NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Szabadügynökpiac 2018

39 feliratkozó

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Maurice Stovall - WR, LionsDeny
Ezt hol találtad?
Mert én nem találok róla semmit.

Ellenben Hilee Taylor DE érkezett az biztos. Nagy karriert nem jósolok neki nálunk.Bazzani
Stovall aláírt tegnap, ha minden igaz, egy évre.
Taylor waiverről jött, de nem jelent meg a csapatnál a claim után. A pletykák szerint ennyi számára az NFL.gsn
Megnéztem Stovall statjait,nem valami lenyűgöző.
Ő egy amolyan camp body,vagy tud valamit amit én nem és rosterre kerülhet nálunk?

több mint 13 éve
gsn 3 548
Maurice Stovall - WR, LionsDeny
Ezt hol találtad?
Mert én nem találok róla semmit.

Ellenben Hilee Taylor DE érkezett az biztos. Nagy karriert nem jósolok neki nálunk.Bazzani
Stovall aláírt tegnap, ha minden igaz, egy évre.
Taylor waiverről jött, de nem jelent meg a csapatnál a claim után. A pletykák szerint ennyi számára az NFL.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Maurice Stovall - WR, LionsDeny
Ezt hol találtad?
Mert én nem találok róla semmit.

Ellenben Hilee Taylor DE érkezett az biztos. Nagy karriert nem jósolok neki nálunk.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
A többi csapatét nem tudom, de ez mackó részről úgy hülyeség, ahogy van. De legalább tudom, hogy Jensen honnan vette ezt a sületlenséget. Kezdtek kb. 38 millióval, leigazoltak 5 draftoltat, újraigazoltak 4 saját játékost, és 5 szabadügynököt. Fejenként idén kevesebb, mint 1 millióért??? Ügyes.füligjimmy
Lehet hogy igazad van és hiteltelenek a számok, de az elmúlt héten "kidobott" játékosaitok fizetéseinek megspórolása is benne van az általad számított 38 millióban?atapapa
Nem tudom, azok hogy jelentkeznek, de Olsen, és Manu kivágása spórolt kb. kétmilliót. Szóval nem szabadulhatott fel olyan istentelen nagy összeg.

Nos, ezt a marhaságot csikágóban mindenki átvette. Komolyan mondom, ott is teljesen segghülyék az újságírók. Jó, tudnak írni, nem feltétlenül kell tudniuk számolni.füligjimmy
de nem is igazoltatok olyan nagyot, szerintem egy igazolt játékosotok se kapott átlag évi 2 milliónál sokkal nagyobb fizut (ráadásul az ilyen szerződést is meg lehet oldani úgy, hogy adott évben még az átlagnál is kevesebb jöjjön ki), az újoncok meg átlagban kb. félmilliót kapnak/év.

Az újságírók tényleg sok ökörséget tudnak leírni, de a témában sajnos alig jutnak információhoz még a csapatokhoz legközelebb álló beat writerek is csak az ilyen összegzéseket szokták utánközölni. Ráadásul ilyenkor még kevésbé érdeke a csapatoknak a sapka állapotának nyilvános aktualizálása, mert a konkurens csapatoknak pluszinformációt adhat egy-egy játékosért való küzdelemben.

több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Ortont is elsősorban a cap helyzet miatt akart(j)ák tradelni, nem? Premier DT sem ok nélkül nem jött, gondolom én. Most meg ennyivel alatta lennének? Ugyan már.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Még 11 csapatnak van több mint 20 millió elkölthető dollárja
http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/08/02/11-teams-still-have-20-million-or-more-in-cap-room/atapapa
A többi csapatét nem tudom, de ez mackó részről úgy hülyeség, ahogy van. De legalább tudom, hogy Jensen honnan vette ezt a sületlenséget. Kezdtek kb. 38 millióval, leigazoltak 5 draftoltat, újraigazoltak 4 saját játékost, és 5 szabadügynököt. Fejenként idén kevesebb, mint 1 millióért??? Ügyes.füligjimmy
Lehet hogy igazad van és hiteltelenek a számok, de az elmúlt héten "kidobott" játékosaitok fizetéseinek megspórolása is benne van az általad számított 38 millióban?atapapa
Nem tudom, azok hogy jelentkeznek, de Olsen, és Manu kivágása spórolt kb. kétmilliót. Szóval nem szabadulhatott fel olyan istentelen nagy összeg.

Nos, ezt a marhaságot csikágóban mindenki átvette. Komolyan mondom, ott is teljesen segghülyék az újságírók. Jó, tudnak írni, nem feltétlenül kell tudniuk számolni.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Még 11 csapatnak van több mint 20 millió elkölthető dollárja
http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/08/02/11-teams-still-have-20-million-or-more-in-cap-room/atapapa
A többi csapatét nem tudom, de ez mackó részről úgy hülyeség, ahogy van. De legalább tudom, hogy Jensen honnan vette ezt a sületlenséget. Kezdtek kb. 38 millióval, leigazoltak 5 draftoltat, újraigazoltak 4 saját játékost, és 5 szabadügynököt. Fejenként idén kevesebb, mint 1 millióért??? Ügyes.füligjimmy
Lehet hogy igazad van és hiteltelenek a számok, de az elmúlt héten "kidobott" játékosaitok fizetéseinek megspórolása is benne van az általad számított 38 millióban?

több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Még 11 csapatnak van több mint 20 millió elkölthető dollárja
http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/08/02/11-teams-still-have-20-million-or-more-in-cap-room/atapapa
A többi csapatét nem tudom, de ez mackó részről úgy hülyeség, ahogy van. De legalább tudom, hogy Jensen honnan vette ezt a sületlenséget. Kezdtek kb. 38 millióval, leigazoltak 5 draftoltat, újraigazoltak 4 saját játékost, és 5 szabadügynököt. Fejenként idén kevesebb, mint 1 millióért??? Ügyes.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Még 11 csapatnak van több mint 20 millió elkölthető dollárja
http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/08/02/11-teams-still-have-20-million-or-more-in-cap-room/atapapa
Lehet, hogy csak nekem nem volt tiszta eddig ha igen akkor bocsánat.
Azért talán másnak is segít:
"It remains widely believed by fans and some in the media that the mandatory minimum cash spend of 89 percent under the new labor deal immediately applies. It doesn’t.

While the league as a whole must spend cash in 2011 that equates to 99 percent of the cap, there’s no minimum requirement for each team until 2013. Thus, neither the Bengals nor any other specific team is required to spend another dime — as long as all 32 teams cuts checks this year that equal at least $3.814 billion."


http://insidehandoff.com/
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Még 11 csapatnak van több mint 20 millió elkölthető dollárja
http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/08/02/11-teams-still-have-20-million-or-more-in-cap-room/

több mint 13 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Derek Anderson aláírt a Panthershöz Clayton szerint. Jimmyt élve akarják eltemetni, vagy mi van? 😀
gsn
Láttok még esetleg lehetőséget egy Clausen trade-re? Nem hiszem, hogy egy év alatt le kellene írni. 😕Proxi
Két okból sem fogjuk elcserélni vagy kirúgni. Egyrészt nulla trade értéke van, másrészt egy ilyen move a hatalmas baklövés beismerése lenne a GM részéről, amire még nem áll készen.Jakehomer
Szerintem már azzal elismertétek, hogy 1/1-re QB-t húztatok. Kíváncsi vagyok preseason-ban kap-e lehetőséget. Köszönöm a választ.

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Manny Lawson - LB, 1 év, 3 millió $, Bengals
Maurice Stovall - WR, Lions
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
A Colts komplett kezdőcsapata saját draft? Emberes.
Mondjuk megnézném,ha Millen draftolt volna akkor miként állnátok. 😉Bazzani
qb - manning (98/1/1), painter (09/6/201)
rb - addai (06/1/30), brown (09/1/27), carter (11/4/119), james (10/udfa), hart (08/6/202), rhodes (01/udfa)
wr - wayne (01/1/30), gonzalez (07/1/32), collie (09/4/127), garcon (08/6/205), white (10/udfa), smith (08/udfa packers-colts)
te - clark (03/1/24), tamme (08/4/127), snow (00/udfa), robinson (07/udfa), eldridge (10/5/162)
lt - castonzo (11/1/22), johnson (06/6/199)
lg - devan (08/udfa redskins bodycamp-jets bodycamp 09-colts), ijalana (11/2/49)
c - saturday (98/udfa baltimore 99-colts), richard (08/7/236)
rg - pollak (08/2/59), mcclendon (10/4/129)
rt - diem (01/4/118), linkenbach (10/udfa)

de - mathis (03/5/138), hughes (10/1/31)
dt - johnson (07/5/112 titans bodycamp 08-colts), nevis (11/3/87), mathews (10/7/238)
dt - moala (09/2/56), foster (08/udfa)
de - freeney (02/1/11), dawson (07/7/242)
lb - angerer (10/2/63), triplett (10/5/167 vikings campbody- chargers campbody-colts)
lb - brackett (03/udfa), glenn (09/5/158 redskins campbody- colts)
lb - wheeler (08/3/93), conner (10/7/240)
cb - powers (09/3/92), lacey (09/udfa), TRYON (08/4/124 redskins ), thomas (10/3/94)
s - bethea (06/6/207), bullitt (07/udfa), lefeged (11/udfa), silva (08/udfa), rucker (11/6/188), AFALAVA (09/6/190)
k - VINATIERI (96/udfa nep)
p - mcafee (09/7/222)

ezekbol kerul ki varhatoan a vegso 53. ebbol 3 ember nem nalunk debutalt akik naggyal vannak irva.
es itt ha nem lenne peyton akkor tok mindegy h millen draftolna v mas mert akkor is egy nagy tragya lenne az egesz 😀Fake
Ha egy csapat rendre kb. 5-6 játékosra költi a sapka harmadát (Manning, Freeney, Miller, Mathis, Sanders, Wayne, Harrison bitangul keresett az elmúlt években), az nehezen fog a drafton kívülről építkezni. A Colts védelmében mondva, ezt az 5-6 embert is ők draftolták.

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
azt k*rva 😀
Saints signed C Cecil Newton.
Cam's older brother signed on with a division rival after the UFL gave its players permission to sign elsewhere. Cecil made the Jaguars' active for two games last season, but never saw game action.Newman
Valószinüleg kb. annyiszor lesz Louisianában pályán, mint nálunk (=soha).
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
The Colts signed LB Darry Beckwith
The Giants signed QB David Carr.
The Jets signed DB Donald Strickland.
The Rams finalized their deal with former Broncos and Ravens DT Justin Bannan.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
azt k*rva 😀
Saints signed C Cecil Newton.
Cam's older brother signed on with a division rival after the UFL gave its players permission to sign elsewhere. Cecil made the Jaguars' active for two games last season, but never saw game action.

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 266 — Tyrone Creek
Danny Watkins is aláírt
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Al nem bírta ki.

Wimbleyről lekerült a tag, helyette kapott egy ilyet: 5 év 48 millió 29 garantáltgsn
ez bitang nagy pénz,ennyit bőven nem ér

több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
Derek Anderson aláírt a Panthershöz Clayton szerint. Jimmyt élve akarják eltemetni, vagy mi van? 😀
gsn
Láttok még esetleg lehetőséget egy Clausen trade-re? Nem hiszem, hogy egy év alatt le kellene írni. 😕Proxi
Két okból sem fogjuk elcserélni vagy kirúgni. Egyrészt nulla trade értéke van, másrészt egy ilyen move a hatalmas baklövés beismerése lenne a GM részéről, amire még nem áll készen.

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
gsn 3 548
Al nem bírta ki.

Wimbleyről lekerült a tag, helyette kapott egy ilyet: 5 év 48 millió 29 garantált

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
😂 hat ez vmi kurvanagy. fat hoztunk es nem visszaigazolast. nickelbol 3 vedos falban kozeprol fog penetralni es coyer batyam megtaniccsa h kell az iranyito kozelebe settenkedni.
classy fundreamin' over.
kibasszuk rosterszukitesnel mint macskat szarni miert van egy ilyen sejtesem ?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jamaal Anderson - DE, 1 év, ColtsDeny
lol, tuti Höri kedvence lesz
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Jamaal Anderson - DE, 1 év, Colts
több mint 13 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Derek Anderson aláírt a Panthershöz Clayton szerint. Jimmyt élve akarják eltemetni, vagy mi van? 😀
gsn
Láttok még esetleg lehetőséget egy Clausen trade-re? Nem hiszem, hogy egy év alatt le kellene írni. 😕

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Randy Moss visszavonult. Na ez meglepett.

"After weighing his options and contemplating offers, he's decided to retire," said Randy Moss' agent, Joel Segal.gsn
😕
Köszönjük azért azt a parádés évet 😊
Jim Leonhard mellett Eric Smith lesz a másik kezdő safetyje.hellan
Zsír 😊