Pro Bowl

7 feliratkozó

több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Peppers Babin helyett
Hester Peterson helyett

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Stafford Eli helyett
Tulloch Urlacher helyett

De ez csak elfogultság.
Miért is néznék a teljesítményt...Bazzani
Reggie Bush Rice helyett, Ben Tate Foster helyett.
Sproles Gore vagy Forte helyett(de legalább returnerként).valaki2
Mármint hogy lehetne még nevetségesebb a szavazás?

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az első sor enyhe lol kategória nálam. 😀Newman
Ugyan miért?Bazzani
Ja, bocs, valaki2 kommentjére írtam. 😀Newman
Ja ezt benéztem. 😉

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Reggie Bush Rice helyett, Ben Tate Foster helyett.
Sproles Gore vagy Forte helyett(de legalább returnerként).valaki2
Az első sor enyhe lol kategória nálam. 😀Newman
Ugyan miért?Bazzani
Ja, bocs, valaki2 kommentjére írtam. 😀

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Reggie Bush Rice helyett, Ben Tate Foster helyett.
Sproles Gore vagy Forte helyett(de legalább returnerként).valaki2
Az első sor enyhe lol kategória nálam. 😀Newman
Ugyan miért?Bazzani
sztem nem a tiedre írta Bazz, hanem valaki 2-ére
amúgy Roy Williams Megatron helyett 😂 😂
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Stafford Eli helyett
Tulloch Urlacher helyett

De ez csak elfogultság.
Miért is néznék a teljesítményt...Bazzani
Reggie Bush Rice helyett, Ben Tate Foster helyett.
Sproles Gore vagy Forte helyett(de legalább returnerként).valaki2
Az első sor enyhe lol kategória nálam. 😀Newman
Ugyan miért?

több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
Jah és egyértelműen Tebow a Köcsög helyett.

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Stafford Eli helyett
Tulloch Urlacher helyett

De ez csak elfogultság.
Miért is néznék a teljesítményt...Bazzani
Reggie Bush Rice helyett, Ben Tate Foster helyett.
Sproles Gore vagy Forte helyett(de legalább returnerként).valaki2
Az első sor enyhe lol kategória nálam. 😀

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Stafford Eli helyett
Tulloch Urlacher helyett

De ez csak elfogultság.
Miért is néznék a teljesítményt...Bazzani
Newton meg Stafford helyett 😛Höri
Necces.
Nálam (elfogultság nélkül) az billenti a mérleg nyelvét Staff felé,hogy POba vezette a csapatot.
Persze Newton mellett is rengeteg érv van.

Hol lehet megnézni azoknak a nevét akik éppen lemaradtak a végleges keretről?

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Stafford Eli helyett
Tulloch Urlacher helyett

De ez csak elfogultság.
Miért is néznék a teljesítményt...Bazzani
Newton meg Stafford helyett 😛

több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
Stafford Eli helyett
Tulloch Urlacher helyett

De ez csak elfogultság.
Miért is néznék a teljesítményt...Bazzani
Reggie Bush Rice helyett, Ben Tate Foster helyett.
Sproles Gore vagy Forte helyett(de legalább returnerként).

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Stafford Eli helyett
Tulloch Urlacher helyett

De ez csak elfogultság.
Miért is néznék a teljesítményt...

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
valaki világosítson fel, JPP hogy lett Pro Bowl kerettag? mikor nem lehetettt rá szavazni???
attól függetlenül, állati jó teljesítményt nyújt idén és ő lesz a DPOY 😀ironroy
a nézők szavazatai egyharmad arányban számítanak csak. edzők/játékosok gondolom szavazhattak bárkire, nem csak a listán lévőkre

több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 989 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
brandon marshall meg hogy lett pro bowler? statisztikailag több jó játékos van előtte akiknek ott lett volna a helyük. látszik, hogy mi a helyzet. ezek alapján reggie bush-t hamarabb küldtem volna pro bowlra, ugyanis hatékonyan a new york giants-től tudtuk használni, ami kb a 8. játékhét. (kivétel: 6. héten a jets ellen 71 yard). sőt az utolsó 4 meccse 100 yard vagy még több. tehát azt akarom kihozni, hogy ezt a több mint 1000 yardot (és még van egy meccs) többnyire az utolsó 9 meccsen szedte össze.

nem menő ez a pro bowl-ba bekerülés.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Lehet, hogy csak a hype miatt, mindenki döntse el maga, de szerintem mind Urlacherben és mind Lewisban megvolt az a megfoghatatlan valami, az a kis plusz, ami kiemeli őket a jó játékosok közül.tüsi91
Az a kis plusz maga a hype. Nem vagyok Redskins fan, de lehet, hogy megkapta volta LF is ugyanazt a publicitást, ha nem 3 helyen tölti a karrierjét.deacon75
Én Bears fan vagyok. Elfogult. Az utolsó mondatod szerintem is a kulcs. S hype, nem hype, akkor is megvan/volt az a plusz. De mindig lesznek elismert, és kevésbé elismert játékosok, holott a képességek közt nincs ordas különbség. De ehhez nem kell az NFL-ig menni, elég ha körbe nézünk a való életbe.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Lehet, hogy csak a hype miatt, mindenki döntse el maga, de szerintem mind Urlacherben és mind Lewisban megvolt az a megfoghatatlan valami, az a kis plusz, ami kiemeli őket a jó játékosok közül.tüsi91
Az a kis plusz maga a hype. Nem vagyok Redskins fan, de lehet, hogy megkapta volta LF is ugyanazt a publicitást, ha nem 3 helyen tölti a karrierjét.
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Lehet, hogy csak a hype miatt, mindenki döntse el maga, de szerintem mind Urlacherben és mind Lewisban megvolt az a megfoghatatlan valami, az a kis plusz, ami kiemeli őket a jó játékosok közül. Legalábbis fénykorukban. Fletchernek nem láttam annyi meccsét, mint pl. Urlachernek (hozzáteszem a legjobb éveiből neki sem láttam túl sokat), de még Lewisnak sem. Számomra sohasem tűnt másnak, mint egy nagyon jó, iparos embernek középen. S annyival javítanám az előző hszt, hogy nem jó játékos volt, hanem még az is.

Vassadi: javítottam. Elnézést.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Fletcher nagyon alulértékelt, Míg pl Urlacher és Ray Lewis mindig túlértékelt volt.vassadi
Urlacher és Ray Lewis is fénykorukban elit játékosok voltak, amit Fletcherről sztem nem lehetett elmondani, ő "csak" szimplán jó játékos volt sztem.tüsi91
Akkor megkérdezném, hogy szerinted mitől jó és mitől elit egy MLB?
most csak tekintsünk el a statisztikáktól, mert az jobb Fletchernél mint Lewisnál és Urlachernél rövid és hosszútávon is. Mi nincs meg benne ami másik kettőben megvan? Az egyetlen ami eszembe jut az a nagy arc (Lewis) és a Tampa 2 (Urlacher) jártasság, de utóbbi tök mindegy is, mert soha nem játszott T2-rendszerben Fletcher (Brackett-nél be is bizonyosodott Indianapolisban sokszor, hogy alacsony LB a pipe zónában elég nagy öngól lehet).

Minden másban vagy ugyanolyan jó, vagy jobb Fletcher. Technika, játékismeret, intelligencia (Na itt -is- előzi meg fényévekkel Lewist), vezetői képesség, futás elleni védelem, hook zone, audible calling. Minden.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Volt már szó arról, hogy hogy nem került be Fletcher a keretbe?
Helyette Urlacher került be aki valljuk meg csak szoft cover 2-es közép zónában kiemelkedő, elsődleges futás ellen igen gyenge (a többi pro bowl LB-hez képest), ami egy belső LB-nél nem kicsi hátrány.
deacon75
Egyetértünk. Én Briggs helyett is mást küldtem volna (Weatherspoon)atapapa
Ő is egy tipikus példa arra, amit mondtam, hogy a nevének köszönheti a Pro Bowl-részvételt, nem a szezon során nyújtott teljesítményének, akárcsak Urlacher, Lewis, és még sokan mások. De ehhez már hozzászokhattunk.

tüsi, amit idéztél, azt deacon írta.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
Hm a nagy hype ellenére csak a harmadik legtöbb játékost küldjük 😊 Egyébkénez a roster még egész normálisnak tűnik az elmúlt évekhez képest...JayB
Úgyis a főcsoportdöntők után szokott eluralkodni a káosz.
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Fletcher nagyon alulértékelt, Míg pl Urlacher és Ray Lewis mindig túlértékelt volt.deacon75
Urlacher és Ray Lewis is fénykorukban elit játékosok voltak, amit Fletcherről sztem nem lehetett elmondani, ő "csak" szimplán jó játékos volt sztem. Urlacherről tudok nyilatkozni, látom 16 meccsen szezononként. Tavalyhoz képest is lassult, régen nagyon biztosan csinálta meg a tacklet, szinte alig mentek róla tovább, idén már ez sincs meg. Idén 2 ember is megelőzi a tackle rangsorban. A zónákat már nem tudja bejátszani hatékonyan. Ettől függetlenül még mindig bőven a jobb MLB-k közé tartozik. Nem beszélve arról, hogy ő a vezére a védelemnek.

Briggs más kérdés. Neki hatalmas a szája, csak a teljesítménye nem arányos vele. Tavaly volt olyan periódusa, mikor a jónak számító védelemből (mert tavaly jó volt) konstansan kitűnt lefele. Rinyál a szerződésével is, meg menni is akar. Menjen, ha van olyan hülye csapat, aki kiad érte egy 2. kört. De ha harmadikat az is tökéletes. Tavaly hiányzott 2 meccsen. Iwuh játszott helyette. Maradjunk annyiban nem volt rosszabb. Sőt a Skins ellen még ki is tűnt a védelemből. Briggsnek idén 1 igazán jó meccse volt a Philly ellen. Meg még 3on játszott jól. A többi közepes vagy szar.
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 863
Hm a nagy hype ellenére csak a harmadik legtöbb játékost küldjük 😊 Egyébkénez a roster még egész normálisnak tűnik az elmúlt évekhez képest...
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
valaki világosítson fel, JPP hogy lett Pro Bowl kerettag? mikor nem lehetettt rá szavazni???
attól függetlenül, állati jó teljesítményt nyújt idén és ő lesz a DPOY 😀
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 839 — 258. §
Volt már szó arról, hogy hogy nem került be Fletcher a keretbe?
Helyette Urlacher került be aki valljuk meg csak szoft cover 2-es közép zónában kiemelkedő, elsődleges futás ellen igen gyenge (a többi pro bowl LB-hez képest), ami egy belső LB-nél nem kicsi hátrány.
deacon75
Egyetértünk. Én Briggs helyett is mást küldtem volna (Weatherspoon)atapapa
na jó, Briggs-et szerintem még a hazai Bears fanok se jelölték volna Pro Bowlra, és akkor még finoman fogalmaztam...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Volt már szó arról, hogy hogy nem került be Fletcher a keretbe?
Helyette Urlacher került be aki valljuk meg csak szoft cover 2-es közép zónában kiemelkedő, elsődleges futás ellen igen gyenge (a többi pro bowl LB-hez képest), ami egy belső LB-nél nem kicsi hátrány.
deacon75
Egyetértünk. Én Briggs helyett is mást küldtem volna (Weatherspoon)