NFL Draft 2013

23 feliratkozó

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Akkor ezt benéztem. Akkor a Jax és a Raiders is vihet előlünk passrushert.Bazzani
Nektek mindenáron DE kellene?
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Akkor ezt benéztem. Akkor a Jax és a Raiders is vihet előlünk passrushert.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ti azt húzzátok majd Bazza a trióból akit mi bennhagyunk 😊Rolni
Minek nektek 4-3as DE? Vagy valami elromlott az agyamban és rosszul emlékszek, hogy 3-4et toltok?Bazzani
Én úgy tudom, hogy 4-3 defense van Raiderseknél.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Robilluma!
Mingoról azt írták, hogy a szar éve miatt nem top5, Jarvis Jonesról most írtad amit írtál, Ansahról asszem Höri elmélkedett hogy nem top prospect, Montgomery lassan top10-15ben sincs a mockokban.
Egyedül Werner és Moore nem kapott még rossz véleményt itt. Mondjuk nekem meglepően gyorsan ugrott előre a mockokban Werner, van ahol már második pick.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ti azt húzzátok majd Bazza a trióból akit mi bennhagyunk 😊Rolni
Minek nektek 4-3as DE? Vagy valami elromlott az agyamban és rosszul emlékszek, hogy 3-4et toltok?

több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Azt írták sok helyen, hogy milyen jó lesz a DE class erre jönnek mindenkiről a rossz vélemények. Kit húzzunk így 5.pickel??? Damontre Moore?
Vagy vele is van valami bibi?
Bazzani
Mindenkiről? Ez nekem új (Jarvis Jones alapból nem volt sztem DE jelölt). Montgomery-Moore-Werner-Ansah jó DE prospect. Mingo és Jordan sztem inkább 34 OLB, de ettől még draftolhatóak 43ba is. Kérdezd Carrollt.
Okafor is ott van még, nála egyre inkább hajlok afelé, h nem lesz első körös, feltűnően lassú volt a szezon második felében, hiába remek a kézhasználata és technikája. A combine be fog tenni neki.
Top5be, a legjobb DE sztem majd a Montgomery-Moore-Werner hármas közül a legnagyobb workout warrior lesz (egyikük sem rossz játékos emellé, nem negatív tartalmú itt a workout warrior). Robilluma
Ti azt húzzátok majd Bazza a trióból akit mi bennhagyunk 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Azt írták sok helyen, hogy milyen jó lesz a DE class erre jönnek mindenkiről a rossz vélemények. Kit húzzunk így 5.pickel??? Damontre Moore?
Vagy vele is van valami bibi?
Bazzani
Mindenkiről? Ez nekem új (Jarvis Jones alapból nem volt sztem DE jelölt). Montgomery-Moore-Werner-Ansah jó DE prospect. Mingo és Jordan sztem inkább 34 OLB, de ettől még draftolhatóak 43ba is. Kérdezd Carrollt.
Okafor is ott van még, nála egyre inkább hajlok afelé, h nem lesz első körös, feltűnően lassú volt a szezon második felében, hiába remek a kézhasználata és technikája. A combine be fog tenni neki.
Top5be, a legjobb DE sztem majd a Montgomery-Moore-Werner hármas közül a legnagyobb workout warrior lesz (egyikük sem rossz játékos emellé, nem negatív tartalmú itt a workout warrior).


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azt írták sok helyen, hogy milyen jó lesz a DE class erre jönnek mindenkiről a rossz vélemények. Kit húzzunk így 5.pickel??? Damontre Moore?
Vagy vele is van valami bibi?

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Jarvis Jones-ról egy újabb nem túl pozitív scouting report, ezúttal Tom Meltontól, az egyik kedvenc blogírómtól: Scouting Report: Jarvis Jones, OLB, Georgia
Empty taxi ne olvasd el 😊: | Projection: Top 40-50. | Robilluma
Alakul akkor bőven h ne | Top5-10-ben menjen ki és hozzánk kerüljön. 😀 |
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Jarvis Jones-ról egy újabb nem túl pozitív scouting report, ezúttal Tom Meltontól, az egyik kedvenc blogírómtól: Scouting Report: Jarvis Jones, OLB, Georgia
Empty taxi ne olvasd el 😊: | Projection: Top 40-50. |


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Rambonál reális a 3. körös várakozás?ez a drogozás miatt van?Janek
Biztos az is benne van valamennyire, de az se mindegy, hogy Rambo azért nem egy hústorony, futás ellen kérdéses, hogy mennyire lesz effektív.

6'0 és 218 lbs, egy két cornerback simán van ekkora. Meg hát a safety nem egy premier poszt, én is skót lennék hamar áldozni rá draftpicket.Höri
Höri, nézz már rá a cbs 2013as CB és SS rangsorára 😊
Konkrétan egy nehezebb SS van nála a top30ban, bizonyos Cooper Taylor, aki a 6-4, 228as méretével már tényleg Chancellorra hajaz. FS-knél holtversenyben legnehezebb Vaccaróval (aki sztem nincs 218 amúgy). Szerk. Bocs, még ott van a 6'3 222 Dexter McCoil.
CB-k között meg a top25ben van egy Xavier Rhodes 217 fonttal (sztem Malcolm Jenkins-hez hasonlítható a játéka és lehet, h ő is FS lesz) és egy 200 fontos Marc Anthony. Ennyi 200+os CB van.
(Sanders Commings nem tudom hova lett, de ő is 218. Mondjuk ő egy fura pali: ezzel a súllyal a CB class egyik leggyengébb ütközője, de az egyik legjobb m2m cover embere)

Rambónak sztem nincs semmi baj a felépítésével (205-210 nálam teljesen rendben van egy safety-nél), jól is ütközik, csak nincs mindig játékközelben futójátéknál. De majd megtanítják. Amúgy is a passzvédekezése, azon belül is a szenzációs labdaérzéke, és keze lesz a legfőbb erénye. A végsebessége a legnagyobb hátránya. Ami baj, de azt igencsak túlértékelik egy safety-nél. Jairus Byrd is futott egy 4.68-at aztán látjuk milyen gyenge lett 😊


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Rambonál reális a 3. körös várakozás?ez a drogozás miatt van?Janek
Biztos az is benne van valamennyire, de az se mindegy, hogy Rambo azért nem egy hústorony, futás ellen kérdéses, hogy mennyire lesz effektív.

6'0 és 218 lbs, egy két cornerback simán van ekkora. Meg hát a safety nem egy premier poszt, én is skót lennék hamar áldozni rá draftpicket.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Alvin Bailey (Arkansas) is profinak áll.

Támadófalembernél nem annyira gyakori, hogy juniorként otthagyja az iskolát, de a Hogs állapotát tekintve, megértem.

A két első körös szupersztár OG (Warmack és Cooper) mellett csak Larry Warfordot lehet elé tenni, jóeséllyel a 4. elkelő guard lehet, az meg kezdő potenciált jelent

több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 339 — Jó ötletnek tűnt!
 www.nationalfootballpost.com/NFP-Mock-Draft-20.html

WoW...meglepődtem sok helyen...Rolni
Ez kb = a lehetetlennel 😀 (Aztán majd pont igy lesz drafton 😀)

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
 www.nationalfootballpost.com/NFP-Mock-Draft-20.html

WoW...meglepődtem sok helyen...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 825 — Apu ökölbeszorított keze
Rambonál reális a 3. körös várakozás?ez a drogozás miatt van?

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Rengeteg bejelentés volt ma a Senior Bowlt illetően! Csinálnom kéne lassan egy all-star gála topikot. (van rá igény?)
Höri
Há' hogy ne lenne!

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
Szerintetek Swearingerre milyen jövő várhat a profik között? Tudom, hogy egy flag mágnes, de nagyon szeretem a játékát.Boston
Jó esetben Chancellor 2.0 mind drafthelyben mind játékban, rosszabb esetben special teamer.empty taxi
hagyjad már kancellárt, Swearinger jó ha 6'0 megvan.Höri
Jogos, méreteket nem vettem figyelembe, csak a játékstílust 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szerintetek Swearingerre milyen jövő várhat a profik között? Tudom, hogy egy flag mágnes, de nagyon szeretem a játékát.Boston
Jó esetben Chancellor 2.0 mind drafthelyben mind játékban, rosszabb esetben special teamer.empty taxi
hagyjad már kancellárt, Swearinger jó ha 6'0 megvan.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
Szerintetek Swearingerre milyen jövő várhat a profik között? Tudom, hogy egy flag mágnes, de nagyon szeretem a játékát.Boston
Jó esetben Chancellor 2.0 mind drafthelyben mind játékban, rosszabb esetben special teamer.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 015 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Más:

Tyler Bray jelentkezik a draftra!

Ezzel újabb első körös potenciálú quarterbacket köszönthetünk. Lehet jövőre 1/1 is lehetett volna, most azért izmozni kell az első körért, mert pályán kívüli dolgait szeretik felfújni. (Nyáron sörös üvegekkel dobálta az autókat a parkolóban) és eleve nem egy kedves figura, kicsit nagyképű, kicsit bunkó, azt hiszem a tökéletes Ryan Mallett-vonulatot képviseli. Nagy, erőskezű, eredményes (egyénileg), SEC rutin, nagyon kíváncsi vagyok hová kerül.Höri
shit reménykedtem,hogy marad. De legalább van qb akinek lehet drukkolni 1. körben 😊 Remélem jó csapathoz kerül

több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Szerintetek Swearingerre milyen jövő várhat a profik között? Tudom, hogy egy flag mágnes, de nagyon szeretem a játékát.

Do your job
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Más:

Tyler Bray jelentkezik a draftra!

Ezzel újabb első körös potenciálú quarterbacket köszönthetünk. Lehet jövőre 1/1 is lehetett volna, most azért izmozni kell az első körért, mert pályán kívüli dolgait szeretik felfújni. (Nyáron sörös üvegekkel dobálta az autókat a parkolóban) és eleve nem egy kedves figura, kicsit nagyképű, kicsit bunkó, azt hiszem a tökéletes Ryan Mallett-vonulatot képviseli. Nagy, erőskezű, eredményes (egyénileg), SEC rutin, nagyon kíváncsi vagyok hová kerül.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Rengeteg bejelentés volt ma a Senior Bowlt illetően! Csinálnom kéne lassan egy all-star gála topikot. (van rá igény?)

Mike Gillislee, RB (Florida) - 3
Jonathan Franklin, RB (UCLA) - 3/4
Tavarres King, WR (Georgia) - 4-5
Alex Okafor, DE (Texas) - 1
Everett Dawkins, DT (Florida State) - 3/4
Brandon Williams, DT (Missouri Southern State) - 4.
Nico Johnson, LB (Alabama) - 3
Trevardo Williams, LB (Connecticut) - 5.
Blidi Wreh-Wilson, CB (Connecticut) - 3
Marc Anthony, CB (California) - 4/5
Johnny Adams, CB (Michigan State) - 5/6
Dwayne Gratz, CB (Connecticut) - 7
Bacarri Rambo, S (Georgia) - 3
Shawn Williams, S (Georgia) 3/4
Quinn Sharp, K/P (Oklahoma State) - 6/7
Jeff Locke, P (UCLA) - 7/udfa

több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 825 — Apu ökölbeszorított keze
Joeckel viszont ott faszányos