NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2013

23 feliratkozó

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Volt már szó a returnerekről de kevés. Kik a legjobbak idén?
És ki lehet aki egyszemélyben megtestesíthet egy WR/RB/KR/PR-t?
Olyan Harvin féle player-re gondolok.Bazzani
én de'anthony thomast mondanám elsőre.braxa88
Még csak sophomore. De amúgy is, ilyen méretekkel WR-t játszani az NFL-ben...

Az említett Patterson mellett még Tavon Austin, aki tipikus all-around játékos. Ha meg WR/RB hibrid, akkor Denard Robinson. 😊
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Volt már szó a returnerekről de kevés. Kik a legjobbak idén?
És ki lehet aki egyszemélyben megtestesíthet egy WR/RB/KR/PR-t?
Olyan Harvin féle player-re gondolok.Bazzani
én de'anthony thomast mondanám elsőre.braxa88
csakhogy ő sophomore.
Höri
azt el is felejtettem.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Volt már szó a returnerekről de kevés. Kik a legjobbak idén?
És ki lehet aki egyszemélyben megtestesíthet egy WR/RB/KR/PR-t?
Olyan Harvin féle player-re gondolok.Bazzani
én de'anthony thomast mondanám elsőre.braxa88
csakhogy ő sophomore.

Tavon Austin ilyesmi manus, de ő első kört ér, nem elsősorban returner.
Marquise Goodwin (Texas) elsősorban atléta, de focizni is szokott, nem tudom tervez-e profi karriert vagy inkább olimpikon akar lenni.

több mint 11 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 091 — Chalk Dawk fan
Volt már szó a returnerekről de kevés. Kik a legjobbak idén?
És ki lehet aki egyszemélyben megtestesíthet egy WR/RB/KR/PR-t?
Olyan Harvin féle player-re gondolok.Bazzani
/sarcasm nem értem, mi a baj Logannel :/

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Volt már szó a returnerekről de kevés. Kik a legjobbak idén?
És ki lehet aki egyszemélyben megtestesíthet egy WR/RB/KR/PR-t?
Olyan Harvin féle player-re gondolok.Bazzani
én de'anthony thomast mondanám elsőre.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Volt már szó a returnerekről de kevés. Kik a legjobbak idén?
És ki lehet aki egyszemélyben megtestesíthet egy WR/RB/KR/PR-t?
Olyan Harvin féle player-re gondolok.

több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Valahol olvastam korábban, hogy a drafton nem várhatóak nagyobb tradek a top10-en belül, ennek mekkora esélyt adtok?Beki
Van olyan év h nincs mozgás a TOP10-ben lásd pl. a 2010-es draft.empty taxi
Én remélem lesz idén 😊
A 3. pick eladó 😀 !!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
T.J. Moe Missouri WRről érdeklődnék, hogy szerintetek milyen WR lehet belőle NFL-ben? Én anno mikor még Gabbert dobált neki láttam pár meccsen és jónak tűnt, azóta nem nagyon néztem Missouri meccset és most látom, hogy csak 6-7 körösnek írják.peterbadbone
Én is pont ugyanígy vagyok vele. Akkor jó volt, eléggé tetszett, NFL slot receiver erényeket csillogtatott, de Gabbert lelépett, az új QBnak, Franklinnek több célpontja is lett, és amúgy is sokkal inkább scrambling QB. A 2011es szezonban is több mint 1000 futott yardja volt. Idén meg jött az SEC, Franklin sérült volt többször, jobb védelmek jöttek szembe, az elkapók közül pedig nyolcan is 100 yard fölött zártak, ment a spread ezerrel.
Moe yardjai az elmúlt 3 évben mindezek miatt szépen estek vissza: 1045 649 399. Ezért van, hogy most 6-7. körösnek tartják.
Az all-star gálákon (még nincs meghívva egyikre sem) és a combine-on bizonyíthat, h a rendszer és a QB miatt esett vissza. Egy jó slot WR simán lehet belőle, de sokkal feljebb nem fog elkelni a drafton egy jó offseasonnel sem.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
T.J. Moe Missouri WRről érdeklődnék, hogy szerintetek milyen WR lehet belőle NFL-ben? Én anno mikor még Gabbert dobált neki láttam pár meccsen és jónak tűnt, azóta nem nagyon néztem Missouri meccset és most látom, hogy csak 6-7 körösnek írják.peterbadbone
ilyen skill settel bíró WR-ből minden évben van 15, nehéz megmondani ki melyiket preferálja a csapatok közül.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
Valahol olvastam korábban, hogy a drafton nem várhatóak nagyobb tradek a top10-en belül, ennek mekkora esélyt adtok?Beki
Van olyan év h nincs mozgás a TOP10-ben lásd pl. a 2010-es draft.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Valahol olvastam korábban, hogy a drafton nem várhatóak nagyobb tradek a top10-en belül, ennek mekkora esélyt adtok?
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
T.J. Moe Missouri WRről érdeklődnék, hogy szerintetek milyen WR lehet belőle NFL-ben? Én anno mikor még Gabbert dobált neki láttam pár meccsen és jónak tűnt, azóta nem nagyon néztem Missouri meccset és most látom, hogy csak 6-7 körösnek írják.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
Jó úgy értettem hogy a Tennessee idén elég fos volt 😊Toca
Leszámítva a passzjátékot, kérdésedre válaszolva Patterson azért nyers (bár koránt sem annyira mint a tavaly 2. körös Stephen Hill), tehetségre 1. körös, de nem azonnali impact játékos szvsz (leszámítva a visszahordást).


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Fogalmam sincs minek a létezéséről tudsz és miről nem.
Plusz ha csak neked akartam volna mutatni, akkor elküldöm PM-ben, így meg akit érdekel (és eddig nem tudott e létezéséről 😉) az kidobhat rá az életéből fél órát 😊

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
gondolod én nem tudok ezek létezéséről? 😛 de legalább jól belassult a topik betöltése 😀

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Damontréval nem nagyon tudom összevetni, az Aggiest nem néztem idén, szóval még pótolnom kell sok mindent.Höri
hajrá







több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 231 — Vikings fan
Jó úgy értettem hogy a Tennessee idén elég fos volt 😊
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Tennessee-ben under the radar, azért oda még nem fajult a világjjncaa
vagy csak nagyon nagy lopakodó a gyerek 😊
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
A Cuse OT Justin Pugh is megy a draftra


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Tennessee-ben under the radar, azért oda még nem fajult a világ


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Az FSU cb Xavier Rhodes megy a draftra, Werner és Joyner még gondolkozik pár napigjjncaa
Joyner marad senior évére.vassadi
hátha nő egy év alatt 15 centit.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 231 — Vikings fan
Cordallele Patterson nevu Ten WRrol tudtok valamit mondani? Par helyen lattam hogy hozzank irtak.Toca
Inkább nézd meg magad 😉 :
Cordarrelle Patterson vs FL, Missouri, Vanderbilt,GeorgiaRobilluma
Köszi
És mik a hiányosságai ami miatt csak nem rögtön első körbe várják ? Vagy ennyit számít hog a Ten-ben játszott kvázi under the radar?
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Alec Ogletree felől szeretnék érdeklődni, mert sok helyütt hozzánk írják. Elsősorban az érdekelne mennyire lehet vezére egy védelemnek illetve, hogy mennyire van "esze" a játékhoz, mert nem egy két éves nyeretlent kellene pótolnia nálunk...

Valamint Arthur Brown is érdekelne. Nála inkább az, hogy Ő milyen posztra kerülhet az NFL-ben mert a 230 font versenysúlya nekem könnyűnek tűnik, de azon kívül elég jókat írogatnak róla. Blaise
Pont ma olvastam, ebben elég jól értékelik őket:
Comparing Brown & Ogletree

Brownról nemrég került fel a Geno Smith-ék elleni meccse: Arthur Brown vs West Virginia 2012.
Ahogy felveszi a FB-et és utána lerakja a RB-t 0:30-nál és ahogy 6:47-nél odaér a szélső futáshoz és remek technikával szerel, az sokat elárul a képességeiről. 6'1 és 230 font, nagyon jól mozog a pályán, de úgy ütközik, mint aki jóval nehezebb. Ráadásul van még ott helye izomnak. Igazi pitbull LB lehet belőle. 34 ILB-nek remek lehet sztem, de 43 OLBbe is remekül illik.
Az én kívánságlistámon nagyon elöl van, kíváncsi vagyok, hogy 2/18ig le tud-e csúszni.
A combine sztem biztosan kedvez majd neki.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 399 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az Oakland és Detroit coaching staff fog edzősködni a Senior Bowlon. A Raiders az északi, a Lions a déli csapat felkészítésért lesz felelős.
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Alec Ogletree felől szeretnék érdeklődni, mert sok helyütt hozzánk írják. Elsősorban az érdekelne mennyire lehet vezére egy védelemnek illetve, hogy mennyire van "esze" a játékhoz, mert nem egy két éves nyeretlent kellene pótolnia nálunk...

Valamint Arthur Brown is érdekelne. Nála inkább az, hogy Ő milyen posztra kerülhet az NFL-ben mert a 230 font versenysúlya nekem könnyűnek tűnik, de azon kívül elég jókat írogatnak róla.