NFL Draft 2013

23 feliratkozó

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
NFL doctors have given Georgia OLB Jarvis Jones a clean bill of health regarding early-college concerns about spinal stenosis.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Kawann Short és John Jenkins ismertetője is elérhető:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
2013-as prospect ismertetők - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 995 — Undertaker of the Cleveland graveyard
vissza is kerestem, mert úgy emlékeztem, hogy én is propagáltam anno a játékát, de aztán rájöttem, hogy a másik Cocks söprögetőt, Hollomant véltem korábban első körösnek 😊jjncaa
Az nfl.com draft tracker oldalán sokáig a második legmagasabban rangsorolt safety volt, ami azért irreális szerintem (bár ők jobban értenek hozzá). Még most is negyedik... ( megelőz egy csomó nála jobban sztárolt játékost, mint MAtt Elam vagy Tony Jefferson 😛 )Boston
Jefferson eleve szar DJ meg nem 😀

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Barkley beindította a lavinát, Geno is megcsinál a combine-on minden feladatot.

közben egy rövid Trufant
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
2013-as prospect ismertetők - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
végigolvastam a prospectismertetőket és épp Elamot akartam szidni, de megelőztek 😕sapka
azért jár a riszpekt ha együltőhelyedben végigolvastad mindet 😀Höri
*maiakat/mayákat
(folyamatosan olvasom😛)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
végigolvastam a prospectismertetőket és épp Elamot akartam szidni, de megelőztek 😕sapka
azért jár a riszpekt ha együltőhelyedben végigolvastad mindet 😀

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
végigolvastam a prospectismertetőket és épp Elamot akartam szidni, de megelőztek 😕

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
AZ NFP a legfrissebb 1. körös mockból kihagyta Moore-t, érdekes indokolással
 twitter.com/RUSSLANDE/statuses/301066567146405888atapapa
"have not found an NFL scout who gave him a 1st round grade" - talán mert nem talált egyetlen NFL scoutot sem 😊Robilluma
Lehet nem kereste elég keményen 😉 a TOP 5, talán TOP 10 szerintem is picit overrated volt.. de azért engem meglepne, ha kicsúszna első körből.. annyira rossz nem lesz a combine-on.
Ansah a 2., Mingo a 17, Hunt első kör vége?
Come on, man...
Igor
Nekem tetszene, ha Ansah-t elvinnék 1/2-re 😀 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
AZ NFP a legfrissebb 1. körös mockból kihagyta Moore-t, érdekes indokolással
 twitter.com/RUSSLANDE/statuses/301066567146405888atapapa
"have not found an NFL scout who gave him a 1st round grade" - talán mert nem talált egyetlen NFL scoutot sem 😊Robilluma
Lehet nem kereste elég keményen 😉 a TOP 5, talán TOP 10 szerintem is picit overrated volt.. de azért engem meglepne, ha kicsúszna első körből.. annyira rossz nem lesz a combine-on.
Ansah a 2., Mingo a 17, Hunt első kör vége?
Come on, man...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Akit a nepatriotsdraft egyik bloggere hetek-hónapok óta futtat, mint kiváló SS/LB hibrid-et középső körös pick-ért a Pats-be. Jól látja?tomi-tomi
Holloman nem rossz, de ez tavaly Antonio Allenről is elmondható volt és a Jets mégis csak a 7. körben vitte el. Ugyanazt a szerepkört töltötték be a 'Cocks-ban.

Közben elkészült egy remek sleeper ismertetője
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
2013-as prospect ismertetők - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
Tank Carradine

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
vissza is kerestem, mert úgy emlékeztem, hogy én is propagáltam anno a játékát, de aztán rájöttem, hogy a másik Cocks söprögetőt, Hollomant véltem korábban első körösnek 😊jjncaa
Aki viszont már 246 fonttal mérlegelt az EW Shrine Game-en 😊Robilluma
Akit a nepatriotsdraft egyik bloggere hetek-hónapok óta futtat, mint kiváló SS/LB hibrid-et középső körös pick-ért a Pats-be. Jól látja?

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
AZ NFP a legfrissebb 1. körös mockból kihagyta Moore-t, érdekes indokolással
 twitter.com/RUSSLANDE/statuses/301066567146405888atapapa
"have not found an NFL scout who gave him a 1st round grade" - talán mert nem talált egyetlen NFL scoutot sem 😊
A bowl meccse amúgy borzalmas gyenge volt, aki ott látta először, az inkább azon csodálkozhat, hogy miért írja bárki is az elsőbe.

Matt Elammel bővült az ismertetők sora:  bowl.hu/forum/nfl_-_altalanos_temak/2013-as_prospect_ismertetok/764061empty taxi
Nem jellemző rá, hogy könnyű elkapást enged, az elkapás után szinte minden esetben egy brutális ütközéssel bünteti ellenfelét.
Elég erős ahhoz, hogy egy TE-t is megzavarjon route futás közben vagy akár a line of scrimmage-en jammelje.
Futás ellen nagyon fizikális a boxban.
NFL-szinten leginkább egy boxban játszó strong safetyként lehet elképzelni.
2013-as prospect ismertetők
Ezeken jót mosolyogtam. Nálam megvan az idei hype-király.
Elammel csak az a baj, hogy pici, nem fizikális (ezt honnan veszik :o?), hosszútávon gyors (nem véletlen gunner), de ami safety-nél fontosabb, hogy nem robbanékony, rövidtávon lassú, pedig egy alacsony safety-től nem ezt várná az ember. Nem lesz belőle sem Earl Thomas, sem Polamalu. Sokkal inkább Ahmad Black.
(Strong) Safety-ként sztem nem nfl-kompatibilis.
m2m coverben viszont nem olyan rossz. Ezzel meg is van a helye, jó lesz az nflben egy pici nickel cbnek 😊. Annyit is ér, egy 5-6. kört :p.

vissza is kerestem, mert úgy emlékeztem, hogy én is propagáltam anno a játékát, de aztán rájöttem, hogy a másik Cocks söprögetőt, Hollomant véltem korábban első körösnek 😊jjncaa
Aki viszont már 246 fonttal mérlegelt az EW Shrine Game-en 😊


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tavon austin
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
2013-as prospect ismertetők - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Egy leendő közönségkedvenc aki nagyon jön fel a draft boardokon és ugyanannyira lehet majd szeretni mint utálni  bowl.hu/forum/nfl_-_altalanos_temak/2013-as_prospect_ismertetok/764061 DJ SwearingerHöri
Jungle Boi, én imádom a játékát 😊Boston
vissza is kerestem, mert úgy emlékeztem, hogy én is propagáltam anno a játékát, de aztán rájöttem, hogy a másik Cocks söprögetőt, Hollomant véltem korábban első körösnek 😊jjncaa
Az nfl.com draft tracker oldalán sokáig a második legmagasabban rangsorolt safety volt, ami azért irreális szerintem (bár ők jobban értenek hozzá). Még most is negyedik... ( megelőz egy csomó nála jobban sztárolt játékost, mint MAtt Elam vagy Tony Jefferson 😛 )

Do your job
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
AZ NFP a legfrissebb 1. körös mockból kihagyta Moore-t, érdekes indokolással
 twitter.com/RUSSLANDE/statuses/301066567146405888

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 914 — no es importante
Egy leendő közönségkedvenc aki nagyon jön fel a draft boardokon és ugyanannyira lehet majd szeretni mint utálni  bowl.hu/forum/nfl_-_altalanos_temak/2013-as_prospect_ismertetok/764061 DJ SwearingerHöri
Jungle Boi, én imádom a játékát 😊Boston
vissza is kerestem, mert úgy emlékeztem, hogy én is propagáltam anno a játékát, de aztán rájöttem, hogy a másik Cocks söprögetőt, Hollomant véltem korábban első körösnek 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Egy leendő közönségkedvenc aki nagyon jön fel a draft boardokon és ugyanannyira lehet majd szeretni mint utálni  bowl.hu/forum/nfl_-_altalanos_temak/2013-as_prospect_ismertetok/764061 DJ SwearingerHöri
Jungle Boi, én imádom a játékát 😊

Do your job
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Egy leendő közönségkedvenc aki nagyon jön fel a draft boardokon és ugyanannyira lehet majd szeretni mint utálni  bowl.hu/forum/nfl_-_altalanos_temak/2013-as_prospect_ismertetok/764061 DJ SwearingerHöri
Erről a csávóról nekem csak a Deadwood jut eszembe 😀
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Egy leendő közönségkedvenc aki nagyon jön fel a draft boardokon és ugyanannyira lehet majd szeretni mint utálni
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
2013-as prospect ismertetők - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
DJ Swearinger

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Olvasd, véleményezd:  www.slideshare.net/emptytaxi/nfl-mock-draft-2013empty taxi
Szép munka! Sztem a LEO FA-ről jön, rá kell menni Bennett-re.Medvepapa
hát ő pont olyan akit 2-3.körben simán lehet hozni. nemszabad ilyen játékost tulfizetni. és nyílván ha jönne tul lenne fizetvebraxa88
Igen, de FA-ról ritkán hozol minőségi kezdőt óccsón, ha meg mindent a draftra hagyunk, kell WILL/DT/DE/RT(ez már 4 kör) hogy csak a kezdőket említsem, elkapó nélkül, mert azt képes a FO hátsóbb körökben is húzni. A 2. körről Harvinért meg nem is beszélve... 😛 😀Medvepapa
Bennett nem az a minőség. és miből gondolod h olcsó lenne?
braxa88
Bennett tipikusan az a end, akit nem a pas rush képességért "fizetnek meg", hanem azért mert futás ellen is jó az erős oldalon, cserébe az RT-k ellen még elég az a pass rush, ami a vakoldalra egyértelműen kevés. Átlag feletti every down 43 LE, de más posztja nincs a védőfalban. Az ilyen all-around end sem terem csak úgy a draft bármelyik körében, de az biztos, hogy elsőszámú pass rushernek nem való és hülyeség lenne annak megfelelő pénzt adni érte.DoM
Nem lesz olcsó, de drága sem, ha mégis, akkor nem nálunk fog kikötni pont azért amit DoM mond. De ismerve JS contract filóját, biztos nem adunk neki sok garantált pénzt. Ha ezt elfogadná, akkor megéri szvsz., ha nem, akkor úgyse adunk neki többet. Illetve szubjektíven mondom, hogy a pass rush képessége kicsit alulértékelt. Na de a többit a Hawks topikban, mert kicsit eltávolodtunk FA irányba... 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Matt Elammel bővült az ismertetők sora:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
2013-as prospect ismertetők - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


+ Kevin Minter
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
2013-as prospect ismertetők - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Olvasd, véleményezd:  www.slideshare.net/emptytaxi/nfl-mock-draft-2013empty taxi
Szép munka! Sztem a LEO FA-ről jön, rá kell menni Bennett-re.Medvepapa
hát ő pont olyan akit 2-3.körben simán lehet hozni. nemszabad ilyen játékost tulfizetni. és nyílván ha jönne tul lenne fizetvebraxa88
Igen, de FA-ról ritkán hozol minőségi kezdőt óccsón, ha meg mindent a draftra hagyunk, kell WILL/DT/DE/RT(ez már 4 kör) hogy csak a kezdőket említsem, elkapó nélkül, mert azt képes a FO hátsóbb körökben is húzni. A 2. körről Harvinért meg nem is beszélve... 😛 😀Medvepapa
Bennett nem az a minőség. és miből gondolod h olcsó lenne?
braxa88
Bennett tipikusan az a end, akit nem a pas rush képességért "fizetnek meg", hanem azért mert futás ellen is jó az erős oldalon, cserébe az RT-k ellen még elég az a pass rush, ami a vakoldalra egyértelműen kevés. Átlag feletti every down 43 LE, de más posztja nincs a védőfalban. Az ilyen all-around end sem terem csak úgy a draft bármelyik körében, de az biztos, hogy elsőszámú pass rushernek nem való és hülyeség lenne annak megfelelő pénzt adni érte.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Olvasd, véleményezd:  www.slideshare.net/emptytaxi/nfl-mock-draft-2013empty taxi
Szép munka! Sztem a LEO FA-ről jön, rá kell menni Bennett-re.Medvepapa
hát ő pont olyan akit 2-3.körben simán lehet hozni. nemszabad ilyen játékost tulfizetni. és nyílván ha jönne tul lenne fizetvebraxa88
Igen, de FA-ról ritkán hozol minőségi kezdőt óccsón, ha meg mindent a draftra hagyunk, kell WILL/DT/DE/RT(ez már 4 kör) hogy csak a kezdőket említsem, elkapó nélkül, mert azt képes a FO hátsóbb körökben is húzni. A 2. körről Harvinért meg nem is beszélve... 😛 😀Medvepapa
Bennett nem az a minőség. és miből gondolod h olcsó lenne?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
 www.nfl.com/draft/2013/mock-drafts/daniel-jeremiah/165100?campaign=Twitter_writers_jeremiah

Mondjuk Floyd Star előtt megütne kicsit...Rolni
Én is ugyanígy vagyok vele, hogyha WR-t húznánk 1/9-re. :S
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
 www.nfl.com/draft/2013/mock-drafts/daniel-jeremiah/165100?campaign=Twitter_writers_jeremiah

Mondjuk Floyd Star előtt megütne kicsit...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!