NFL Draft 2013

23 feliratkozó

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
általánosan: tyler bray szintén elsőkörös lesz az elmúlt évek trendjei alapján.kristof
reméljük, de Osweiler se lett azHöri
Annak mi csak örülünk, ha ott lesz 2/1n vagy 2/2n. 😀

Kérdés: Ha Geno kimegy 1/1re, és nem Jarvis Jonest visszük 1/2re, ki lenne a jobb 4-3as DE nekünk ott - Dion Jordan vagy Werner(esetleg valaki más)? iktriad
Szerintem egyértelműen Werner. Ő jobban bírja az izmozást, Jordannek inkább az álló helyzetből indulás fekszik.Höri
Köszi. Ha jönne Werner draftról és Vollmer FAről a Jaguars máris rálép a németes (=hatékony) csapatok útjára. iktriad
Sweet dreams.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
általánosan: tyler bray szintén elsőkörös lesz az elmúlt évek trendjei alapján.kristof
reméljük, de Osweiler se lett azHöri
Annak mi csak örülünk, ha ott lesz 2/1n vagy 2/2n. 😀

Kérdés: Ha Geno kimegy 1/1re, és nem Jarvis Jonest visszük 1/2re, ki lenne a jobb 4-3as DE nekünk ott - Dion Jordan vagy Werner(esetleg valaki más)? iktriad
Szerintem egyértelműen Werner. Ő jobban bírja az izmozást, Jordannek inkább az álló helyzetből indulás fekszik.Höri
Köszi. Ha jönne Werner draftról és Vollmer FAről a Jaguars máris rálép a németes (=hatékony) csapatok útjára.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
általánosan: tyler bray szintén elsőkörös lesz az elmúlt évek trendjei alapján.kristof
reméljük, de Osweiler se lett azHöri
Annak mi csak örülünk, ha ott lesz 2/1n vagy 2/2n. 😀

Kérdés: Ha Geno kimegy 1/1re, és nem Jarvis Jonest visszük 1/2re, ki lenne a jobb 4-3as DE nekünk ott - Dion Jordan vagy Werner(esetleg valaki más)? iktriad
Szerintem egyértelműen Werner. Ő jobban bírja az izmozást, Jordannek inkább az álló helyzetből indulás fekszik.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
általánosan: tyler bray szintén elsőkörös lesz az elmúlt évek trendjei alapján.kristof
reméljük, de Osweiler se lett azHöri
Annak mi csak örülünk, ha ott lesz 2/1n vagy 2/2n. 😀

Kérdés: Ha Geno kimegy 1/1re, és nem Jarvis Jonest visszük 1/2re, ki lenne a jobb 4-3as DE nekünk ott - Dion Jordan vagy Werner(esetleg valaki más)?
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 004 — Believelander
pár észrevétel, az am igencsak tetszetős mockhoz:
- a brownsnál greco a gyenge pont, ha jövőre visszatér pinkston lg-be akkor bőven elég kéne, hogy legyen egy ilyen szintű futónak ez a fal
kristof
Greco absz. nem gyenge pont, inkább Lauvao. De ő is bőven elfogadható guard, az OL teljesen korrekt. Nagyon meglepne, ha az első körben ide húznánk.

Ha Bannernek nem tetszik Weeden, akkor QB lesz megint. A többi need: TE, DE, CB, S.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
megint védő 1. körben a Jets-hez?Amadeus91
Ha Ryan marad tuti, ha maradunk az eredeti posztunkon akkor még OL emberkét tudok elképzelni.
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Meglepett volna, ha a cserébe durván alázó Bennett nem a te játékosod gm-ben. De komolyan.szaba
😀
lauvao is nálam van, aki a másik browns g 😛 de bennett nem csak szerintem jó, pff statok alapján szezon közepén az 5. legjobb pass rusher volt, és Höri említette, hogy a futás ellen is jó.kristof
Én nem tagadom, hogy jó játékos Bennett, de azért az nagyon erős túlzás, hogy durva alázást hajt végre, mert akkor idén a liga 30% durva alázást hajt végre.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Meglepett volna, ha a cserébe durván alázó Bennett nem a te játékosod gm-ben. De komolyan.szaba
😀
lauvao is nálam van, aki a másik browns g 😛 de bennett nem csak szerintem jó, pff statok alapján szezon közepén az 5. legjobb pass rusher volt, és Höri említette, hogy a futás ellen is jó.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a Tampának van a legjobb védelme futás ellen a ligában. Tényleg elgondolkodtató, hogy érdemes-e ezt megbolygatni. Én egyértelműen cornert vinnék a helyükben.

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
pár észrevétel, az am igencsak tetszetős mockhoz:
- a brownsnál greco a gyenge pont, ha jövőre visszatér pinkston lg-be akkor bőven elég kéne, hogy legyen egy ilyen szintű futónak ez a fal
- clayborn és bowers tényleg változó, cserébe bennett durván aláz, felesleges négy ilyen szintű de, mert akkor 1-2 mindig kimaradna, főleg amíg ekkora lyukak vannak a csapatban
- williams és allen sztem fordított sorrendben fog kimenni
- óóó teo, gyere hozzánk, kérlek! (pedig egyáltalán nem vagyok a fanje)

általánosan: tyler bray szintén elsőkörös lesz az elmúlt évek trendjei alapján.kristof
Meglepett volna, ha a cserébe durván alázó Bennett nem a te játékosod gm-ben. De komolyan.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
megint védő 1. körben a Jets-hez?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
általánosan: tyler bray szintén elsőkörös lesz az elmúlt évek trendjei alapján.kristof
reméljük, de Osweiler se lett az

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
pár észrevétel, az am igencsak tetszetős mockhoz:
- a brownsnál greco a gyenge pont, ha jövőre visszatér pinkston lg-be akkor bőven elég kéne, hogy legyen egy ilyen szintű futónak ez a fal
- clayborn és bowers tényleg változó, cserébe bennett durván aláz, felesleges négy ilyen szintű de, mert akkor 1-2 mindig kimaradna, főleg amíg ekkora lyukak vannak a csapatban
- williams és allen sztem fordított sorrendben fog kimenni
- óóó teo, gyere hozzánk, kérlek! (pedig egyáltalán nem vagyok a fanje)

általánosan: tyler bray szintén elsőkörös lesz az elmúlt évek trendjei alapján.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tyler Wilson nem ér 1/9-et.silent7939
Néhány hét és Tyler Wilson gálázni fog Mobile-ban, lehet készülni.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szerintem kimegy megint 4-5 QB az első körben.
Kihúznak kettőt aztán "Jajj nekem nem jut!" és húzzák a többit.

Örülnék Millinernek de továbbra sem hiszem, hogy ér 1/5öt.
(Inkább Mooret vinném ott.)

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
 www.dropbox.com/s/vogm2y8usom4kc3/NFL%20Mock%20Draft%202013.docx
Karácsonyi ajándék, tőlem nektek. Azonos mérlegű csapatoknál nem szenvedtem azzal h utánanézzek a pontos sorrendnek, kvázi saját PR-nek is felfogható.empty taxi
Szép kis mock, bár szerintem nem fogunk első körben QB-t húzni. Szerintem inkább OT vagy OG lesz a célpont az első körben. Második körben meg elhozzuk Landry Jones-t vagy Wilsont. Tyler Wilson nem ér 1/9-et. Szerintem max Barkley és Geno megy ki a QB-k közül első körben.silent7939
tannehill és weeden után nem mondanék ilyet. előtte meg ponder és társai...
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
 www.dropbox.com/s/vogm2y8usom4kc3/NFL%20Mock%20Draft%202013.docx
Karácsonyi ajándék, tőlem nektek. Azonos mérlegű csapatoknál nem szenvedtem azzal h utánanézzek a pontos sorrendnek, kvázi saját PR-nek is felfogható.empty taxi
Szép kis mock, bár szerintem nem fogunk első körben QB-t húzni. Szerintem inkább OT vagy OG lesz a célpont az első körben. Második körben meg elhozzuk Landry Jones-t vagy Wilsont. Tyler Wilson nem ér 1/9-et. Szerintem max Barkley és Geno megy ki a QB-k közül első körben.
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
I stopped reading at Word 😀
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
bebaszna ha manti nem menne ki 19.-igeaglesmcnabb
Nekem megfelelne 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
error 😛

bazzeg empty, nyiss egy blogot, mit csúnyálkodsz wördben?

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
bebaszna ha manti nem menne ki 19.-ig

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
 www.dropbox.com/s/vogm2y8usom4kc3/NFL%20Mock%20Draft%202013.docx
Karácsonyi ajándék, tőlem nektek. Azonos mérlegű csapatoknál nem szenvedtem azzal h utánanézzek a pontos sorrendnek, kvázi saját PR-nek is felfogható.empty taxi
Jarvis Jones, alá is írnám. 😀
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
 www.dropbox.com/s/vogm2y8usom4kc3/NFL%20Mock%20Draft%202013.docx
Karácsonyi ajándék, tőlem nektek. Azonos mérlegű csapatoknál nem szenvedtem azzal h utánanézzek a pontos sorrendnek, kvázi saját PR-nek is felfogható.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ohh, egy vereség a héten és meg is van a top10 pick, Sanchezt a kezdőbe!
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Az azonos mérlegűek között mi dönt elsősorban? Ha jól látom akkor a schedule erősségben miénk a legdurvább. Ha mindenki marad 4-11 akkor maradunk 5.ek? Ez mondjuk kibaszás, mert szívsz a kemény sorsolás miatt és emiatt szarabb helyen is draftolsz? Vagy valamit nem jól tudok?Bazzani
jobb ellenfelek ellen értetek el ugyanannyi győzelmet, mint pl. a raiders, ezért ti papíron jobb csapat vagytok, és a szarabbak draftolnak előbb.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!