NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2013

23 feliratkozó

több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Én még mindig azt mondom hogy Joeckel lesz az 1/1. Bowe újraigazolásával már nem need a WR, és a kezdő QB meg csak Smith lesz, ha már leigazolták.... Albert tag-e ide vagy oda, egy Joeckel szintű tacklet szerintem el fog férni mellette a falban 😉BigBen7
Amúgy Albert meg LT fizetéssel LT-t illene, hogy játszon, ezért nem illik a képbe Joeckel.Höri
Szerintem is simán elképzelhető a Joeckel pick. Albertnak 1 évre szól a tag és ha eddig nem akart aláírni, akkor jövőre sem hiszem, hogy nagyobb kedve lenne hozzá. Idén eljátszik LG-t és ha Joeckel beválik, akkor mehet is isten hírével Albert jövőre.

ui: Egyébként idén is lesz ilyen youtube-os Miért Luck a legjobb QB prospect féle összefoglaló?

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Látom a Chiefs és 1/1 a téma.

OT felhozatal jó, de szvsz Johnson nem minden edzőnek jelent azonnali LOT megoldást. Ebben biztos vagyok. Másnak jelent, de ez őket nem érdekli. Akkor ilyen edzőnek marad kettő. Márpedig az hamar elfogy, ha a Chiefs viszi az egyiket. Ki garantálja, hogy nem trade-el be eléd valaki a másikért?
Hiába leszmnek utána is király ROTk, meg project játékosok.
Mindenki tudja, hogy a Chiefst érdemes felhívni, nem fognak irreális árat kérni. Érdekük a lemozgás. De én ezt nem úgy látom, mint JJ, hogy ettől kevesebb az esély egy telefonhívásra, sőt.

Lehet "legrosszabb" eset is, hogy azt választ a Chiefs akit akar. Mennyivel jobb másodiknak meg huszonsokadiknak választani, ha önmagában ezt nézed? Például ha Joeckelt viszi a Chiefs, másnak megmarad Fluker, és egyesek szerint jó ár/érték arány utóbbi. Attól még a pályán leginkább Joeckel lesz a jobb. Az ár/érték aránnyal meg kitörölheted a valagad.
Mert ez nem mockdraft játék. Ez bajnokság. Ha a Chiefs elvisz egy kiváló vakoldali OT-t, akkor az szvsz messze van a tragédiától. Persze tény, legjobb az volna, ha lett volna Lucknak egy ikertesója idénre. De nincs.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
az Eagles, Cardinals, Bills, még szerintem bele is menne a tradebe
amúgy ha nem tradelnek le akkor meg akárkit választanak, úgyis az lesz hogy "pffffffff miért pont őt, miért nem ezt meg miért nem azt" 😊 szívás :S
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ez bmeg, nem térek magamhoz 😀

Gil Brandt ‏@Gil_Brandt
Had a team tell me about Ziggy Ansah's interview. Question: Have you ever seen lions or elephants. Ziggy (from Ghana): Yeah, in the SD Zoo.empty taxi
szerintem teljesen jogos kérdés 😛

bezzeg Jesse Williamsről fel se tételezi senki hogy nem koalák és kenguruk nevelték.

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 907 — no es importante
Minden évben előjön... A cseréhez két fél kell, a csereérték pedig a kereslet/kínálat függvénye, jól elgondolkozhat a Chiefs az 1/1 lepasszolásán, ha nincs hozzá partner, az esetleges ajánlat meg épp azért alacsonyabb, mert tudvalevő, hogy a csapatnak nincs rá különösebb szüksége

Luckhoz hasonló Qb nincs idén, az OT felhozatal bitang jó, szóval nem kell a választást elsietni, ahogy más posztokon sincs igazi "can't miss" prospect (talán a CB-knél Milliner emelkedik ki nagyon), tehát ha csak valaki nem szeret bele egy játékosba, az 1/1 bizony a KC-n fog "megrohadni"


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 995 — Undertaker of the Cleveland graveyard
1/1 re minek húzól backup-ot ?? Drip
Na ja, Kaepernick sem 1. körös volt, pláne nem 1/1. 😊szaba
igazából vagy backupot húznak vagy olyat aki nem éri meg az 1/1et.
szar helyzet
dugo1993
Még a drafttal is szívnak 😀 Igazából lehet elkéne gondolkodni azon a letraden ...

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
1/1 re minek húzól backup-ot ?? Drip
Na ja, Kaepernick sem 1. körös volt, pláne nem 1/1. 😊szaba
igazából vagy backupot húznak vagy olyat aki nem éri meg az 1/1et.
szar helyzet

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 472
kösz a választ 😊

szerintem ennyi pénzért eljátszana a jobb oldalon is BigBen7
Jobb oldalra ott van Eric Winston 4,9M base salaryval és 7M cap számmal RTnek...
C és RG posztjuk szintén rendben. Egyedül az LG a gyenge(ébb) poszt, de oda meg OT tag számmal erős lenne, meg fölösleges, hiszen nem tér vissza jövőre OGnek az tuti...
Talán egy tradeben bízhatnak Albertért vagy jön Geno Alex mögé, ahogy anno Kaep...
esetleg DL az elküldött?? Jackson, elengedett?? Dorsey helyére...Floyd pl...
Esetleg Mayocknak "igaza" lesz és Warmack kimegy 1\1-re...mondjuk az is elég drága OG lenne...Rolni
1/1 re minek húzól backup-ot ?? Drip
Na ja, Kaepernick sem 1. körös volt, pláne nem 1/1. 😊
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 995 — Undertaker of the Cleveland graveyard
kösz a választ 😊

szerintem ennyi pénzért eljátszana a jobb oldalon is BigBen7
Jobb oldalra ott van Eric Winston 4,9M base salaryval és 7M cap számmal RTnek...
C és RG posztjuk szintén rendben. Egyedül az LG a gyenge(ébb) poszt, de oda meg OT tag számmal erős lenne, meg fölösleges, hiszen nem tér vissza jövőre OGnek az tuti...
Talán egy tradeben bízhatnak Albertért vagy jön Geno Alex mögé, ahogy anno Kaep...
esetleg DL az elküldött?? Jackson, elengedett?? Dorsey helyére...Floyd pl...
Esetleg Mayocknak "igaza" lesz és Warmack kimegy 1\1-re...mondjuk az is elég drága OG lenne...Rolni
1/1 re minek húzól backup-ot ??

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Jelani Jenkins
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
2013-as prospect ismertetők - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 472
Ez bmeg, nem térek magamhoz 😀

Gil Brandt ‏@Gil_Brandt
Had a team tell me about Ziggy Ansah's interview. Question: Have you ever seen lions or elephants. Ziggy (from Ghana): Yeah, in the SD Zoo.empty taxi
Lassú voltam. 😀 Félelmetes. 😀

Mondjuk ez sem rossz:
@UTKevinAcee
“@usatoday_nfl: Northern Iowa WR runs reported 4.19 40 at his pro day  usat.ly/XLbeH8 ” > Mel Kiper just made him his number one OT.

😀
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Ez bmeg, nem térek magamhoz 😀

Gil Brandt ‏@Gil_Brandt
Had a team tell me about Ziggy Ansah's interview. Question: Have you ever seen lions or elephants. Ziggy (from Ghana): Yeah, in the SD Zoo.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Én még mindig azt mondom hogy Joeckel lesz az 1/1. Bowe újraigazolásával már nem need a WR, és a kezdő QB meg csak Smith lesz, ha már leigazolták.... Albert tag-e ide vagy oda, egy Joeckel szintű tacklet szerintem el fog férni mellette a falban 😉

amúgy volt már olyan, hogy az 1/1-es draftjogot eltradelték??? (én még nem hallottam róla) mármint nem úgy értem mint pl Elinál vagy Elwaynél, hogy a játékos hisztizett, hanem az 1/1-es csapat letradeltBigBen7
2001
San Diego traded their first overall pick to Atlanta for their first-round choice (5th overall), their third round draft choice (67th overall), their second round pick in 2002 and WR Tim Dwight.

Amúgy Albert meg LT fizetéssel LT-t illene, hogy játszon, ezért nem illik a képbe Joeckel.Höri
kösz a választ 😊

szerintem ennyi pénzért eljátszana a jobb oldalon is BigBen7
Jobb oldalra ott van Eric Winston 4,9M base salaryval és 7M cap számmal RTnek...
C és RG posztjuk szintén rendben. Egyedül az LG a gyenge(ébb) poszt, de oda meg OT tag számmal erős lenne, meg fölösleges, hiszen nem tér vissza jövőre OGnek az tuti...
Talán egy tradeben bízhatnak Albertért vagy jön Geno Alex mögé, ahogy anno Kaep...
esetleg DL az elküldött?? Jackson, elengedett?? Dorsey helyére...Floyd pl...
Esetleg Mayocknak "igaza" lesz és Warmack kimegy 1\1-re...mondjuk az is elég drága OG lenne...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
Én még mindig azt mondom hogy Joeckel lesz az 1/1. Bowe újraigazolásával már nem need a WR, és a kezdő QB meg csak Smith lesz, ha már leigazolták.... Albert tag-e ide vagy oda, egy Joeckel szintű tacklet szerintem el fog férni mellette a falban 😉

amúgy volt már olyan, hogy az 1/1-es draftjogot eltradelték??? (én még nem hallottam róla) mármint nem úgy értem mint pl Elinál vagy Elwaynél, hogy a játékos hisztizett, hanem az 1/1-es csapat letradeltBigBen7
2001
San Diego traded their first overall pick to Atlanta for their first-round choice (5th overall), their third round draft choice (67th overall), their second round pick in 2002 and WR Tim Dwight.

Amúgy Albert meg LT fizetéssel LT-t illene, hogy játszon, ezért nem illik a képbe Joeckel.Höri
kösz a választ 😊

szerintem ennyi pénzért eljátszana a jobb oldalon is
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Nem tudom volt-e már valahol:
Terrell Sinkfield’s 4.19-second 40 doesn’t pass the smell test
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 907 — no es importante
1984-ben volt még ilyen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Én még mindig azt mondom hogy Joeckel lesz az 1/1. Bowe újraigazolásával már nem need a WR, és a kezdő QB meg csak Smith lesz, ha már leigazolták.... Albert tag-e ide vagy oda, egy Joeckel szintű tacklet szerintem el fog férni mellette a falban 😉

amúgy volt már olyan, hogy az 1/1-es draftjogot eltradelték??? (én még nem hallottam róla) mármint nem úgy értem mint pl Elinál vagy Elwaynél, hogy a játékos hisztizett, hanem az 1/1-es csapat letradeltBigBen7
2001
San Diego traded their first overall pick to Atlanta for their first-round choice (5th overall), their third round draft choice (67th overall), their second round pick in 2002 and WR Tim Dwight.

Amúgy Albert meg LT fizetéssel LT-t illene, hogy játszon, ezért nem illik a képbe Joeckel.

több mint 11 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
Én még mindig azt mondom hogy Joeckel lesz az 1/1. Bowe újraigazolásával már nem need a WR, és a kezdő QB meg csak Smith lesz, ha már leigazolták.... Albert tag-e ide vagy oda, egy Joeckel szintű tacklet szerintem el fog férni mellette a falban 😉

amúgy volt már olyan, hogy az 1/1-es draftjogot eltradelték??? (én még nem hallottam róla) mármint nem úgy értem mint pl Elinál vagy Elwaynél, hogy a játékos hisztizett, hanem az 1/1-es csapat letradelt
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én szívesen megírnám. 😊danyly
ha áprilisig nem lesz kész, tied a pálya 😀Höri
Értem én a célzást. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Én szívesen megírnám. 😊danyly
ha áprilisig nem lesz kész, tied a pálya 😀

több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
hát Floyd nem ér 1/1et az is biztosbraxa88
Mert ki ér azt a szóbajöhető jelöltek közül?
(Warmack amúgy a tippem)Bazzani
Ancsah meg TeofilHöri
Én kinézem Reidből, hogy Genot húzza. Dion Jordan esetleg? Elképzelhetetlen? Az ér e annyit dolgot hagyjuk, mert Reidről van szó.Shawn84
Hali és Houston mellé minek? Egyik se öreg és mind2 elég jó.

danyly: Vance McDonald benne van a listánkba, csak még senkinek nem volt kedve megírni.empty taxi
[/b]
Én szívesen megírnám. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
hát Floyd nem ér 1/1et az is biztosbraxa88
Mert ki ér azt a szóbajöhető jelöltek közül?
(Warmack amúgy a tippem)Bazzani
Ancsah meg TeofilHöri
Én kinézem Reidből, hogy Genot húzza. Dion Jordan esetleg? Elképzelhetetlen? Az ér e annyit dolgot hagyjuk, mert Reidről van szó.Shawn84
Hali és Houston mellé minek? Egyik se öreg és mind2 elég jó.

danyly: Vance McDonald benne van a listánkba, csak még senkinek nem volt kedve megírni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
hát Floyd nem ér 1/1et az is biztosbraxa88
miért nem ?gabtsi
láttam idén 3-4 gators meccset, egyáltalán nem tűnt ki.
egy 1/1es játékostól elvárom h h a kamera többet mutassa, játékával kitűnjön a többiek közül, domináljonbraxa88
Hidd el, ha tudják, hogy ő lesz az 1/1 többet mutatják.Sobri Jóska
Az, hogy nem mutatták a meccseken és a tény, hogy sokáig csak 1. kör végi-2. kör eleji besorolást kapott annak is köszönhető, hogy juniorként jelentkezett a draftra és a kutya nem foglalkozott vele, amíg általános meglepetésre nem jelentkezett.
Aztán elkezdték elemezni a meccseit és jéé, itt egy pali, aki egy-egyben a baromi gyors első lépésével bárkit meg tud verni és emellé (a hasonlóan robbanékony Sylvester Williams-szel ellentétben) még erős is és igen jól jön le a blokkokról.
A Louisville elleni bowl meccsen, ahol az egész csapat szenvedett, ő volt az egyetlen igazán jól játszó Gators D játékos, tarthatatlan volt. Eléggé kitűnt a többiek közül. Kéretik megnézni, volt a kamera rajta eleget. Az utolsó 5 nagyobb csapat elleni meccsen (South Carolina, Georgia, Mizzou, FSU, Louisville) amúgy 9 TFL-t hozott össze.
Sztem jó helyen van a top5ben.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
hát Floyd nem ér 1/1et az is biztosbraxa88
Mert ki ér azt a szóbajöhető jelöltek közül?
(Warmack amúgy a tippem)Bazzani
Ancsah meg TeofilHöri
Én kinézem Reidből, hogy Genot húzza. Dion Jordan esetleg? Elképzelhetetlen? Az ér e annyit dolgot hagyjuk, mert Reidről van szó.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én személy szerint kicsit hiányolom a TE 2013-as draft ismertetőben Vance McDonald-ot. Mondjuk a túl nagy figyelmet nem kapó C-USA Western Conf-ban játszott, és a csapat QB-ja sem volt király, de nem rossz a srác. Előzetesen 4-5. körre taksáltam, de nyomott egy igen jó combine-t így sokan akár 2. körös prospect-nek is beillesztik, de a 3. kör az igen valószínű. Slot WR-ben v. esetleg HB poszton is bevethető. A blokkolásán van mit javítani, meg egy-két dropra is hajlamos, de összességében szerintem jó kis playa.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.