Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
 twitter.com/ringer/status/1188601214029578240?s=19

Nem hittem volna hogy letezik a tokeletes video/gif az AFC Eastrol, de tevedtem 😂
Borbinho
Ne haragudj, hogy mondhatsz ilyet... Ezzel csökkented a Pats érdemeit.
Mindjárt jönnek a Pats drukkerek megmondani, hogy az AFC East erős 😀
tenorx
Annyira sajna nem erős, mint az AFC North 😀

Amúgy ez tökéletes gif, nemcsak az AFC Eastre, hanem az elmúlt 15-20 évben az AFC-re úgy en bloc 😊
Wyatt
Végre valaki! 😊 Kisebb módosításokkal egyetértünk.......😀

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
En naiv hulye, hogy is nem gondoltam, hogy a habzo szajjal horgo Pats-fanok nem ugranak egybol, miutan a neten olvastak a csunya osszeeskuveseket, hogy a Colts anno tankolt Luckert, de egy fia Colts-meccset nem lattak a szoban forgo idenybol. Ne is firtassuk inkabb, hiba volt. Lehuzom magam a budin inkabb.
Stez
A többi 30 csapat olyan sikeres, hogy a fanjaiknak nincs szükségük a Colts fanok b*sztatására. A Pats viszont egy szerencsétlen lúzer franchise, nézd el a fanjaiknak, hisz csupa frusztráció az életük. 😊

Amúgy meg tényleg, ki nem sz*rja le hogy a Miami és a Bengals tankoló versenyt fut-e vagy csak simán ilyen gyengék. Valóban adnak egy könnyű meccset az ellenfeleiknek, de nem oszt nem szoroz, mert ez csak egy faktor a százból ami a schedule-t befolyásolja. A liga harmada az év elejét kezdi úgy, mintha előszezonozna még, a másik harmada decemberre kiszáll és már csak muszájból megy fel a pályára, a sérülések is baromira befolyásolják, hogy éppen könnyebb vagy nehezebb az adott ellenfél. A legtöbb csapat alapszakasz meccseinek legalább a fele olyan, hogy ha pár héttel korábban vagy később játszanák ugyanazt a meccset, markánsan más lenne az odds attól függően, hogy ki sérült és ki egészséges, melyik ellenfél kapta éppen el a ritmust, vagy szállt ki a versenyből, stb. Nincs mese, sok múlik a szerencsén is. Ha peches vagy belefuthatsz olyan idénybe, hogy mindenkit éppen a legjobb formájában fogsz ki, ha meg szerencsés, akkor mindenki a rossz napján jön szembe veled.

Szóval a versenyt alig befolyásolják, akkor meg hadd tankoljanak. Ha szarul csinálják nem nyernek vele semmit, ha meg jól, akkor meg csak hatékonyabbá teszik a paritás elvet.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Legyen egy kis szakma is. Itt van néhány basic cover formation élesben

Cover 1


Cover 2


Cover 3


Cover Tua


Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 217 — situational football
En a liga helyeben tovabbra is buntetnem a Miamit az ilyen latvanyos tankolas utan. Meg mindig oke, hogy egy csapat az utolso 4-5 heten peldaul mar leereszt, na de hogy az ideny eleje ota... Es ez, hogy egy ilyen elso felido utan nyomnak egy ilyen masodikat, ketlem, hogy Tomlinek zsenialis felidei elemzese miatt van igy.

Fognam, elvennem az elso koret a bandanak, aztan onnantol meggondolnak az edzok es tulajdonosok, mennyire akarnak vegignyomni egy teljes szezont igy. Baszhatnak 2019et, es Tuat is a nyaron. Egy ilyen sulyos buntetes utan tobbe nem tortenne hasonlo.
Stez
Érdekes ezt egy colts szurkolótól olvasni 😊 😊
gordon
a cOlTs nEm tAnKolT, nEkik csAk íGy aLakUlt


egyébként tényleg vicces mennyi sírás megy Miami miatt, mikor a Browns két szezon alatt hozott össze 1 győzelmet senki le sem szarta őket, mindenki legyintett, hát ők a Browns, balfaszok nagy ügy...

most meg hogy a Miami nem akar Bengalshoz hasonló treadmill csapat lenni, ezért próbálja maximalizálni az amúgy is ótvar helyzetében a lehetőségeket, rögtön jönnek a szabályváltoztatást követelők
(lsd NBA-ben hogy fel volt szopva Sixers szaros "Process"-e, akik 4-5 évig tolták ezt még pofátlanabbul...)



Az tényleg különösen vicces, hogy most épp egy coltos nyomja ezt a propagandát... aszem a liga 30 csapata örülne, ha egy szar, minősíthetetlen szezon után ölükbe hullana az elmúlt 20-30(40?) év legtehetségesebb irányító prospectje, de hát nem lehet minden szurkoló ennyire szerencsés, sajnos vannak olyan nehezebb sorsú drukkerek, akiknek hosszú évek szenvedés árán jön össze valami kecsegtető a draftról, amivel érdemben el lehet kezdeni az építkezést

ezen elkényeztetett egyének lehetnének erre is tekintettel, mikor kritizálnak valamit :wink: :wink:



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 096 — Whoops, looks like something went wrong.
En naiv hulye, hogy is nem gondoltam, hogy a habzo szajjal horgo Pats-fanok nem ugranak egybol, miutan a neten olvastak a csunya osszeeskuveseket, hogy a Colts anno tankolt Luckert, de egy fia Colts-meccset nem lattak a szoban forgo idenybol. Ne is firtassuk inkabb, hiba volt. Lehuzom magam a budin inkabb.

több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 598 — JAFL Tampa GM
En a liga helyeben tovabbra is buntetnem a Miamit az ilyen latvanyos tankolas utan. Meg mindig oke, hogy egy csapat az utolso 4-5 heten peldaul mar leereszt, na de hogy az ideny eleje ota... Es ez, hogy egy ilyen elso felido utan nyomnak egy ilyen masodikat, ketlem, hogy Tomlinek zsenialis felidei elemzese miatt van igy.

Fognam, elvennem az elso koret a bandanak, aztan onnantol meggondolnak az edzok es tulajdonosok, mennyire akarnak vegignyomni egy teljes szezont igy. Baszhatnak 2019et, es Tuat is a nyaron. Egy ilyen sulyos buntetes utan tobbe nem tortenne hasonlo.
Stez
Érdekes ezt egy colts szurkolótól olvasni 😊 😊
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 045 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
En a liga helyeben tovabbra is buntetnem a Miamit az ilyen latvanyos tankolas utan. Meg mindig oke, hogy egy csapat az utolso 4-5 heten peldaul mar leereszt, na de hogy az ideny eleje ota... Es ez, hogy egy ilyen elso felido utan nyomnak egy ilyen masodikat, ketlem, hogy Tomlinek zsenialis felidei elemzese miatt van igy.

Fognam, elvennem az elso koret a bandanak, aztan onnantol meggondolnak az edzok es tulajdonosok, mennyire akarnak vegignyomni egy teljes szezont igy. Baszhatnak 2019et, es Tuat is a nyaron. Egy ilyen sulyos buntetes utan tobbe nem tortenne hasonlo.
Stez
Hogy bizonyítod egzakt módon, hogy tankolnak?
Sobri Jóska
Suck for Luck kampány idejéből származik az elmélet, hogy olyan nincs is, hogy tankolás. Csak szar csapat van. 😉 Idén egészen sok.
Húsrágó
Pedig Lawrence jövőre még nem jöhet ki a draftra. 😊 (Igaz ahogy idén játszik ez kifejezetten előny a számára,)
több mint 6 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 077 — Jaguars fan
En a liga helyeben tovabbra is buntetnem a Miamit az ilyen latvanyos tankolas utan. Meg mindig oke, hogy egy csapat az utolso 4-5 heten peldaul mar leereszt, na de hogy az ideny eleje ota... Es ez, hogy egy ilyen elso felido utan nyomnak egy ilyen masodikat, ketlem, hogy Tomlinek zsenialis felidei elemzese miatt van igy.

Fognam, elvennem az elso koret a bandanak, aztan onnantol meggondolnak az edzok es tulajdonosok, mennyire akarnak vegignyomni egy teljes szezont igy. Baszhatnak 2019et, es Tuat is a nyaron. Egy ilyen sulyos buntetes utan tobbe nem tortenne hasonlo.
Stez
Hogy bizonyítod egzakt módon, hogy tankolnak?
Sobri Jóska
Suck for Luck kampány idejéből származik az elmélet, hogy olyan nincs is, hogy tankolás. Csak szar csapat van. 😉 Idén egészen sok.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 414 — #NoStress
En a liga helyeben tovabbra is buntetnem a Miamit az ilyen latvanyos tankolas utan. Meg mindig oke, hogy egy csapat az utolso 4-5 heten peldaul mar leereszt, na de hogy az ideny eleje ota... Es ez, hogy egy ilyen elso felido utan nyomnak egy ilyen masodikat, ketlem, hogy Tomlinek zsenialis felidei elemzese miatt van igy.

Fognam, elvennem az elso koret a bandanak, aztan onnantol meggondolnak az edzok es tulajdonosok, mennyire akarnak vegignyomni egy teljes szezont igy. Baszhatnak 2019et, es Tuat is a nyaron. Egy ilyen sulyos buntetes utan tobbe nem tortenne hasonlo.
Stez
Hogy bizonyítod egzakt módon, hogy tankolnak?

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 096 — Whoops, looks like something went wrong.
En a liga helyeben tovabbra is buntetnem a Miamit az ilyen latvanyos tankolas utan. Meg mindig oke, hogy egy csapat az utolso 4-5 heten peldaul mar leereszt, na de hogy az ideny eleje ota... Es ez, hogy egy ilyen elso felido utan nyomnak egy ilyen masodikat, ketlem, hogy Tomlinek zsenialis felidei elemzese miatt van igy.

Fognam, elvennem az elso koret a bandanak, aztan onnantol meggondolnak az edzok es tulajdonosok, mennyire akarnak vegignyomni egy teljes szezont igy. Baszhatnak 2019et, es Tuat is a nyaron. Egy ilyen sulyos buntetes utan tobbe nem tortenne hasonlo.

több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan


A multkori macskas utan jojjenek a madarak 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
 twitter.com/ringer/status/1188601214029578240?s=19

Nem hittem volna hogy letezik a tokeletes video/gif az AFC Eastrol, de tevedtem 😂
Borbinho
Ne haragudj, hogy mondhatsz ilyet... Ezzel csökkented a Pats érdemeit.
Mindjárt jönnek a Pats drukkerek megmondani, hogy az AFC East erős 😀
tenorx
Annyira sajna nem erős, mint az AFC North 😀

Amúgy ez tökéletes gif, nemcsak az AFC Eastre, hanem az elmúlt 5 évben az AFC-re úgy en bloc 😊
Wyatt
A Broncost pl nem találom ezen a gifen. Az inkább erre van:

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 045 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 twitter.com/ringer/status/1188601214029578240?s=19

Nem hittem volna hogy letezik a tokeletes video/gif az AFC Eastrol, de tevedtem 😂
Borbinho
Ne haragudj, hogy mondhatsz ilyet... Ezzel csökkented a Pats érdemeit.
Mindjárt jönnek a Pats drukkerek megmondani, hogy az AFC East erős 😀
tenorx
Annyira sajna nem erős, mint az AFC North 😀

Amúgy ez tökéletes gif, nemcsak az AFC Eastre, hanem az elmúlt 5 évben az AFC-re úgy en bloc 😊
Wyatt
Na... mi majdnem megleptünk titeket 2 éve, csak ők közbefújtak. 😊 😊 😊
 www.youtube.com/watch?v=Ex2VT4QyR9A
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 twitter.com/ringer/status/1188601214029578240?s=19

Nem hittem volna hogy letezik a tokeletes video/gif az AFC Eastrol, de tevedtem 😂
Borbinho
Ne haragudj, hogy mondhatsz ilyet... Ezzel csökkented a Pats érdemeit.
Mindjárt jönnek a Pats drukkerek megmondani, hogy az AFC East erős 😀
tenorx
Annyira sajna nem erős, mint az AFC North 😀

Amúgy ez tökéletes gif, nemcsak az AFC Eastre, hanem az elmúlt 5 évben az AFC-re úgy en bloc 😊

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 045 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 twitter.com/ringer/status/1188601214029578240?s=19

Nem hittem volna hogy letezik a tokeletes video/gif az AFC Eastrol, de tevedtem 😂
Borbinho
Ne haragudj, hogy mondhatsz ilyet... Ezzel csökkented a Pats érdemeit.
Mindjárt jönnek a Pats drukkerek megmondani, hogy az AFC East erős 😀
tenorx
Ja, olyan erős, mint Jaelen Strong.
több mint 6 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
 twitter.com/ringer/status/1188601214029578240?s=19

Nem hittem volna hogy letezik a tokeletes video/gif az AFC Eastrol, de tevedtem 😂
Borbinho
Ne haragudj, hogy mondhatsz ilyet... Ezzel csökkented a Pats érdemeit.
Mindjárt jönnek a Pats drukkerek megmondani, hogy az AFC East erős 😀
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan


Nem hittem volna hogy letezik a tokeletes video/gif az AFC Eastrol, de tevedtem 😂

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 132 — no es importante
jó lenne, ha már itt tartanánk 😊 minden másra ott vannak a csapattopicok


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 414 — #NoStress
Sziasztok,
Erdeklodnek hogy olyan topikot vagy csoportot uzemeltettek esetleg ahol, ha valaki megy meccsre akkor megtalalhatja a szinten arra a meccsre jegyet valtott szurkolotarsat?
Konkretan dec6-13ig uzleti utra megyek san franciscoba.
Ahogy latom ezidoben egy oakland-tennesse meccset rendeznek dec8an, amire tervezek jegyet vasarolni. De nem tudom milyen forumon keresgeljek, hogy ne egyedul kelljen mennem.
Elore is koszi, ha tudtok segiteni!
Udv, Gabor
brigetio28
Bár erősen “rétegtopic” lenne, de ezt olvasva egy admin biztos csinál majd egy “Meccspartnerkereső” topicot. 😉

több mint 6 éve
brigetio28 New England Patriots Stanford Cardinal 2
Sziasztok,
Erdeklodnek hogy olyan topikot vagy csoportot uzemeltettek esetleg ahol, ha valaki megy meccsre akkor megtalalhatja a szinten arra a meccsre jegyet valtott szurkolotarsat?
Konkretan dec6-13ig uzleti utra megyek san franciscoba.
Ahogy latom ezidoben egy oakland-tennesse meccset rendeznek dec8an, amire tervezek jegyet vasarolni. De nem tudom milyen forumon keresgeljek, hogy ne egyedul kelljen mennem.
Elore is koszi, ha tudtok segiteni!
Udv, Gabor
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Vélemény?

 www.instagram.com/p/B373ndqAMo6/?hl=hu
steelwolf
Ha a Romo - Witten odafért, akkor szerintem a Brees - Graham is odafér. Az alatt az 5 év alatt több, mint 1000 yardot és 10 TD-t átlagoltak idényenként.
peterk2005
Tight endekről volt szó

több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 972 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.82787-15/619246904_18103402006699818_3633422203869265664_n.jpg?stp=c288.0.864.864a_dst-jpg_e35_s640x640_tt6&_nc_cat=101&ccb=7-5&_nc_sid=18de74&efg=eyJlZmdfdGFnIjoiRkVFRC5iZXN0X2ltYWdlX3VybGdlbi5DMyJ9&_nc_ohc=fEmEI871nF0Q7kNvwFE9ALE&_nc_oc=Adoxi6XDEFkkbn59eOkv7FH3NcuWu2ZRfYp2VzT4XwPub_pEfeVYShKLGwW3Wi2slIs&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&_nc_gid=CmHjyojLZcTHU3doOjKLXg&_nc_ss=7b60f&oh=00_Af8MfUREYFD3PW888DgKiZq-ED8eQvLhZawwTFdlilgdHw&oe=6A43AF10
NFL on Instagram: "Will it be the Return of the @patriots? Or A New Hope? The countdown to Super Bowl: Episode 54 has begun! (via @thecheckdown)"
193K likes, 1,665 comments - nfl on October 25, 2019: "Will it be the Return of the @patriots? Or A New Hope? The countdown to Super Bowl: Episode 54 has begun! (via @thecheckdown)".
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Vélemény?

 www.instagram.com/p/B373ndqAMo6/?hl=hu
steelwolf
Stafford–Hockenson
Stez
Luck-Fleener 🤔🧐
Borbinho
Brandon Jamal Bostick - Seahawks
alatriste
aszerbniga percfect


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers 11 931 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Vélemény?

 www.instagram.com/p/B373ndqAMo6/?hl=hu
steelwolf
Stafford–Hockenson
Stez
Luck-Fleener 🤔🧐
Borbinho
Brandon Jamal Bostick - Seahawks


Liverpool Fc