NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2013

23 feliratkozó

több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Sziasztok.

2013. marcius 9.-en csinaltam par kepet a Steelers Stadionrol, kornyekerol es Steel Cityrol ( Pittsburgh).

Akit erdekel itt megnezheti:

 plus.google.com/photos/105433693562901987339/albums/5859440888165512033?authkey=CLCQotDriYmWoAE

Egy koszonomot szivesen veszek. (Bocsi az offert)gabistar
Atomvillanás után fotóztál?
Hogy csináltad, hogy szinte egy élő ember nincs a képeken?Sobri Jóska
Én is azt néztem, hogy hol vannak az emberek?
Már bocs, de mondjuk ez a téma nem ebbe a topicba való. Mehetett volna az NFL csevegőbe v. a Pittsburgh topicba.
De természetesen köszönjük a képeket.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 051 — #NoStress
Sziasztok.

2013. marcius 9.-en csinaltam par kepet a Steelers Stadionrol, kornyekerol es Steel Cityrol ( Pittsburgh).

Akit erdekel itt megnezheti:

 plus.google.com/photos/105433693562901987339/albums/5859440888165512033?authkey=CLCQotDriYmWoAE

Egy koszonomot szivesen veszek. (Bocsi az offert)gabistar
Atomvillanás után fotóztál?
Hogy csináltad, hogy szinte egy élő ember nincs a képeken?

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Milliner nem tudja mi az a backpedal 😊, szóval nagyon jó képességek ezen kívül, de lutri hogy milyen gyorsan hangolja ezzel össze a mozgáskultúráját
szerintem bőven van benne bustveszély, Claibornera ez azért nem volt igazsapka
Tavaly Kirkpatrick ugyanígy jött ki. Állítólag ez szériahiba a Bama cornereknél.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 356 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Miguel Maysonet  bowl.hu/forum/nfl_-_altalanos_temak/2013-as_prospect_ismertetok/762300 a RB poszt Victor Cruza

és egy fasza twít omar kelly, miami beat writertől  twitter.com/OmarKelly/status/316336341979918336Höri
Maysonet! Óriási szezonja volt, a Stony Brookot egyedül vitte a hátán tavaly (is).

Omar tweetje meg újabb ércv az Ansah draft ellen. Jöjjön Dion Jordan 1/2n és kész.
több mint 11 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Sziasztok.

2013. marcius 9.-en csinaltam par kepet a Steelers Stadionrol, kornyekerol es Steel Cityrol ( Pittsburgh).

Akit erdekel itt megnezheti:

 plus.google.com/photos/105433693562901987339/albums/5859440888165512033?authkey=CLCQotDriYmWoAE

Egy koszonomot szivesen veszek. (Bocsi az offert)
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Miguel Maysonet
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
2013-as prospect ismertetők - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
a RB poszt Victor Cruza

Ryan Allen, kétszeres Ray Guy-díjas punter
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
2013-as prospect ismertetők - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


és egy fasza twít omar kelly, miami beat writertől  twitter.com/OmarKelly/status/316336341979918336

több mint 11 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Meg ami nálam még Milliner mellett szól, hogy jobban kedvelem a 'Bama védelemből érkezőket, mint az LSU-ból jövőket.Deny
Rolando McClain, Kareem Jackson, Marcell Dareus, Mark Barron, Dre Kirkpatrick, Donta Hightower
Ennél nekem ez jobban bejön:
Marcus Spears, LaRon Landry, Glenn Dorsey, Tyson Jackson, Patrick Peterson, Morris Claiborne, Michael Brockers.empty taxi
2006-ig visszamenőleg kiválogattad a jókat, amonnan meg 6-ból 4 tavaly volt rookie. Objektívnek tűnik 😀Höri
A Saban- és a Miles-éra 1. körös védői.empty taxi
Most igazából ez teljesen szubjektív, nekem általánoságban ők szimpatikusabbak voltak a draft előtt. Most, hogy kire ment profik között, az teljesen mindegy egy szimpátia versenyben nálam 😀
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Meg ami nálam még Milliner mellett szól, hogy jobban kedvelem a 'Bama védelemből érkezőket, mint az LSU-ból jövőket.Deny
Rolando McClain, Kareem Jackson, Marcell Dareus, Mark Barron, Dre Kirkpatrick, Donta Hightower
Ennél nekem ez jobban bejön:
Marcus Spears, LaRon Landry, Glenn Dorsey, Tyson Jackson, Patrick Peterson, Morris Claiborne, Michael Brockers.empty taxi
2006-ig visszamenőleg kiválogattad a jókat, amonnan meg 6-ból 4 tavaly volt rookie. Objektívnek tűnik 😀Höri
A Saban- és a Miles-éra 1. körös védői.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 874 — no es importante
ilyen egy hivatalos meghívó az NFL Draftra
 instagram.com/p/XS-CljCeYF/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Meg ami nálam még Milliner mellett szól, hogy jobban kedvelem a 'Bama védelemből érkezőket, mint az LSU-ból jövőket.Deny
Rolando McClain, Kareem Jackson, Marcell Dareus, Mark Barron, Dre Kirkpatrick, Donta Hightower
Ennél nekem ez jobban bejön:
Marcus Spears, LaRon Landry, Glenn Dorsey, Tyson Jackson, Patrick Peterson, Morris Claiborne, Michael Brockers.empty taxi
2006-ig visszamenőleg kiválogattad a jókat, amonnan meg 6-ból 4 tavaly volt rookie. Objektívnek tűnik 😀

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Milliner nem tudja mi az a backpedal 😊, szóval nagyon jó képességek ezen kívül, de lutri hogy milyen gyorsan hangolja ezzel össze a mozgáskultúráját
szerintem bőven van benne bustveszély, Claibornera ez azért nem volt igaz

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Meg ami nálam még Milliner mellett szól, hogy jobban kedvelem a 'Bama védelemből érkezőket, mint az LSU-ból jövőket.Deny
Rolando McClain, Kareem Jackson, Marcell Dareus, Mark Barron, Dre Kirkpatrick, Donta Hightower
Ennél nekem ez jobban bejön:
Marcus Spears, LaRon Landry, Glenn Dorsey, Tyson Jackson, Patrick Peterson, Morris Claiborne, Michael Brockers.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Lehet hülye kérdés, de Milliner jobb corner prospect, mint a tavaly 1/6-os Claiborne volt?
Mindkettő top5-7-ként van/volt beharangozva, érdekelne, melyik a jobb játékos szerintetek és miért.Stez
Szerintem Milliner. Ugyan nem sok meccsét tudtam még visszanézni szezonból, illetve Claibornet nem is kedveltem már tavaly sem, de nálam a 'Bama prospect sokkal szimpatikusabb. Azért próbálok valami normális érvet is találni, mert ez így kicsit szubjektív. Szóval egyrészt Milliner méretei jobbak profik között, azaz 10 font és 2 inch szerintem sokat tud már ilyen szinten számítani, még ha Claiborne anno az LSU-n WR múltjának köszönhetően kompenzálta a méretbeli hiányosságait. De amiben sokkal jobb Milliner, az a futás elleni védekezés. Már csak azzal, hogy részt vesz benne többet tesz, mint néha Claiborne tett az egyetemen.
Összegezve, nálam Claiborne inkább volt project játékos, akit nem rangsoroltam volna top10-be, míg Milliner annyira nem ballhawk, de szerintem sokkal kiforrótabban jön a draftra. Ami lehetne hátrány is, hiszen nincs benne nagy fejlődési potenciál, de igazából neki mindenhez van már biztos alapja, amiben egyre jobb lehet, tehát azért van 😀
Meg ami nálam még Milliner mellett szól, hogy jobban kedvelem a 'Bama védelemből érkezőket, mint az LSU-ból jövőket.Deny
-off- Szeva Deny, végre valahára. -off end-
több mint 11 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Lehet hülye kérdés, de Milliner jobb corner prospect, mint a tavaly 1/6-os Claiborne volt?
Mindkettő top5-7-ként van/volt beharangozva, érdekelne, melyik a jobb játékos szerintetek és miért.Stez
Szerintem Milliner. Ugyan nem sok meccsét tudtam még visszanézni szezonból, illetve Claibornet nem is kedveltem már tavaly sem, de nálam a 'Bama prospect sokkal szimpatikusabb. Azért próbálok valami normális érvet is találni, mert ez így kicsit szubjektív. Szóval egyrészt Milliner méretei jobbak profik között, azaz 10 font és 2 inch szerintem sokat tud már ilyen szinten számítani, még ha Claiborne anno az LSU-n WR múltjának köszönhetően kompenzálta a méretbeli hiányosságait. De amiben sokkal jobb Milliner, az a futás elleni védekezés. Már csak azzal, hogy részt vesz benne többet tesz, mint néha Claiborne tett az egyetemen.
Összegezve, nálam Claiborne inkább volt project játékos, akit nem rangsoroltam volna top10-be, míg Milliner annyira nem ballhawk, de szerintem sokkal kiforrótabban jön a draftra. Ami lehetne hátrány is, hiszen nincs benne nagy fejlődési potenciál, de igazából neki mindenhez van már biztos alapja, amiben egyre jobb lehet, tehát azért van 😀
Meg ami nálam még Milliner mellett szól, hogy jobban kedvelem a 'Bama védelemből érkezőket, mint az LSU-ból jövőket.
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Itt kezd az olvasást 😊 Topiclink hsz. link helyett:  bowl.hu/forum/nfl_-_altalanos_temak/draft_2013?oldal=27

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Lehet hülye kérdés, de Milliner jobb corner prospect, mint a tavaly 1/6-os Claiborne volt?
Mindkettő top5-7-ként van/volt beharangozva, érdekelne, melyik a jobb játékos szerintetek és miért.

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Nickell Robey, akit nagy előrelátással már az NFL-beli posztjáról neveztek el.
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
2013-as prospect ismertetők - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Egy mindenféle technikát nélkülöző erőember, Cornelius Washington:  bowl.hu/forum/nfl_-_altalanos_temak/2013-as_prospect_ismertetok/728762empty taxi
érdekes a poszt jóslat, én Washingtont szigorúan védőfalba tenném

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Egy mindenféle technikát nélkülöző erőember, Cornelius Washington:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
2013-as prospect ismertetők - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Milliner után a draft 2. legjobb CB-je, DJ Hayden ismertetője is kész van. Belőle nagy fan favorit lehet  bowl.hu/forum/nfl_-_altalanos_temak/2013-as_prospect_ismertetok/745591Höri
A nagyon meggyőző Houston pro day után Már Mayocknál is harmadik a cornerbackek között.
 www.csnhouston.com/ncaa/dj-hayden-performs-houstons-pro-day

Do your job
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
igazi fullback nem tudom volt-e már, és hogy ő az-e
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
2013-as prospect ismertetők - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
Lonnie Pryor, aki az Okeechobee Vörös Rókákat is megjárta, szóval a Matthew Kirby Field biztos ismerős számára

ez meg Reid Fragel, akiről hosszabb anyag van mint Joeckelről
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
2013-as prospect ismertetők - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


Hugh Thorntonnak meg nehéz gyerekkora volt
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
2013-as prospect ismertetők - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Mikor készül új mock draft a bowl.hu szerkesztői által?Bruce
én írok egyet ígéretemhez hívem április 1. környékén, kitérve a FA mozgásokra is.
remélehetőleg addig minél több top FA aláírHöri
Köszike! 😊
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mikor készül új mock draft a bowl.hu szerkesztői által?Bruce
én írok egyet ígéretemhez hívem április 1. környékén, kitérve a FA mozgásokra is.
remélehetőleg addig minél több top FA aláír

több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Mikor készül új mock draft a bowl.hu szerkesztői által?
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 874 — no es importante
Looks like Jarvis Jones may have just pulled a hamstring running 40 at UGA Pro Day (...) Jarvis Jones has continued to go through drills FWIW, so his issue from before wasn't bad or he's a tough kid. Maybe both. (...) Jones says he missed a step running first 40. "It felt weird. It was crazy. I don't know what happened."


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal