NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2013

23 feliratkozó

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Agymenést kapnék, ha Okafor lenne, mikor még bent van Datone Jones(ha már DE). Sőt nálam még Montgomery is bőven előtte van. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
nem rossz elsore. moore 24nel mekkora lenne :cool:

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Csak vicceltem az elterelő hadműveletes dologgal (azért is van ott a szmájli), igazából azért írtam Őt oda mert rengeteg más mockban is Őt írták és már untam egy kicsit a végére... De akkor átírom Arthur Jones-ra, úgyis Rayhez hasonlítgatják 😊
Mondjuk szerintem egy fejrázás ugyanúgy lehet "direkt" félrevezetés, mint egy szóbeli nyilatkozat... Úgy értem Harbaugh van annyira összetett személyiség/intelligens ember hogy az érzéseit nem feltétlenül mutatja ki, sőt akár ilyen téren is "blöfföl". Nekem legalábbis pont az lenne furcsa hogyha ennyire nyilvánvalóan kimutatná a valós gondolatait, hiszen ebből már következtetéseket lehetne levonni a draft stratégiára. Vagy ez ordas baromság? 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 890 — no es importante
egy "Te'o nem kiszemelt" nyilatkozat lehet elterelés, míg egy teljesen természetes negatív reakció nem, szóval teljesen értelmetlen őt még a Ravenshez erőltetni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Az csak félrevezető hadművelet volt 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
Harbaugh reakcióját látva, Te'o combinen nyújtott teljesítményére nem hiszem, hogy a Ravens őt választaná
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Unatkoztam, úgyhogy megírtam életem első mockját... Nagyon ne oltsátok le, kontár/laikus vagyok, úh. tényleg csak szórakozásból hoztam össze. Azért remélem nagyon alaphibák (ugyanaz az ember két helyen, 4-3-as arc 3-4-es csapatba, stb.) Ahol nem jutott eszembe semmi ott csináltam egy letrédet 😊

1. Kansas City- Luke Joeckel, OT
2. Jacksonville – Shariff Floyd, DT
3. Oakland – Geno Smith, QB
4. Philadelphia - Dee Milliner, CB
5. Detroit - Björn Werner, DE
6. Cleveland – Dion Jordan, OLB
7. Arizona – Eric Fisher, OT
8. Buffalo – Jarvis Jones, OLB
9. New York Jets- Chance Warmack OG
10. Carolina (from Tennessee)– Star Lotulelei DT
11. San Diego – Lane Johnson OT
12. Miami – Cordarrelle Peterson WR
13. Tampa Bay – Kenny Vaccaro FS
14. Tennessee (from Carolina) – Ezekiel Ansah, DE
15. New Orleans- Barkevius Mingo, OLB
16. New York Giants (from St. Louis) – Sheldon Richardson, DT
17. Pittsburgh- Jonathan Cooper, OG
18. Dallas – D.J. Fluker, OT
19. St. Louis (from New York Giants) – Alec Ogletree, LB
20. New England (from Chicago) – Keenan Allen, WR
21. Cincinnati- Desmond Trufant, CB
22. St. Louis – Tavon Austin, WR
23. Minnesota- Kawann Short, DT
24. Indianapolis- Damontre Moore, OLB
25. Seattle- Alex Okafor, DE
26. Green Bay- Tyler Eifert, TE
27. Houston- Xavier Rhodes, CB
28. Denver- Jonathan Hankins, DT
29. Chicago (from New England)- Kyle Long, T/G
30. Atlanta- Sam Montgomery, DE
31. San Francisco- DeAndre Hopkins, WR
32. Baltimore- Arthur Brown, LB

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
azért nem mindegy hogy ugyanazokat a számokat a WAC-ben vagy a Pac-10-ben hozod össze. Illetve Barnernek a teste is alkalmasabb az NFL-be, én egyértelműen őt választanám.Höri
igen, de pl. McCluster második körös volt (hiba a rendszerben 😛)sapka
WAC < Pac-12 < SEC 😛
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
azért nem mindegy hogy ugyanazokat a számokat a WAC-ben vagy a Pac-10-ben hozod össze. Illetve Barnernek a teste is alkalmasabb az NFL-be, én egyértelműen őt választanám.Höri
igen, de pl. McCluster második körös volt (hiba a rendszerben 😛)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A kiemelt részt mi alapján gondolod?vassadi
arra gondolok, ha mindkettőt beárazzuk a standard 5. körbe (nem tudom ezzel mennyire értesz egyet), akkor Kerwynn játékában jobban benne van, hogy elviszi valaki slotba/change of paceként ennél korábban; Barnerben ezt az upsideot nem látomsapka
azért nem mindegy hogy ugyanazokat a számokat a WAC-ben vagy a Pac-10-ben hozod össze. Illetve Barnernek a teste is alkalmasabb az NFL-be, én egyértelműen őt választanám.

több mint 11 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 531 — !SuPeR6BoWL!
Csak lenne már draft.... kb 1,5 hónap még? 😕

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
arra gondolok, ha mindkettőt beárazzuk a standard 5. körbe (nem tudom ezzel mennyire értesz egyet), akkor Kerwynn játékában jobban benne van, hogy elviszi valaki slotba/change of paceként ennél korábban; Barnerben ezt az upsideot nem látomsapka
Rendben, hogy egyetemen használták elkapóként is, de én ettől függetlenül nem látok benne többet, mint egy sima change of pace back, ebben a vonatkozásban pedig Barner szerintem jobb. Lehet, hogy valamelyik csapat elviszi korábban, mert egy McClusterhez hasonló játékost látnak Kerwynnben, én személy szerint nem...
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
A kiemelt részt mi alapján gondolod?vassadi
arra gondolok, ha mindkettőt beárazzuk a standard 5. körbe (nem tudom ezzel mennyire értesz egyet), akkor Kerwynn játékában jobban benne van, hogy elviszi valaki slotba/change of paceként ennél korábban; Barnerben ezt az upsideot nem látom

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Szegény ember Kenjon Barnere, Kerwynn Williamsvassadi
na!, azért ne vicceljünk mársapka
Miért?vassadi
amennyire követtem őket, szerintem teljesne más stílusú játékosok, másrészt Kerwynnben benne van, hogy korábban keljen el;
de ha ez megtörténne akkor Barner lenne a szegény ember Kerwynne, vagy hogyan? 😀sapka
Speed backek, elkapásban mindkét játékos átlagon felüli, jó returnerek (ebben lehet, hogy Williams még jobb is), de egyikük sem NFL-kezdő, 3rd down / change of pace backek lehetnek, szóval az NFL-ben ugyanaz a szerepkör várhat rájuk, ezért vontam párhuzamot kettejük között.

A kiemelt részt mi alapján gondolod?
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Szegény ember Kenjon Barnere, Kerwynn Williamsvassadi
na!, azért ne vicceljünk mársapka
Miért?vassadi
amennyire követtem őket, szerintem teljesne más stílusú játékosok, másrészt Kerwynnben benne van, hogy korábban keljen el;
de ha ez megtörténne akkor Barner lenne a szegény ember Kerwynne, vagy hogyan? 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Szegény ember Kenjon Barnere, Kerwynn Williamsvassadi
na!, azért ne vicceljünk mársapka
Miért?
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Szegény ember Kenjon Barnere, Kerwynn Williamsvassadi
na!, azért ne vicceljünk már

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Szegény ember Kenjon Barnere, Kerwynn Williams
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
2013-as prospect ismertetők - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
nem találomHöri
😕 Pech.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem találom

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szülinapja alkalmából egy másik UConn játékos, Dwayne Gratz ismertetője is elkészült:  bowl.hu/forum/nfl_-_altalanos_temak/2013-as_prospect_ismertetok/745591empty taxi
őt is feláraztad 😛Höri
Mondom h szülinapja van 😀empty taxi
ok, holnap írd át 5. körösre 😀

közben itt van Vance McDonald, akit nem emlékszem már ki, de nagyon várt  bowl.hu/forum/nfl_-_altalanos_temak/2013-as_prospect_ismertetok/763289Höri
Brandon Kaufman ismertetőjét felrakod újra majd?
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szülinapja alkalmából egy másik UConn játékos, Dwayne Gratz ismertetője is elkészült:  bowl.hu/forum/nfl_-_altalanos_temak/2013-as_prospect_ismertetok/745591empty taxi
őt is feláraztad 😛Höri
Mondom h szülinapja van 😀empty taxi
ok, holnap írd át 5. körösre 😀

közben itt van Vance McDonald, akit nem emlékszem már ki, de nagyon várt
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
2013-as prospect ismertetők - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Szülinapja alkalmából egy másik UConn játékos, Dwayne Gratz ismertetője is elkészült:  bowl.hu/forum/nfl_-_altalanos_temak/2013-as_prospect_ismertetok/745591empty taxi
őt is feláraztad 😛Höri
Mondom h szülinapja van 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szülinapja alkalmából egy másik UConn játékos, Dwayne Gratz ismertetője is elkészült:  bowl.hu/forum/nfl_-_altalanos_temak/2013-as_prospect_ismertetok/745591empty taxi
őt is feláraztad 😛

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
a 6-foot-9 broad jump. Robilluma
Ez elütés akar lenni? Ha kilép, már azzal nagyobb távot megtesz kb...Igor
A leggyengébb távol támadófalembertől 7'4 volt a combine-on, az övé 6'9.
De a többi mutatója alapján sem a következő korszakos ZBS OT-t csodálhatjuk a személyében:
A leggyengébb 20 shuttle 5.1, az övé 5.65.
A leggyengébb 3 cone 8.31 (Menelik Watson!), az övé 8.98.Robilluma
Az tiszta volt, hogy futni nem tud/szeret, de a verticalja nem tűnt annyira gyengének egy ekkora behemótnál.. ezért valamivel robbanékonyabbnak hittem.
Az első játékos valszeg, aki magasságánál kisebb Broad Jumpot produkált 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)