Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
Nekem hétvégén egy laikus olyan kérdést szegezett, amire tizeniksz év meccsnézés után nem tudtam a választ:
A játékosok minden meccsre új mezt kapnak, vagy meccsek között kimossák a mezeket?
Tudja valaki?
Sobri Jóska
Ha a mezen a "pólót" érted/érti az ismerősöd, és az a kérdés, hogy úgy csinálják-e mint Donald Trump, hogy egy inget csak egyszer vesz fel és megy a kukába, akkor nem. A "pólót" (gatyát, alsóneműt) mossák és újra használják. Persze csak addig amíg kifogástalanok. Persze - ezt nem tudom, de felteszem - ha a játékos valamiért újat kér, nem hiszem, hogy azt mondanák neki, hogy nem kap.

A felszerelés egy része - sisak, váll-, térd-, derékvédők, kesztyűk, cipők, stb. - viszont játékosra szabottak. Van aki addig használ egy kesztyűt amíg el nem rongyolódik vagy olyan görény szaga nem lesz, hogy elviselhetetlen, más meg meccsenként újat vesz fel. Van olyan is aki egész karrierjében egyetlen vállvédőt használ, más azt is rendszeresen cseréli. Itt nincs generális szabály.

A csapat-laundryról egyébként valamelyik évi Hard Knocksban v. All or Nothingban volt egy hosszabb lélegzetű rész, de meg nem mondom neked, hogy melyik évad / melyik műsor volt az. 😕 Hátha a google segít. Mondjuk sok izgalmasat / váratlant nem árult el, ugyanaz a process mint bármelyik nagyüzemben. Nap végén begyűjtik az összeizzadt, oroszlánszagú cuccokat nagy tartályokban, megy a mosodába, aztán visszajön tisztán. Ja, és a menetrend nem hét napos (nem csak meccs napokon van forduló), hanem 7/24, hiszen a játékosok edzenek is. Az edzőtermi felszerelést és a gyakorló pályás felszerelést is folyamatosan tisztítják és ha kell cserélik. Sőt az edzőkét és egyéb kiegészítő személyzetét is mosni, cserélni kell.
peterk2005
A mezeknél értem a dolgot, mert ott ez működik, de pl a zoknikat gatyákat hogy? Mindenki ráírja alkoholosfilccel a nevét?
És ha az alkoholosfilcet is kiszedi a Tide?
Olyankor mi történik?
Kínzó kérdések ezek.
akdestroyer
Belerakhatod a képregénybe a kérdésfelvetést. Pete Carroll agya rágózás közben biztos, hogy hasonló kérdéseken jár:

- Biztosan kihúztam a vasalót?
- Vajon befizettem a gázszámlát?
- Hoztam magammal telefontöltőt?
- Mekkora lehet Richard Sherman .... agya?
- A punterek is emberek?
- Létezik Isten?
- Polkorrekt vagyok?
- Ma tényleg esni fog?
- Vajon hol térdel most Colin Kaepernick?
- Micsinálhat Tom Cable a las vegasi előszobában?
- Michael Bennett tényleg őrült?
- Earl Thomas melyik ujját is mutatta?
- Hogy is hívják azt a TE srácot a Ninersnél?
- Russell Wilson még élhet?
- Kiégtem vagy nem égtem ki?
- Adóztam a tavalyi évről?
- John Schneider tényleg a barátom?
- 4&1-re passzoljunk vagy fussunk?
- Jé, vége a meccsnek?
- Nyertünk?
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Nekem hétvégén egy laikus olyan kérdést szegezett, amire tizeniksz év meccsnézés után nem tudtam a választ:
A játékosok minden meccsre új mezt kapnak, vagy meccsek között kimossák a mezeket?
Tudja valaki?
Sobri Jóska
Ha a mezen a "pólót" érted/érti az ismerősöd, és az a kérdés, hogy úgy csinálják-e mint Donald Trump, hogy egy inget csak egyszer vesz fel és megy a kukába, akkor nem. A "pólót" (gatyát, alsóneműt) mossák és újra használják. Persze csak addig amíg kifogástalanok. Persze - ezt nem tudom, de felteszem - ha a játékos valamiért újat kér, nem hiszem, hogy azt mondanák neki, hogy nem kap.

A felszerelés egy része - sisak, váll-, térd-, derékvédők, kesztyűk, cipők, stb. - viszont játékosra szabottak. Van aki addig használ egy kesztyűt amíg el nem rongyolódik vagy olyan görény szaga nem lesz, hogy elviselhetetlen, más meg meccsenként újat vesz fel. Van olyan is aki egész karrierjében egyetlen vállvédőt használ, más azt is rendszeresen cseréli. Itt nincs generális szabály.

A csapat-laundryról egyébként valamelyik évi Hard Knocksban v. All or Nothingban volt egy hosszabb lélegzetű rész, de meg nem mondom neked, hogy melyik évad / melyik műsor volt az. 😕 Hátha a google segít. Mondjuk sok izgalmasat / váratlant nem árult el, ugyanaz a process mint bármelyik nagyüzemben. Nap végén begyűjtik az összeizzadt, oroszlánszagú cuccokat nagy tartályokban, megy a mosodába, aztán visszajön tisztán. Ja, és a menetrend nem hét napos (nem csak meccs napokon van forduló), hanem 7/24, hiszen a játékosok edzenek is. Az edzőtermi felszerelést és a gyakorló pályás felszerelést is folyamatosan tisztítják és ha kell cserélik. Sőt az edzőkét és egyéb kiegészítő személyzetét is mosni, cserélni kell.
peterk2005
A mezeknél értem a dolgot, mert ott ez működik, de pl a zoknikat gatyákat hogy? Mindenki ráírja alkoholosfilccel a nevét?
És ha az alkoholosfilcet is kiszedi a Tide?
Olyankor mi történik?
Kínzó kérdések ezek.

több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Nekem hétvégén egy laikus olyan kérdést szegezett, amire tizeniksz év meccsnézés után nem tudtam a választ:
A játékosok minden meccsre új mezt kapnak, vagy meccsek között kimossák a mezeket?
Tudja valaki?
Sobri Jóska
Ki volt az, az asszony? 😀
(Bocs, ésvagy férfi élettárs, vagy miafasznak hívják a buzik. A mai LMBTQ világban sosem lehet tudni.) 😊

több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 916 — Colts Fan
 www.youtube.com/watch?v=n_e5tORhq1s
több mint 6 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Egyébként a mezeken a nevek illetve a számok ha jól látom csak ragasztva vagy valamiylen más technikával ráillesztve vannak, nem úgy mint egy drága merchandising cuccnál. Gondolom a Nike biztosít X mezt X méretben és így mindenkinek egyszerűbb.
több mint 6 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 489
Nekem hétvégén egy laikus olyan kérdést szegezett, amire tizeniksz év meccsnézés után nem tudtam a választ:
A játékosok minden meccsre új mezt kapnak, vagy meccsek között kimossák a mezeket?
Tudja valaki?
Sobri Jóska
Én egy ilyet találtam nem rég a Youtube-on, itt is mondják, hogy megy a mosóba a cucc.

 www.youtube.com/watch?v=aZkQYE6Nc3c&t=4s

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nekem hétvégén egy laikus olyan kérdést szegezett, amire tizeniksz év meccsnézés után nem tudtam a választ:
A játékosok minden meccsre új mezt kapnak, vagy meccsek között kimossák a mezeket?
Tudja valaki?
Sobri Jóska
Ha a mezen a "pólót" érted/érti az ismerősöd, és az a kérdés, hogy úgy csinálják-e mint Donald Trump, hogy egy inget csak egyszer vesz fel és megy a kukába, akkor nem. A "pólót" (gatyát, alsóneműt) mossák és újra használják. Persze csak addig amíg kifogástalanok. Persze - ezt nem tudom, de felteszem - ha a játékos valamiért újat kér, nem hiszem, hogy azt mondanák neki, hogy nem kap.

A felszerelés egy része - sisak, váll-, térd-, derékvédők, kesztyűk, cipők, stb. - viszont játékosra szabottak. Van aki addig használ egy kesztyűt amíg el nem rongyolódik vagy olyan görény szaga nem lesz, hogy elviselhetetlen, más meg meccsenként újat vesz fel. Van olyan is aki egész karrierjében egyetlen vállvédőt használ, más azt is rendszeresen cseréli. Itt nincs generális szabály.

A csapat-laundryról egyébként valamelyik évi Hard Knocksban v. All or Nothingban volt egy hosszabb lélegzetű rész, de meg nem mondom neked, hogy melyik évad / melyik műsor volt az. 😕 Hátha a google segít. Mondjuk sok izgalmasat / váratlant nem árult el, ugyanaz a process mint bármelyik nagyüzemben. Nap végén begyűjtik az összeizzadt, oroszlánszagú cuccokat nagy tartályokban, megy a mosodába, aztán visszajön tisztán. Ja, és a menetrend nem hét napos (nem csak meccs napokon van forduló), hanem 7/24, hiszen a játékosok edzenek is. Az edzőtermi felszerelést és a gyakorló pályás felszerelést is folyamatosan tisztítják és ha kell cserélik. Sőt az edzőkét és egyéb kiegészítő személyzetét is mosni, cserélni kell.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 132 — no es importante
Nekem hétvégén egy laikus olyan kérdést szegezett, amire tizeniksz év meccsnézés után nem tudtam a választ:
A játékosok minden meccsre új mezt kapnak, vagy meccsek között kimossák a mezeket?
Tudja valaki?
Sobri Jóska
kimossák, a Tide se véletlenül hivatalos szponzora az nfl-nek

One might assume that teams have a new uniform for every game, and they do use special uniforms, like historic throwback uniforms, for special games. The reality is, however, they wear the same uniforms, either a home or away version, most games.

“That’s our job,” says Steve Urbaniak, equipment manager for the San Francisco 49ers. “So that every game, it looks like the players are coming out there in a new uniform, even though they’ve worn the same one for maybe eight games.”


Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Nekem hétvégén egy laikus olyan kérdést szegezett, amire tizeniksz év meccsnézés után nem tudtam a választ:
A játékosok minden meccsre új mezt kapnak, vagy meccsek között kimossák a mezeket?
Tudja valaki?
Sobri Jóska
Egy régi Persil reklám alapján a Győri ETO kézilabda csapatnak kimossák a mezeit. És utána olyan mintha új lenne és a baktériumok 99.9%-t is elpusztítja.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 414 — #NoStress
Nekem hétvégén egy laikus olyan kérdést szegezett, amire tizeniksz év meccsnézés után nem tudtam a választ:
A játékosok minden meccsre új mezt kapnak, vagy meccsek között kimossák a mezeket?
Tudja valaki?

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Van egy alapveto kerdesem igy jo par ev utan.
Nem merek irni a sport tv-nek meccs kozben😂

Mi alapjan hivnak vedekezo felallast? Honnan tudjak h hany cb kell stb..Honnan tudjak h kinek kell lejonni csere miatt?
15mp van a jatek hivasra radio altal.ergo nem is sejthetik mit lep a masik.Gondolm a "C" varialhat meg nem?
ZoliMP
Látod, hogy milyen felállásban van az ellen, ilyenkor van lehetőséged cserélni.
Sokszor látható, hogy a bíró nem engedi elindítani a snapet, mert megadja a lehetőséget a védekező csapat számára a változtatásra, ha a támadók is változtattak.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
AFC WEST POWER 😊 😊 😊
dande
NFC North...


Kampman
magunkkal rántottuk a többi csapatot is

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 527
AFC WEST POWER 😊 😊 😊
dande
NFC North...

több mint 6 éve
YoungZeeZee 9 847
Van egy alapveto kerdesem igy jo par ev utan.
Nem merek irni a sport tv-nek meccs kozben😂

Mi alapjan hivnak vedekezo felallast? Honnan tudjak h hany cb kell stb..Honnan tudjak h kinek kell lejonni csere miatt?
15mp van a jatek hivasra radio altal.ergo nem is sejthetik mit lep a masik.Gondolm a "C" varialhat meg nem?

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 6 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 260 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
London tényleg nem hazai pálya a Jax-nek, ebben a fordulóban rajtuk kívül csak az otthoni csapat nyert (- MNF) 😊
r.baggio
- TNF 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Sőt, az összes Allen nyert 😂

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 132 — no es importante
London tényleg nem hazai pálya a Jax-nek, ebben a fordulóban rajtuk kívül csak az otthoni csapat nyert (- MNF) 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 322 — Így remélem megfelelek nektek.....
AFC WEST POWER 😊 😊 😊
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Texans londoni meccshez nem lesz eredménykövető?

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Sztroga New Orleans Saints 123
Nem lehet nem kedvelni ezt az embert. Hatalmas sportember.


Szerkesztette: Sztroga
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 406 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Miért nem kellett Nektek Gordon? Simba lesz a kezdő és a szezon második felére lenne egynél több normális elkapója. A mentális problémáit meg orvosolni lehetett volna azzal hogy Collins meg Norman pesztrálta volna 24órában! Annyi pénzért akármit lehet Tőlük kérni...
nagir
Nem tudom. Allen meg Sbyder döntéseiben nem érdemes értelmet keresni...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 676 — Bla, bla, bla
Miért nem kellett Nektek Gordon? Simba lesz a kezdő és a szezon második felére lenne egynél több normális elkapója. A mentális problémáit meg orvosolni lehetett volna azzal hogy Collins meg Norman pesztrálta volna 24órában! Annyi pénzért akármit lehet Tőlük kérni...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 406 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Lesz ugye a Bengals - Dolphins, valószínűleg egyik csapatnak sem sok győzelme addig. Az lenne a kérdésem, hogy milyen olyan párharc volt a szezon vége felé, ahol mindkét csapat 0 győzelemmel állt. Tehát volt-e olyan meccs, ahol mindketten 0-8cal álltak? Vagy még több vereséggel. Remélem érthető 😀
Löfli
BAL NWE 1981 1-14 vs 2-13
TAM IND 1991 2-13 vs 1-14

Ez a két meccs a csúcstartó
r.baggio
És két 0 győzelmes csapatnál mi a rekord?
Löfli
PHI PIT 1939, 0-7-1 vs 0-8-1
r.baggio
80 év, az semmi 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 132 — no es importante
Lesz ugye a Bengals - Dolphins, valószínűleg egyik csapatnak sem sok győzelme addig. Az lenne a kérdésem, hogy milyen olyan párharc volt a szezon vége felé, ahol mindkét csapat 0 győzelemmel állt. Tehát volt-e olyan meccs, ahol mindketten 0-8cal álltak? Vagy még több vereséggel. Remélem érthető 😀
Löfli
BAL NWE 1981 1-14 vs 2-13
TAM IND 1991 2-13 vs 1-14

Ez a két meccs a csúcstartó
r.baggio
És két 0 győzelmes csapatnál mi a rekord?
Löfli
PHI PIT 1939, 0-7-1 vs 0-8-1


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 260 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Lesz ugye a Bengals - Dolphins, valószínűleg egyik csapatnak sem sok győzelme addig. Az lenne a kérdésem, hogy milyen olyan párharc volt a szezon vége felé, ahol mindkét csapat 0 győzelemmel állt. Tehát volt-e olyan meccs, ahol mindketten 0-8cal álltak? Vagy még több vereséggel. Remélem érthető 😀
Löfli
BAL NWE 1981 1-14 vs 2-13
TAM IND 1991 2-13 vs 1-14

Ez a két meccs a csúcstartó
r.baggio
És két 0 győzelmes csapatnál mi a rekord?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!