Szabadügynökpiac 2018

39 feliratkozó

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Vonnie Holliday? 😀 egy hatodik körös is jött Timmy-ért. Sajnálom, mert nagyon bírtam a lelkét is kitette mindig.Fucu
Sztem simán van lövése a skinsnél, hogy kezdjen.
több mint 13 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Redskins announce acquire RB Tim Hightower from the Arizona Cardinals in for DL Vonnie Holliday and an undisclosed draft pick.

Erről vélemény?

Mindig jövőre
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
Mondjuk épp a Panthers költött eddig több pénzt az Eaglesnél, gyengébb játékosokra. 😀
gsn
Azért, mert tavaly senkivel nem hosszabbítottunk (nyilvánvalóan szándékosan), mindenki most kapta meg a szerződését. És az sem igaz, hogy gyengébb játékosokra - azok is voltak közte persze, de Beason, CJ és DWill mind elit a maga posztján.

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Vonnie Holliday? 😀 egy hatodik körös is jött Timmy-ért. Sajnálom, mert nagyon bírtam a lelkét is kitette mindig.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Rams WR-ben=Redskins RB-ben
Arizona is trading RB Tim Hightower to Washington for a conditional late-round pick based on play time, along with DE Vonnie Holliday. - Schefter

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Úgy néz ki Brown marad RT.
Washington reached agreement with offensive tackle Jammal Brown on a five-year deal. - Schefter

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Adam Schefter
Filed to ESPN: Bengals reached agreement with running back Cedric Benson on a one-year deal.Lance
Legalább őt sikerült megtartaniuk.
több mint 13 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Adam Schefter
Filed to ESPN: Bengals reached agreement with running back Cedric Benson on a one-year deal.

John Clayton
The Cedric Benson deal could be worth one-year at $5 million. Included is $2 million in incentives.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
😀 Ez hatalmas.... 😀 Plaxico Burress, WR, börtön -> Jets (1 év, 3 millió $)
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Houston még két évig Detroitban



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Braylon Edwards felé tekintgetünk.Laki
érdekes, a Cards is 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Blalock marad Atlantában

több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Bárcsak a Bearst utálnák sokan azért mert sokat és jól igazolunk 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 077 — Így remélem megfelelek nektek.....
Volt miért tisztelni 😕Delonso_
a blitzmájszter maximal respect
tittelettittelettitteletsutianap
NA ige. A blitzek. Azok hiányoznak a legjobban. De talán majd idén. Az alapanyag megvan hozzá.Shawn84
A blitzek annyira nem hiányoztak csak nem a legjobbkor és a legjobb módon mert ugye ScMD nem JJ és nem is lehetett meg ugye S.B vagy Sims nem egy Trotter és Spikes akik a hátteret biztosítják a blitzeléshez (már amennyire sejthetem helyesen gondolom ezt, a játék mélységeihez nem értek csak okoskodom bocs ha hülyeséget beszélek 😛 ) Mindegy idén legyen meg a gyűrű aztán utána már nem zavar, hogy mi lesz. Engem a Lions erősödése nem zavar főleg amíg meg tudjuk verni őket bár lehet ez idén húzós lesz ha találkozunk 😊 Tatupunak örülnék bár kétlem, hogy nálunk kötne ki.
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Braylon Edwards felé tekintgetünk.


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 050 — Giants fan
Én aztán minden vagyok csak Philly-fan nem, de sztem is tök hülyeség amiatt utálni őket, h jól igazolnak.. ez a nagybevásárlás meg ikonok kidobása szöveg meg ebben a sportágban különösen visszatetsző számomra.
Persze én is utálom őket, de nem ezért 😛
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
NA igen. JJ pótolhatatlan. Most idén marha érdekes, hogy a volt OL edző lett a DC. Ha nem jön be akkor szerintem Washburn lesz majd helyette, de remélem bejön.Shawn84
Volt miért tisztelni 😕Delonso_
a blitzmájszter maximal respect
tittelettittelettitteletsutianap
NA ige. A blitzek. Azok hiányoznak a legjobban. De talán majd idén. Az alapanyag megvan hozzá.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 290 — capitaine du château de Vienne 1487
Nameg ugye sajnos a legendás D coordinátor eltávozott és nagyon keresitek az utódot.Delonso_
NA igen. JJ pótolhatatlan. Most idén marha érdekes, hogy a volt OL edző lett a DC. Ha nem jön be akkor szerintem Washburn lesz majd helyette, de remélem bejön.Shawn84
Volt miért tisztelni 😕Delonso_
a blitzmájszter maximal respect
tittelettittelettittelet


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
A múlt ezt nem nagyon igazolta, leszámítva a Jetset, ahol el kell ismerni jól csinálják.
Ellenpéldaként itt van a Skins, aki évről évre összevásárolt mindenkit és mire ment vele.
A Phillyre (is) kíváncsi leszek, mert ők azért minden évben ott vannak a PO körül.Delonso_
Ebből szeretnének szerintem kilépni idén, hogy ne csak ott legyenek.Sanco
Mindent vagy semmit szezon következik úgy érzem most mindent 1 lapra tesznek fel. Jövőre meg szopunk a salary cap miatt.Shawn84
Mindegyik szezon ilyen 😀 ,de ha nem is azért az elmúlt években hallottam ezt párszor.Tény,hogy a sok PO szereplés mellett megjön az étvágy és nem csoda,hogy bevásároltunk.Ennek ellenére sok helyen van még mit javítani szval nem szabad túlértékelni az Eagles-t.Salaryvel nem lesz baj.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
A múlt ezt nem nagyon igazolta, leszámítva a Jetset, ahol el kell ismerni jól csinálják.
Ellenpéldaként itt van a Skins, aki évről évre összevásárolt mindenkit és mire ment vele.
A Phillyre (is) kíváncsi leszek, mert ők azért minden évben ott vannak a PO körül.Delonso_
Ebből szeretnének szerintem kilépni idén, hogy ne csak ott legyenek.Sanco
Mindent vagy semmit szezon következik úgy érzem most mindent 1 lapra tesznek fel. Jövőre meg szopunk a salary cap miatt.
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
A múlt ezt nem nagyon igazolta, leszámítva a Jetset, ahol el kell ismerni jól csinálják.
Ellenpéldaként itt van a Skins, aki évről évre összevásárolt mindenkit és mire ment vele.
A Phillyre (is) kíváncsi leszek, mert ők azért minden évben ott vannak a PO körül.Delonso_
Ebből szeretnének szerintem kilépni idén, hogy ne csak ott legyenek.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nameg ugye sajnos a legendás D coordinátor eltávozott és nagyon keresitek az utódot.Delonso_
NA igen. JJ pótolhatatlan. Most idén marha érdekes, hogy a volt OL edző lett a DC. Ha nem jön be akkor szerintem Washburn lesz majd helyette, de remélem bejön.Shawn84
Volt miért tisztelni 😕
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Nameg ugye sajnos a legendás D coordinátor eltávozott és nagyon keresitek az utódot.Delonso_
NA igen. JJ pótolhatatlan. Most idén marha érdekes, hogy a volt OL edző lett a DC. Ha nem jön be akkor szerintem Washburn lesz majd helyette, de remélem bejön.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nameg ugye sajnos a legendás D coordinátor eltávozott és nagyon keresitek az utódot.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Ja hogy Packers, azt hittem Philly fan vagy.
Igen, a GBt nem is ekézik idén, de anno hogy ment a Tesco gazdaságos szöveg?

A lényeg valamiért szídni lehessen.
Ám Isten mentsen valakit a divatcsapat jelzőtől.Delonso_
Én - ezt akkor a topicban is leírtam - irigyeltem a Vikings FA politikáját, sőt még a Bears által nyélbeütött Cutler tradenél is azt mondtam, hogy jól csinálta a FO.
Az már más kérdés, hogy aztán Tesco Tedet igazolta az élet, de szerintem egyáltalán nem baj az, ha egy csapat aggresszív a játékospiacon és nagy neveket hoz a csapathoz.Sanco
A múlt ezt nem nagyon igazolta, leszámítva a Jetset, ahol el kell ismerni jól csinálják.
Ellenpéldaként itt van a Skins, aki évről évre összevásárolt mindenkit és mire ment vele.
A Phillyre (is) kíváncsi leszek, mert ők azért minden évben ott vannak a PO körül.Delonso_
Nálunk a nagy erősítések ellenére szerintem a védelmen mehet el a PO. Ugyanis jelenleg elég káosz, hogy milyen sémában akarunk játszani. Kb mindent egybe akarnak gyúrni.