NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2013

23 feliratkozó

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Jarvis Jones most épp teljesen rendben van:

The National Football Post reports Georgia OLB Jarvis Jones' neck injury is "starting to look like it might be a non-issue on draft day," and "there is little chance he falls out of the top ten." Independent orthopedist Craig Brigham refutes the notion that Jones ever even had a significant spinal cord contusion, and concluded that Jones either had a mild spinal cord concussion or simply a neck stinger that has long since resolved. "Jarvis is cleared to play without restriction," said Brigham.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Nick Kasa
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
2013-as prospect ismertetők - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Unatkoztam, úgyhogy megírtam életem első mockját...
16. New York Giants (from St. Louis) – Sheldon Richardson, DTRataxes
Mikor mentünk mi fel utoljára 1. körben akárkiért is (szerintem Eli óta nem volt ilyen és az sem konkrét feltrade volt)? És ha valakiért meg is tennénk, az nem egy DT lenne szerintem, így is sok need van, kellenek a pickek...

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Mi ez a hirtelen jött tömeges Lions fan-szindròma? 😛

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Egyébként én meg akkor fogok sírni, ha egy OGt húzunk a drafton.

Ami most kurvára kellene a Steelersbe az egy egyéniség, aki meghatározza az egész csapatot, mint pl. Harrison volt. Valaki, aki valami premier pozíción lehet kiemelkedő.
Én vagy egy állat pass rushert szeretnék, vagy RBt, vagy WRt, de nem szürkeséget, mint az utóbbi években (Hood, Pouncey, Heyward, DeCastro...)
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Ha 1/18ra Fulkert húzzuk, akkor asszem egy évre rá se nézek erre a sportra 😀
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ez a mock egy olyan alternatív valóságot mutat be ahol BB rohadtul beleszeretett Allenbe 😀Rataxes
S ebben az alternatív valóságban BB még a draftot is megutálta. Nagyjából maradna neki az 1/20 és a 2/59, 2. nap estére haza is érne.😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ez a mock egy olyan alternatív valóságot mutat be ahol BB rohadtul beleszeretett Allenbe 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Hát, ha komolyan felmegyünk Allenért, akkor sírva fakadokWyatt
BB 10+ éve nem draftolt 1. körben WR-t. Az igazán nagy újítás lenne tőle, hogy az 1. körös WR draftot megfejelné egy feltrade-del.
Btw nem lennél egyedül a zokogással. 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Unatkoztam, úgyhogy megírtam életem első mockját... Nagyon ne oltsátok le, kontár/laikus vagyok, úh. tényleg csak szórakozásból hoztam össze. Azért remélem nagyon alaphibák (ugyanaz az ember két helyen, 4-3-as arc 3-4-es csapatba, stb.) Ahol nem jutott eszembe semmi ott csináltam egy letrédet 😊

1. Kansas City- Luke Joeckel, OT
2. Jacksonville – Shariff Floyd, DT
3. Oakland – Geno Smith, QB
4. Philadelphia - Dee Milliner, CB
5. Detroit - Björn Werner, DE
6. Cleveland – Dion Jordan, OLB
7. Arizona – Eric Fisher, OT
8. Buffalo – Jarvis Jones, OLB
9. New York Jets- Chance Warmack OG
10. Carolina (from Tennessee)– Star Lotulelei DT
11. San Diego – Lane Johnson OT
12. Miami – Cordarrelle Peterson WR
13. Tampa Bay – Kenny Vaccaro FS
14. Tennessee (from Carolina) – Ezekiel Ansah, DE
15. New Orleans- Barkevius Mingo, OLB
16. New York Giants (from St. Louis) – Sheldon Richardson, DT
17. Pittsburgh- Jonathan Cooper, OG
18. Dallas – D.J. Fluker, OT
19. St. Louis (from New York Giants) – Alec Ogletree, LB
20. New England (from Chicago) – Keenan Allen, WR
21. Cincinnati- Desmond Trufant, CB
22. St. Louis – Tavon Austin, WR
23. Minnesota- Kawann Short, DT
24. Indianapolis- Damontre Moore, OLB
25. Seattle- Alex Okafor, DE
26. Green Bay- Tyler Eifert, TE
27. Houston- Xavier Rhodes, CB
28. Denver- Jonathan Hankins, DT
29. Chicago (from New England)- Kyle Long, T/G
30. Atlanta- Sam Montgomery, DE
31. San Francisco- DeAndre Hopkins, WR
32. Baltimore- Arthur Brown, LB
Rataxes
Hát, ha komolyan felmegyünk Allenért, akkor sírva fakadok

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Az LSU néven elhíresült CB-gyár legújabb terméke, Tharold Simon és az FBS legtöbb pass breakupját bemutató Will Davis:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
2013-as prospect ismertetők - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


Josh Boyd, aki anno Fletcher Cox mellett volt a zongoracipelő:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
2013-as prospect ismertetők - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ha már középső körös guardok, lehet hogy Jordan Mills is az lesz, eddig RT volt
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
2013-as prospect ismertetők - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


ugyanitt olvasható Oday Aboushi is, akiért én nem vagyok oda túlságosan.

több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Most hogy nem tudtak megegyezni Harrisonnal, Pittsburghben elég fontos lett egy passrusher beszerzése. Pillanatnyilag a NT is fontosnak látszik, Wallace is menni készül... Konkrét tippem nincs, de nagyon csodálkoznék ha O falra menne az 1. körös pick.Jan
Ezen a héten a Kent State (Brian Winters), a Youngstown State (Lamar Mady) és az UAB (Chris Hubbard) pro day-en is ott volt az újonnan kinevezett OL coach guard nézőben. Én középső-hátsó körös OG húzásra tippelek.

teo udfa lesz.pontbraxa88
Meggyőztél 😊.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Háát azért a 7. körben talán még John Harbaugh is behúzza majd 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
teo udfa lesz.pont
több mint 11 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Most hogy nem tudtak megegyezni Harrisonnal, Pittsburghben elég fontos lett egy passrusher beszerzése. Pillanatnyilag a NT is fontosnak látszik, Wallace is menni készül... Konkrét tippem nincs, de nagyon csodálkoznék ha O falra menne az 1. körös pick.
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 890 — no es importante
A Patriots 9 helyet feltrédel, amikor a 3. kör után van összesen 2 darab 7. körös pick-jük? Ráadásul egy WR-ért, amelyik poszton talán a legmélyebb a draft és a 29. helyen jó eséllyel be lehet húzni egy ugyanilyen képességű elkapót?
Aláírnám. De nem fogadnék rá 😊.

egy "Te'o nem kiszemelt" nyilatkozat lehet elterelés, míg egy teljesen természetes negatív reakció nem, szóval teljesen értelmetlen őt még a Ravenshez erőltetnijjncaa
És szerinted a 40 yardja alapján értékeli a LB-ket? Ez egy "na ez nem volt gyors" volt. Semmi több.
Kíváncsi lennék milyen fejet vág a meccsei elemzésénél. Mert az tényleg számít.Robilluma
akkor nézzük meg együtt újra az ominózus esetet, és döntsd el kérlek, hogy ki értékeli Te'o-t a 40 yardja alapján



nekem kell a legkevésbé elmagyarázni szerintem, hogy a game tape mennyire fontos, de hogy ez nem egy "na ez nem volt gyors" fejcsóválás volt, az biztos, ezt a vak is látja, ahogy azt is, hogy mennyire darabos kis barátunk mozgása az első pár lépésnél


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Agymenést kapnék, ha Okafor lenne, mikor még bent van Datone Jones(ha már DE). Sőt nálam még Montgomery is bőven előtte van. 😊Medvepapa
én emg Okafort akarombraxa88
akarhatod, de ne az első körben. 😊Medvepapa
nézzed meg az Alamo Bowlt
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Agymenést kapnék, ha Okafor lenne, mikor még bent van Datone Jones(ha már DE). Sőt nálam még Montgomery is bőven előtte van. 😊Medvepapa
én emg Okafort akarombraxa88
akarhatod, de ne az első körben. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Bevallom annyira nem voltam részletes hogy a csapatok későbbi pickjeinek számát is elemezzem 😀 Csak simán végigmentem az első körön, meg nézegettem közben hogy hol mik a needek 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
A Patriots 9 helyet feltrédel, amikor a 3. kör után van összesen 2 darab 7. körös pick-jük? Ráadásul egy WR-ért, amelyik poszton talán a legmélyebb a draft és a 29. helyen jó eséllyel be lehet húzni egy ugyanilyen képességű elkapót?
Aláírnám. De nem fogadnék rá 😊.

egy "Te'o nem kiszemelt" nyilatkozat lehet elterelés, míg egy teljesen természetes negatív reakció nem, szóval teljesen értelmetlen őt még a Ravenshez erőltetnijjncaa
És szerinted a 40 yardja alapján értékeli a LB-ket? Ez egy "na ez nem volt gyors" volt. Semmi több.
Kíváncsi lennék milyen fejet vág a meccsei elemzésénél. Mert az tényleg számít.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Agymenést kapnék, ha Okafor lenne, mikor még bent van Datone Jones(ha már DE). Sőt nálam még Montgomery is bőven előtte van. 😊Medvepapa
én emg Okafort akarom
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
Nekem legalábbis pont az lenne furcsa hogyha ennyire nyilvánvalóan kimutatná a valós gondolatait, hiszen ebből már következtetéseket lehetne levonni a draft stratégiára. Vagy ez ordas baromság? 😀Rataxes
de Teo olyan lassú szar volt, hogy ezeket az érzelmek biztos, hogy valósak voltak 😀

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Igen, rá gondoltam 😀 Nemtom hogy írtam el, pedig a sas Bryce Brown tesója 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Rata te Arthur Brownra gondolsz nem Jonesra 😀
Kyle Long 1. körben elég meredek, de egyébként jó.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...