NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2013

23 feliratkozó

több mint 11 éve
Béczkó 1 264
Shariff Floyd mint 1/1 (nfl oldalon olvastam). Szerintetek reális?
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Quinn Sharp
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
2013-as prospect ismertetők - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


Duke Williams
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
2013-as prospect ismertetők - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Heard Tavon Austin tore it up at West Virginia. From a scout: No drops. Great speed. Ridiculous body control. Starting to sound like Top 20jjncaa
Mountaineer Pro Day
16:20tól 21:10ig Geno, Bailey és Austin pozíciós drilljei. Austinnak nagyon király mozgása van.

Tudnátok mondani pár olyan 3.-4.körös 4-3OLB-t akik nagyon jók futás ellen és illenek a Lions védelmébe? Az se baj ha buta vagy bunkó. 😊Bazzani
Gerald Hodges, Kiko Alonso, Vince Williams mind jó kis futásgyilkos LB-k 3-5. körben.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Elsőre Zaviar Goodent mondanám, ő mondjuk csak a gyenge oldalon használható, de nyilván nem ő az egyetlen.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tudnátok mondani pár olyan 3.-4.körös 4-3OLB-t akik nagyon jók futás ellen és illenek a Lions védelmébe? Az se baj ha buta vagy bunkó. 😊

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 874 — no es importante
Heard Tavon Austin tore it up at West Virginia. From a scout: No drops. Great speed. Ridiculous body control. Starting to sound like Top 20

három csapat nem volt ott a WVU pro day-en: Dallas Cowboys, Arizona Cardinals, Seattle Seahawks


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Keenan Allen nyilatkozott a Pro Dayén:  www.youtube.com/watch?v=Dj3dKpLh76o&feature=youtu.be


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 472
Geno Smith put on a show. Tavon Austin stole the show! 😀
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Mock Draft Game - Egyéb játékok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


Még mindig vannak kiadó csapatok, lehet jelentkezni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tyler Wilsonnal mi újság? Hogy sikerült neki a combine? Én már a 2. körben se nagyon látom 😕!Béczkó
QB-nál a combine nem faktor

több mint 11 éve
Béczkó 1 264
Tyler Wilsonnal mi újság? Hogy sikerült neki a combine? Én már a 2. körben se nagyon látom 😕!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
rendben, zsákutcába futott az érvelésem; feladom

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
sapka, kicsit több SEC meccset is nézhetnéljjncaa
visszatöröltem;
de JJ, S. Jacksonon kívül mondj nekem sikeres erőfutókat az nflbensapka
lynch, de ő szarbraxa88
Gore?

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
sapka, kicsit több SEC meccset is nézhetnéljjncaa
visszatöröltem;
de JJ, S. Jacksonon kívül mondj nekem sikeres erőfutókat az nflbensapka
lynch, de ő szar
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
sapka, kicsit több SEC meccset is nézhetnéljjncaa
visszatöröltem;
de JJ, S. Jacksonon kívül mondj nekem sikeres erőfutókat az nflben

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 874 — no es importante
sapka, kicsit több SEC meccset is nézhetnél


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Davis és Michael hájpolását viszont nem értem, lehet hogy valaki jól jár majd velük későbbi körökben, de azért a top10 nagyon meredek az ő esetükbenjjncaa
ahogy betetted Lattimoret és Lacyt, akikből nem valószínű hogy bármi is lesz az nflben, úgy bekerülhetett volna Christine is...sapka
Lacy-val mi történt?Höri
semmi rendkívüli, a képességeire, de inkább a stílusára értettem

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Davis és Michael hájpolását viszont nem értem, lehet hogy valaki jól jár majd velük későbbi körökben, de azért a top10 nagyon meredek az ő esetükbenjjncaa
ahogy betetted Lattimoret és Lacyt, akikből nem valószínű hogy bármi is lesz az nflben, úgy bekerülhetett volna Christine is...sapka
Lacy-val mi történt?

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Davis és Michael hájpolását viszont nem értem, lehet hogy valaki jól jár majd velük későbbi körökben, de azért a top10 nagyon meredek az ő esetükbenjjncaa
ahogy betetted Lattimoret és Lacyt, akikből nem valószínű hogy bármi is lesz az nflben, úgy bekerülhetett volna Christine is...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Knile Davis-ből szerintem se nagyon lesz semmi. 2011 augusztusában volt a súlyos sérülése, ezt egy év alatt csak ki kellett volna heverni. Seniorként a 3.4 yard/carry, 2 TD, 377 yard alapján én azt mondom neki vége van. Ami a combine-on történt csak félrevezetés a részéről 😀

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 874 — no es importante
jj's big board
 docs.google.com/document/d/1RNpOihR2N9ZJLS2gYCJZ4i3eXgZAZfHDW2tdiGvQSYs/edit?usp=sharing

pozíciós rangsor
 docs.google.com/document/d/1oAFDVmsqr-r6huNjh9AwiCDKwBzABMa6aIxleHSuDe8/edit?usp=sharing
jjncaa
Kedvenc idei RBjeim, Knile Davis és Chrisitne Michael nincs a top10ben? Ahogy Dysert sem fért be? Már lázadnak a Bounty-n 😊.
Brandon Jenkins sem egy bowl.hu favorit, de nekem elég, ha Keith Butlernek és Lebeau-nek tetszik 😊.
Darius Slay nagyon felkapott lett újabban, nem is teljesen alaptalanul, sztem ő egy Alfordnál sokkal jobb CB.
Collins meg atletikus meg minden, de én egy OLB játékát sem utálom úgy az idei class-ból, mint az övét.
😊Robilluma
Dysert helyett betettem Ryan Griffint, előbbi nálam nagyon leírta magát, de ettől függetlenül szurkolok neki, mint az a draft közvetítésben látható is lesz majd 😊 Jenkinsszel semmi bajom, csak már sok volt az FSU-sokból, Davis és Michael hájpolását viszont nem értem, lehet hogy valaki jól jár majd velük későbbi körökben, de azért a top10 nagyon meredek az ő esetükben


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
jj's big board
 docs.google.com/document/d/1RNpOihR2N9ZJLS2gYCJZ4i3eXgZAZfHDW2tdiGvQSYs/edit?usp=sharing

pozíciós rangsor
 docs.google.com/document/d/1oAFDVmsqr-r6huNjh9AwiCDKwBzABMa6aIxleHSuDe8/edit?usp=sharing
jjncaa
Kedvenc idei RBjeim, Knile Davis és Chrisitne Michael nincs a top10ben? Ahogy Dysert sem fért be? Már lázadnak a Bounty-n 😊.
Brandon Jenkins sem egy bowl.hu favorit, de nekem elég, ha Keith Butlernek és Lebeau-nek tetszik 😊.
Darius Slay nagyon felkapott lett újabban, nem is teljesen alaptalanul, sztem ő egy Alfordnál sokkal jobb CB.
Collins meg atletikus meg minden, de én egy OLB játékát sem utálom úgy az idei class-ból, mint az övét.

És ha már draft topik, akkor egy kis sleeper ismertető:
A guardoknál a pro day beszámolók egy érdekes prospectre világítottak rá, Chris Hubbard az illető. Rendkívül atletikus, de emellett techikás, ügyes játékos, azonban elég könnyűsúlyú, a múlt hétfőn tartott UAB pro dayen 6'3 1/2 és 290 font volt és emellé 4.8as időt futott 40en. Talán nem véletlen, h a ZBS-t játszó Miami, Houston, Pittsburgh hármas (a Steelers még ugyan nem biztos, h ennyire drasztikusat vált, Ramon Fostert is megtartottuk) figyelte a helyszínen.
A mai Bama pro day-en csatlakozott testvéréhez (mire jó egy Bamás tesó 😊) és itt is megmutatta magát. (Már 297 font volt 😀). Itt állítólag 4.71et futott.
Egy videó róla (#74, LT/RT):
Marshall Highlights vs UAB Football 2012
Helyenként erőből megverik (főleg Jeremiah Taylor, akit jövőre érdemes lesz figyelni), de plusz izommal elég jó játékos lehet sztem belőle.
Két kérdezz-felelek egy vele készített interjúból:

Have you talked to any NFL scouts throughout this process, and what feedback are you getting?
I have talked to about 15 scouts throughout the process. And I was glad to know that I am getting great feedback. They love my athleticism, most would just like to see more weight more on me.
If you could compare your play to someone in the NFL, who would it be?
I would have to compare myself to Trent Williams of the Washington Redskins. We both have quick feet and strong hands.
😊


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 995 — Undertaker of the Cleveland graveyard
A pozíciós rangsor nagyon tetszik ! 😊 Bár persze nincs olyan Mock,vagy rangsor amibe ne lehetne belekötni (E.Reid,T.Austin vagy D.Jones szerintem túl értékelt),de ettől független nekem tetszik 😀

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 874 — no es importante
jj's big board
 docs.google.com/document/d/1RNpOihR2N9ZJLS2gYCJZ4i3eXgZAZfHDW2tdiGvQSYs/edit?usp=sharing

pozíciós rangsor
 docs.google.com/document/d/1oAFDVmsqr-r6huNjh9AwiCDKwBzABMa6aIxleHSuDe8/edit?usp=sharing

hamarosan jön egy kis újítás majd ezzel kapcsolatban a főoldalon


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Látom a prospect ismertetőkbe felkerült már egy kicker, van olyan punter idén akinek lehet keresnivalója a profik között is?peterbadbone
Engem a kicker prospectek érdekelnének láttam 1 valaki már felkerült, de van még rajta kívül olyan, aki jó karriert futhat be NFL-ben? Tynes helyett kell valaki, akit 40+ felett is meg merünk próbálkozni.