NFL csevegő
82 feliratkozó
több mint 6 éve
Végre valaki! 😊 Kisebb módosításokkal egyetértünk.......😀Annyira sajna nem erős, mint az AFC North 😀twitter.com/ringer/status/1188601214029578240?s=19Ne haragudj, hogy mondhatsz ilyet... Ezzel csökkented a Pats érdemeit.
Nem hittem volna hogy letezik a tokeletes video/gif az AFC Eastrol, de tevedtem 😂
Borbinho
Mindjárt jönnek a Pats drukkerek megmondani, hogy az AFC East erős 😀
tenorx
Amúgy ez tökéletes gif, nemcsak az AFC Eastre, hanem az elmúlt 15-20 évben az AFC-re úgy en bloc 😊
Wyatt
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
En naiv hulye, hogy is nem gondoltam, hogy a habzo szajjal horgo Pats-fanok nem ugranak egybol, miutan a neten olvastak a csunya osszeeskuveseket, hogy a Colts anno tankolt Luckert, de egy fia Colts-meccset nem lattak a szoban forgo idenybol. Ne is firtassuk inkabb, hiba volt. Lehuzom magam a budin inkabb.A többi 30 csapat olyan sikeres, hogy a fanjaiknak nincs szükségük a Colts fanok b*sztatására. A Pats viszont egy szerencsétlen lúzer franchise, nézd el a fanjaiknak, hisz csupa frusztráció az életük. 😊
Stez
Amúgy meg tényleg, ki nem sz*rja le hogy a Miami és a Bengals tankoló versenyt fut-e vagy csak simán ilyen gyengék. Valóban adnak egy könnyű meccset az ellenfeleiknek, de nem oszt nem szoroz, mert ez csak egy faktor a százból ami a schedule-t befolyásolja. A liga harmada az év elejét kezdi úgy, mintha előszezonozna még, a másik harmada decemberre kiszáll és már csak muszájból megy fel a pályára, a sérülések is baromira befolyásolják, hogy éppen könnyebb vagy nehezebb az adott ellenfél. A legtöbb csapat alapszakasz meccseinek legalább a fele olyan, hogy ha pár héttel korábban vagy később játszanák ugyanazt a meccset, markánsan más lenne az odds attól függően, hogy ki sérült és ki egészséges, melyik ellenfél kapta éppen el a ritmust, vagy szállt ki a versenyből, stb. Nincs mese, sok múlik a szerencsén is. Ha peches vagy belefuthatsz olyan idénybe, hogy mindenkit éppen a legjobb formájában fogsz ki, ha meg szerencsés, akkor mindenki a rossz napján jön szembe veled.
Szóval a versenyt alig befolyásolják, akkor meg hadd tankoljanak. Ha szarul csinálják nem nyernek vele semmit, ha meg jól, akkor meg csak hatékonyabbá teszik a paritás elvet.
Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Legyen egy kis szakma is. Itt van néhány basic cover formation élesbenCover 1

Cover 2

Cover 3

Cover Tua
Szerkesztette: Black_Adder
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
Nothing is more permanent than a temporary solution
If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 6 éve
a cOlTs nEm tAnKolT, nEkik csAk íGy aLakUltEn a liga helyeben tovabbra is buntetnem a Miamit az ilyen latvanyos tankolas utan. Meg mindig oke, hogy egy csapat az utolso 4-5 heten peldaul mar leereszt, na de hogy az ideny eleje ota... Es ez, hogy egy ilyen elso felido utan nyomnak egy ilyen masodikat, ketlem, hogy Tomlinek zsenialis felidei elemzese miatt van igy.Érdekes ezt egy colts szurkolótól olvasni 😊 😊
Fognam, elvennem az elso koret a bandanak, aztan onnantol meggondolnak az edzok es tulajdonosok, mennyire akarnak vegignyomni egy teljes szezont igy. Baszhatnak 2019et, es Tuat is a nyaron. Egy ilyen sulyos buntetes utan tobbe nem tortenne hasonlo.
Stez
gordon
egyébként tényleg vicces mennyi sírás megy Miami miatt, mikor a Browns két szezon alatt hozott össze 1 győzelmet senki le sem szarta őket, mindenki legyintett, hát ők a Browns, balfaszok nagy ügy...
most meg hogy a Miami nem akar Bengalshoz hasonló treadmill csapat lenni, ezért próbálja maximalizálni az amúgy is ótvar helyzetében a lehetőségeket, rögtön jönnek a szabályváltoztatást követelők
(lsd NBA-ben hogy fel volt szopva Sixers szaros "Process"-e, akik 4-5 évig tolták ezt még pofátlanabbul...)
Az tényleg különösen vicces, hogy most épp egy coltos nyomja ezt a propagandát... aszem a liga 30 csapata örülne, ha egy szar, minősíthetetlen szezon után ölükbe hullana az elmúlt 20-30(40?) év legtehetségesebb irányító prospectje, de hát nem lehet minden szurkoló ennyire szerencsés, sajnos vannak olyan nehezebb sorsú drukkerek, akiknek hosszú évek szenvedés árán jön össze valami kecsegtető a draftról, amivel érdemben el lehet kezdeni az építkezést
ezen elkényeztetett egyének lehetnének erre is tekintettel, mikor kritizálnak valamit :wink: :wink:

"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
En naiv hulye, hogy is nem gondoltam, hogy a habzo szajjal horgo Pats-fanok nem ugranak egybol, miutan a neten olvastak a csunya osszeeskuveseket, hogy a Colts anno tankolt Luckert, de egy fia Colts-meccset nem lattak a szoban forgo idenybol. Ne is firtassuk inkabb, hiba volt. Lehuzom magam a budin inkabb.
több mint 6 éve
En a liga helyeben tovabbra is buntetnem a Miamit az ilyen latvanyos tankolas utan. Meg mindig oke, hogy egy csapat az utolso 4-5 heten peldaul mar leereszt, na de hogy az ideny eleje ota... Es ez, hogy egy ilyen elso felido utan nyomnak egy ilyen masodikat, ketlem, hogy Tomlinek zsenialis felidei elemzese miatt van igy.Érdekes ezt egy colts szurkolótól olvasni 😊 😊
Fognam, elvennem az elso koret a bandanak, aztan onnantol meggondolnak az edzok es tulajdonosok, mennyire akarnak vegignyomni egy teljes szezont igy. Baszhatnak 2019et, es Tuat is a nyaron. Egy ilyen sulyos buntetes utan tobbe nem tortenne hasonlo.
Stez
több mint 6 éve
Pedig Lawrence jövőre még nem jöhet ki a draftra. 😊 (Igaz ahogy idén játszik ez kifejezetten előny a számára,)Suck for Luck kampány idejéből származik az elmélet, hogy olyan nincs is, hogy tankolás. Csak szar csapat van. 😉 Idén egészen sok.En a liga helyeben tovabbra is buntetnem a Miamit az ilyen latvanyos tankolas utan. Meg mindig oke, hogy egy csapat az utolso 4-5 heten peldaul mar leereszt, na de hogy az ideny eleje ota... Es ez, hogy egy ilyen elso felido utan nyomnak egy ilyen masodikat, ketlem, hogy Tomlinek zsenialis felidei elemzese miatt van igy.Hogy bizonyítod egzakt módon, hogy tankolnak?
Fognam, elvennem az elso koret a bandanak, aztan onnantol meggondolnak az edzok es tulajdonosok, mennyire akarnak vegignyomni egy teljes szezont igy. Baszhatnak 2019et, es Tuat is a nyaron. Egy ilyen sulyos buntetes utan tobbe nem tortenne hasonlo.
Stez
Sobri Jóska
Húsrágó
több mint 6 éve
Suck for Luck kampány idejéből származik az elmélet, hogy olyan nincs is, hogy tankolás. Csak szar csapat van. 😉 Idén egészen sok.En a liga helyeben tovabbra is buntetnem a Miamit az ilyen latvanyos tankolas utan. Meg mindig oke, hogy egy csapat az utolso 4-5 heten peldaul mar leereszt, na de hogy az ideny eleje ota... Es ez, hogy egy ilyen elso felido utan nyomnak egy ilyen masodikat, ketlem, hogy Tomlinek zsenialis felidei elemzese miatt van igy.Hogy bizonyítod egzakt módon, hogy tankolnak?
Fognam, elvennem az elso koret a bandanak, aztan onnantol meggondolnak az edzok es tulajdonosok, mennyire akarnak vegignyomni egy teljes szezont igy. Baszhatnak 2019et, es Tuat is a nyaron. Egy ilyen sulyos buntetes utan tobbe nem tortenne hasonlo.
Stez
Sobri Jóska
több mint 6 éve
En a liga helyeben tovabbra is buntetnem a Miamit az ilyen latvanyos tankolas utan. Meg mindig oke, hogy egy csapat az utolso 4-5 heten peldaul mar leereszt, na de hogy az ideny eleje ota... Es ez, hogy egy ilyen elso felido utan nyomnak egy ilyen masodikat, ketlem, hogy Tomlinek zsenialis felidei elemzese miatt van igy.Hogy bizonyítod egzakt módon, hogy tankolnak?
Fognam, elvennem az elso koret a bandanak, aztan onnantol meggondolnak az edzok es tulajdonosok, mennyire akarnak vegignyomni egy teljes szezont igy. Baszhatnak 2019et, es Tuat is a nyaron. Egy ilyen sulyos buntetes utan tobbe nem tortenne hasonlo.
Stez
több mint 6 éve
En a liga helyeben tovabbra is buntetnem a Miamit az ilyen latvanyos tankolas utan. Meg mindig oke, hogy egy csapat az utolso 4-5 heten peldaul mar leereszt, na de hogy az ideny eleje ota... Es ez, hogy egy ilyen elso felido utan nyomnak egy ilyen masodikat, ketlem, hogy Tomlinek zsenialis felidei elemzese miatt van igy.Fognam, elvennem az elso koret a bandanak, aztan onnantol meggondolnak az edzok es tulajdonosok, mennyire akarnak vegignyomni egy teljes szezont igy. Baszhatnak 2019et, es Tuat is a nyaron. Egy ilyen sulyos buntetes utan tobbe nem tortenne hasonlo.
több mint 6 éve
A multkori macskas utan jojjenek a madarak 😀
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
A Broncost pl nem találom ezen a gifen. Az inkább erre van:Annyira sajna nem erős, mint az AFC North 😀twitter.com/ringer/status/1188601214029578240?s=19Ne haragudj, hogy mondhatsz ilyet... Ezzel csökkented a Pats érdemeit.
Nem hittem volna hogy letezik a tokeletes video/gif az AFC Eastrol, de tevedtem 😂
Borbinho
Mindjárt jönnek a Pats drukkerek megmondani, hogy az AFC East erős 😀
tenorx
Amúgy ez tökéletes gif, nemcsak az AFC Eastre, hanem az elmúlt 5 évben az AFC-re úgy en bloc 😊
Wyatt
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
Nothing is more permanent than a temporary solution
If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 6 éve
Na... mi majdnem megleptünk titeket 2 éve, csak ők közbefújtak. 😊 😊 😊Annyira sajna nem erős, mint az AFC North 😀twitter.com/ringer/status/1188601214029578240?s=19Ne haragudj, hogy mondhatsz ilyet... Ezzel csökkented a Pats érdemeit.
Nem hittem volna hogy letezik a tokeletes video/gif az AFC Eastrol, de tevedtem 😂
Borbinho
Mindjárt jönnek a Pats drukkerek megmondani, hogy az AFC East erős 😀
tenorx
Amúgy ez tökéletes gif, nemcsak az AFC Eastre, hanem az elmúlt 5 évben az AFC-re úgy en bloc 😊
Wyatt
www.youtube.com/watch?v=Ex2VT4QyR9A
több mint 6 éve
Annyira sajna nem erős, mint az AFC North 😀twitter.com/ringer/status/1188601214029578240?s=19Ne haragudj, hogy mondhatsz ilyet... Ezzel csökkented a Pats érdemeit.
Nem hittem volna hogy letezik a tokeletes video/gif az AFC Eastrol, de tevedtem 😂
Borbinho
Mindjárt jönnek a Pats drukkerek megmondani, hogy az AFC East erős 😀
tenorx
Amúgy ez tökéletes gif, nemcsak az AFC Eastre, hanem az elmúlt 5 évben az AFC-re úgy en bloc 😊

több mint 6 éve
Ja, olyan erős, mint Jaelen Strong.twitter.com/ringer/status/1188601214029578240?s=19Ne haragudj, hogy mondhatsz ilyet... Ezzel csökkented a Pats érdemeit.
Nem hittem volna hogy letezik a tokeletes video/gif az AFC Eastrol, de tevedtem 😂
Borbinho
Mindjárt jönnek a Pats drukkerek megmondani, hogy az AFC East erős 😀
tenorx
több mint 6 éve
twitter.com/ringer/status/1188601214029578240?s=19Ne haragudj, hogy mondhatsz ilyet... Ezzel csökkented a Pats érdemeit.
Nem hittem volna hogy letezik a tokeletes video/gif az AFC Eastrol, de tevedtem 😂
Borbinho
Mindjárt jönnek a Pats drukkerek megmondani, hogy az AFC East erős 😀
több mint 6 éve
Nem hittem volna hogy letezik a tokeletes video/gif az AFC Eastrol, de tevedtem 😂
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
jó lenne, ha már itt tartanánk 😊 minden másra ott vannak a csapattopicok

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Sziasztok,Bár erősen “rétegtopic” lenne, de ezt olvasva egy admin biztos csinál majd egy “Meccspartnerkereső” topicot. 😉
Erdeklodnek hogy olyan topikot vagy csoportot uzemeltettek esetleg ahol, ha valaki megy meccsre akkor megtalalhatja a szinten arra a meccsre jegyet valtott szurkolotarsat?
Konkretan dec6-13ig uzleti utra megyek san franciscoba.
Ahogy latom ezidoben egy oakland-tennesse meccset rendeznek dec8an, amire tervezek jegyet vasarolni. De nem tudom milyen forumon keresgeljek, hogy ne egyedul kelljen mennem.
Elore is koszi, ha tudtok segiteni!
Udv, Gabor
brigetio28
több mint 6 éve
Sziasztok,Erdeklodnek hogy olyan topikot vagy csoportot uzemeltettek esetleg ahol, ha valaki megy meccsre akkor megtalalhatja a szinten arra a meccsre jegyet valtott szurkolotarsat?
Konkretan dec6-13ig uzleti utra megyek san franciscoba.
Ahogy latom ezidoben egy oakland-tennesse meccset rendeznek dec8an, amire tervezek jegyet vasarolni. De nem tudom milyen forumon keresgeljek, hogy ne egyedul kelljen mennem.
Elore is koszi, ha tudtok segiteni!
Udv, Gabor
több mint 6 éve
Tight endekről volt szóVélemény?Ha a Romo - Witten odafért, akkor szerintem a Brees - Graham is odafér. Az alatt az 5 év alatt több, mint 1000 yardot és 10 TD-t átlagoltak idényenként.
www.instagram.com/p/B373ndqAMo6/?hl=hu
steelwolf
peterk2005

több mint 6 éve
több mint 6 éve
aszerbniga percfectBrandon Jamal Bostick - SeahawksLuck-Fleener 🤔🧐Vélemény?Stafford–Hockenson
www.instagram.com/p/B373ndqAMo6/?hl=hu
steelwolf
Stez
Borbinho
alatriste

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Brandon Jamal Bostick - SeahawksLuck-Fleener 🤔🧐Vélemény?Stafford–Hockenson
www.instagram.com/p/B373ndqAMo6/?hl=hu
steelwolf
Stez
Borbinho

Liverpool Fc

