NFL Draft 2013

23 feliratkozó

több mint 11 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
Ryannél mindenki jobb lehet. Nem hiszem hogy sokan játszatnák Sanchezt 😊
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szerintetek a Jets fog QB-t húzni? Oda el tudnám képzelni Barkleyt például. De Sancheznek meg még van 4 év a szerződéséből. Ha jön egy QB akkor persze Tebow repül (na az megint egy érdekes kérdés, hogy kap e még valahol szerepet Tebow)BigBen7
Tebow mindenképp távozik, ezért is nem játszik már.

Fognak húzni, csak kérdés, hogy mikor. Amíg nem derül ki az edző és GM kérdés addig csak találgatni lehet.

Azt mindenki tudja, hogy kéne.

több mint 11 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
Szerintetek a Jets fog QB-t húzni? Oda el tudnám képzelni Barkleyt például. De Sancheznek meg még van 4 év a szerződéséből. Ha jön egy QB akkor persze Tebow repül (na az megint egy érdekes kérdés, hogy kap e még valahol szerepet Tebow)
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hirtelen azt hittem Pryor 😂kristof
Én meg azt, hogy Stanzi beragadt a szoláriumba. 😀Schleck
na igen, a számot elbaszták mert azt megtartja majd a starter úr

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
hirtelen azt hittem Pryor 😂kristof
Én meg azt, hogy Stanzi beragadt a szoláriumba. 😀

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
hirtelen azt hittem Pryor 😂
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Indulhat a sig gyártás

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
Gil Brandt szerint Shoelace-ből CB-t kérne faragni NFL szinten, igaza van bírja az ütközést! 😀
 www.cbssports.com/collegefootball/story/21449797/excowboys-gm-michigans-denard-robinson-could-be-nfl-cb


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
DoM!
Glennon játéka mennyire hasonlítható Staffordéhoz?
Mert amit leírtál róla az tökéletesen illik rá.Bazzani
jó a párhuzam, de a fizikális különbség miatt nem szerencsés a kettőt párhuzamba állítani. A játékstílus ugyanaz.Höri
Fizikai paraméterek illetően pedig tökéletes párhuzam Flacco. Hasonló méret, dobómozdulat, dobóerő, állóhelyből elég nagy dobáspontosság, viszont nem valami nagy mobilitás.Robilluma
Glennonnak a pocket presence mindenesetre érettebbnek, természetesebbnek tűnik.
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
az LSU erőnléti edzője eléggé kiakadt pár játékosára, köztük Montgomeryre  i.imgur.com/ybrPm.jpgHöri
Ez mi 😀? Ilyet se láttam még, nagyon komoly. Ezt vajon majd beépítik az idei toborzásukba is? "Ha nem te vagy Mr. Szorgalom, akkor gallyra vágjuk a draftodat öcsibogyó, és ugranak a millióid!" Így kell ezt csinálni. Biztos csak úgy özönlenek majd az észlény louisianai recruitok a hír hallatára.
Montgomery nekem is meglepő, mert ugyan egy oltári nagy tuskó, és elsőre simán kinézem belőle, h egy link csávó, de a pályán egy pillanatra nem áll le és az offseasonban felszedett 20 font izom sem magától ment fel, gondolom én.
Ez most megér egy character red flaget, de ez csak arra jó, h legyen idén is egy Justin Houston...
Bár szerintem emiatt nem fog csúszni. Ilyen srácokkal tele van mindig a draft. Coples vagy Bruce Irvin is ekkora zseni volt tavaly, aztán mégis kimentek korán és egyelőre nem okoztak csalódást a csapatukban, jó edzők keze alatt vannak, akik kordában tudják tartani és megfelelően motiválni tudják őket. Mindig ez a lényeg.
Mellesleg nem csak Montgomery-n kell meglepődni: Anthony Johnson, Simon, Collins? Nem rossz névsor. Johnson a legtöbb rangsorban a legjobb sophomore DT!

DoM!
Glennon játéka mennyire hasonlítható Staffordéhoz?
Mert amit leírtál róla az tökéletesen illik rá.Bazzani
jó a párhuzam, de a fizikális különbség miatt nem szerencsés a kettőt párhuzamba állítani. A játékstílus ugyanaz.Höri
Fizikai paraméterek illetően pedig tökéletes párhuzam Flacco. Hasonló méret, dobómozdulat, dobóerő, állóhelyből elég nagy dobáspontosság, viszont nem valami nagy mobilitás.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
az LSU erőnléti edzője eléggé kiakadt pár játékosára, köztük Montgomeryre  i.imgur.com/ybrPm.jpgHöri
az igen,pont Montgomery ? Lehet hülye vagyok de én úgy tudtam,hogy ő csak a focinak él és igazi hard worker ... de lehet akkor valakivel keveremDrip
az edző repülni fog?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
John Jenkins megbukott valami teszten így a Georgia csere NT-vel kell, hogy felvegye a versenyt a Huskers ellen.Höri
Így is lehet NT-t scoutolni, Jenkins cseréje Kwame Geathers is 350 font, a 2014-es draft class egyik legjobb NT-je (nem vszínű h most kijön juniorként).


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 014 — Undertaker of the Cleveland graveyard
az LSU erőnléti edzője eléggé kiakadt pár játékosára, köztük Montgomeryre  i.imgur.com/ybrPm.jpgHöri
az igen,pont Montgomery ? Lehet hülye vagyok de én úgy tudtam,hogy ő csak a focinak él és igazi hard worker ... de lehet akkor valakivel keverem

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
egyébként az első körösök közül nem csak Barkley hagyja ki a bowl meccsét a napokban.
John Jenkins megbukott valami teszten így a Georgia csere NT-vel kell, hogy felvegye a versenyt a Huskers ellen.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
Barkley nem játszik a Georgia Tech ellen, ennyi volt.Höri
Ez mennyi helybe fájhat neki?Beki
Nem kap emlékérmét. Timely karórát, Majestic melegítőfelsőt, Top of the World baseballsapkát és Helen of Troy hajszárítót (ezt a csomagot kapják az idei Sun Bowlon résztvevő játékosok).empty taxi
Ezt a csomagot még a kispadnál a játékosoknak frissítőt osztogató önkéntesek is megkapják, szóval Barkley is meg fogjajjncaa
Poéngyilkos!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hú de sírnék ha Montgomery lecsúszna a második körbe. Hozzánk.
Nem fog.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
az LSU erőnléti edzője eléggé kiakadt pár játékosára, köztük Montgomeryre  i.imgur.com/ybrPm.jpgHöri
ez azért elég nagy geciség az edzőtől...braxa88
biztos nem véletlen.

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
az LSU erőnléti edzője eléggé kiakadt pár játékosára, köztük Montgomeryre  i.imgur.com/ybrPm.jpgHöri
ez azért elég nagy geciség az edzőtől...
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hmm, kíváncsi vagyok mennyire veti vissza ez Montgomeryt, az én szememben azért csökkent.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
az LSU erőnléti edzője eléggé kiakadt pár játékosára, köztük Montgomeryre  i.imgur.com/ybrPm.jpg

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
DoM!
Glennon játéka mennyire hasonlítható Staffordéhoz?
Mert amit leírtál róla az tökéletesen illik rá.Bazzani
jó a párhuzam, de a fizikális különbség miatt nem szerencsés a kettőt párhuzamba állítani. A játékstílus ugyanaz.

több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Koszi az osszegzest DoM!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
DoM!
Glennon játéka mennyire hasonlítható Staffordéhoz?
Mert amit leírtál róla az tökéletesen illik rá.

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Barkley-t Scott Wright a prospect reportjában Andy Daltonhoz hasonlította és jól összegzi a pro és kontrákat vele kapcsolatban.DoM
Ha valaki netán lemaradt róla, magyarul is olvasható:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
2013-as prospect ismertetők - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Smith, Glennon, Bray, Wilson elé van pakolva...azért ez necces vagy nem?

Nem mondom, h top5ben nagyon örülnék Barkleynek, de azért a fenti listából továbbra is 1.-2. helyre tenném...

Ti hogyan látjátok ezt? Rolni
Geno Smith-ről még októberi cikk:  sports.yahoo.com/news/ncaaf--geno-smith-becomes-air-raid-s-greatest-disciple--ndash--and-college-football.html

Elég nagyot változott azóta a világ, de a kérdés továbbra is adott. Airraid irányítóból lehet-e sikeres/franchise NFL irányító?

Barkley-t Scott Wright a prospect reportjában Andy Daltonhoz hasonlította és jól összegzi a pro és kontrákat vele kapcsolatban.

Glennon a prototípus gunslinger minden előnyével és hátrányával. Ha jó napot fog ki egyedül szállítja a győzelmet a csapatnak, ha rosszat, akkor gond nélkül veszíti el a meccset. Norv Turner passzjátékához tűnik ideális irányítónak. Az iskola miatt túl evidens és klisés a Rivers hasonlat, de jobb nem jut eszembe.

A listádról még Nassib hiányzik, aki például Tom Melton blogján már a top3-ban van.