NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2013

23 feliratkozó

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 907 — no es importante
Matt Scott sokat jött fel vagy ez csak hype,hogy lassan 3.körösnek látni itt ott?Janek
Az lesz vele, mint tavaly Foles-szal


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Matt Scott sokat jött fel vagy ez csak hype,hogy lassan 3.körösnek látni itt ott?

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kis színes: tegnap volt a Clemson pro day és 31 csapat elment rá, csak a Bears nem. Ez megkönnyíti a mockolást 😀

ez meg Akeem Spence, aki DT és kétszer annyi szerelése van mint Floydnak 😀
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
2013-as prospect ismertetők - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


sőt, Wreh-Wilson is elkészült akiről kiderül hogyan mondják a nevét
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
2013-as prospect ismertetők - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Ricky Wagner
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
2013-as prospect ismertetők - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Jon Bostic:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
2013-as prospect ismertetők - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
sanders commings
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
2013-as prospect ismertetők - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Chad Bumphis NFL jövőjéről azon kívül, hogy udfa kinek mi a véleménye?
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
Azt nyilatkozta Teófil hogy a gyenge 40 yardos ideje a nagy stressz miatt volt 😀
Höri
ez teljesen reális. ha szopatós napra megyek be a suliba én is mindig lassabban sétálok a buszhoz 😀

több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Gyönyörűen leépítette magát az elmúlt hetekben, olyan szinten műveli, hogy már tanítani kéne...

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Azt nyilatkozta Teófil hogy a gyenge 40 yardos ideje a nagy stressz miatt volt 😀
Höri
hát ez kész 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Azt nyilatkozta Teófil hogy a gyenge 40 yardos ideje a nagy stressz miatt volt 😀

Ez a csávó nagyon gyökér, azt hiszi a profi focista élete csak jégkása meg finom koktélok kóstolgatásából áll majd vagy miből gondolja hogy idény közben nem éri majd stressz? 😂

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
...viszont a bonyolult életű Walter Stewart elkészült
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
2013-as prospect ismertetők - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Doege ismertető várható ?Drip
nem valószínű. eleve már QB se nagyon, maximum Renfree

több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 995 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Doege ismertető várható ?

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Lavar "nem kavar, nem lavor" Edwards:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
2013-as prospect ismertetők - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Egy ilyen verzión gondolkodtam, hogy a chiefs behúzza Joeckel-t aztán áruba bocsájtják Albert-et. Esetleg a Rams-nek vagy a Bears-nek megérhetne egy első kört?Proxi
a Rams-nek simán, főleg ha a Redskins-ét adják.

kicsit kaotikus már a sorrend a linebackereknél, de Z-Gooden is bekerült  bowl.hu/forum/nfl_-_altalanos_temak/2013-as_prospect_ismertetok/758749Höri
nagyon kicsi az esély, hogy az első körben vagy első körös draftjogért LT-t hozunk. a felgyógyulása után Saffold jó volt.
sokkal komolyabb need-jeink vannak más posztokon.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
még lemaradtam ott mi az a smell test! 😛, miért nem ért a 4.19-es idő?sapka
inkább az lehet hogy bűzlik az az idő 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Egy ilyen verzión gondolkodtam, hogy a chiefs behúzza Joeckel-t aztán áruba bocsájtják Albert-et. Esetleg a Rams-nek vagy a Bears-nek megérhetne egy első kört?Proxi
Jó meglátás, de nekik nem kell várniuk semmire. Ha akarják eladhatják Albertet bármikor. Mert biztosan övék Joeckel. 1/1 esetén senki nem tehet semmit, ha ezt akarják. Anno a Miami bejelentette előre hogy majd jön a draft, és Jake Long lesz az 1/1, el is kezdenek tárgyalni a szerződésről. Főleg utóbbi miatt tették, mert akkor még volt miről tárgyalni. De a lényeg a 1/1ben van, nincs miért titkolózniuk, senki nem tehet semmit úgyse. Mivel harmadik körben jönnek legközelebb, értelme sincs taktikázni.

Jut eszembe, kivéve ha Albertért tényleg első kört kapnak. Akkor talán megérné kavarni (Joeckel 1/1ről beszélünk végig). De sztem egy második kör a reális, és az meg is érné mindenkinek.ulpianus
Jogos! Nem kell várniuk semmire! 😊
Épp mondani akartam, hogy fura, hogy nem nagyon került még szóba az Albert trade de most látom, hogy a KC topic-ban már megy erről az értekezés néhány órája. 😀

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Egy ilyen verzión gondolkodtam, hogy a chiefs behúzza Joeckel-t aztán áruba bocsájtják Albert-et. Esetleg a Rams-nek vagy a Bears-nek megérhetne egy első kört?Proxi
Jó meglátás, de nekik nem kell várniuk semmire. Ha akarják eladhatják Albertet bármikor. Mert biztosan övék Joeckel. 1/1 esetén senki nem tehet semmit, ha ezt akarják. Anno a Miami bejelentette előre hogy majd jön a draft, és Jake Long lesz az 1/1, el is kezdenek tárgyalni a szerződésről. Főleg utóbbi miatt tették, mert akkor még volt miről tárgyalni. De a lényeg a 1/1ben van, nincs miért titkolózniuk, senki nem tehet semmit úgyse. Mivel harmadik körben jönnek legközelebb, értelme sincs taktikázni.

Jut eszembe, kivéve ha Albertért tényleg első kört kapnak. Akkor talán megérné kavarni (Joeckel 1/1ről beszélünk végig). De sztem egy második kör a reális, és az meg is érné mindenkinek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Egy ilyen verzión gondolkodtam, hogy a chiefs behúzza Joeckel-t aztán áruba bocsájtják Albert-et. Esetleg a Rams-nek vagy a Bears-nek megérhetne egy első kört?Proxi
a Rams-nek simán, főleg ha a Redskins-ét adják.

kicsit kaotikus már a sorrend a linebackereknél, de Z-Gooden is bekerült
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
2013-as prospect ismertetők - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

több mint 11 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Egy ilyen verzión gondolkodtam, hogy a chiefs behúzza Joeckel-t aztán áruba bocsájtják Albert-et. Esetleg a Rams-nek vagy a Bears-nek megérhetne egy első kört?

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
még lemaradtam ott mi az a smell test! 😛, miért nem ért a 4.19-es idő?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
írtam egy ilyet
 bowl.hu/amerikai_futball__vilagok_harcajjncaa
kicsit bealudtam, de Trevardo Williams, UConn DE/OLB 9 évesen költözött az Usába Jamaikából.

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 907 — no es importante
ui: Egyébként idén is lesz ilyen youtube-os Miért Luck a legjobb QB prospect féle összefoglaló? balu10
jó hogy említetted, illene idén is csinálni ilyenből párat


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
az Eagles, Cardinals, Bills, még szerintem bele is menne a tradebe
amúgy ha nem tradelnek le akkor meg akárkit választanak, úgyis az lesz hogy "pffffffff miért pont őt, miért nem ezt meg miért nem azt" 😊 szívás :SBigBen7
Nem hiszem én hogy mi belemennénk hasonlóba. Túl sok a need és marad is a draftra. Ha nem lesz Joeckel akkor is van választék hová vagy kit húzzunk. Egy emberért ennyi drága picket nem fogunk odaadni a jelenlegi helyzetben.