NFL Draft 2013

23 feliratkozó

több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 015 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Mondjuk a Jessee Williams picken is felnevettem 😀

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Dion Jordan OLB 1/15-re, egyedül a pick helyével van a gondolom, remélem bőven 1/10 környékén lesz.
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Nem tudom szóba került-e már Wright legfrissebb mockja:
 www.draftcountdown.com/sub/Mock-Draft-A.phpgabokocka
David Amerson... Dzsízösz...

Do your job
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
DE poszt nem rossz hozzánk, de akkor én már inkább Eric Reidet hoznám helyette, ha már ott van. Az amúgy csak nekem tűnt fel, hogy Vaccaro-t előbb viszik el nála, vagy csak szimplán hülye vagyok? 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 279 — Keep pounding
Nem tudom szóba került-e már Wright legfrissebb mockja:
 www.draftcountdown.com/sub/Mock-Draft-A.php

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Mi lehet az ő pozíciója az NFL-ben? Draftértéke? Best case scenario?

Én Melvin Ingram béna kis öccsének tartom legjobb esetben, ha minden klappol - mínusz, hogy nem tud 2point stance-ből játszani, annyira darabos a mozgása (irányváltás, mozgáskoordináció esélytelen).DoM
Ha gonoszkodnék azt mondanám special teamer, ha nem akkor nem tudom, tényleg csodálatos motorja van a srácnak, de 3-4-ben OLB-nek lassú, DE-nek kicsi, 4-3 DE-ként talán el tudom képzelni, nála durvább tweenerre én őszintén szólva nem emlékszem.empty taxi
Elvis Dumervil. DE létére csak 5'11” (180 cm)deyell
Doomnak elit sebessége volt mindig is, ezért volt 3-4 OLB-nek is jó (sőt még jobb is mint DE-nek), Simonnak ez nincs meg. Ha már hasonmást keresünk neki azt mondanám h Jason Babin, csak nála lassabb.empty taxi
engem viszont inkább emlékeztet Mike Vrabelre. ő sem a 40 yardos idejéről volt híres.deyell
Mondjuk tanulhat tőle eleget 😊

Do your job
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 647
Mi lehet az ő pozíciója az NFL-ben? Draftértéke? Best case scenario?

Én Melvin Ingram béna kis öccsének tartom legjobb esetben, ha minden klappol - mínusz, hogy nem tud 2point stance-ből játszani, annyira darabos a mozgása (irányváltás, mozgáskoordináció esélytelen).DoM
Ha gonoszkodnék azt mondanám special teamer, ha nem akkor nem tudom, tényleg csodálatos motorja van a srácnak, de 3-4-ben OLB-nek lassú, DE-nek kicsi, 4-3 DE-ként talán el tudom képzelni, nála durvább tweenerre én őszintén szólva nem emlékszem.empty taxi
Elvis Dumervil. DE létére csak 5'11” (180 cm)deyell
Doomnak elit sebessége volt mindig is, ezért volt 3-4 OLB-nek is jó (sőt még jobb is mint DE-nek), Simonnak ez nincs meg. Ha már hasonmást keresünk neki azt mondanám h Jason Babin, csak nála lassabb.empty taxi
engem viszont inkább emlékeztet Mike Vrabelre. ő sem a 40 yardos idejéről volt híres.

choose life
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
Mi lehet az ő pozíciója az NFL-ben? Draftértéke? Best case scenario?

Én Melvin Ingram béna kis öccsének tartom legjobb esetben, ha minden klappol - mínusz, hogy nem tud 2point stance-ből játszani, annyira darabos a mozgása (irányváltás, mozgáskoordináció esélytelen).DoM
Ha gonoszkodnék azt mondanám special teamer, ha nem akkor nem tudom, tényleg csodálatos motorja van a srácnak, de 3-4-ben OLB-nek lassú, DE-nek kicsi, 4-3 DE-ként talán el tudom képzelni, nála durvább tweenerre én őszintén szólva nem emlékszem.empty taxi
Elvis Dumervil. DE létére csak 5'11” (180 cm)deyell
Doomnak elit sebessége volt mindig is, ezért volt 3-4 OLB-nek is jó (sőt még jobb is mint DE-nek), Simonnak ez nincs meg. Ha már hasonmást keresünk neki azt mondanám h Jason Babin, csak nála lassabb.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 647
Mi lehet az ő pozíciója az NFL-ben? Draftértéke? Best case scenario?

Én Melvin Ingram béna kis öccsének tartom legjobb esetben, ha minden klappol - mínusz, hogy nem tud 2point stance-ből játszani, annyira darabos a mozgása (irányváltás, mozgáskoordináció esélytelen).DoM
Ha gonoszkodnék azt mondanám special teamer, ha nem akkor nem tudom, tényleg csodálatos motorja van a srácnak, de 3-4-ben OLB-nek lassú, DE-nek kicsi, 4-3 DE-ként talán el tudom képzelni, nála durvább tweenerre én őszintén szólva nem emlékszem.empty taxi
Elvis Dumervil. DE létére csak 5'11” (180 cm)

choose life
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ha gonoszkodnék azt mondanám special teamer, ha nem akkor nem tudom, tényleg csodálatos motorja van a srácnak, de 3-4-ben OLB-nek lassú, DE-nek kicsi, 4-3 DE-ként talán el tudom képzelni, nála durvább tweenerre én őszintén szólva nem emlékszem.empty taxi
Bruce Miller 😀

több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 647
boom or bust?Amadeus91
Egyik sem. Ha nincs elvárás, akkor nem tud besülni. Valamint nincs olyan elem a játékában, amire alapozva lehetne valami nagy durrrrrrrrrt várni tőle.DoM
intangibles.

choose life
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
‘13 Tight End Rankings
Robilluma
Nick Kasa miért hiányzik a listáról? 😮
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Tony Pauline elkezdte kirakni a pozíciós rangsorait. Szerintem Rob Rang és Mayock mellett az ő rangsorai tartoznak a legreálisabbak közé. Persze mindig van egy-két meglepő grade.

‘13 Tight End Rankings
Escobart érdemes lesz figyelni a BYU D ellen a péntek hajnali bowl meccsükön az elkapó TE needes csapatok szurkolóinak.
‘13 Wide Receiver Rankings


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
boom or bust?Amadeus91
Egyik sem. Ha nincs elvárás, akkor nem tud besülni. Valamint nincs olyan elem a játékában, amire alapozva lehetne valami nagy durrrrrrrrrt várni tőle.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Mi lehet az ő pozíciója az NFL-ben? Draftértéke? Best case scenario?

Én Melvin Ingram béna kis öccsének tartom legjobb esetben, ha minden klappol - mínusz, hogy nem tud 2point stance-ből játszani, annyira darabos a mozgása (irányváltás, mozgáskoordináció esélytelen).DoM
Ha gonoszkodnék azt mondanám special teamer, ha nem akkor nem tudom, tényleg csodálatos motorja van a srácnak, de 3-4-ben OLB-nek lassú, DE-nek kicsi, 4-3 DE-ként talán el tudom képzelni, nála durvább tweenerre én őszintén szólva nem emlékszem.empty taxi
boom or bust?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
Mi lehet az ő pozíciója az NFL-ben? Draftértéke? Best case scenario?

Én Melvin Ingram béna kis öccsének tartom legjobb esetben, ha minden klappol - mínusz, hogy nem tud 2point stance-ből játszani, annyira darabos a mozgása (irányváltás, mozgáskoordináció esélytelen).DoM
Ha gonoszkodnék azt mondanám special teamer, ha nem akkor nem tudom, tényleg csodálatos motorja van a srácnak, de 3-4-ben OLB-nek lassú, DE-nek kicsi, 4-3 DE-ként talán el tudom képzelni, nála durvább tweenerre én őszintén szólva nem emlékszem.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
sokat mondó hogy a Senior Bowl twitteren mint LB tüntették fel (260 font) pedig sose játszott azt. Szerencsére nála sem kell túlgondolkodni magunkat momentán, majd Mobile-ban kiderítik mit tudhat

több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Raiders topikban került elő John Simon:

van egy új favoritom, második körben lehetne hozni, szerencsés esetben 3. elején is.

John Simon, DE (Ohio State)

 www.youtube.com/watch?v=UPAWU1Oc1iw

a Nebraska ellen játszik ebben a videóban, amely csapatnak jó támadófala van. elég jól nyomta mind passz mind futás ellen. kár, hogy nem játszott a Michigan ellen, megnéztem volna mire megy Lewannal. amúgy az egyik legmotiváltabb játékos, nagy szívvel játszik, ebben Urban Meyer Tebowhoz hasonlította, igazi workout warrior, és vezér az öltözőben, amire nekünk szükségünk van. egyetlen hátránya talán, hogy alacsony, csak 188 centiméter magas (tweener). szívesen látnám nálunkdeyell
Én Cal ellen láttam (meg még egy meccsen, de nem emlékszem melyiken), elég jól játszik, szinte mindig a QB körül van.
A magasság nem számít szerintem, Houston is ekkora.
BMG
Mi lehet az ő pozíciója az NFL-ben? Draftértéke? Best case scenario?

Én Melvin Ingram béna kis öccsének tartom legjobb esetben, ha minden klappol - mínusz, hogy nem tud 2point stance-ből játszani, annyira darabos a mozgása (irányváltás, mozgáskoordináció esélytelen).
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Harris helyezése meglepett és nem is kicsit. Azt hittem csak azért kezd nálunk, mert Mathis rúdja kifelé áll a csapatból. Ezek szerint Harris tényleg egész jó, és nem csak idei jaguár mértékkel nézve.

Meglep, hogy Claiborne nincs az első 5ben.

Azért érdemes megnlzni, hogy kik a legjobb cover CB-k a PFF szerint az újoncok közül.

1. Casey Hayward
2. Alfonzo Dennard
3. Stephon Gilmore
4. Mike Harris !
5. Jonte Green !!

Szóval annak se kell feltétlen izuglni akinek nem jut első körös corner, ezek közül csak Gilmore az, igaz ő első naptól pályán van, ami azért égeti a statisztikáit. (=tehát igazából ő a legjobb).

Milliner meg Kirkpatrick-hasonmás, kár hogy nem nagyon játszott eddig. A draft helyezésnél is abból indulnék ki, első kör közepe.

Stedman Bailey jó fogás lehet Genóval csomagban. Már gimnázium óta együtt játszanak, adja magát, hogy középső körökben beruházzom rá a Chiefs 😀Höri
iktriad
Már azért, mert elöl húzták, vagy a teljesítménye miatt?Wyatt
Claiborne-nak szolid éve van. Meccsről meccsre láthatóan jobb. Sokszor volt kulcs játéka, amikor mondjuk 4&1-nél leütött passzokat. Tegyük hozzá, hogy elég nehéz dolga van, mert kidőlt mellőle a safety, és a backup SS se backup, inkább egy 4. számú a teljesítménye alapján. Na meg Carr miatt inkább az ő oldalára dobnak, és akkor még a pass rush is homály.
Legutóbbi meccset sérülés miatt kihagyta. Összesítve ezek csak számok, soha rosszabb CBt! 😀
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Harris helyezése meglepett és nem is kicsit. Azt hittem csak azért kezd nálunk, mert Mathis rúdja kifelé áll a csapatból. Ezek szerint Harris tényleg egész jó, és nem csak idei jaguár mértékkel nézve.

Meglep, hogy Claiborne nincs az első 5ben.

Azért érdemes megnlzni, hogy kik a legjobb cover CB-k a PFF szerint az újoncok közül.

1. Casey Hayward
2. Alfonzo Dennard
3. Stephon Gilmore
4. Mike Harris !
5. Jonte Green !!

Szóval annak se kell feltétlen izuglni akinek nem jut első körös corner, ezek közül csak Gilmore az, igaz ő első naptól pályán van, ami azért égeti a statisztikáit. (=tehát igazából ő a legjobb).

Milliner meg Kirkpatrick-hasonmás, kár hogy nem nagyon játszott eddig. A draft helyezésnél is abból indulnék ki, első kör közepe.

Stedman Bailey jó fogás lehet Genóval csomagban. Már gimnázium óta együtt játszanak, adja magát, hogy középső körökben beruházzom rá a Chiefs 😀Höri
iktriad
Már azért, mert elöl húzták, vagy a teljesítménye miatt?

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Köszi a válaszokat Urak.

Akkor pedig nemcsak az én hülyeségem, hogy Jonte Green tényleg jó.
Remélem remek kis 2.számú CB lesz belőle Chris Houston mellett.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Harris helyezése meglepett és nem is kicsit. Azt hittem csak azért kezd nálunk, mert Mathis rúdja kifelé áll a csapatból. Ezek szerint Harris tényleg egész jó, és nem csak idei jaguár mértékkel nézve.

Meglep, hogy Claiborne nincs az első 5ben.

Azért érdemes megnlzni, hogy kik a legjobb cover CB-k a PFF szerint az újoncok közül.

1. Casey Hayward
2. Alfonzo Dennard
3. Stephon Gilmore
4. Mike Harris !
5. Jonte Green !!

Szóval annak se kell feltétlen izuglni akinek nem jut első körös corner, ezek közül csak Gilmore az, igaz ő első naptól pályán van, ami azért égeti a statisztikáit. (=tehát igazából ő a legjobb).

Milliner meg Kirkpatrick-hasonmás, kár hogy nem nagyon játszott eddig. A draft helyezésnél is abból indulnék ki, első kör közepe.

Stedman Bailey jó fogás lehet Genóval csomagban. Már gimnázium óta együtt játszanak, adja magát, hogy középső körökben beruházzom rá a Chiefs 😀Höri
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Azért érdemes megnlzni, hogy kik a legjobb cover CB-k a PFF szerint az újoncok közül.

1. Casey Hayward
2. Alfonzo Dennard
3. Stephon Gilmore
4. Mike Harris !
5. Jonte Green !!

Szóval annak se kell feltétlen izuglni akinek nem jut első körös corner, ezek közül csak Gilmore az, igaz ő első naptól pályán van, ami azért égeti a statisztikáit. (=tehát igazából ő a legjobb).

Milliner meg Kirkpatrick-hasonmás, kár hogy nem nagyon játszott eddig. A draft helyezésnél is abból indulnék ki, első kör közepe.

Stedman Bailey jó fogás lehet Genóval csomagban. Már gimnázium óta együtt játszanak, adja magát, hogy középső körökben beruházzom rá a Chiefs 😀

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Justin Hunterrel bővült az underclassmanek sora.
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 015 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Hányadik pick nagyjából Milliner (vagy az aktuális idei top CB) reális helye? Másképpen megfogalmazva egy képzeletbeli listán hol áll PP-hoz vagy Claibornehoz képest?
Top5-ben gondolom irreálisan magasan kelne el?Bazzani
igentop 5 irreálisan magas de ha kijön top 10be lesz

hmmm most jelenítette meg nekem h már 2en is hozzászóltak a témához, nem akartam ugyanazt mégegyszer leírni bocsi