Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Hat mit monnyak? Ha par hater az ara, hogy legyenek Chiefs gyuruk (igy tobbesszamban), egye fene, megbirkozom a haterekkel.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Azon gondolkodom vajon x év múlva lesznek egyesektől olyan hangok, ahol majd Mahomes MVP címeit/Andy Reid legacy-jét csillagozzák a "nevetségesen gyenge" AFC West miatt?

 twitter.com/KCChiefs_Matt/status/1196651024204873729

Illetve fel tehetném úgy is a kérdést, hány gyűrűt kell szereznie a Chiefsnek, hogy előmásszanak a haterek a repedésekből... #sixeasywins


ZERO_L
Tényleg nem látod a különbséget aközött, hogy a csoportellenfelek mindenki ellen szarok és konstans top10 draftolók, vagy csak van egy kiemelkedő csapat a csoportban?
több mint 6 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 132 — no es importante
És 2015 óta az afc west csapatok a chiefs nélkül kilenccel több győzelmet értek el a pats nélküli afc easteseknél


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
ZERO_L
Azért érzed, h ezzel milyen sokat teszel azért h a haterek megkedveljék a csapatod

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 217 — situational football
Azon gondolkodom vajon x év múlva lesznek egyesektől olyan hangok, ahol majd Mahomes MVP címeit/Andy Reid legacy-jét csillagozzák a "nevetségesen gyenge" AFC West miatt?



Illetve fel tehetném úgy is a kérdést, hány gyűrűt kell szereznie a Chiefsnek, hogy előmásszanak a haterek a repedésekből... #sixeasywins




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 411 — #NoStress
heti kovácssanyi.
beolvasnak egy smskérdést, hogy mi a különbség a DT és DE között(nyílván még sok meccset nem látott a kérdező, nem gond). Sanyi itt elkezd 1-es 2es 3as tecknikákról meg gapekről beszélni (nyílván összevissza), hát biztos okosabb lett az smsező 😀
braxa88
igen, de azért mentségére szóljon hogy előtte azért elmondta, hogy a dt van belül, a DE meg a fal szélén 😀

mondjuk ezeknek az sms-eknek nem tudom mi értelme, nincs náluk google?
eaglesmcnabb
Ez utóbbira kanyarodva.

Van egy tündéri bácsika, nálunk mindenki csak Djokovics bának hívja, mert általában az ő meccse felől érdeklődik. Hetente legalább egyszer betelefonál, hogy elnézést a zavarásért, de meg tudnánk neki mondani, hogy mikor játszik Djokovics, a Real, a Barca, melyik BL-meccset adja a tévé, néha kedélyesen eldiskurál a Fradiról, a válogatottról.

Teletexten szokta nézni az eredményeket, de ott sokszor nem találja, ezért azok felől is szokott érdeklődni. Nem mondom, hogy itt is erről van szó, de simán lehet, hogy idősebb kategóriás, angolul és a számítógépekhez/okos dolgok nem értő ember, akinek így könnyebb, mint keresgélnie a dolgokat
Wyatt
És ha ezek nincsenek, akkor emailben vagy twitteren teszi fel a kérdését? Netán bepötyögi régi mobiltelefonon?

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
heti kovácssanyi.
beolvasnak egy smskérdést, hogy mi a különbség a DT és DE között(nyílván még sok meccset nem látott a kérdező, nem gond). Sanyi itt elkezd 1-es 2es 3as tecknikákról meg gapekről beszélni (nyílván összevissza), hát biztos okosabb lett az smsező 😀
braxa88
igen, de azért mentségére szóljon hogy előtte azért elmondta, hogy a dt van belül, a DE meg a fal szélén 😀

mondjuk ezeknek az sms-eknek nem tudom mi értelme, nincs náluk google?
eaglesmcnabb
Ez utóbbira kanyarodva.

Van egy tündéri bácsika, nálunk mindenki csak Djokovics bának hívja, mert általában az ő meccse felől érdeklődik. Hetente legalább egyszer betelefonál, hogy elnézést a zavarásért, de meg tudnánk neki mondani, hogy mikor játszik Djokovics, a Real, a Barca, melyik BL-meccset adja a tévé, néha kedélyesen eldiskurál a Fradiról, a válogatottról.

Teletexten szokta nézni az eredményeket, de ott sokszor nem találja, ezért azok felől is szokott érdeklődni. Nem mondom, hogy itt is erről van szó, de simán lehet, hogy idősebb kategóriás, angolul és a számítógépekhez/okos dolgok nem értő ember, akinek így könnyebb, mint keresgélnie a dolgokat

több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Remélem lesz ereje és lehetősége visszatérni!
 streamable.com/8zrb0?fbclid=IwAR0Ijacor8GancwA61qNtcl1v9VGiJ4VxinxxJ7pS-G-Zp_mXBzf3m9gYRg

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
heti kovácssanyi.
beolvasnak egy smskérdést, hogy mi a különbség a DT és DE között(nyílván még sok meccset nem látott a kérdező, nem gond). Sanyi itt elkezd 1-es 2es 3as tecknikákról meg gapekről beszélni (nyílván összevissza), hát biztos okosabb lett az smsező 😀
braxa88
igen, de azért mentségére szóljon hogy előtte azért elmondta, hogy a dt van belül, a DE meg a fal szélén 😀

mondjuk ezeknek az sms-eknek nem tudom mi értelme, nincs náluk google?
eaglesmcnabb
eldadogta ja, de azzal hogy továbbtolta a gapekkel meg teknikákkal sztem el is felejtette a mondta elejét a kérdező 😀 ezért is mondta rögtön Ricsi utána hogy dt belüle, de kívűl a d-falban.

amúgy most ravens topicban volt olyan kérdés h Lamarnak mennyi futott yardja van 😀
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 456 — je suis poloska
heti kovácssanyi.
beolvasnak egy smskérdést, hogy mi a különbség a DT és DE között(nyílván még sok meccset nem látott a kérdező, nem gond). Sanyi itt elkezd 1-es 2es 3as tecknikákról meg gapekről beszélni (nyílván összevissza), hát biztos okosabb lett az smsező 😀
braxa88
igen, de azért mentségére szóljon hogy előtte azért elmondta, hogy a dt van belül, a DE meg a fal szélén 😀

mondjuk ezeknek az sms-eknek nem tudom mi értelme, nincs náluk google?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
heti kovácssanyi.
beolvasnak egy smskérdést, hogy mi a különbség a DT és DE között(nyílván még sok meccset nem látott a kérdező, nem gond). Sanyi itt elkezd 1-es 2es 3as tecknikákról meg gapekről beszélni (nyílván összevissza), hát biztos okosabb lett az smsező 😀
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
 twitter.com/RapSheet/status/1196474782814031875
Tony Adams
😮

Azt hittem a vérengzést főműsoridőre rakják innentől kezdve, erre még a 4 órás sávból is előre viszik, hmm
Wyatt
Adhatnak egyáltalán korhatáros meccset 1-től?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Lehet, hogy éppen azért.

És meg is magyarázható, mert a Raiders-Chiefs a jelenlegi állás szerint a divért megy, az afc északot meg már gyakorlatilag elvitte a Ravens.
peterk2005
Még ebből is lehet vérengzés! 😀

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Lehet, hogy éppen azért.

És meg is magyarázható, mert a Raiders-Chiefs a jelenlegi állás szerint a divért megy, az afc északot meg már gyakorlatilag elvitte a Ravens.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 twitter.com/RapSheet/status/1196474782814031875
Tony Adams
😮

Azt hittem a vérengzést főműsoridőre rakják innentől kezdve, erre még a 4 órás sávból is előre viszik, hmm

több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 916 — Colts Fan
több mint 6 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 132 — no es importante
jöhet bármi, talán a holtszezonban az ncaa-nek is nekiállok majd


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Most nézem, hogy a csapatok leírása csúnyán el van maradva!
Az új belépők miatt nem ártana frissíteni. A Raiders-ét bevállalom ha kell.
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Las Vegas Raiders | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Most volt időm megnézni a csütörtöki ronda meccsvégi jelenetet. Utána pedig végig futottam a jkét csapattopicot és a twittert, hogy mik a reakciók, hírek, büntetések, indoklások. Érthető, hogy mindenkinek volt véleménye, én se láttam még ilyen randa esetet NFL pályán eddig. Legalábbis nem emlékszem rá.

De még ennél is érdekesebb / többet mondó volt az, hogy itt van egy több szögből levideózott, ezerszer visszalassított eset. Nincs akadályozó tényező, nincs nem látható részlet, ennél jobb alkalom el sem képzelhető arra, hogy a nézők nagyjából közös álláspontra juthassanak a látottakat és a felelősség szintjét illetően, hiszen minden rendelkezésre áll és jól dokumentált, jól látható. Mégis, ugyanolyan "színes" lett a vélemények palettája, mint bármelyik random újságban olvasott, sose látott, részleteken nem ismerő sokakat érdeklő ügy esetében. 😀 Szóval újra bebizonyosodik, hogy "tények" nincsenek, ha sok ember által látott dologról van szó. Illetve persze vannak, de szinte mindenki "megszűrőzi" valahogy, mielőtt kihozná a végeredményt. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Kapornyik odatette magát evve a Kintekunta pólóva
sutianap
komolytalan volt
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Kapornyik odatette magát evve a Kintekunta pólóva


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 045 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lesz amúgy valami kicsike stream esetleg a workoutról? Vagy ez teljesen privát lesz?
Coolearie
Akartak menni a média részéről, de az NFL nem kért belőlük.

Kicsit eltolták a workout időpontját.

Amin 24 csapat lesz jelen.
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 470 — . . .
Lesz amúgy valami kicsike stream esetleg a workoutról? Vagy ez teljesen privát lesz?
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
A sokkal kevésbé értelmiségi résszel nem értek egyet. Érdemes olvasni Kaep pályán kívüli életéről.Borbinho
A kevésbé értelmiségi-t nem Kapernick felkészül(etlen)ségére, hanem a movement formájára értettem. Ugyanolyan felkészültséggel lehet térdelni és interjúkat adni, meg el lehet mondani az "I have a dream"-et is. Számomra az egyik értelmiségibb a másiknál.

Egy ügyért, ami azóta jóval nagyobb figyelmet kap, és úgy tűnik változások is lesznek (pl rendőröket jobban ellenőrzik, és már kisebb %ban ússzák meg a túlkapásokat, mint korábban). Nyilván a PR-ja remek, de szerintem sokkal több, mint egy "influencer", vagy twitter sztár.Borbinho
Szerintem az "influencer" szót pejoratívan értetted, én viszont nem. Tőlem persze hívhatjuk Kapernicket is polgárjogi aktivistának, de nekem Rosa Parks és vagy Luther-King után nehezemre esik egy sokszoros dollármilliomost így hívni. Meg is változott a világ. Régen aktivisták hatottak a tömegekre, ma a politikuson kívül kik azok akik elérik őket? Film/TV sztárok (Oprah, Scott Baio, stb.), a sajtó és az influencerek. Kapernick ebből nálam a 3. kosárban van. 😊
peterk2005
Martin Luther King is dollármilliomos volt.
Polgárjogi aktivista nem csak csóró, nincstelen lehet.
Sobri Jóska
???. King nem volt milliomos. Egyetlen bevétele a pásztori fizetése volt, a Nobel díjért járó pénzt sem vette fel, az egészet a mozgalom támogatására költötte. Nem voltak befektetései, nem voltak ingatlanai, a halála után a családja évekig önkéntes adományokból élt, mert nem tudták volna máshogy fenntartani magukat. A gyerekeinek a taníttatását pl. Harry Belafonte finanszírozta. Nem volt nincstelen, és tanult ember is volt, ami feketék között átlag fölé emelte, de anyagi értelemben nem élt jobban, mint egy átlag amerikai értelmiségi.

Az természetesen igaz, hogy aktivista nem csak csóró, nincstelen lehet. Sőt, a többségük nem volt az, hiszen a csóró, nincstelen ritkán van olyan helyzetben, hogy aktivistává válhasson. Többségük a közösségükhöz képest jobb helyzetben élt. Gandhi se volt csóró. Mandela sem.

Az egyetlen aki eszembe jut, mint valamiféle aktivista, aki valóban milliomos volt és úgy is élt, az Muhammad Ali. Luther-King helyett Ali valószínűleg jobb párhuzam is a Kapernick jelenségre.

/* Rossz topicban vagyunk, */

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 916 — Colts Fan