NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2013

23 feliratkozó

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Látom a prospect ismertetőkbe felkerült már egy kicker, van olyan punter idén akinek lehet keresnivalója a profik között is?peterbadbone
ezt a legnehezebb megmondani, azt biztos nem hittem volna hogy tavalyról Hekker csinál majd karriert.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Látom a prospect ismertetőkbe felkerült már egy kicker, van olyan punter idén akinek lehet keresnivalója a profik között is?peterbadbone
Brad Wing (LSU), Quinn Sharp (Oklahoma State), Ryan Allen (Louisiana Tech), Jeff Locke (UCLA), Scott Kovanda (Ball State) mind olyan h akár draftolhatják is, többükről tervezünk ismertetőt is írni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Látom a prospect ismertetőkbe felkerült már egy kicker, van olyan punter idén akinek lehet keresnivalója a profik között is?

több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Lotulelei szívproblémájáról lehet valami újat tudni? Csak annyit olvastam hogy 20-án pro day-én full programot nyom majd.

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Áá 1. körben kiadó a Seahawks sapi 😀Kroos
lehet le kéne fújni a bulit, ez így nem járjaHöri
Betrade-elnek Margus Huntért 1/15 környékére jövő évi 1+2-ért 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Áá 1. körben kiadó a Seahawks sapi 😀Kroos
lehet le kéne fújni a bulit, ez így nem járja

több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Áá 1. körben kiadó a Seahawks sapi 😀

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Dion Jordan/LB/Oregon had surgery on labrum the day after his combine workout (2/26). Told it went well and he'll be ready for camp in July


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Egyébként én meg akkor fogok sírni, ha egy OGt húzunk a drafton.

Ami most kurvára kellene a Steelersbe az egy egyéniség, aki meghatározza az egész csapatot, mint pl. Harrison volt. Valaki, aki valami premier pozíción lehet kiemelkedő.
Én vagy egy állat pass rushert szeretnék, vagy RBt, vagy WRt, de nem szürkeséget, mint az utóbbi években (Hood, Pouncey, Heyward, DeCastro...)tenorx
Érdekes amit írsz, mert Mike meg iszonyatosan hamar leader lett a Phinsnél, mind játék, mind duma téren. Ezek szerint Maurkice ezt nem tudja?briareos
Szerintem egyértelműen Mike a jobb Pouncey testvér, még ha Pro Bowlok számában ez nem is mutatkozik.tenorx
Ezzel teljesen egyetértek, de nem azért mert Dolphins drukker vagyok, hanem a szakma és én is így látom. Persze az én összehasonlításomat nem kell a szakmához mérni. 😊 Nehogy félre értse valaki.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Olvastam egy Jordan Kovacs nevű safety srácról meglepődtem kicsit? Van esélye, hogy elkeljen?D11
7. körben elviheti vki, de lehet h UDFA lesz.empty taxi
Mondjuk az elmúlt évek DB-draftjainak teljes megtippelhetetlensége után én már semmin sem lepődnék meg, talán a legnehezebben előrejelezhető poszt lett a CB/S az elmúlt években. Pl. Tavon Wilson 2. köre, vagy a bőven 3/4. körösnek jósolt, végül UDFA-ként a ligában maradó Leonard Johnson CB, hogy csak tavalyról mondjak két olyan példát, ahol 3-4 köröket is ugrott fel/le egy játékos komolyabb indok (sérülés, fű, elcseszett workout, akármi) nélkül.somoskovig
Jah igen Leonard Johnson nálunk kötött ki örültem mint majom a farkának 😊
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Olvastam egy Jordan Kovacs nevű safety srácról meglepődtem kicsit? Van esélye, hogy elkeljen?D11
7. körben elviheti vki, de lehet h UDFA lesz.empty taxi
Mondjuk az elmúlt évek DB-draftjainak teljes megtippelhetetlensége után én már semmin sem lepődnék meg, talán a legnehezebben előrejelezhető poszt lett a CB/S az elmúlt években. Pl. Tavon Wilson 2. köre, vagy a bőven 3/4. körösnek jósolt, végül UDFA-ként a ligában maradó Leonard Johnson CB, hogy csak tavalyról mondjak két olyan példát, ahol 3-4 köröket is ugrott fel/le egy játékos komolyabb indok (sérülés, fű, elcseszett workout, akármi) nélkül.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Olvastam egy Jordan Kovacs nevű safety srácról meglepődtem kicsit? Van esélye, hogy elkeljen?D11
7. körben elviheti vki, de lehet h UDFA lesz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Olvastam egy Jordan Kovacs nevű safety srácról meglepődtem kicsit? Van esélye, hogy elkeljen?
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem találomHöri
PM-ben átküldöm Brandon Kaufman ismertetőjét, megjelenést követően minden ismertetőt lementekarapum
köszi, vissza is raktam!

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Bruce Taylor:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
2013-as prospect ismertetők - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

Cierre Wood:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
2013-as prospect ismertetők - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
arapum 1
nem találomHöri
PM-ben átküldöm Brandon Kaufman ismertetőjét, megjelenést követően minden ismertetőt lementek
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Egyébként én meg akkor fogok sírni, ha egy OGt húzunk a drafton.

Ami most kurvára kellene a Steelersbe az egy egyéniség, aki meghatározza az egész csapatot, mint pl. Harrison volt. Valaki, aki valami premier pozíción lehet kiemelkedő.
Én vagy egy állat pass rushert szeretnék, vagy RBt, vagy WRt, de nem szürkeséget, mint az utóbbi években (Hood, Pouncey, Heyward, DeCastro...)tenorx
Érdekes amit írsz, mert Mike meg iszonyatosan hamar leader lett a Phinsnél, mind játék, mind duma téren. Ezek szerint Maurkice ezt nem tudja?briareos
Szerintem egyértelműen Mike a jobb Pouncey testvér, még ha Pro Bowlok számában ez nem is mutatkozik.
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
Egyébként én meg akkor fogok sírni, ha egy OGt húzunk a drafton.

Ami most kurvára kellene a Steelersbe az egy egyéniség, aki meghatározza az egész csapatot, mint pl. Harrison volt. Valaki, aki valami premier pozíción lehet kiemelkedő.
Én vagy egy állat pass rushert szeretnék, vagy RBt, vagy WRt, de nem szürkeséget, mint az utóbbi években (Hood, Pouncey, Heyward, DeCastro...)tenorx
Érdekes amit írsz, mert Mike meg iszonyatosan hamar leader lett a Phinsnél, mind játék, mind duma téren. Ezek szerint Maurkice ezt nem tudja?

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez a mock egy olyan alternatív valóságot mutat be ahol BB rohadtul beleszeretett Allenbe 😀Rataxes
Akkor kb az egyetlen ember aki az elmúlt időszakban ezt tenné 😀 Legalábbis kurva sokan kezdték el túlhype-oltnak tartani, erre még jött az egészen kellemes kis szalagsérülése is, ami nyilván tovább növeli az értékét, ahhoz, hogy felmenjünk érte 😀

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 890 — no es importante
van amúgy ilyen topic is
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Mock draftok - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 995 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Persze hogy vígasz 😀 Ha lesz legközelebb akkor majd ilyen dolgokat is figyelembe veszek mint a csapatok pickjeinek a száma, meg a feltrédelési frekvenciájuk, aztán majd lehet több mindenkinek tetszik 😀 Most csak a needeket néztem meg a prospecteket, önmagam szórakoztatására csináltam 😊Rataxes
...és ezzel nincs is gond 😊

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Persze hogy vígasz 😀 Ha lesz legközelebb akkor majd ilyen dolgokat is figyelembe veszek mint a csapatok pickjeinek a száma, meg a feltrédelési frekvenciájuk, aztán majd lehet több mindenkinek tetszik 😀 Most csak a needeket néztem meg a prospecteket, önmagam szórakoztatására csináltam 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Kb. erre számítottam 😀 Rataxes
Ha ez vígasz, nekem tetszik.. 😛 Főleg a mi pickünk tekintetében.. 😀 😀
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Kb. erre számítottam 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 995 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Szegény Rata húz téged mindenki 😀 Én részemről a Browns picket alá is írnám, a Packersén viszont még gondolkodnék egy kicsit 😀