NFL Draft 2013

23 feliratkozó

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
sztem nflben is simán megállná a helyét 4-3 DEkéntbraxa88
A másik Smith, aki egy hatalmas klasszis nagyon sokat dolgozik alá, 4-3-ban, nem kaphatna ennyi segítséget, és nem tudna egy top LT ellen ennyire konzisztens lenni, 80%-ban 1v1-ben
ettől függetlenül el tudna ott játszani (jól), de azt fenntartással kezelem, hogy ott is klasszis lenne

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
sztem nflben is simán megállná a helyét 4-3 DEként
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hat Aldon Smith az egyetemen is 4-3-at jatszott amugy, valahogy azt is megoldotta volna...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
DE-ben Moore nem tűnik gyengébbnek, mint Aldon Smith ilyenkor

Ezt írta Robilluma. Moore 4-3as DE, harcosságban irányítósiettetésben szeretnék olyat mit Aldon Smith (aki 3-4es tudom).

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Robilluma!
Ez a Moore-Aldon Smith párhuzam mennyire kézenfekvő? Csak mert Imádom Smith játékát és nagyon örülnék ha egy ilyen játékos kerülne a Lionsba.

Amúgy csatlakozok DoM-hoz, én is imádom olvasni amiket írsz. Nyomjad neki. 😊Bazzani
de mit kezdenél egy Aldon Smith típusú OLB-vel 4-3ban?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Nekem elit prospect, akire különösebb szívfájdalom nélkül rá tudok mutatni, hogy belőle az első naptól kezdve meghatározó játékos lesz az NFL-ben.DoM
Hát ilyen idén tényleg kevés van, de majd a Senior Bowl-combine páros után már több lesz 😊.

Robilluma!
Ez a Moore-Aldon Smith párhuzam mennyire kézenfekvő? Csak mert Imádom Smith játékát és nagyon örülnék ha egy ilyen játékos kerülne a Lionsba.Bazzani
Aldon Smith swim move-ját hiába keresed az idei drafton 😊.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Robilluma!
Ez a Moore-Aldon Smith párhuzam mennyire kézenfekvő? Csak mert Imádom Smith játékát és nagyon örülnék ha egy ilyen játékos kerülne a Lionsba.

Amúgy csatlakozok DoM-hoz, én is imádom olvasni amiket írsz. Nyomjad neki. 😊

több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
szerintem az idei draft dugig van ilyen Chandler Jones kaliberű játékosokkal. Én nem aggódok, sztem kjó draft lesz, nem csak a top100 átlagszínvonala lesz sztem erős, hanem az eleje is, csak még nem tudjuk ki lesz ott!
Robilluma
Nekem elit prospect, akire különösebb szívfájdalom nélkül rá tudok mutatni, hogy belőle az első naptól kezdve meghatározó játékos lesz az NFL-ben. Nincs tanulási, belerázódási időszak stb. és ha egy csapat a top5-ben draftol, akkor gondolkodás nélkül elviheti, mert nem lőhet vele mellé. Emiatt játszik a pozíciós érték, mert két jó irányító prospect az egész class megítélését feljavítja.

A Chandler Jones példa nagyon jó. Szolid kezdő, de még véletlenül sem ér Von Miller közelébe.

Összességében lehet, hogy az elmúlt évek egyik legjobb draft class lesz az idei felhozatalból a top20-100 közötti játékosok minősége miatt, de ettől még a draft legeleje, nem lesz kiemelkedő.

Jól szemlélteti szerintem ezt az idei DE/OLB pass rusherekről itt is olvasható hosszú fejtegetés, találgatás, hogy ki is lesz "a játékos", aki legelől elkelhet, mert mindenkinél van valami apró kérdőjel (Montgomery nálam zseniális 43 LDE, de kérdés, hogy pass rushban tud-e annyit, hogy snapről-snapre a no.1 threat lehet a jobb LT-k ellen is).

Mennyiségileg különösen front7 talent alapján könnyen felülmúlhatja az idei év az előzőeket, de Star kivételével nem látom azt a wow faktort legelől. Pedig ez a legerősebb része a classnak.
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
...Robilluma
Ennyi OFF talán belefér, de nagyon szeretem olvasni az elemzéseidet. Grat!

Do your job
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Sokan fanyalognak milyen gyenge a draft class, nekem ez nem tunik fel, inkabb az, mennyire kiegyensulyozottan jo kepessegu emberekbol all.Delonso_
Nincs igazán elit, kimagasló prospect - különösen az értékesebb posztokra. Emiatt lehet rosszabb a class megítélése, de az igaz, hogy a mondjuk így 1.kör második felétől a harmadik elejéig átlag feletti a felhozatal.DoM
Tényleg nincs meg az az 5-6-7 kimagasló, "sztár" prospect, mint ami 2010-ben Bradford-Suh-McCoy-Williams-Okung-Berry-Haden, 2011-ben Newton-Miller-Dareus-AJ Green-Julio-PP vagy 2012-ben Luck-RGIII-TRich-Kalil-Claiborne-Kuechly volt?
Ezzel azért vitatkoznék. Barkley tavaly ott lett volna. Az én szememben nem lett rosszabb játékos. Semmi olyat nem láttam tőle, ami lejjebb vitte volna az elvárásaimat vele szemben. Annyival csúszott most le (a mockokban!!!), amennyivel visszaesett a USC O a sok távozó miatt. Én ugyan nem hiszek benne, de Genót is felkaphatják még, ilyenkor még Newton sem volt asszem 1/1 várományos, de lehet h tévedek. Lotulelei egy megállíthatatlan bullrush terror lehet, Dion Jordan nálam új dimenziókba emelheti az OLB posztot, DE-ben Moore nem tűnik gyengébbnek, mint Aldon Smith ilyenkor (vagy JPP milyennek tűnt ilyentájban?, és ugye nem is volt top5 pick emiatt), Montgomery sztem egy újabb Lights Out lehet stílusra és játékra is. Te'ótól én közel annyit várok rookie évében, mint Kuechly-től (a tippjátékban is őt tettem meg tackle-leadernek, és kb 3-4 meccs OLB-s bemelegítés után most 138 tackle-vel áll kettővel lemaradva a vezető Greenway mögött rookie-ként...). Joeckel nem egy Ogden alkatra, de a technikájával az egész SEC-t bealázta idén (kicsit azért bizonytalan vagyok vele még mindig, mert DeCastróból kiindulva a technika az nflben nem minden, kell az izom is). Justin Hunter a mániám, de engem alkatra és a szezon végén egyre többször a route-jai futásakor is teljesen Randy Mossra emlékeztet, a térdsérülése előtt azért ott is volt a top5ben az overall rankingokon juniorként. Annyi plusz izom kell még rá, mint amennyi AJ Greenre is ráment az idei offseasonben (és kjót tett neki), remélem menni fog neki. Ansah a Chandler Jones pre-draft ívet ismétli? Be meri-e vállalni Belichik sikere után őt előrébb is vki? Mingo is lehet egy Von Miller. Nem tudom miért esett vissza ekkorát a játéka, de ha felépíti őt a DC-je, akkor Von Miller szinten tud majd játszani, ami nem rossz...
Közhely, h egy prospect utosló évében mutatott játéka, statisztikái sokszor semmit sem jelentenek, sőt, az ilyen, rossz évet produkáló vagy még sok munkát igénylő "koszos" gyémántokat kell kiszúrni, és szerintem az idei draft dugig van ilyen Chandler Jones kaliberű játékosokkal. Én nem aggódok, sztem kjó draft lesz, nem csak a top100 átlagszínvonala lesz sztem erős, hanem az eleje is, csak még nem tudjuk ki lesz ott!
nincs kimagasló QB, WR, RB, de a többi poszt azért eléggé rendben vanbraxa88
Első körös RB-nek lenni az utóbbi évek draftjai után amúgy sem jó ómen 😊. Viszont tavalyelőtt Knile Davis top5!ben is volt mockokban, Lattimore-t meg mindenki tudja (Peterson után nincs lehetetlen). Én nem tudom, h Davis a Beanie Wells-i "Kórház a város szélén" pályát követi-e, de van olyan tehetséges és ránézésre egészséges. Ha ki tudja javítani az edzője az idei fumbicitisét (miért ne tudná, azért ő nem Bryce Brown vagy Chris Rainey alkatra, erőből meg kell, h tudja fogni a labdát), akkor vki kap egy egyáltalán nem lestrapált klasszis erőfutót.
C.J. Mosley marad végzős évére a Bamán.vassadi
Francba. Sima első körös lett volna, lehet, h bánni fogja. De az is lehet, h jövőre háromszoros nagybajnok lesz és ő lesz az első ILB a boardokon 😊.
Illini-szokásoknak megfelelően Akeem Spence DT sem marad végzős évére.empty taxi
A jövő évi csapatban/D-ben viszont a korábbi évekkel ellentétben nem sok ígéret van. Sztem jó döntés, előtte Liuget példája. (Sztem szaba sem panaszkodik az ő korai jelentkezése miatt 😊)


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
Illini-szokásoknak megfelelően Akeem Spence DT sem marad végzős évére.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
C.J. Mosley marad végzős évére a Bamán.
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Van ötlet, hogy Kasa (Colorado) miért nincs rajta ezen a teljes tight end rankingson?DoM
Sztem azért mert ez volt az első éve TE-ként és valószínűleg még a DE listáján szerepelt vagy valami hasonló.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
‘13 Tight End Rankings
Robilluma
Nick Kasa miért hiányzik a listáról? 😮
DoM
Van ötlet, hogy Kasa (Colorado) miért nincs rajta ezen a teljes tight end rankingson?DoM
Szerintem egyszerűen csak kifelejtették. Pl. Draft Scoutnál 13. a TE rangsorban.
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
‘13 Tight End Rankings
Robilluma
Nick Kasa miért hiányzik a listáról? 😮
DoM
Van ötlet, hogy Kasa (Colorado) miért nincs rajta ezen a teljes tight end rankingson?
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Sokan fanyalognak milyen gyenge a draft class, nekem ez nem tunik fel, inkabb az, mennyire kiegyensulyozottan jo kepessegu emberekbol all.Delonso_
Nincs igazán elit, kimagasló prospect - különösen az értékesebb posztokra. Emiatt lehet rosszabb a class megítélése, de az igaz, hogy a mondjuk így 1.kör második felétől a harmadik elejéig átlag feletti a felhozatal.
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Valahol ebben igazad van, de fene tudja. Luck nincs, de azert 2-3 QB iden is elmehet az elso korben. Rb- fronton sincs T-Rich de meg a harmadik korben is lesz kezdo kepessegu futo. WR-ek, hat az kisse kodos. De ezt tavaly is elmondhattuk es Hilton, Jeffery (ha epp jatszik) Alkesz (ha van kedve jatszani) es Broyles is jol teljesitett ha epp volt terde. Iden lesz Hunter, Allen es Williams akik szerintem elkelnek az 1. korben, ez azert nem rossz.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Sokan fanyalognak milyen gyenge a draft class, nekem ez nem tunik fel, inkabb az, mennyire kiegyensulyozottan jo kepessegu emberekbol all.
Nincs Luck, meg RG, cserebe egy rakat 1. koros potenciallal rendelkezo ember, tobb mint amire emlekszem az utobbi idok draftjaibol. Eros DT, DE, S allomany stb... En tuti jol fogok szorakozni a draft alatt.

Mas. A Safetyknel en is nezegettem Rambot, akit nehezen hiszek hogy hagynanak a 3. korbe esni, red flagek ide vagy oda, de uroluk Elam sokak altal jovendolt 1. koros helyenek, amit a meretei miatt nem hittem volna, bar igazi playmaker es a recruit szinten is igen magasan jegyeztek.Delonso_
nincs imagasló QB, WR, RB, de a többi poszt azért eléggé rendben van
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Sokan fanyalognak milyen gyenge a draft class, nekem ez nem tunik fel, inkabb az, mennyire kiegyensulyozottan jo kepessegu emberekbol all.
Nincs Luck, meg RG, cserebe egy rakat 1. koros potenciallal rendelkezo ember, tobb mint amire emlekszem az utobbi idok draftjaibol. Eros DT, DE, S allomany stb... En tuti jol fogok szorakozni a draft alatt.

Mas. A Safetyknel en is nezegettem Rambot, akit nehezen hiszek hogy hagynanak a 3. korbe esni, red flagek ide vagy oda, de uroluk Elam sokak altal jovendolt 1. koros helyenek, amit a meretei miatt nem hittem volna, bar igazi playmaker es a recruit szinten is igen magasan jegyeztek.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
shit reménykedtem,hogy marad. De legalább van qb akinek lehet drukkolni 1. körben 😊 Remélem jó csapathoz kerül Drip
Butch Jones pedig már Pattersonnak is minden jót kívánt, lenyilatkozta (mármint a HC), hogy ő is az NFL-t választja.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Fairley sem kellett volna már. Nem mellesleg Corey Williams már nem lesz.
Nálunk semmi sem lehetetlen, jelszavunk BPA.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
Ilyenkor még semmit nem lehet tudni, de a 4 DE-nkből 3nak lejár a szerződése, KVB meg olyan öreg mint nagyanyám. Én azt húznék, de jelenleg azt sem tudni, hogy ki fog draftolni nálunk. Ha ez a brigád akkor Lotulelei kezdheti nézegetni hogy áll neki a kék mez.Bazzani
Nem lenne az már kicsit sok? 😀 Bár mondom ezt én a JPP, Tuck, Osi hármassal...Asbee
Ha átállnak 3-4-re elfér 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ilyenkor még semmit nem lehet tudni, de a 4 DE-nkből 3nak lejár a szerződése, KVB meg olyan öreg mint nagyanyám. Én azt húznék, de jelenleg azt sem tudni, hogy ki fog draftolni nálunk. Ha ez a brigád akkor Lotulelei kezdheti nézegetni hogy áll neki a kék mez.Bazzani
Nem lenne az már kicsit sok? 😀 Bár mondom ezt én a JPP, Tuck, Osi hármassal...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Akkor ezt benéztem. Akkor a Jax és a Raiders is vihet előlünk passrushert.Bazzani
Be 😊

4-3 vagyunk és sztem maradunk is, bár ha váltunk most kell\lehet

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ilyenkor még semmit nem lehet tudni, de a 4 DE-nkből 3nak lejár a szerződése, KVB meg olyan öreg mint nagyanyám. Én azt húznék, de jelenleg azt sem tudni, hogy ki fog draftolni nálunk. Ha ez a brigád akkor Lotulelei kezdheti nézegetni hogy áll neki a kék mez.