Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
És ha végig értünk az összes botond témán, soroljuk fel mindet még egyszer. Nehogy egy is kimaradjon.
peterk2005
valójában a témák felsorolása az egyik téma...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
És ha végig értünk az összes botond témán, soroljuk fel mindet még egyszer. Nehogy egy is kimaradjon.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
batyu New England Patriots 630
Ez ilyenkor mindig kicsit időutazás, minden évben lefutjuk ezeket a köröket. A miért a Pats meccs van a TV-ben és miért nem Titans vagy Bills téma volt már?
gabokocka
Én a Pats első idei vereségét várom, hogy meg tudjuk beszélni a hogy lett vége a dinasztiának/égett ki Brady, témát.
De a Flacco elit/nem elit kérdést is felmelegíthetnénk, mert nagyon hiányzik már.
😥
akdestroyer
Esetleg Ricsi közvetítéseit is fikázhatnánk egy kicsit
vpi
Az FK meg fizetős lett! De kérdem én, fizetni ezért, hogy gondolják ezt?

több mint 6 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 682 — Patriot
Ez ilyenkor mindig kicsit időutazás, minden évben lefutjuk ezeket a köröket. A miért a Pats meccs van a TV-ben és miért nem Titans vagy Bills téma volt már?
gabokocka
Én a Pats első idei vereségét várom, hogy meg tudjuk beszélni a hogy lett vége a dinasztiának/égett ki Brady, témát.
De a Flacco elit/nem elit kérdést is felmelegíthetnénk, mert nagyon hiányzik már.
😥
akdestroyer
Esetleg Ricsi közvetítéseit is fikázhatnánk egy kicsit

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Ez ilyenkor mindig kicsit időutazás, minden évben lefutjuk ezeket a köröket. A miért a Pats meccs van a TV-ben és miért nem Titans vagy Bills téma volt már?
gabokocka
Én a Pats első idei vereségét várom, hogy meg tudjuk beszélni a hogy lett vége a dinasztiának/égett ki Brady, témát.
De a Flacco elit/nem elit kérdést is felmelegíthetnénk, mert nagyon hiányzik már.
😥

több mint 6 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 133 — no es importante
Már csak a "college offense-ek soha nem működnek hosszabb távon az nfl-ben" vitát kell újrajátszani és minden a helyére kerül

Oh, wait...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Ez ilyenkor mindig kicsit időutazás, minden évben lefutjuk ezeket a köröket. A miért a Pats meccs van a TV-ben és miért nem Titans vagy Bills téma volt már?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
roncsderbi csoport... aham

Akkor most keressünk egy jelzőt az NFC North, NFC East csoportoknak is
ZERO_L
Tényleg nem feszkózni akartam, de hát most minek hívjam?
Bakker, tavaly a csoportotok 3 bottom 10-es csapatot adott.

Igen, tudom a Miami 13. lett, de állapodjunk meg abban hogy erősen felülteljesítettek, az is egy bottom 10 roster volt.

Pl az ellenetek behúzott Miami Miracle is az 1000ből 1x kategória volt, papíron mégis oda került az 1-0.
De kb annyit számított, ming a ZTE egygólos győzelme a Untied ellen.
akdestroyer
Ilyen alapon akkor elmondhatjuk a másik 30 csapatra is, hogy volt bemákolt győzelme😊
Idén valóban úgy néz ki, hogy gyenge a csoportunk, de az előző években simán hoztak egy közepes szintet. A pats meg tokkal vonóval kiemelkedett az egész mezőnyből, soha nem azért voltak a PO-ba, mert gyenge volt a csoportjuk!
NB2
Valóban, de a PO-ban végig hazai pályához jól jön a gyengébb csoport.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 065 — nabege2@yahoo.com
roncsderbi csoport... aham

Akkor most keressünk egy jelzőt az NFC North, NFC East csoportoknak is
ZERO_L
Tényleg nem feszkózni akartam, de hát most minek hívjam?
Bakker, tavaly a csoportotok 3 bottom 10-es csapatot adott.

Igen, tudom a Miami 13. lett, de állapodjunk meg abban hogy erősen felülteljesítettek, az is egy bottom 10 roster volt.

Pl az ellenetek behúzott Miami Miracle is az 1000ből 1x kategória volt, papíron mégis oda került az 1-0.
De kb annyit számított, ming a ZTE egygólos győzelme a Untied ellen.
akdestroyer
Ilyen alapon akkor elmondhatjuk a másik 30 csapatra is, hogy volt bemákolt győzelme😊
Idén valóban úgy néz ki, hogy gyenge a csoportunk, de az előző években simán hoztak egy közepes szintet. A pats meg tokkal vonóval kiemelkedett az egész mezőnyből, soha nem azért voltak a PO-ba, mert gyenge volt a csoportjuk!
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Pont a Patriots győzelmi mutatója a legobjektívabb mérőszám ez esetben, valóban. Nem pl. az h az adott időszakban mely div hányszor adott wild card csapatot.
empty taxi
Egyébként ebben az esetben valóban. Ha átgondolod ez mutatja meg ténylegesen, hogy a csoportjuk milyen a többi csoporthoz képest a Pats ellen, mivel ugye mindig a sima 6-0 szokott lenni az argument (vagy 5-1). De ha a többi csoportot is így hozzák, akkor nem igazán van miről beszélni.tenorx
És akkor mi van, ha ez a másik 31 csapat többségére ugyanígy igaz? Azaz, a divízión kívüli mérlegük - nagyjából - megegyezik a divízión belüli mérleggel? Akkor meglepődünk? 😊 (Megsúgom, ez a helyzet. Mégpedig azért, mert ez a statisztika - néhány devianciától eltekintve - az adott csapatról mond inkább valamit, a divíziókról nem. Főleg nem divízió vs divízió összehasonlításban. Utóbbiról mozgó átlagolásos vagy analitikus trendszámításos módszerrel lehet információt nyerni. Már, ha sima W/L alapon érdemes nekiállni egyáltalán. Szerintem nem is érdemes, - több adat kell a véletlen hatások kiszűréséhez -, de ez mindegy is. Egyébként ha akad itt profi buki vagy fogadásokból élő, ő tudja, hogy miisez mert használja. 😊)
peterk2005
én látom a lehajló ágat, Peyton Manningnek hívják
sutianap
Nem, de nem kapisgálsz messze. 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Pont a Patriots győzelmi mutatója a legobjektívabb mérőszám ez esetben, valóban. Nem pl. az h az adott időszakban mely div hányszor adott wild card csapatot.
empty taxi
Egyébként ebben az esetben valóban. Ha átgondolod ez mutatja meg ténylegesen, hogy a csoportjuk milyen a többi csoporthoz képest a Pats ellen, mivel ugye mindig a sima 6-0 szokott lenni az argument (vagy 5-1). De ha a többi csoportot is így hozzák, akkor nem igazán van miről beszélni.tenorx
És akkor mi van, ha ez a másik 31 csapat többségére ugyanígy igaz? Azaz, a divízión kívüli mérlegük - nagyjából - megegyezik a divízión belüli mérleggel? Akkor meglepődünk? 😊 (Megsúgom, ez a helyzet. Mégpedig azért, mert ez a statisztika - néhány devianciától eltekintve - az adott csapatról mond inkább valamit, a divíziókról nem. Főleg nem divízió vs divízió összehasonlításban. Utóbbiról mozgó átlagolásos vagy analitikus trendszámításos módszerrel lehet információt nyerni. Már, ha sima W/L alapon érdemes nekiállni egyáltalán. Szerintem nem is érdemes, - több adat kell a véletlen hatások kiszűréséhez -, de ez mindegy is. Egyébként ha akad itt profi buki vagy fogadásokból élő, ő tudja, hogy miisez mert használja. 😊)
peterk2005
én látom a lehajló ágat, Peyton Manningnek hívják


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
roncsderbi csoport... aham

Akkor most keressünk egy jelzőt az NFC North, NFC East csoportoknak is
ZERO_L
Tényleg nem feszkózni akartam, de hát most minek hívjam?
Bakker, tavaly a csoportotok 3 bottom 10-es csapatot adott.

Igen, tudom a Miami 13. lett, de állapodjunk meg abban hogy erősen felülteljesítettek, az is egy bottom 10 roster volt.

Pl az ellenetek behúzott Miami Miracle is az 1000ből 1x kategória volt, papíron mégis oda került az 1-0.
De kb annyit számított, ming a ZTE egygólos győzelme a Untied ellen.

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 104 — Whoops, looks like something went wrong.
De jo, mar kezdtem hianyolni, hogy legalabb ket hete nem volt faszmeregetes ebben a temaban. Ideje volt mar.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Pont a Patriots győzelmi mutatója a legobjektívabb mérőszám ez esetben, valóban. Nem pl. az h az adott időszakban mely div hányszor adott wild card csapatot.
empty taxi
Egyébként ebben az esetben valóban. Ha átgondolod ez mutatja meg ténylegesen, hogy a csoportjuk milyen a többi csoporthoz képest a Pats ellen, mivel ugye mindig a sima 6-0 szokott lenni az argument (vagy 5-1). De ha a többi csoportot is így hozzák, akkor nem igazán van miről beszélni.tenorx
És akkor mi van, ha ez a másik 31 csapat többségére ugyanígy igaz? Azaz, a divízión kívüli mérlegük - nagyjából - megegyezik a divízión belüli mérleggel? Akkor meglepődünk? 😊 (Megsúgom, ez a helyzet. Mégpedig azért, mert ez a statisztika - néhány devianciától eltekintve - az adott csapatról mond inkább valamit, a divíziókról nem. Főleg nem divízió vs divízió összehasonlításban. Utóbbiról mozgó átlagolásos vagy analitikus trendszámításos módszerrel lehet információt nyerni. Már, ha sima W/L alapon érdemes nekiállni egyáltalán. Szerintem nem is érdemes, - több adat kell a véletlen hatások kiszűréséhez -, de ez mindegy is. Egyébként ha akad itt profi buki vagy fogadásokból élő, ő tudja, hogy miisez mert használja. 😊)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Pont a Patriots győzelmi mutatója a legobjektívabb mérőszám ez esetben, valóban.
Nem pl. az h az adott időszakban mely div hányszor adott wild card csapatot.
empty taxi
Egyébként ebben az esetben valóban. Ha átgondolod ez mutatja meg ténylegesen, hogy a csoportjuk milyen a többi csoporthoz képest a Pats ellen, mivel ugye mindig a sima 6-0 szokott lenni az argument (vagy 5-1). De ha a többi csoportot is így hozzák, akkor nem igazán van miről beszélni.
Az, hogy melyik div hányszor adott wild card csapatot simán jelentheti a konferencia gyengeségét, vagy éppen csak azt, hogy nagyon top-heavy a konferencia, és 3-4 jobb csapat van, a többi meg be tud jutni surranópályán például.
Nyilván nem ennyire egyszerű a helyzet, de muszáj most a Pats fanok oldalán érvelnem :/
tenorx
Mert az kurva jó összehasonlítás, hogy a csoport ellenfelekkel akik ráadásul konstans szarok minden évben kétszer játszol, míg az nfc csoportok csapataival 4 évente egyszer...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Pont a Patriots győzelmi mutatója a legobjektívabb mérőszám ez esetben, valóban.
Nem pl. az h az adott időszakban mely div hányszor adott wild card csapatot.
empty taxi
Egyébként ebben az esetben valóban. Ha átgondolod ez mutatja meg ténylegesen, hogy a csoportjuk milyen a többi csoporthoz képest a Pats ellen, mivel ugye mindig a sima 6-0 szokott lenni az argument (vagy 5-1). De ha a többi csoportot is így hozzák, akkor nem igazán van miről beszélni.
Az, hogy melyik div hányszor adott wild card csapatot simán jelentheti a konferencia gyengeségét, vagy éppen csak azt, hogy nagyon top-heavy a konferencia, és 3-4 jobb csapat van, a többi meg be tud jutni surranópályán például.
Nyilván nem ennyire egyszerű a helyzet, de muszáj most a Pats fanok oldalán érvelnem :/
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Pont a Patriots győzelmi mutatója a legobjektívabb mérőszám ez esetben, valóban.
Nem pl. az h az adott időszakban mely div hányszor adott wild card csapatot.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 11 947 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
roncsderbi csoport... aham

Akkor most keressünk egy jelzőt az NFC North, NFC East csoportoknak is

 twitter.com/bostonsportsinf/status/1160231159667855363
ZERO_L
NFC North - kurvahideg
NFC East - < kurvahideg

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 217 — situational football
roncsderbi csoport... aham

Akkor most keressünk egy jelzőt az NFC North, NFC East csoportoknak is




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azert ez a mindig kiderul reszbol ajanlanam megnezni az elmult x evben hol huztak ezek a csapatok es hol masik csoportokei, mert egeszen meglepo dolgok jonnek ki 😊

Nekunk az elso honapban szokott docogni a gepezet, most ez eddig elmaradt, nekem nem is hianyzik persze :d de ugy kalkulaltam, hogy ott meg nem lesz popec az o, a d ott eros lesz es ha tud futni a Bills, baj lehet. De nekem csak jo a w

több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Én mondjuk pont a Bills otthonában kalkuláltam vereséggel, de legyen úgy. Amúgy a Lions–Chiefs is jó lehet
Wyatt
Tényleg nem kötözködni akarok...
De annyira vicces ez a hozzáállás ehhez a roncsderbi csoporthoz amiben vagytok. 😀

A Dolphins-Bills-Jets trióból az utóbbi 5-6 évben legalább kettő csapatról minden évben kiderül hogy bottom 5, és általában sima 5-1 el hozzátok a csoportmeccseket (6-0 lenne az, de Miamiban valahogy mindig kedvetek támad szopni 😀), ehhez képest mindig annyira bizonygatjátok, hogy nagyon kemény a csoport, meg karcolnak a csoportmeccsek... de én ezt valahogy nem látom.
Egyszer hozzatok csoporton belül egy 3-3-at, és mea culpázok majd.

Én szeretem ha megvan az alázat az ellenfelek iránt, és nálatok megvan, de azért ne essünk át a lovon se.

Ez a roncsderbi csoport, rengeteg balfaszkodással a fent említett trióban, és gyakorlatilag évek óta instant PO részvétellel a 4. csapat számára.

Korszakos csapat vagytok, idén is minimum top2 (1?), és akkor is az lesztek ha a csoportban nem kell megharcolni a PO részvételért, mert jelenleg nem kell. De ez semmit nem von le az érdemeitekből!

A pszihológusok szerint szembe kell nézni a tényekkel, még ha fájnak is, szóval ezt vegyük alapul, és ne várjunk L-t minden csoportmeccs előtt, mert idén is 6-0 hoz lesz közel a mérleg, köszi!

Ui: Tényleg no offense, téged szeretlek! 😊

több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 545
na de nyugi 4.héten már bills-pats lesz 19.00tól

Week 4:
TNF-Eagles-at-Packers
19:00-Patriots-at-Bills
22:25-Vikings-at-Bears
SNF-Cowboys-at-Saints
MNF-Bengals-at-Steelers
braxa88
Ez érthető. Közel, s távol az egyetlen Pats meccs ahol ellenfél is lesz, inkább ezt, mint a többit.

(Amúgy a Bengals-Steelers helyett is inkább megnéznék egy Ravens-Brownst, ha már AFC észak. De az MNF, áprilisban még jó ötletnek látszott. 😀)
peterk2005
lesz dolphins-steelers MNF is, az lesz a csemege 😀
braxa88
A 2007-es meccsüket úgyse fogja überelni.
több mint 6 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
na de nyugi 4.héten már bills-pats lesz 19.00tól

Week 4:
TNF-Eagles-at-Packers
19:00-Patriots-at-Bills
22:25-Vikings-at-Bears
SNF-Cowboys-at-Saints
MNF-Bengals-at-Steelers
braxa88
Ez érthető. Közel, s távol az egyetlen Pats meccs ahol ellenfél is lesz, inkább ezt, mint a többit.

(Amúgy a Bengals-Steelers helyett is inkább megnéznék egy Ravens-Brownst, ha már AFC észak. De az MNF, áprilisban még jó ötletnek látszott. 😀)
peterk2005
lesz dolphins-steelers MNF is, az lesz a csemege 😀
braxa88
Azért ennyire nem vagyunk szarok 😀
Jók se, de cmon 😀
tenorx
miami miatt leginkább.
braxa88
Jah bocs, azt hittem azért mert mindkét csapat szar.
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
na de nyugi 4.héten már bills-pats lesz 19.00tól

Week 4:
TNF-Eagles-at-Packers
19:00-Patriots-at-Bills
22:25-Vikings-at-Bears
SNF-Cowboys-at-Saints
MNF-Bengals-at-Steelers
braxa88
Ez érthető. Közel, s távol az egyetlen Pats meccs ahol ellenfél is lesz, inkább ezt, mint a többit.

(Amúgy a Bengals-Steelers helyett is inkább megnéznék egy Ravens-Brownst, ha már AFC észak. De az MNF, áprilisban még jó ötletnek látszott. 😀)
peterk2005
lesz dolphins-steelers MNF is, az lesz a csemege 😀
braxa88
Azért ennyire nem vagyunk szarok 😀
Jók se, de cmon 😀
tenorx
miami miatt leginkább.
több mint 6 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
na de nyugi 4.héten már bills-pats lesz 19.00tól

Week 4:
TNF-Eagles-at-Packers
19:00-Patriots-at-Bills
22:25-Vikings-at-Bears
SNF-Cowboys-at-Saints
MNF-Bengals-at-Steelers
braxa88
Ez érthető. Közel, s távol az egyetlen Pats meccs ahol ellenfél is lesz, inkább ezt, mint a többit.

(Amúgy a Bengals-Steelers helyett is inkább megnéznék egy Ravens-Brownst, ha már AFC észak. De az MNF, áprilisban még jó ötletnek látszott. 😀)
peterk2005
lesz dolphins-steelers MNF is, az lesz a csemege 😀
braxa88
Azért ennyire nem vagyunk szarok 😀
Jók se, de cmon 😀