NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2013

23 feliratkozó

több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
De'Anthony Thomas 2014ben hol kelhet el,ha kijön?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Johnny Adams cornerbackről mi a véleményetek? Nagyon keveset láttam, de akkor viszont tetszett a játéka.

Do your job
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Joe Kruger, Paul öccse is megy a draftra


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
 www.paste.to/MjExNzYxNA==

senior bowl névsor eddigHöri
Ezt kitörölték a köcsögök. 😕Schleck
holnap úgy is jön egy rakás új név, majd frissítemHöri
 www.paste.to/MjIwNTI4NQ==

mára is jutott pár izgalmas név. Kyle Long, Landry Jones, Lane Johnson vagy Eric Fisher.

Conner Vernon!

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Az FSU cb Xavier Rhodes megy a draftra, Werner és Joyner még gondolkozik pár napig


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Manziel nagyjából olyasmi eséllyel indul majd a drafton mint Denard Robinson? Vagy azért nála sokkal inkább QB kaliber?Bazzani
Colt McCoy némi extra mobilitással. Passzolni nem hiszem hogy jobban meg fog tanulni.

Boyd egyébként kinőheti magát 1/1-nek szerintem. Mióta lefogyott, nagyon sokat javult.
Höri
Meg mióta a qb guru Whitfielddel készül


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Manziel nagyjából olyasmi eséllyel indul majd a drafton mint Denard Robinson? Vagy azért nála sokkal inkább QB kaliber?Bazzani
Colt McCoy némi extra mobilitással. Passzolni nem hiszem hogy jobban meg fog tanulni.

Boyd egyébként kinőheti magát 1/1-nek szerintem. Mióta lefogyott, nagyon sokat javult.

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
EJ Manuelből lehet új Cam? méretekre,sebességre hasonló. Kevés NCAAt nézek, játékát nem annyira vágom. + ő is csokiBorbinho
Akinek a NIU védelmét nem sikerül olvasnia, az lehet meg fog szenvedni az NFL-ben is...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Manziel nagyjából olyasmi eséllyel indul majd a drafton mint Denard Robinson? Vagy azért nála sokkal inkább QB kaliber?

több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 014 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Manziel csak sophomore lesz jövőre, nem jöhet a draftra.empty taxi
Redshirt sophomore, úgyhogy jöhet.vassadi
de nem fog 😛empty taxi
amúgy is overrated 😛

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
de nem fog 😛empty taxi
Nyilván nem, de elméletileg megtehetné. 😉
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
Manziel csak sophomore lesz jövőre, nem jöhet a draftra.empty taxi
Redshirt sophomore, úgyhogy jöhet.vassadi
de nem fog 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Manziel csak sophomore lesz jövőre, nem jöhet a draftra.empty taxi
Redshirt sophomore, úgyhogy jöhet.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
Jó napot a fórumozóknak és Boldog Újévet!! Nézegettem a Bowl meccseket és két irányítón akadt meg a szemem és azt szeretném megkérdezni hogy ők hol kellhetnek el a drafton ha jelentkeznek és milyen NFL-es csapatba illenének bele??
Az egyik QB A Georgia irányítója Aaron Murray, a másik akinek a játéka még jobban tetszett az a Clemson írányítója Tajh Boyd!! Nagyon jól játszott az LSU ellen és nagyon kiváncsi vagyok hogy őket hova rangsoroljátok és hogy szerintetek milyen profi jövőjük lehet?? 😊
köszi srácok előre is 😊Johnnyblaze
Mindkettő 2014-es prospect. Boyd első körös, Murray 2.Höri
Hamár itt vagyunk akkor megkérdezném, hogy 2014ben lesz e Luck/Griffin kaliberű QB akire esetleg érdemes várni az idén irányítóra éhező csapatoknak?Bazzani
Teddy Bridgewater, Johnny Manzieldeyell
Manziel csak sophomore lesz jövőre, nem jöhet a draftra.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Köszi.
Manziel? Na neeeee. 😊

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Hamár itt vagyunk akkor megkérdezném, hogy 2014ben lesz e Luck/Griffin kaliberű QB akire esetleg érdemes várni az idén irányítóra éhező csapatoknak?Bazzani
Majd kiderül, addig még hátravan egy teljes szezon. De jelen állás szerint nincs.
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 645
Jó napot a fórumozóknak és Boldog Újévet!! Nézegettem a Bowl meccseket és két irányítón akadt meg a szemem és azt szeretném megkérdezni hogy ők hol kellhetnek el a drafton ha jelentkeznek és milyen NFL-es csapatba illenének bele??
Az egyik QB A Georgia irányítója Aaron Murray, a másik akinek a játéka még jobban tetszett az a Clemson írányítója Tajh Boyd!! Nagyon jól játszott az LSU ellen és nagyon kiváncsi vagyok hogy őket hova rangsoroljátok és hogy szerintetek milyen profi jövőjük lehet?? 😊
köszi srácok előre is 😊Johnnyblaze
Mindkettő 2014-es prospect. Boyd első körös, Murray 2.Höri
Hamár itt vagyunk akkor megkérdezném, hogy 2014ben lesz e Luck/Griffin kaliberű QB akire esetleg érdemes várni az idén irányítóra éhező csapatoknak?Bazzani
Teddy Bridgewater, Johnny Manziel

choose life
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jó napot a fórumozóknak és Boldog Újévet!! Nézegettem a Bowl meccseket és két irányítón akadt meg a szemem és azt szeretném megkérdezni hogy ők hol kellhetnek el a drafton ha jelentkeznek és milyen NFL-es csapatba illenének bele??
Az egyik QB A Georgia irányítója Aaron Murray, a másik akinek a játéka még jobban tetszett az a Clemson írányítója Tajh Boyd!! Nagyon jól játszott az LSU ellen és nagyon kiváncsi vagyok hogy őket hova rangsoroljátok és hogy szerintetek milyen profi jövőjük lehet?? 😊
köszi srácok előre is 😊Johnnyblaze
Mindkettő 2014-es prospect. Boyd első körös, Murray 2.Höri
Hamár itt vagyunk akkor megkérdezném, hogy 2014ben lesz e Luck/Griffin kaliberű QB akire esetleg érdemes várni az idén irányítóra éhező csapatoknak?

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jó napot a fórumozóknak és Boldog Újévet!! Nézegettem a Bowl meccseket és két irányítón akadt meg a szemem és azt szeretném megkérdezni hogy ők hol kellhetnek el a drafton ha jelentkeznek és milyen NFL-es csapatba illenének bele??
Az egyik QB A Georgia irányítója Aaron Murray, a másik akinek a játéka még jobban tetszett az a Clemson írányítója Tajh Boyd!! Nagyon jól játszott az LSU ellen és nagyon kiváncsi vagyok hogy őket hova rangsoroljátok és hogy szerintetek milyen profi jövőjük lehet?? 😊
köszi srácok előre is 😊Johnnyblaze
Mindkettő 2014-es prospect. Boyd első körös, Murray 2.

több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Friss SB Nation mock
 www.sbnation.com/nfl-mock-draft/2012/12/31/3820618/2013-nfl-mock-draftiktriad
Az első, ami eszembe jutott róla, hogy unalmas (az 1/8-as Glennon picket leszámítva). Amúgy korrekt.vassadi
Barkley mi? Lári fárisilent7939
azért TE van a keretben Finley mögött is jó, és ez az idei keret azért nem olyan, hogy "luxus" pickre kéne llőni az első kört szerintem

több mint 11 éve
Johnnyblaze Detroit Lions Georgia Bulldogs 175 — Detroit Teams forever
Jó napot a fórumozóknak és Boldog Újévet!! Nézegettem a Bowl meccseket és két irányítón akadt meg a szemem és azt szeretném megkérdezni hogy ők hol kellhetnek el a drafton ha jelentkeznek és milyen NFL-es csapatba illenének bele??
Az egyik QB A Georgia irányítója Aaron Murray, a másik akinek a játéka még jobban tetszett az a Clemson írányítója Tajh Boyd!! Nagyon jól játszott az LSU ellen és nagyon kiváncsi vagyok hogy őket hova rangsoroljátok és hogy szerintetek milyen profi jövőjük lehet?? 😊
köszi srácok előre is 😊

Detroit= Barry Sanders,Calvin Johnson, Matthew Stafford, Ndamukong Suh, Jason Hanson, My Best Team Ever!! 😊
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
stimmel. ég és föld Cameronhoz képest.Höri
majd Logan 😀 mondjuk ő is ég és föld, annyival jobb lesz 😛eaglesmcnabb
felfoghatatlan hogy lehet egy olyan manusért rajongani aki legjobb napjain is a 130 passzolt yardért küzdHöri
ez csak az altatás, majd az NFLben robbantunk 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
stimmel. ég és föld Cameronhoz képest.Höri
majd Logan 😀 mondjuk ő is ég és föld, annyival jobb lesz 😛eaglesmcnabb
felfoghatatlan hogy lehet egy olyan manusért rajongani aki legjobb napjain is a 130 passzolt yardért küzd

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
stimmel. ég és föld Cameronhoz képest.Höri
majd Logan 😀 mondjuk ő is ég és föld, annyival jobb lesz 😛eaglesmcnabb
TE-nek 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
stimmel. ég és föld Cameronhoz képest.Höri
majd Logan 😀 mondjuk ő is ég és föld, annyival jobb lesz 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!