NFL csevegő
82 feliratkozó
több mint 6 éve
viszont kezdek ott lenni, hogy ez mar nem szorakoztato, hanem undorito.A kettő nem zárja ki egymást.
Stez
Elárulom a titkot: nem kell komolyan venni.
Amikor nem néztél focit, és rátaláltál örültél, hiszen hozzáadott az életedhez. Aztán egyre jobban belemerültél, megismerted, átláttad, és egyre jobban szórakoztatott. Aztán lett egy pont, ahol már beférkőzött az agyadba, elkezdtek bizonyos részei, elemei idegesíteni, terhelni, és a végén megszűnik az, hogy a focitlan életedet tartalmasabbá teszi a foci. Egy plusz feszültségforrás lesz csak, és meg kell tőle szabadulj.
Na ezt nem szabad hagyni.
És a focit kicserélheted szerelemre, közéletre, bulizásra, munkára, bármire.
több mint 6 éve
A csalás az csalás!Ja. De egy akciófilmet te se tartasz csalásnak. Pedig nem a színész ugrik, a háttér CGI, a fegyverek vaktölténnyel lőnek, ésatöbbi.
Sportban, üzletben, életben.
És a fociban is kurva régóta megy!
🤘gaben🤘
Ha van egy forgatókönyv, és aszerint megy a show, mint például a trash realityk 90 százalékában, akkor csak a tudatlan kiállt csalást.
több mint 6 éve
Most is epp eleg nagy a felhaborodas, pedig szokasos modon „csak” egy Lionst szopattak meg. De ahogy olvasom a kulfoldi oldalakat, forumokat, most talan (remelhetoleg) sikerult tenyleg olyan messzire menniuk mar, hogy ez a negativ reklam mar baromira nem lesz reklam a liganak.Oké, de ez akkor is igaz, ha a Lions nyer, emiatt fölösleges belenyúlni.A másik kérdésem, hogy az entertainmentnek mennyire tesz jót, ha egy főműsoridős meccset csalnak el a bírók? (nem láttam a meccset, azokra hagyatkozok ezzel a kijelentéssel, akik látták)Beszélnek róla, újranézik, nagyszerű fordítás, stb.
Értem én, h kell a story, de a Lions kikap nem akkora hatalmas nagy story így kb 60 év után. A Packers meg tud (más) meccseket nyerni önerőből is, amivel simán be megy a POba
Black_Adder
Mindig található pozitív gondolattársítás.
Sobri Jóska
Ha statisztikai alapon kizárható a véletlen emberi tévedések sorozata, azok egyoldalúsága miatt (nem saját tény(?)megállapítás), nekem az entertainment magyarázat akkor se elég. Biztos nagyobb marketing értéke van a Packersnek, de az jelenleg nem csökkent volna egy vereség miatt, nem a POról döntött a meccs. A fordítás nagyobb story, de a legnagyobb story ennyi erővel pont az lenne, ha a Lions nyerne. Éltemben nem láttam még 5 perc baseballt, de mégis tudom, hogy mostanában nyert egyet a Cubs. Kb ekkora szenzáció lenne egy Lions SB Win, olyanok is halhatnának róla, akik sportszeretők, de az NFLt nem nagyon követik. Ez entertainment. A 20-ból 20-szor az utolsó pillanatban egy erősen véleményes bírói ítélet miatt kikap a Lions, ezt a cikket már meg se kell írni, elég elővenni a legutóbbit, úgyse olvassa belőle senki, csak a főcímet annyiszor volt már...
És tudom, a Packersnek sokkal több szurkolója van amerika és világszerte, fordított esetben sokkal nagyobb felháborodás lenne, de nem azt mondom, hogy fordítva legyen a szórakoztatás miatt, hanem hogy a szórakoztatás akkor se sérül, ha a játékosok döntik el a pályán... Arról nem is beszélve, hogy biztos vannak olyan Packers szurkolók is, akik inkább a vereséget viselnék el, minthogy napokig mindenki csalásról beszéljen a győzelmük kapcsán, főleg hogy a vereséggel se állnának rosszul...
De az is igaz, hogy én nem értek a "“sports entertainment” businesses"-hez. Lehet van egy tévedhetetlen algoritmus ami azt hozza, hogy a Packersnek meg kell vernie a Lionst és emiatt történik minden, és ha ez sport lenne, akkor minden máshogy lenne
Black_Adder
A tavalyi Saints-Rams utan az ilyen tevedesekkel egyre nagyobb pofont ad maganak a liga, es szepen a sok csepp megtolti azt a poharat, ami aztan fel fog borulni.
Rengeteg semleges fordul el szepen lassan ettol az adag szartol, es oszinten mondom, abszolut megertem oket. Lassan szerintem tenyleg en is koztuk leszek, hiaba imadom az NFL-t es tolti ki kb. a napjaim 24 orat, viszont kezdek ott lenni, hogy ez mar nem szorakoztato, hanem undorito. De tenyleg, minden eleme, a szabalyoktol kezdve az eltiltasokig, buntetesekig, biroi tevekenysegig.
A tulajdonosok is ugyanugy undoritoak, megallas nelkul szopatjak egymast es keverik a szart, de az ilyen felhaborito tenykedesekre meg legyintenek. Hat persze, hogy folytatodni fog az egesz cirkusz igy.
több mint 6 éve
Srácok ,a tenyard nevű közösségi oldal nem működik,tudtok valamit róla?

"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.
http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 6 éve
A csalás az csalás!Sportban, üzletben, életben.
És a fociban is kurva régóta megy!
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
A wwe-ben is van amúgy drogteszt, sőt az ottani szabályok alapján Gordon már szerződést se kaphatna sehol

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Oké, de ez akkor is igaz, ha a Lions nyer, emiatt fölösleges belenyúlni.A másik kérdésem, hogy az entertainmentnek mennyire tesz jót, ha egy főműsoridős meccset csalnak el a bírók? (nem láttam a meccset, azokra hagyatkozok ezzel a kijelentéssel, akik látták)Beszélnek róla, újranézik, nagyszerű fordítás, stb.
Értem én, h kell a story, de a Lions kikap nem akkora hatalmas nagy story így kb 60 év után. A Packers meg tud (más) meccseket nyerni önerőből is, amivel simán be megy a POba
Black_Adder
Mindig található pozitív gondolattársítás.
Sobri Jóska
Ha statisztikai alapon kizárható a véletlen emberi tévedések sorozata, azok egyoldalúsága miatt (nem saját tény(?)megállapítás), nekem az entertainment magyarázat akkor se elég. Biztos nagyobb marketing értéke van a Packersnek, de az jelenleg nem csökkent volna egy vereség miatt, nem a POról döntött a meccs. A fordítás nagyobb story, de a legnagyobb story ennyi erővel pont az lenne, ha a Lions nyerne. Éltemben nem láttam még 5 perc baseballt, de mégis tudom, hogy mostanában nyert egyet a Cubs. Kb ekkora szenzáció lenne egy Lions SB Win, olyanok is halhatnának róla, akik sportszeretők, de az NFLt nem nagyon követik. Ez entertainment. A 20-ból 20-szor az utolsó pillanatban egy erősen véleményes bírói ítélet miatt kikap a Lions, ezt a cikket már meg se kell írni, elég elővenni a legutóbbit, úgyse olvassa belőle senki, csak a főcímet annyiszor volt már...
És tudom, a Packersnek sokkal több szurkolója van amerika és világszerte, fordított esetben sokkal nagyobb felháborodás lenne, de nem azt mondom, hogy fordítva legyen a szórakoztatás miatt, hanem hogy a szórakoztatás akkor se sérül, ha a játékosok döntik el a pályán... Arról nem is beszélve, hogy biztos vannak olyan Packers szurkolók is, akik inkább a vereséget viselnék el, minthogy napokig mindenki csalásról beszéljen a győzelmük kapcsán, főleg hogy a vereséggel se állnának rosszul...
De az is igaz, hogy én nem értek a "“sports entertainment” businesses"-hez. Lehet van egy tévedhetetlen algoritmus ami azt hozza, hogy a Packersnek meg kell vernie a Lionst és emiatt történik minden, és ha ez sport lenne, akkor minden máshogy lenne
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
Nothing is more permanent than a temporary solution
If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 6 éve
A pankrációt szervező cég meghatározhatja a pankráció kereteit. Eldöntheti mi tiltott szer, mi nem.akkor miért van doppingvizsgálat. Oké, h csak 4-6 meccsre tiltanak el miatta és a dopping esetek igen kis százalékát tárják fel, de ha nem sport, akkor miért tiltanak el egyre is?"...Throughout that case, the NFL repeatedly positioned itself legally as a “sports entertainment” business, not a genuinely contested “sport.” College football, for example, is legally classified as a “collegiate sport.” The only other “sports entertainment” businesses are professional wrestling and roller derby."Az elmult nehany evben egyre tobbet gondolkozom azon, hogy befejezem az NFL nezeset.Elkezdtem neten összeszedni a hibás ítéleteket amiket ellenünk fújtak ma.
Szamomra egyre undoritobb az egesz, mind a meccsek, mind a szabalyok, a biraskodas, a liga roppant kovetkezetes cselekedetei es elbiralasai, a jatekvezetes. A bicska kinyilik a zsebemben az olyan meccsek utan, mint ez a Packers–Lions is. Visszataszito ez az egesz.
Lassan hanynom kell az egesz NFL-tol, minden formajaban.
Stez
7 ordítónál tartottam amikor rájöttem, hogy full felesleges.
Le van ez zsírozva mint az MB1, de amíg a csapat tulaja leszarja addig én mezei drukkerként hiába háborgok.
Ez egy tök nyerhető meccs volt még így is egye meg a fene.
Bazzani
A spygate miatt egy Jets fan beperelte az nfl-t, de a bíróság kimondta goodellékkel egyetértésben, hogy az nfl nem sportliga a rá vonatkozó szabályokkal, hanem szórakoztató üzlet, azaz páncélos pankráció.
r.baggio
Miért nem perel egy játékos arra hivatkozva, hogy ez nem sport, hanem páncélos pankráció?
A másik kérdésem, hogy az entertainmentnek mennyire tesz jót, ha egy főműsoridős meccset csalnak el a bírók? (nem láttam a meccset, azokra hagyatkozok ezzel a kijelentéssel, akik látták)
Értem én, h kell a story, de a Lions kikap nem akkora hatalmas nagy story így kb 60 év után. A Packers meg tud (más) meccseket nyerni önerőből is, amivel simán be megy a POba
Black_Adder
Lehetne műveltségi kvíz is a játékosoknak minden forduló előtt, vagy tesztírás, attól még nem lenne iskola.
Beszélnek róla, újranézik, nagyszerű fordítás, stb.
Mindig található pozitív gondolattársítás.
több mint 6 éve
akkor miért van doppingvizsgálat. Oké, h csak 4-6 meccsre tiltanak el miatta és a dopping esetek igen kis százalékát tárják fel, de ha nem sport, akkor miért tiltanak el egyre is?"...Throughout that case, the NFL repeatedly positioned itself legally as a “sports entertainment” business, not a genuinely contested “sport.” College football, for example, is legally classified as a “collegiate sport.” The only other “sports entertainment” businesses are professional wrestling and roller derby."Az elmult nehany evben egyre tobbet gondolkozom azon, hogy befejezem az NFL nezeset.Elkezdtem neten összeszedni a hibás ítéleteket amiket ellenünk fújtak ma.
Szamomra egyre undoritobb az egesz, mind a meccsek, mind a szabalyok, a biraskodas, a liga roppant kovetkezetes cselekedetei es elbiralasai, a jatekvezetes. A bicska kinyilik a zsebemben az olyan meccsek utan, mint ez a Packers–Lions is. Visszataszito ez az egesz.
Lassan hanynom kell az egesz NFL-tol, minden formajaban.
Stez
7 ordítónál tartottam amikor rájöttem, hogy full felesleges.
Le van ez zsírozva mint az MB1, de amíg a csapat tulaja leszarja addig én mezei drukkerként hiába háborgok.
Ez egy tök nyerhető meccs volt még így is egye meg a fene.
Bazzani
A spygate miatt egy Jets fan beperelte az nfl-t, de a bíróság kimondta goodellékkel egyetértésben, hogy az nfl nem sportliga a rá vonatkozó szabályokkal, hanem szórakoztató üzlet, azaz páncélos pankráció.
r.baggio
Miért nem perel egy játékos arra hivatkozva, hogy ez nem sport, hanem páncélos pankráció?
A másik kérdésem, hogy az entertainmentnek mennyire tesz jót, ha egy főműsoridős meccset csalnak el a bírók? (nem láttam a meccset, azokra hagyatkozok ezzel a kijelentéssel, akik látták)
Értem én, h kell a story, de a Lions kikap nem akkora hatalmas nagy story így kb 60 év után. A Packers meg tud (más) meccseket nyerni önerőből is, amivel simán be megy a POba
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
Nothing is more permanent than a temporary solution
If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 6 éve
"...Throughout that case, the NFL repeatedly positioned itself legally as a “sports entertainment” business, not a genuinely contested “sport.” College football, for example, is legally classified as a “collegiate sport.” The only other “sports entertainment” businesses are professional wrestling and roller derby."Az elmult nehany evben egyre tobbet gondolkozom azon, hogy befejezem az NFL nezeset.Elkezdtem neten összeszedni a hibás ítéleteket amiket ellenünk fújtak ma.
Szamomra egyre undoritobb az egesz, mind a meccsek, mind a szabalyok, a biraskodas, a liga roppant kovetkezetes cselekedetei es elbiralasai, a jatekvezetes. A bicska kinyilik a zsebemben az olyan meccsek utan, mint ez a Packers–Lions is. Visszataszito ez az egesz.
Lassan hanynom kell az egesz NFL-tol, minden formajaban.
Stez
7 ordítónál tartottam amikor rájöttem, hogy full felesleges.
Le van ez zsírozva mint az MB1, de amíg a csapat tulaja leszarja addig én mezei drukkerként hiába háborgok.
Ez egy tök nyerhető meccs volt még így is egye meg a fene.
Bazzani
A spygate miatt egy Jets fan beperelte az nfl-t, de a bíróság kimondta goodellékkel egyetértésben, hogy az nfl nem sportliga a rá vonatkozó szabályokkal, hanem szórakoztató üzlet, azaz páncélos pankráció.
Szerkesztette: r.baggio

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
ugye hülye aki fut, és passzoljunk orrbaszájba:Based on film, the 5 teams that devote the most attention to developing a diverse and effective run game are SF, Seattle, Minnesota, Baltimore and New England.
Combined 24-5. All are 4-2 or better. #1, 4, 5, 9 and 12 offenses in yards/game.
több mint 6 éve
Az elmult nehany evben egyre tobbet gondolkozom azon, hogy befejezem az NFL nezeset.Gladiátorviadal 😄😄😄
Szamomra egyre undoritobb az egesz, mind a meccsek, mind a szabalyok, a biraskodas, a liga roppant kovetkezetes cselekedetei es elbiralasai, a jatekvezetes. A bicska kinyilik a zsebemben az olyan meccsek utan, mint ez a Packers–Lions is. Visszataszito ez az egesz.
Lassan hanynom kell az egesz NFL-tol, minden formajaban.
Stez
Idén a Packers-el nyeretik meg?
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Az elmult nehany evben egyre tobbet gondolkozom azon, hogy befejezem az NFL nezeset.Elkezdtem neten összeszedni a hibás ítéleteket amiket ellenünk fújtak ma.
Szamomra egyre undoritobb az egesz, mind a meccsek, mind a szabalyok, a biraskodas, a liga roppant kovetkezetes cselekedetei es elbiralasai, a jatekvezetes. A bicska kinyilik a zsebemben az olyan meccsek utan, mint ez a Packers–Lions is. Visszataszito ez az egesz.
Lassan hanynom kell az egesz NFL-tol, minden formajaban.
Stez
7 ordítónál tartottam amikor rájöttem, hogy full felesleges.
Le van ez zsírozva mint az MB1, de amíg a csapat tulaja leszarja addig én mezei drukkerként hiába háborgok.
Ez egy tök nyerhető meccs volt még így is egye meg a fene.
több mint 6 éve
Az elmult nehany evben egyre tobbet gondolkozom azon, hogy befejezem az NFL nezeset. Szamomra egyre undoritobb az egesz, mind a meccsek, mind a szabalyok, a biraskodas, a liga roppant kovetkezetes cselekedetei es elbiralasai, a jatekvezetes. A bicska kinyilik a zsebemben az olyan meccsek utan, mint ez a Packers–Lions is. Visszataszito ez az egesz.
Lassan hanynom kell az egesz NFL-tol, minden formajaban.
több mint 6 éve
redzone a második félidőkrewww.youtube.com/watch?v=1E7NzZ4hXFg

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
youtu.be/EhzggQSJXdM

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
AB vissza akar jönni. Kiégek ezen a faszon☠️Brown?
Coolearie
Az várható volt!
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
AB vissza akar jönni. Kiégek ezen a faszon☠️
több mint 6 éve
“The #Redskins culture is actually damn good.” - said Bruce Allen, team president of the Washington Redskins.Ég a pofájuk szegényeknek, attól vörös! 😮
"Upon further review, Mr. Allen's call stands. The #Redskins culture is damn good." - Al Riveron, Senior Vice President of Officiating of the NFL.
peterk2005
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
“The #Redskins culture is actually damn good.” - said Bruce Allen, team president of the Washington Redskins."Upon further review, Mr. Allen's call stands. The #Redskins culture is damn good." - Al Riveron, Senior Vice President of Officiating of the NFL.
Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Ami biztos: A liga következetesen következetlen.Erre lehet építeni, és konzekvensen számítani.
több mint 6 éve
Akkor Vernont is el kell tiltani? Elvegre pofan kurta Gerappat.
több mint 6 éve
Aha, most már ott tartunk, hogy Allen belerepül a védőbe, értem.Egyezzünk meg abban, hogy többet nem hánytorgatod el eltiltásért könyörögve, én meg leszarom innentől,mert két hete olyan dologról megy a szájtépés, amiért még büntetés sem járt a ligától (és teljesen jogosan).
Jones felfelé irányuló mozdulatát mivel magyarázod, ha nem akarta megütni Allen fejét?
Burfictet nem védem, maximálisan egyetértek az eltiltásával, már rég nem szabadna engedni focizni, a gond az, hogy ehhez kell 7-8 ilyen jellegű megmozdulás.
És nem, nem kell teleportálni, nem kell megállni a levegőben, de ha fej magasságban odabaszódsz, biztos, hogy az ellenfél fejét fogod eltalálni. Baszódj bele derék magasságban, nálam az maximálisan beleférne, de minden ilyen fejre irányuló görénységet qrva keményen büntetnék. Mert azt elhiszem, hogy ekkora sebesség mellett nem lehet megállni a másodperc tört része alatt, de azt nem hiszem, hogy nem lehet irányítani a szerelési kísérlet helyét. Senki nem kérte Thomast, hogy megfejelje Rudolphot, ha ugyanekkora késéssel vállal megüti mellkas magasságban, sztem senki nem szól egy szót se, sőt, ha zászlót dobnak rá én is hőbörögnék.
gabokocka

