NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2013

23 feliratkozó

több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Cordallele Patterson nevu Ten WRrol tudtok valamit mondani? Par helyen lattam hogy hozzank irtak.Toca
Inkább nézd meg magad 😉 :
Cordarrelle Patterson vs FL, Missouri, Vanderbilt,Georgia


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Az FSU cb Xavier Rhodes megy a draftra, Werner és Joyner még gondolkozik pár napigjjncaa
Joyner marad senior évére.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
És ő szélső WRnek nem jó ?Toca
De. Csak most nagyon mondják, hogy Harvin és a vezetőség között rossz a viszony, lehet, hogy ebből búcsú lesz, és hasonlók, és gondolom emiatt küldik a mock írók a szintén all-around playmaker Pattersont Minnesotába.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 231 — Vikings fan
Cordallele Patterson nevu Ten WRrol tudtok valamit mondani? Par helyen lattam hogy hozzank irtak.Toca
Rohadt jó felépítése van (6-3 205), irgalmatlan gyors. Nehéz elkapásokkal is boldogul, YAC-ben szvsz a class legjobbja, returnerként is használható. Anno az egyik legtöbbre taksált JuCo recruit volt, kevés rutinja van emiatt a route futása nem igazán pontos.empty taxi
Még annyit, hogy nyilván Harvin miatt írják a mockokban a Vikings-hez. Hozzá hasonló playmaker Patterson is, nem csak elkapóként lehet rá számítani, hanem - ahogy taxi is írta - életveszélyes returner, és akár őt is lehet használni alkalmi RB-ként. Ha Harvin megy, egy hasonló stílusú játékossal lehetne pótolni, csak Pattersonnál a prototípus méret is adott. Top 50-es pick lehet.vassadi
És ő szélső WRnek nem jó ? Mármint Harvin mellé hülyeség hozni?
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Kevin Minter szintén kijön juniorként.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
lehet tévedek, de Kerriganhez hasonlítanám, csak nála jobbsapka
Kerrigant nem véletlen féltették a DE szerepkörtől, fizikai erőben abszolút nem mérném Wernerhez, viszont üres területen jobban mozgott a purdues.

Damontréval nem nagyon tudom összevetni, az Aggiest nem néztem idén, szóval még pótolnom kell sok mindent.

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Cordallele Patterson nevu Ten WRrol tudtok valamit mondani? Par helyen lattam hogy hozzank irtak.Toca
Rohadt jó felépítése van (6-3 205), irgalmatlan gyors. Nehéz elkapásokkal is boldogul, YAC-ben szvsz a class legjobbja, returnerként is használható. Anno az egyik legtöbbre taksált JuCo recruit volt, kevés rutinja van emiatt a route futása nem igazán pontos.empty taxi
Még annyit, hogy nyilván Harvin miatt írják a mockokban a Vikings-hez. Hozzá hasonló playmaker Patterson is, nem csak elkapóként lehet rá számítani, hanem - ahogy taxi is írta - életveszélyes returner, és akár őt is lehet használni alkalmi RB-ként. Ha Harvin megy, egy hasonló stílusú játékossal lehetne pótolni, csak Pattersonnál a prototípus méret is adott. Top 50-es pick lehet.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
Cordallele Patterson nevu Ten WRrol tudtok valamit mondani? Par helyen lattam hogy hozzank irtak.Toca
Rohadt jó felépítése van (6-3 205), irgalmatlan gyors. Nehéz elkapásokkal is boldogul, YAC-ben szvsz a class legjobbja, returnerként is használható. Anno az egyik legtöbbre taksált JuCo recruit volt, kevés rutinja van emiatt a route futása nem igazán pontos.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 231 — Vikings fan
Cordallele Patterson nevu Ten WRrol tudtok valamit mondani? Par helyen lattam hogy hozzank irtak.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
mert fehér!😛
najó, azért mert egy tradicionális keményvonalas 4-3 bal oldali sarokövét tudná elit szintre emelni, és ez elég nagy hiányposzt szerintem (ill. hiánykarakter)

lehet tévedek, de Kerriganhez hasonlítanám, csak nála jobb

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hú témánál vagyunk!
Pont kérdezni akartam, hogy miben jobb Werner mint Moore illetve hogy mitől kúszik egyre feljebb a boardokon? Pár hete még éppenhogy top5 volt, most már második helyen van.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Werner is jelentkezik a draftra.vassadi
top1

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
Le'Veon Bell megy a draftra, nem meglepetésjjncaa
William Gholston követi, ez sem azjjncaa
Ha már MSU Dion Sims TE is kijön.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Werner is jelentkezik a draftra.
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Le'Veon Bell megy a draftra, nem meglepetésjjncaa
William Gholston követi, ez sem az


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
sztem erős az idei class, annyi, hogy nincs kimondott beast benne. ettől függetlenül 3-4. körben is teljesen klassz elkapókat lehet húzni majd. sőt még hátrébb is.Habi
Az nekünk igen fasza lenne. Hixon és Barden szerződése lejár. Előbbi felőlem maradhat, de utóbbi helyére szvsz tuti érkezik valaki 5-6. körből, hátha tud valamit majd produkálni.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Le'Veon Bell megy a draftra, nem meglepetés


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
ha Ansah-t szeretném látni egy jó OT (vagy inkább támadófal) ellen, melyik byu meccset szerezzem be ?gabtsi
Ebben a szezonban nem találkozott kiemelkedő OT-vel. Egységként a Boise State OL-t mondanám, a Georgia Tech / Notre Dame elleni meccsen pedig főleg arra érdemes figyelni, futás ellen hogyan dolgozik.
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Ahogy nézegetem az egyes mock draftokat úgy tűnik h nem lesz nagy rush a WR-ért a drafton.

Ennyire nincs kiemelkedő WR az idei drafton?
Lehet az h top15-20-ig nem is lesz WR kiválasztva?Beki
lehet. sőt. de az h 15ig nem megy ki WR, nem nagy sztori.braxa88
Értem, csak nagyon feltűnő volt, hogy ennyire ne lenne erős az idei class.Beki
sztem erős az idei class, annyi, hogy nincs kimondott beast benne. ettől függetlenül 3-4. körben is teljesen klassz elkapókat lehet húzni majd. sőt még hátrébb is.


JT Daniels fan
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 266 — Tyrone Creek
ha Ansah-t szeretném látni egy jó OT (vagy inkább támadófal) ellen, melyik byu meccset szerezzem be ?gabtsi
egy klasszikus Ansah vs. Quessenberry-t (SJSU) nem szabad kihagyni 😀
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ha Ansah-t szeretném látni egy jó OT (vagy inkább támadófal) ellen, melyik byu meccset szerezzem be ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Ahogy nézegetem az egyes mock draftokat úgy tűnik h nem lesz nagy rush a WR-ért a drafton.

Ennyire nincs kiemelkedő WR az idei drafton?
Lehet az h top15-20-ig nem is lesz WR kiválasztva?Beki
lehet. sőt. de az h 15ig nem megy ki WR, nem nagy sztori.braxa88
Értem, csak nagyon feltűnő volt, hogy ennyire ne lenne erős az idei class.Beki
nem jöhet ki minden évben egy A.J. Green/Julio Jones combo.Amadeus91
v AJ Jenkins 😂
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Ahogy nézegetem az egyes mock draftokat úgy tűnik h nem lesz nagy rush a WR-ért a drafton.

Ennyire nincs kiemelkedő WR az idei drafton?
Lehet az h top15-20-ig nem is lesz WR kiválasztva?Beki
lehet. sőt. de az h 15ig nem megy ki WR, nem nagy sztori.braxa88
Értem, csak nagyon feltűnő volt, hogy ennyire ne lenne erős az idei class.Beki
nem jöhet ki minden évben egy A.J. Green/Julio Jones combo.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ahogy nézegetem az egyes mock draftokat úgy tűnik h nem lesz nagy rush a WR-ért a drafton.

Ennyire nincs kiemelkedő WR az idei drafton?
Lehet az h top15-20-ig nem is lesz WR kiválasztva?Beki
lehet. sőt. de az h 15ig nem megy ki WR, nem nagy sztori.braxa88
Értem, csak nagyon feltűnő volt, hogy ennyire ne lenne erős az idei class.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Ahogy nézegetem az egyes mock draftokat úgy tűnik h nem lesz nagy rush a WR-ért a drafton.

Ennyire nincs kiemelkedő WR az idei drafton?
Lehet az h top15-20-ig nem is lesz WR kiválasztva?Beki
lehet. sőt. de az h 15ig nem megy ki WR, nem nagy sztori.