Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 6 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Pedig tényleg mindig megfogadom, hogy már nem jövök fel erre a fórumra.
Maka
Azon kívül, hogy ez elég színpadias megszólalás volt, azért ezt szar olvasni úgy, hogy amúgy van 2000+ hsz-ed, szóval jártál azért a fórumra előtte.
tenorx
Igen, csak azóta változott pár dolog. Például: ha próbálom védeni magam az általam indokolatlannak vélt savazástól, azt a többség úgy fogja fel, hogy nem bírom a kritikát.

A szavakból azért leszűrtem, hogy a témában állást foglalók 80%-a nem is látta az esetet, de ez nem tartotta vissza, hogy okos gondolatokat fűzzön hozzá. (Azért remélem páran megnézték a tegnapi ismétlést, és rájöttek, hogy még meg is védtem Sanyi álláspontját - tudom Sobri, ez ettől még kurva kínos volt.)

Egy ideje próbálok toxikusságot kerülni minden terén az életnek, sajnos (és tényleg sajnos) a bowl.hu-n ez a mérőm többszörösen kiakadt. 😊 Talán nem véletlen, hogy minden Sport TV-hez valamilyen szinten is köthető figura elszivárgott innen (vagy csak read only), de nekem is rá kellett jönnöm, hogy teljesen értelmetlen tartanom a hidat a két oldal közt. Ha színpadias, ha nem.
Maka
Szerintem minden online fórum ilyen, lásd reddit ugyanez.
Van pár ember aki nyilván arra megy, hogy direkt felhúzzon.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 411 — #NoStress
Pedig tényleg mindig megfogadom, hogy már nem jövök fel erre a fórumra.
Maka
Azon kívül, hogy ez elég színpadias megszólalás volt, azért ezt szar olvasni úgy, hogy amúgy van 2000+ hsz-ed, szóval jártál azért a fórumra előtte.
tenorx
Igen, csak azóta változott pár dolog. Például: ha próbálom védeni magam az általam indokolatlannak vélt savazástól, azt a többség úgy fogja fel, hogy nem bírom a kritikát.

A szavakból azért leszűrtem, hogy a témában állást foglalók 80%-a nem is látta az esetet, de ez nem tartotta vissza, hogy okos gondolatokat fűzzön hozzá. (Azért remélem páran megnézték a tegnapi ismétlést, és rájöttek, hogy még meg is védtem Sanyi álláspontját - tudom Sobri, ez ettől még kurva kínos volt.)

Egy ideje próbálok toxikusságot kerülni minden terén az életnek, sajnos (és tényleg sajnos) a bowl.hu-n ez a mérőm többszörösen kiakadt. 😊 Talán nem véletlen, hogy minden Sport TV-hez valamilyen szinten is köthető figura elszivárgott innen (vagy csak read only), de nekem is rá kellett jönnöm, hogy teljesen értelmetlen tartanom a hidat a két oldal közt. Ha színpadias, ha nem.
Maka
Nincs két oldal.
Nem volt savazás.
Senki se volt toxikus.
Minden kritika építő volt. Szándékában mindenképp.
Rossz szó nem ért téged.
Azt gondolom, hogy néha előremutatóbb elismerni a hibát, mint játszani


-t.

több mint 6 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 794
Pedig tényleg mindig megfogadom, hogy már nem jövök fel erre a fórumra.
Maka
Azon kívül, hogy ez elég színpadias megszólalás volt, azért ezt szar olvasni úgy, hogy amúgy van 2000+ hsz-ed, szóval jártál azért a fórumra előtte.
tenorx
Igen, csak azóta változott pár dolog. Például: ha próbálom védeni magam az általam indokolatlannak vélt savazástól, azt a többség úgy fogja fel, hogy nem bírom a kritikát.

A szavakból azért leszűrtem, hogy a témában állást foglalók 80%-a nem is látta az esetet, de ez nem tartotta vissza, hogy okos gondolatokat fűzzön hozzá. (Azért remélem páran megnézték a tegnapi ismétlést, és rájöttek, hogy még meg is védtem Sanyi álláspontját - tudom Sobri, ez ettől még kurva kínos volt.)

Egy ideje próbálok toxikusságot kerülni minden terén az életnek, sajnos (és tényleg sajnos) a bowl.hu-n ez a mérőm többszörösen kiakadt. 😊 Talán nem véletlen, hogy minden Sport TV-hez valamilyen szinten is köthető figura elszivárgott innen (vagy csak read only), de nekem is rá kellett jönnöm, hogy teljesen értelmetlen tartanom a hidat a két oldal közt. Ha színpadias, ha nem.

Szerkesztette: Maka

you don't even know what you like and you don't like
több mint 6 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Mondjuk annak idején Török Pétert is szarrá alázták indexen, mégsem volt nála szórakoztatóbb NBA-s szakkommentátor. Szerintem.
eaglesmcnabb
jó hát ilyen alapon amit peach is írt korábban, nézzük csak meg hogy kik a sport tv-n a socceres szagkommentátorok... eléggé el vannak kényeztetve hozzájuk képest az nfl nézők

Török Péter óriási forma, ahogy Kovács Sándor is az, de előbbiről egy dolgot szerintem soha nem mondhattunk el, amit utóbbiról sajnos egyre inkább; hogy felkészületlen lett volna. Sanyi nyilvánvalóan ért a játékhoz, él-hal érte, ám azt a pluszt, amit egy hardcore néző elvárna már nem teszi bele, ez teljesen nyilvánvaló. Érthető, ha belegondolunk mennyi mindent vett a nyakába, bár Márknál nem olvasni ilyen véleményeket, akinek szintén ott van extraként a válogatott meg trash talk is.
r.baggio
Ezt érzem én is, kedvelem Sanyit de mintha csak meccset nézni ülne be a haverjaival.
több mint 6 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 587
Nálam innen Lemar az MVP
gabokocka
Úgy látszik, hogy ti, Panthersesek mindenképp running backet akartok MVP-nek 😉 😀
Nadal17
annak a RBnek annyi yardja van mint Carsonnak, és 2vel több futott TDje.
Ja meg még mellé passzolt annyi TDt mint Wilson.
braxa88

Nadal17
nemtudom honnan kellett volna kiszívnom.
braxa88
Egy ideje megy a fórumon a LEmarozás és a running backezés 😊 Peace.
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Nálam innen Lemar az MVP
gabokocka
Úgy látszik, hogy ti, Panthersesek mindenképp running backet akartok MVP-nek 😉 😀
Nadal17
annak a RBnek annyi yardja van mint Carsonnak, és 2vel több futott TDje.
Ja meg még mellé passzolt annyi TDt mint Wilson.
braxa88

Nadal17
nemtudom honnan kellett volna kiszívnom.
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
 www.youtube.com/watch?v=t-Y3s6jUNGM&fbclid=IwAR3hlOtKSBpPXeOCy0cMYzPw-qkDUQ2Emo5nSMY2XVRIBcm-xb61SIQbxWA

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 587
Nálam innen Lemar az MVP
gabokocka
Úgy látszik, hogy ti, Panthersesek mindenképp running backet akartok MVP-nek 😉 😀
Nadal17
annak a RBnek annyi yardja van mint Carsonnak, és 2vel több futott TDje.
Ja meg még mellé passzolt annyi TDt mint Wilson.
braxa88
több mint 6 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Pedig tényleg mindig megfogadom, hogy már nem jövök fel erre a fórumra.
Maka
Azon kívül, hogy ez elég színpadias megszólalás volt, azért ezt szar olvasni úgy, hogy amúgy van 2000+ hsz-ed, szóval jártál azért a fórumra előtte.
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Nálam innen Lemar az MVP
gabokocka
Úgy látszik, hogy ti, Panthersesek mindenképp running backet akartok MVP-nek 😉 😀
Nadal17
annak a RBnek annyi yardja van mint Carsonnak, és 2vel több futott TDje.
Ja meg még mellé passzolt annyi TDt mint Wilson.
több mint 6 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 132 — no es importante
Mondjuk annak idején Török Pétert is szarrá alázták indexen, mégsem volt nála szórakoztatóbb NBA-s szakkommentátor. Szerintem.
eaglesmcnabb
jó hát ilyen alapon amit peach is írt korábban, nézzük csak meg hogy kik a sport tv-n a socceres szagkommentátorok... eléggé el vannak kényeztetve hozzájuk képest az nfl nézők

Török Péter óriási forma, ahogy Kovács Sándor is az, de előbbiről egy dolgot szerintem soha nem mondhattunk el, amit utóbbiról sajnos egyre inkább; hogy felkészületlen lett volna. Sanyi nyilvánvalóan ért a játékhoz, él-hal érte, ám azt a pluszt, amit egy hardcore néző elvárna már nem teszi bele, ez teljesen nyilvánvaló. Érthető, ha belegondolunk mennyi mindent vett a nyakába, bár Márknál nem olvasni ilyen véleményeket, akinek szintén ott van extraként a válogatott meg trash talk is.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Egon bá New England Patriots 1 243 — Saints GM
Mondjuk annak idején Török Pétert is szarrá alázták indexen, mégsem volt nála szórakoztatóbb NBA-s szakkommentátor. Szerintem.
eaglesmcnabb
Én tudtam, ő köztiszteletnek örvendett.
Sixo
Török Péter az a felkészült újságíró, aki számomra a mai napig hiteles, igaz, hogy inkább az európai foci az ő igazi szakterülete.

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Mondjuk annak idején Török Pétert is szarrá alázták indexen, mégsem volt nála szórakoztatóbb NBA-s szakkommentátor. Szerintem.
eaglesmcnabb
Én úgy tudtam, hogy ő köztiszteletnek örvendett.

Szerkesztette: Sixo

több mint 6 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 587
Nálam innen Lemar az MVP
gabokocka
Úgy látszik, hogy ti, Panthersesek mindenképp running backet akartok MVP-nek 😉 😀
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 456 — je suis poloska
Mondjuk annak idején Török Pétert is szarrá alázták indexen, mégsem volt nála szórakoztatóbb NBA-s szakkommentátor. Szerintem.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A 22 órás sávot nem lehet baszogatni? Mert oké, hogy a Texans–Patriotsot nem veszik ki éjjelről, de azért nem látom, hogyan nem sikerült nem 19 órára rakni a Super Bowlt

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Nálam innen Lemar az MVP

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 970 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.82787-15/649233923_18126870697483065_2511350542846283812_n.jpg?stp=c288.0.864.864a_dst-jpg_e35_s640x640_tt6&_nc_cat=100&ccb=7-5&_nc_sid=18de74&efg=eyJlZmdfdGFnIjoiQ0FST1VTRUxfSVRFTS5iZXN0X2ltYWdlX3VybGdlbi5DMyJ9&_nc_ohc=qVQ5lWkAwHoQ7kNvwEvL_OI&_nc_oc=AdpEIdfd3_EWy2MCEyn_evhljie7sfmvmFxmcZwr2Qxc-Hs92DUGmisI7KFq9fejJ0U&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&_nc_gid=bBMHFezWSxXM8RoqOzJbvA&_nc_ss=7b60f&oh=00_Af-FAg0WLFxqFFVcvyEsJOcx95jVNYOLqmVyD2Qzu7hjFg&oe=6A458781
NFL on Instagram: "17 defensive end finalists. 16 defensive tackle finalists. Which 7 DEs and 7 DTs will make the final team? - 📺: #NFL100 All-Time Team | Friday 8pm ET on @nflnetwork"
155K likes, 2,310 comments - nfl on November 25, 2019: "17 defensive end finalists. 16 defensive tackle finalists. Which 7 DEs and 7 DTs will make the final team? - 📺: #NFL100 All-Time Team | Friday 8pm ET on @nflnetwork".


https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.82787-15/640432371_18561101257016109_7701597935565470672_n.jpg?stp=c288.0.864.864a_dst-jpg_e35_s640x640_tt6&_nc_cat=108&ccb=7-5&_nc_sid=18de74&efg=eyJlZmdfdGFnIjoiRkVFRC5iZXN0X2ltYWdlX3VybGdlbi5DMyJ9&_nc_ohc=_0otEZeoWeMQ7kNvwHNzFMP&_nc_oc=AdpZFKRf1LWihqEhh9yW9EvmeRyguvkNufuMzwN-HUS_qjkiSVZ3GTYrMHFx2OCP24A&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&_nc_gid=ea44YpPxTtSD-WfNiWF3-g&_nc_ss=7b60f&oh=00_Af-hdszbm-P22VT89R4OGxkP9LtiTTpDEPJj2sUmBylS-A&oe=6A45733F
NFL on Instagram: "The 25 linebacker finalists for the #NFL100 All-Time Team! Which 12 players will make the final team? - 📺: #NFL100 All-Time Team | Friday at 8pm ET on @nflnetwork"
196K likes, 5,258 comments - nfl on November 25, 2019: "The 25 linebacker finalists for the #NFL100 All-Time Team! Which 12 players will make the final team? - 📺: #NFL100 All-Time Team | Friday at 8pm ET on @nflnetwork".
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem a kommentátor jól járt el amikor a vélemény mélyére akart ásni, a szakkommentátor rosszul járt el, amikor nem sikerült neki tényt felhoznia álláspontja mellett. Hogy kinek és mikor kellett volna elengednie a témát, amikor látszott, hogy minden objektivitást nélkülöz, ami által lehetetlen hogy a nézőpontok közeledjenek vagy változzanak az más téma. itt valóban elegánsabb a kommentátornak visszavonulnia, tiszteletben tartva a szakkommentátor szaktudását, miután 1-2 keresztkérdéssel nem sikerült előbbre vinnie a vita alakulását.Black_Adder
Hadd ne idézzem be az egész postodat. Az egészre válaszolok, nem a kiragadott bekezdésre: Értem és elfogadom a véleményedet, de nem értek vele egyet. Szerintem a szakkommentátor szerepköre nem az, amit leírtál.

Nekem Pat McAfee a szakértő. Sőt, - ez már szubjektív - még Romonál is jobb, mert jobban passzol a szerepkörébe, pedig Romo is kiváló. A magyar "szakértő" jelző nem túl szerencsés, mert a "szakértő" szerepe nem elsősorban az (az USA-ban sem az), hogy "válasz robot" legyen, aki ha bedobod a kérdést az egyik végén, akkor kerek, levezetett bizonyítással együtt a másik végén kijön a válasz. A "szakértő" (hívjuk inkább "guest"-nek az valamivel jobb) elsősorban a sportágat képviseli a néző felé. A belső nézőpontot, a bálványozott sztárt, stb. Pat McAfee a college thursday night meccsek "szakértője" idén. És mond egy csomó hülyeséget, nem veszi észre, ha egy falember blokkol egy rendkívül jót. Viszont rendkívül szórakoztató, egy rossz meccs előtt is ott tartja a nézőt, velünk együtt szurkol. Égig emeli a TD-t passzoló irányítót, a földbe tapossa az INT-et dobót, elküldi a bírót a francba, stb. És nem támasztja alá a véleményét statisztikával, vagy mélyelemzéssel. Kijelenti, hogy Goff sucks és kész. És ez így jó ahogy van.

Zoli például (nem McAfee-vel akarom őt személyesen összevetni, hanem a felvett szerepet) rendszeresen úgy jellemez játékosokat, hogy "idén nincs jó formában", "tavaly sokkal jobb volt", "idén a liga alsó harmadába tartozik". Időnként kimondja, időnként ki sem mondja, hogy azért, mert a pff így értékeli az adott játékost. Ha a kommentátor visszakérdezne - erre nem szokás visszakérdezni, de ha megtenné a kommentátor -, akkor se tudna mást mondani, csak ezt. Ennél mélyebbre ő se tudna ott azonnal menni, márpedig a "pff azt mondja" pontosan annyira erős állítás, mint az "ez a benyomásom". Szakmai alapon mindegyikre ugyanolyan joggal lehet visszakérdezni, és egyikre sem lehet pár mondatban érdemben válaszolni. Nem is élő műsorba való, éppen ezért. Ezeknek a visszakérdezéseknek a háttérműsorokban, podcastokban, blogokban, cikkekben van a helye, mert ott lehet érdemben válaszolni. Élő közvetítésben nem.

Ezzel együtt értem, hogy Sanyit miért kritizálják sokan. Valóban van az embernek egy olyan benyomása róla, hogy "kényelmes", "lusta", csak beül és elszórakoztatja magát, felkészülés nélkül. Ez a viccelődő pufifánk, ha csak ennyi, hogy viccelődő pufifánk, az irritáló tud lenni.

Viszont szakértőként Zoli is "Sanyi" lenne, ha valaki vissza találna nála kérdezni, hogy "XY miért is gyenge"? Mert jó válasza neki se lenne. És ez természetes, abban a székben nem is lehet érdemben válaszolni. (Nekem egyébként jelenleg ő a kedvencem, mert a leghangulatosabb, legérdekesebb figura, jó beszélőkével. És még éppen annyiszor veszi észre, hogy a falember csinált egy jó blokkot, amennyi egy élő közvetítésbe még belefér. 😊 Picit nekem néha már ez is túl sok, ennél kevesebb is elég lenne. Nem kell minden playben észrevenni a hibázó vagy jó playt csináló játékost. Tudom, hogy vannak akiknek ezt tetszene, de én meg úgy gondolom, hogy a futball közvetítés nem "coaches film" narrációval. Az előbbinek ki kell szolgálnia mindenki, márpedig Ádámot Miskolcról, aki most vett a fiának első éves szülinapjára Steelers sapkát, untatná. Akinek a coaches film az igénye, fizessen elő a gamepass-ra, és nézze meg maga.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 411 — #NoStress
Ezzel szemben Maka szerintem igen is jól tette, hogy próbált ellenpólust nyújtani, vitát generálni, csak sajnos nehéz ha szemben a vitára abszolút alkalmatlan partner áll.
ZERO_L
A vita jó.
Személyesen örülök, hogy ez így megfogalmazásra kerül.
Én is így gondolom.
Abszolút igaz állítás.
De ha a partner a vitára abszolút alkalmatlan, akkor tudod hova vezet?
A hajnali kínos kommunikációhoz.

Egyébként meg ha Sanyi szerint Ertz idén a legjobb TE, és nem csak ez az érzése, benyomása, hanem az az érve, hogy ő kap a legjobban el, és ezzel szerinted
hülyeséget beszélZERO_L
akkor minden viták legalapvetőbb szabályát léped át, miszerint minősíted a vitapartnered véleményét.
Ez egyrészt szintén kínos, hisz ha így van, akkor magadat degradálod, hogy mégis vitázol vele, és nem hagyod ott, másrészt ezt, pedig csak egy troll tűri el, aki élvezi, visszaminősít, személyeskedhet, és átlép olyan dimenziókba, amiket nem biztos, hogy élvezni fogsz.
Nekem elhiheted.
Úgyhogy óva intelek a vitapartnered véleményének minősítésétől. Pláne ha vannak érvei.

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 217 — situational football
Akkor én megszólalnék mint úgy néz ki másik véglet... Én meg pontosan azt szeretném hallani, ha már gyenge a meccs(=grabage time van), akkor bizony lehessen akár playek alatt is kicsit vitatkozni, érveket ütköztetni egyes kérdésekben. És igen, ha valaki hülyeséget beszél, akkor kicsit rávezetni, meggyőzni(wooow?!) a másik, alternatívát mutatni, hogy az egyszeri néző ne a hülyeséget kajálja be mert "a szakértő úr mondja, ő jobban ért hozzá".


Ne haragudjon már a világ, de egy kommentátornak szó nélkül kellene tűrnie, ha a mellette ülő égbekiáltó baromságokat hord össze? Meg ráhagyni a dolgokat??? Ez meg a néző nettó hülyének nézése nálam.

Azt senki nem írta, mikor meccsközben felmerült a liga legjobb TE-je kérdésköre. Erre a szakértő úr egyértelműen Ertz-öt mondja, mert DOBPERGÉS!!!!!! ő tud a legjobban elkapni... JESUS FUCK! (Bmeg mintha a QB-kat arról ítélnénk meg ki milyen spirált dob...)
Most erre komolyan úgy kellett volna reagálni egy ideális kommentátornak mint, ahogy Faragó teszi, hogy előhúzza a szokásos bullshit mondókáit, miszerint "hát igen, nagyon nehéz különbséget tenni", "fantasztikus játékosok mindannyian", "hatalmas szerencsénk van, hogy hétről hétről láthatjuk őket", stb

Ti az ilyen reakcióktól (már vagy 2 milliószor elkoptatva) nem kaparjátok le az arcotokról a bőrt???

Szerintem az ehhez hasonló kommentátori megszólalások, ahol messziről lerí, hogy képtelen értelmes, megalapozott véleményt formálni és leginkább csak a terel szüntelenül, sokkal kínosabb és idegesítőbb.


Ezzel szemben Maka szerintem igen is jól tette, hogy próbált ellenpólust nyújtani, vitát generálni, csak sajnos nehéz ha szemben a vitára abszolút alkalmatlan partner áll.


Egyébként is garbage timeban nehogy már ne lehessen egy kis verbális adok-kapokot bemutatni, nem a meccs érdemi részénél történt (lsd TE kérdéskörben, kulturáltan vissza kérdezett Maka, hogy wtf, de nem lovagolt rajta hosszú percekig).
Inkább ez a vita szerűség legyen, mint az ismétlések időpontjai vagy a "holnap vizsgázom, de még szülök előtte" sms-ek szüntelen beolvasása.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
... pedig az sokkal jobban érdekelne, akár az elmúlt hsz. cunami karakter mennyiségében is, hogy jacoby brisett miért jobb irányító mint matt ryan? 😊
egyébként ez az elméletileg így vagy úgy kéne című fingreszelés az meh...
peach
hát, több meccset nyert a csapata, mint Ryané...
shawnka
Ráadásul néger is...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
... pedig az sokkal jobban érdekelne, akár az elmúlt hsz. cunami karakter mennyiségében is, hogy jacoby brisett miért jobb irányító mint matt ryan? 😊
egyébként ez az elméletileg így vagy úgy kéne című fingreszelés az meh...
peach
hát, több meccset nyert a csapata, mint Ryané...
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
... pedig az sokkal jobban érdekelne, akár az elmúlt hsz. cunami karakter mennyiségében is, hogy jacoby brisett miért jobb irányító mint matt ryan? 😊
egyébként ez az elméletileg így vagy úgy kéne című fingreszelés az meh...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 527
Úristen, ez a sehová se vezető grafománia.

Sobri, már megint mit csináltál? Látom, nagyon unalmas az EP-ben.

Szerkesztette: Kampman