szertárost, kapnak 10$ büntetést és Billnek adni kell egy 120 perces interjút!
🤘gaben🤘
Jaja, hiszen amire Rodgers ejnye-bejnyét sem kapott, arra Brady 4 meccset, meg 1.5 év boszorkányüldözést. Valóban a Patriotsot szokták méltatlanul alulbüntetni, jogos a felvetés 😒
Wyatt
alulbüntetés? Belichicknek szerintem halálbüntetéssel érne fel egy 120 perces interjú, de biztos inkább odaadna egy első körös picket.
Black_Adder
De a Bengalst minek videózták 😀
1 győzelmük van idén azt is tombolán nyerték...
Heisman Trophy
Tények ismerete hiányában nyilván nem egzakt, amit írok és nem is igazán foglalkoztat, de a hír láttán először felötlött bennem, hogy:

1.) Lehetséges, hogy nem ez volt az első videózásuk, csak most buktak le, mert valaki figyelmes volt?
2.) Lehetséges, hogy a Bengals hasonló vagy azonos jelrendszert használ, mint egy közvetlen rivális? Az túl nyilvánvaló dolog, hogyha azt a PO riválist veszed, mintha egy gyenge csapatot, aminek a meccsére ráadásul nincs engedélyed és valszeg nem is kapsz. Itt meg van rá alkalom...

Mondom, ez csak egy ötletelés, konteó és egyáltalán nem gondolom, hogy valid lenne, csak gondoltam megjegyzem...
Fast Willie
Szerintem egyáltalán nem esélytelen, nekem is az első pont jutott eszembe

több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 738
Tippek a Patriots szezon utáni büntetésére???
Szerintem elküldik a szertárost, kapnak 10$ büntetést és Billnek adni kell egy 120 perces interjút!
🤘gaben🤘
Jaja, hiszen amire Rodgers ejnye-bejnyét sem kapott, arra Brady 4 meccset, meg 1.5 év boszorkányüldözést. Valóban a Patriotsot szokták méltatlanul alulbüntetni, jogos a felvetés 😒
Wyatt
alulbüntetés? Belichicknek szerintem halálbüntetéssel érne fel egy 120 perces interjú, de biztos inkább odaadna egy első körös picket.
Black_Adder
De a Bengalst minek videózták 😀
1 győzelmük van idén azt is tombolán nyerték...
Heisman Trophy
Tények ismerete hiányában nyilván nem egzakt, amit írok és nem is igazán foglalkoztat, de a hír láttán először felötlött bennem, hogy:

1.) Lehetséges, hogy nem ez volt az első videózásuk, csak most buktak le, mert valaki figyelmes volt?
2.) Lehetséges, hogy a Bengals hasonló vagy azonos jelrendszert használ, mint egy közvetlen rivális? Az túl nyilvánvaló dolog, hogyha azt a PO riválist veszed, mintha egy gyenge csapatot, aminek a meccsére ráadásul nincs engedélyed és valszeg nem is kapsz. Itt meg van rá alkalom...

Mondom, ez csak egy ötletelés, konteó és egyáltalán nem gondolom, hogy valid lenne, csak gondoltam megjegyzem...
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
QB (8): Tom Brady, Brett Favre, Otto Graham, Peyton Manning, Joe Montana, Aaron Rodgers, Johnny Unitas, Steve Young
empty taxi
Nálam Aikman, Marino és Elway is jobb, mint Favre, Russel Wilson meg mint Rodgers.
Sobri Jóska
Marino volt a borderline kiesőm Rodgers-szel szemben.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 408 — #NoStress
QB (8): Tom Brady, Brett Favre, Otto Graham, Peyton Manning, Joe Montana, Aaron Rodgers, Johnny Unitas, Steve Young
empty taxi
Nálam Aikman, Marino és Elway is jobb, mint Favre, Russel Wilson meg mint Rodgers.