NFL csevegő
82 feliratkozó
több mint 6 éve
Ha már rossz csapatok, ma este kiderül, ki claimeli majd Josh Gordont. Az ő érdekében remélem, jó környezetbe kerül, mert a szenvedélybetegségével neki ez már-már élet-halál kérdés.Itt a jelenlegi waiver claim sorrend.
több mint 6 éve
Lesz ugye a Bengals - Dolphins, valószínűleg egyik csapatnak sem sok győzelme addig. Az lenne a kérdésem, hogy milyen olyan párharc volt a szezon vége felé, ahol mindkét csapat 0 győzelemmel állt. Tehát volt-e olyan meccs, ahol mindketten 0-8cal álltak? Vagy még több vereséggel. Remélem érthető 😀BAL NWE 1981 1-14 vs 2-13
Löfli
TAM IND 1991 2-13 vs 1-14
Ez a két meccs a csúcstartó

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Lesz ugye a Bengals - Dolphins, valószínűleg egyik csapatnak sem sok győzelme addig. Az lenne a kérdésem, hogy milyen olyan párharc volt a szezon vége felé, ahol mindkét csapat 0 győzelemmel állt. Tehát volt-e olyan meccs, ahol mindketten 0-8cal álltak? Vagy még több vereséggel. Remélem érthető 😀

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 6 éve
Ezt ide teszem, talan erdekel valakit. Top5 elkapo emberezes illetve zonazas ellen. Thomas az egyetlen aki mindkettoben top5, illetve erdekes meg, hogy a Tampa adja mindket kategoria legjobbjat:Aaaarians in the sky.....
media.pff.com/2019/10/Man-Coverage-1024x573.png
media.pff.com/2019/10/Zone-Coverage-1024x575.png
undisputedly

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Ezt ide teszem, talan erdekel valakit. Top5 elkapo emberezes illetve zonazas ellen. Thomas az egyetlen aki mindkettoben top5, illetve erdekes meg, hogy a Tampa adja mindket kategoria legjobbjat:Szerkesztette: undisputedly
több mint 6 éve
Brady az amerikai Dombi Tibi! 😁A világért sem szeretnék hangulatromboló lenni, de nem játszottunk a Panthersszel, és még két évig nem is sanszos. Viszont valóban október 1. volt, csak 2017-ben.
m.facebook.com/NFLHU/photos/a.392257560880147/2211797442259474/?type=3&source=48
steelwolf

több mint 6 éve
Az NHL-ben, az NBA-ben és az MLB-ben is olyan csapat a jelenlegi bajnok, mely története során először nyert. Vajon az NFL-ben képes lesz végre a New England Patriots az áttörésre?

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Brady az amerikai Dombi Tibi! 😁Hihetetlen már bazzeg, hogy a CBS meg a többi oldal is redditről szerzi be ezeket - persze ott van a bal felső sarokban, de still...
m.facebook.com/NFLHU/photos/a.392257560880147/2211797442259474/?type=3&source=48
steelwolf
Egyébként a harmadik név aki jön erre a listára az DK Metcalf, akivel majd jövőre fog játszani előreláthatólag Brady. Az ő édesapja Terrence Metcalf, akivel 2006 November 26-án játszott Brady.
Illetve hiányzik az Edwards family:
Mario Edwards Sr - Dallas Cowboys 2003
Mario Edwards Jr - Oakland 2017
Szerkesztette: tenorx
több mint 6 éve
Brady az amerikai Dombi Tibi! 😁m.facebook.com/NFLHU/photos/a.392257560880147/2211797442259474/?type=3&source=48
több mint 6 éve
AB sem erőszakol nőket amióta nem nálunk van... Így megy ez...Na végre egy kis bírózás <3Bedobom kérdésként, a pass interference után a holdingokat is lehessen-e visszanézni, mert a vasárnapi Pats -Browns meccsen elég egyértelműen fújták a bírók. A hazaiakra egyet sem......Fölösleges. A Pats OL le tud hozni egy teljes PO-t holding nélkül, nem tudtad? 😊
csi77
Jan
Wyatt
több mint 6 éve
There is pass interference, and there is Pats interference. 😊Na végre egy kis bírózás <3Bedobom kérdésként, a pass interference után a holdingokat is lehessen-e visszanézni, mert a vasárnapi Pats -Browns meccsen elég egyértelműen fújták a bírók. A hazaiakra egyet sem......Fölösleges. A Pats OL le tud hozni egy teljes PO-t holding nélkül, nem tudtad? 😊
csi77
Jan
Wyatt
Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Na végre egy kis bírózás <3Bedobom kérdésként, a pass interference után a holdingokat is lehessen-e visszanézni, mert a vasárnapi Pats -Browns meccsen elég egyértelműen fújták a bírók. A hazaiakra egyet sem......Fölösleges. A Pats OL le tud hozni egy teljes PO-t holding nélkül, nem tudtad? 😊
csi77
Jan

több mint 6 éve
Olyan izgalmas volt ez a trade deadline, mint egy átlagos (főleg csütörtök esti) prime time meccs... A faxgépek tehetnek mindenről. 😊mondjuk idén inkább MNF
iktriad
több mint 6 éve
Bedobom kérdésként, a pass interference után a holdingokat is lehessen-e visszanézni, mert a vasárnapi Pats -Browns meccsen elég egyértelműen fújták a bírók. A hazaiakra egyet sem......Eleg gyorsan elfogynanak a Challengek 😀
csi77
több mint 6 éve
Olyan izgalmas volt ez a trade deadline, mint egy átlagos (főleg csütörtök esti) prime time meccs... A faxgépek tehetnek mindenről. 😊
több mint 6 éve
Bedobom kérdésként, a pass interference után a holdingokat is lehessen-e visszanézni, mert a vasárnapi Pats -Browns meccsen elég egyértelműen fújták a bírók. A hazaiakra egyet sem......Fölösleges. A Pats OL le tud hozni egy teljes PO-t holding nélkül, nem tudtad? 😊
csi77
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 6 éve
Bedobom kérdésként, a pass interference után a holdingokat is lehessen-e visszanézni, mert a vasárnapi Pats -Browns meccsen elég egyértelműen fújták a bírók. A hazaiakra egyet sem......
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
Magyar idő szerint meddig lehet tradelni?21:00
steelwolf


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Magyar idő szerint meddig lehet tradelni?
több mint 6 éve
Állítólag a Jets a Cowboys-al tárgyal Jamal Adamsról. Ha igaz, kíváncsi leszek őt miből akarják kifizetni? Dak pénzéből? 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Rosennel ez sima W lett volnaEn naiv hulye, hogy is nem gondoltam, hogy a habzo szajjal horgo Pats-fanok nem ugranak egybol, miutan a neten olvastak a csunya osszeeskuveseket, hogy a Colts anno tankolt Luckert, de egy fia Colts-meccset nem lattak a szoban forgo idenybol. Ne is firtassuk inkabb, hiba volt. Lehuzom magam a budin inkabb.Most már ideje is lenne!
Stez

több mint 6 éve
En naiv hulye, hogy is nem gondoltam, hogy a habzo szajjal horgo Pats-fanok nem ugranak egybol, miutan a neten olvastak a csunya osszeeskuveseket, hogy a Colts anno tankolt Luckert, de egy fia Colts-meccset nem lattak a szoban forgo idenybol. Ne is firtassuk inkabb, hiba volt. Lehuzom magam a budin inkabb.Ha láttad volna az éjszakai meccset, akkor konstatáltad volna, hogy ennyit tud a Miami.
Stez
Hiába akarnak nyerni, ha ennyire futja ezzel a játékosállománnyal.
több mint 6 éve
Legyen egy kis szakma is. Itt van néhány basic cover formation élesbenMina Kimes az (amcsi) media legszerethobb es legviccesebb arca 😀
Cover Tua
Black_Adder
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."


