NFL csevegő
82 feliratkozó
több mint 6 éve
tényleg 😀Broncos a Giants - Falcons szendvicsben van. Jobbra a Saintsből kinövő Jaguarstőll!
jets, dolphins és broncos nem fért rá 😀
braxa88
Húsrágó
több mint 6 éve
Broncos a Giants - Falcons szendvicsben van. Jobbra a Saintsből kinövő Jaguarstőll!
jets, dolphins és broncos nem fért rá 😀
braxa88
több mint 6 éve
Az a baj inkább, hogy Sobri mindenhova írogat. Ez alapján nehéz lesz 😉 😛Olvass topicokat és eredménykövetőket!Ne már! Hozzánk Stez írogat, az hatalmas handicap 😀
Szerintem hamar kiderül ki a csapatod!
steelwolf
dugo93
több mint 6 éve
Olvass topicokat és eredménykövetőket!Ne már! Hozzánk Stez írogat, az hatalmas handicap 😀
Szerintem hamar kiderül ki a csapatod!
steelwolf
több mint 6 éve
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Vélemény?Imádom amikor egy QB-t összevetnek egy TE-vel meg egy LB-vel.
www.nfl.com/news/story/0ap3000001061158/article/nfl-rookie-rankings-gardner-minshew-on-top-at-quarter-mark?campaign=fb-nf-sf220605957-sf220605957&sf220605957=1&fbclid=IwAR1HkQmjJWeLn0I3au8aQL1Jg6KOy1EplonmuRuApJ_psXaqACB_6536PlY
steelwolf
Bush jobban szerel, Minshew jobban dob, Hockenson meg legjobban kap el.
több mint 6 éve
Sima harmas, mivel latni fogja az osszes a palyat, hacsak meg nem vakul valamelyik. Ne ezen bukj el!Ellenben a Darnold kérdés érdekes, mivel jó eséllyel nem fog játszani.A Julio vs Nuk vs barmelyik Falcons playa vs barmelyik Texans playa is erdekes sztem 😀
gabokocka
+ Mennyi washingtoni QB lát pályát a Pats ellen?
1, Keenum
1, McCoy
1, Haskins
2
3
Oke 😀
Borbinho
több mint 6 éve
Ellenben a Darnold kérdés érdekes, mivel jó eséllyel nem fog játszani.A Julio vs Nuk vs barmelyik Falcons playa vs barmelyik Texans playa is erdekes sztem 😀
gabokocka
+ Mennyi washingtoni QB lát pályát a Pats ellen?
1, Keenum
1, McCoy
1, Haskins
2
3
Oke 😀
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Ellenben a Darnold kérdés érdekes, mivel jó eséllyel nem fog játszani.
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Tényleg.Bejeloltem a tippjatekban, hogy Mahomes 9 kulonbozo embernek passzol majd TD-t a Colts ellen. Ha ezzel nyerek, akkor inditvanyozom, hogy automatikusan en legyek a teljes idenyes tippjatek vegso gyoztese.Ilyen hülyeségeket én is tudok mondani...
Stez
kristóf17
több mint 6 éve
Bejeloltem a tippjatekban, hogy Mahomes 9 kulonbozo embernek passzol majd TD-t a Colts ellen. Ha ezzel nyerek, akkor inditvanyozom, hogy automatikusan en legyek a teljes idenyes tippjatek vegso gyoztese.Ilyen hülyeségeket én is tudok mondani...
Stez
több mint 6 éve
a kérdésben sehol nincs, hogy TD passzt oszt ki, egyszerű elkapásokról van szó

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Aha, neztem a fogalmazast, de igazabol kb. barmilyen elosztasban nezem, nem kis bravur lenne, ha elerne ezt a szamot. Ha a Colts-defense ellen dob akarcsak ket vagy harom picket, akkor megerett a visszavonulasra is.Bejeloltem a tippjatekban, hogy Mahomes 9 kulonbozo embernek passzol majd TD-t a Colts ellen. Ha ezzel nyerek, akkor inditvanyozom, hogy automatikusan en legyek a teljes idenyes tippjatek vegso gyoztese.A vedoink is szamitanak?
Stez
Borbinho
több mint 6 éve
Bejeloltem a tippjatekban, hogy Mahomes 9 kulonbozo embernek passzol majd TD-t a Colts ellen. Ha ezzel nyerek, akkor inditvanyozom, hogy automatikusan en legyek a teljes idenyes tippjatek vegso gyoztese.Ilyen kérdés nincs is. 😛
Stez
több mint 6 éve
Bejeloltem a tippjatekban, hogy Mahomes 9 kulonbozo embernek passzol majd TD-t a Colts ellen. Ha ezzel nyerek, akkor inditvanyozom, hogy automatikusan en legyek a teljes idenyes tippjatek vegso gyoztese.A vedoink is szamitanak?
Stez
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
YoungZeeZee
9 847
Na jovok en.nem muszaj drukkolni vkinek ahhoz h jol szorakozz.En 30+ eve megvagyok igazi szurkolas nelkul ertsd ez alatt h nem bosszankodok es nem ugy beszelek roluk hogy MI😂 es nem frissitem a csapat honlapjat percenkent.
szimpatikus csapatok vannak es altalaban azert druķkolok hogy legyen "drama"
kulonben is sztem ahhoz h igazan aterezze vki mit jelent xy csapatnak szurkolni ahhoz szemelyes elmeny szukseges
több mint 6 éve
Ha szereted a kemény focit, ez a te csapatod, itt bárki bármikor meg tudja verni az asszonyt a kölyköt vagy egy kurvát, ha épp az van+ ha nincs kéznél a láb, akkor van pisztoly iskéznéllábnál.
Black_Adder
több mint 6 éve
Ez a 1. hsz, ahová ezt ilyen formában beírtam, és mint érdekesség jegyeztem meg. És mellesleg csak 1 kitűnő félideje volt, szóval továbbra se lett nagy kedvencem. 😉Ha 2017-es kezdő RB-d van, akkor egyelőre ez a te éved.2 éve folyamatosan fikázod , most van 2-3 jó meccse és top3 ban van egy statisztikában akkor minden fórumba betolod..?!
twitter.com/PanthersBill/status/1178747396119040000
iktriad
Igazi insider szakértő lett belőled 😊
gordon
több mint 6 éve
Büszke is vagyok rá, hogy ebből a classból sikerült kimerítenem a Joe Williams, Jeremy McNichols kettőstMondjuk a 2017-es class tényleg ordas jó lett. A listán levőkön kívül még ott van Mixon, Foreman, Conner, Hunt, Mack, Aaron Jones, Carson. Nem is olyan nagy túlzással a fél ligában 2017-es futó az első számú most.Ha 2017-es kezdő RB-d van, akkor egyelőre ez a te éved.2 éve folyamatosan fikázod , most van 2-3 jó meccse és top3 ban van egy statisztikában akkor minden fórumba betolod..?!
twitter.com/PanthersBill/status/1178747396119040000
iktriad
Igazi insider szakértő lett belőled 😊
gordon
peterk2005

több mint 6 éve
Mondjuk a 2017-es class tényleg ordas jó lett. A listán levőkön kívül még ott van Mixon, Foreman, Conner, Hunt, Mack, Aaron Jones, Carson. Nem is olyan nagy túlzással a fél ligában 2017-es futó az első számú most.Ha 2017-es kezdő RB-d van, akkor egyelőre ez a te éved.2 éve folyamatosan fikázod , most van 2-3 jó meccse és top3 ban van egy statisztikában akkor minden fórumba betolod..?!
twitter.com/PanthersBill/status/1178747396119040000
iktriad
Igazi insider szakértő lett belőled 😊
gordon


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Illetve még ez segíthet csapatválasztásban, ez minden csapatot lefed:imádom, hogy te is belinkelted, kb ugyanazzal a kommenttel 😀
Black_Adder
