NFL Draft 2013

23 feliratkozó

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
WR-ből van talán 2 aki, első körös prospect, de a Jetsnél nem is az az eslő számú hiányposzt
RB-ből meg talán annyi seBigBen7
RB ráér későbbi körökben is, attól függően h Greene kap-e új szerződést, személy szerint az alábbi forgatókönyvet tudom elképzelni (ha Ryan marad az edző):

1. körben vagy maradunk top10 környékén és behúzunk egy OLB-t, vagy ha az új OC végett esetleg OL húzás lenne letrade és Warmack-ot behúzzuk OG-be
2. körben pedig QB
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Szerintetek a Jets fog QB-t húzni? Oda el tudnám képzelni Barkleyt például. De Sancheznek meg még van 4 év a szerződéséből. Ha jön egy QB akkor persze Tebow repül (na az megint egy érdekes kérdés, hogy kap e még valahol szerepet Tebow)BigBen7
Kötelező húzni, ide más szavak nincsenek.
Tebow, ahogy Höri is írta távozik, Sanchezt pedig a köv. szezonban viszontlátjuk majd, de a köv. szezon végén ingyen el lehet küldeni, ezzel élni is kell.

Meg kell várni, hogy új HC lesz-e, mert GM biztosan. Ha Ryan marad akk első kör defense húzás és a 2. jöhet vki QB posztra.Beki
futó, no. 1 WR?Amadeus91
Futó nem kell 1. körben, míg nem tudom vannak-e olyan kiemelkedő WR-ek az idei classban, akire nekünk szükségünk lenne. 😕Beki
A Holmes-Hill-Kerley hármas vígan jó ha egészséges, egy normális QB-val képesek lennének korrekt számokat hozni.empty taxi
Igen, de nem ártana mondjuk még vkit megerősíteni a WR corpot, mert láthatjuk mi van, ha Holmes kidől, ha Hills csak droppol, Kerley egyedül meg kevés.
több mint 11 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
WR-ből van talán 2 aki, első körös prospect, de a Jetsnél nem is az az eslő számú hiányposzt
RB-ből meg talán annyi se
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
Szerintetek a Jets fog QB-t húzni? Oda el tudnám képzelni Barkleyt például. De Sancheznek meg még van 4 év a szerződéséből. Ha jön egy QB akkor persze Tebow repül (na az megint egy érdekes kérdés, hogy kap e még valahol szerepet Tebow)BigBen7
Kötelező húzni, ide más szavak nincsenek.
Tebow, ahogy Höri is írta távozik, Sanchezt pedig a köv. szezonban viszontlátjuk majd, de a köv. szezon végén ingyen el lehet küldeni, ezzel élni is kell.

Meg kell várni, hogy új HC lesz-e, mert GM biztosan. Ha Ryan marad akk első kör defense húzás és a 2. jöhet vki QB posztra.Beki
futó, no. 1 WR?Amadeus91
Futó nem kell 1. körben, míg nem tudom vannak-e olyan kiemelkedő WR-ek az idei classban, akire nekünk szükségünk lenne. 😕Beki
A Holmes-Hill-Kerley hármas vígan jó ha egészséges, egy normális QB-val képesek lennének korrekt számokat hozni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
futót húzni első körben... hát nem tudom, szerintem a lehető legnagyobb faszság amit ember elkövethet egy drafton. eaglesmcnabb
A.D. Peterson vagy Tomlinson nem a legnagyobb faszság volt amit elkövettek valaha a draftokon. Voltak kissé nagyobbak is.

Pedig én aztán tényleg hosszú évek óta kardoskodok amellett, hogy a HB első körben csak indokolt esetben éri meg.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
futó, no. 1 WR?Amadeus91
futót húzni első körben... hát nem tudom, szerintem a lehető legnagyobb faszság amit ember elkövethet egy drafton. eaglesmcnabb
T-Rich
nem mondtam egyébként, hogy 1. kör futó, csak hogy a rookie 1. körös QB-nak milyen segítsége lenne?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
futó, no. 1 WR?Amadeus91
futót húzni első körben... hát nem tudom, szerintem a lehető legnagyobb faszság amit ember elkövethet egy drafton.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Szerintetek a Jets fog QB-t húzni? Oda el tudnám képzelni Barkleyt például. De Sancheznek meg még van 4 év a szerződéséből. Ha jön egy QB akkor persze Tebow repül (na az megint egy érdekes kérdés, hogy kap e még valahol szerepet Tebow)BigBen7
Kötelező húzni, ide más szavak nincsenek.
Tebow, ahogy Höri is írta távozik, Sanchezt pedig a köv. szezonban viszontlátjuk majd, de a köv. szezon végén ingyen el lehet küldeni, ezzel élni is kell.

Meg kell várni, hogy új HC lesz-e, mert GM biztosan. Ha Ryan marad akk első kör defense húzás és a 2. jöhet vki QB posztra.Beki
futó, no. 1 WR?Amadeus91
Futó nem kell 1. körben, míg nem tudom vannak-e olyan kiemelkedő WR-ek az idei classban, akire nekünk szükségünk lenne. 😕
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szerintetek a Jets fog QB-t húzni? Oda el tudnám képzelni Barkleyt például. De Sancheznek meg még van 4 év a szerződéséből. Ha jön egy QB akkor persze Tebow repül (na az megint egy érdekes kérdés, hogy kap e még valahol szerepet Tebow)BigBen7
Kötelező húzni, ide más szavak nincsenek.
Tebow, ahogy Höri is írta távozik, Sanchezt pedig a köv. szezonban viszontlátjuk majd, de a köv. szezon végén ingyen el lehet küldeni, ezzel élni is kell.

Meg kell várni, hogy új HC lesz-e, mert GM biztosan. Ha Ryan marad akk első kör defense húzás és a 2. jöhet vki QB posztra.Beki
futó, no. 1 WR?Amadeus91
Huszár H6-ra, üti a futót: sakk.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Szerintetek a Jets fog QB-t húzni? Oda el tudnám képzelni Barkleyt például. De Sancheznek meg még van 4 év a szerződéséből. Ha jön egy QB akkor persze Tebow repül (na az megint egy érdekes kérdés, hogy kap e még valahol szerepet Tebow)BigBen7
Kötelező húzni, ide más szavak nincsenek.
Tebow, ahogy Höri is írta távozik, Sanchezt pedig a köv. szezonban viszontlátjuk majd, de a köv. szezon végén ingyen el lehet küldeni, ezzel élni is kell.

Meg kell várni, hogy új HC lesz-e, mert GM biztosan. Ha Ryan marad akk első kör defense húzás és a 2. jöhet vki QB posztra.Beki
futó, no. 1 WR?Amadeus91
RB minek első körben?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Szerintetek a Jets fog QB-t húzni? Oda el tudnám képzelni Barkleyt például. De Sancheznek meg még van 4 év a szerződéséből. Ha jön egy QB akkor persze Tebow repül (na az megint egy érdekes kérdés, hogy kap e még valahol szerepet Tebow)BigBen7
Kötelező húzni, ide más szavak nincsenek.
Tebow, ahogy Höri is írta távozik, Sanchezt pedig a köv. szezonban viszontlátjuk majd, de a köv. szezon végén ingyen el lehet küldeni, ezzel élni is kell.

Meg kell várni, hogy új HC lesz-e, mert GM biztosan. Ha Ryan marad akk első kör defense húzás és a 2. jöhet vki QB posztra.Beki
futó, no. 1 WR?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Szerintetek a Jets fog QB-t húzni? Oda el tudnám képzelni Barkleyt például. De Sancheznek meg még van 4 év a szerződéséből. Ha jön egy QB akkor persze Tebow repül (na az megint egy érdekes kérdés, hogy kap e még valahol szerepet Tebow)BigBen7
Kötelező húzni, ide más szavak nincsenek.
Tebow, ahogy Höri is írta távozik, Sanchezt pedig a köv. szezonban viszontlátjuk majd, de a köv. szezon végén ingyen el lehet küldeni, ezzel élni is kell.

Meg kell várni, hogy új HC lesz-e, mert GM biztosan. Ha Ryan marad akk első kör defense húzás és a 2. jöhet vki QB posztra.
több mint 11 éve
Béczkó 1 264
2014 re gondoltam, mondjuk kicsit tényleg megtévesztő volt!
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Szerintem 2014-re gondolt.Wirtschaftsteil
Nyilván. De nálam az még nem jövőre van.vassadi
Na most ezen a 2 napon és pár órán izélkodsz! 😛ulpianus
Attól még igaza van, valamiért ez bele van kódolva a népbe. Az a kedvencem, amikor az előző szezont előző évnek, pláne tavalynak mondják/írjákWyatt
Ez miért ne lehetne igaz?apeszos
Lehet igaz, nem mondtam, hogy nem. Nyilván akkor idegesít, ha faszság, pl tavalyi Super Bowl, jól zárta az előző évet, mert megnyerte a BL-t (szarni rá, hogy májusban nincs vége mondjuk általában egy évnek se)
Wyatt
Ismered az "üzleti év" kifejezést? Na az sem január 1-től december 31-ig tart. 😀
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem 2014-re gondolt.Wirtschaftsteil
Nyilván. De nálam az még nem jövőre van.vassadi
Na most ezen a 2 napon és pár órán izélkodsz! 😛ulpianus
Attól még igaza van, valamiért ez bele van kódolva a népbe. Az a kedvencem, amikor az előző szezont előző évnek, pláne tavalynak mondják/írjákWyatt
Ez miért ne lehetne igaz?apeszos
Lehet igaz, nem mondtam, hogy nem. Nyilván akkor idegesít, ha faszság, pl tavalyi Super Bowl, jól zárta az előző évet, mert megnyerte a BL-t (szarni rá, hogy májusban nincs vége mondjuk általában egy évnek se)

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szerintem 2014-re gondolt.Wirtschaftsteil
Nyilván. De nálam az még nem jövőre van.vassadi
Na most ezen a 2 napon és pár órán izélkodsz! 😛ulpianus
Attól még igaza van, valamiért ez bele van kódolva a népbe. Az a kedvencem, amikor az előző szezont előző évnek, pláne tavalynak mondják/írjákWyatt
Ez miért ne lehetne igaz?
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem 2014-re gondolt.Wirtschaftsteil
Nyilván. De nálam az még nem jövőre van.vassadi
Na most ezen a 2 napon és pár órán izélkodsz! 😛ulpianus
Attól még igaza van, valamiért ez bele van kódolva a népbe. Az a kedvencem, amikor az előző szezont előző évnek, pláne tavalynak mondják/írják

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Szerintem 2014-re gondolt.Wirtschaftsteil
Nyilván. De nálam az még nem jövőre van.vassadi
Na most ezen a 2 napon és pár órán izélkodsz! 😛 Kicsit jobban berúgsz, mire felkelsz már igaza is van. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Szerintem 2014-re gondolt.Wirtschaftsteil
Nyilván. De nálam az még nem jövőre van.
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Lehet hogy jövőre nem QB lesz az 1/1?😀 Jadeveon Clowney írják 1/1 nek, úgy jósolják, hogy az Oakland draftolhat először.Béczkó
Clowney nem lesz ott a drafton, a Raiders pedig biztosan nem lesz 1/1, úgyhogy ez minden szempontból bukó. 😛 Esetleg majd 2014-ben...vassadi
Szerintem 2014-re gondolt. Ma jött ki Walter szokásos és értelmetlen 2014-es mockja. Ott írják ezt a picket.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 232 — Vikings fan
Lehet hogy jövőre nem QB lesz az 1/1?😀 Jadeveon Clowney írják 1/1 nek, úgy jósolják, hogy az Oakland draftolhat először.Béczkó
Addig sok minden történhet még...Asbee
Lehet, bar ha megnezel egy tavaly ilyenkor keszitett boardot akkor nem sok hasonlosagot fogsz talalni , a mostani frissitettel.
Amugy elobb utobb nem QB lesz az 1/1 foleg ha olyan utembe valnak be a rookiek mint tavaly.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Lehet hogy jövőre nem QB lesz az 1/1?😀 Jadeveon Clowney írják 1/1 nek, úgy jósolják, hogy az Oakland draftolhat először.Béczkó
Clowney nem lesz ott a drafton, a Raiders pedig biztosan nem lesz 1/1, úgyhogy ez minden szempontból bukó. 😛 Esetleg majd 2014-ben...
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Lehet hogy jövőre nem QB lesz az 1/1?😀 Jadeveon Clowney írják 1/1 nek, úgy jósolják, hogy az Oakland draftolhat először.Béczkó
Addig sok minden történhet még...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Béczkó 1 264
Lehet hogy jövőre nem QB lesz az 1/1?😀 Jadeveon Clowney írják 1/1 nek, úgy jósolják, hogy az Oakland draftolhat először.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Ryannél mindenki jobb lehet. Nem hiszem hogy sokan játszatnák Sanchezt 😊BigBen7
nemtudom. igazábol szerintem bravur h ebből a játékoskeretből kihozott 6(7) győzelmet.