Szabadügynökpiac 2018

39 feliratkozó

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ha valaki a draft által építkezik, az pont mi (Packers) vagyunk. 😛Sanco
Ja hogy Packers, azt hittem Philly fan vagy.
Igen, a GBt nem is ekézik idén, de anno hogy ment a Tesco gazdaságos szöveg?

A lényeg valamiért szídni lehessen.
Ám Isten mentsen valakit a divatcsapat jelzőtől.Delonso_
Én - ezt akkor a topicban is leírtam - irigyeltem a Vikings FA politikáját, sőt még a Bears által nyélbeütött Cutler tradenél is azt mondtam, hogy jól csinálta a FO.
Az már más kérdés, hogy aztán Tesco Tedet igazolta az élet, de szerintem egyáltalán nem baj az, ha egy csapat aggresszív a játékospiacon és nagy neveket hoz a csapathoz.Sanco
A múlt ezt nem nagyon igazolta, leszámítva a Jetset, ahol el kell ismerni jól csinálják.
Ellenpéldaként itt van a Skins, aki évről évre összevásárolt mindenkit és mire ment vele.
A Phillyre (is) kíváncsi leszek, mert ők azért minden évben ott vannak a PO körül.
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Ha valaki a draft által építkezik, az pont mi (Packers) vagyunk. 😛Sanco
Ja hogy Packers, azt hittem Philly fan vagy.
Igen, a GBt nem is ekézik idén, de anno hogy ment a Tesco gazdaságos szöveg?

A lényeg valamiért szídni lehessen.
Ám Isten mentsen valakit a divatcsapat jelzőtől.Delonso_
Én - ezt akkor a topicban is leírtam - irigyeltem a Vikings FA politikáját, sőt még a Bears által nyélbeütött Cutler tradenél is azt mondtam, hogy jól csinálta a FO.
Az már más kérdés, hogy aztán Tesco Tedet igazolta az élet, de szerintem egyáltalán nem baj az, ha egy csapat aggresszív a játékospiacon és nagy neveket hoz a csapathoz.
több mint 13 éve
gsn 3 548
Daniel Graham Titans 3 év

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Texans signed No. 11 overall pick DE J.J. Watt to a four-year, $11.23 million contract.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
The Buffalo Bills and former Packers LB Nick Barnett reached agreement on a three-year, $12 million deal including $6 million gtd.shawnka
Jóféle LB sor alakul.
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 266 — Tyrone Creek
The Buffalo Bills and former Packers LB Nick Barnett reached agreement on a three-year, $12 million deal including $6 million gtd.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Érdekes dolog ez. Ha az Eagles igazol jó játékosokat, akkor szar szemét bagázs. Ha ugyanezt teszi a Lions, akkor meg hú de jól csinálják, felülök én is a bandwagonra!Sanco
A Lionsnak ezer éve nem volt értelmes csapata, most 2-3 év alatt csodát építettek.
Ez kinek ne tetszene?
És nem Asokból, hanem a húzóembereik jó része drafton jött. A másik része kukázva.
Idén van az hogy egy komolyabb sztár is szóba áll velük (KVB is erősen le volt már sajnálva tavaly)

Nekem veletek sincs bajom, de a nagybevásárlás ritkán szimpatikus.
Az ikonok kidobása meg még kevésbé.Delonso_
Ha valaki a draft által építkezik, az pont mi (Packers) vagyunk. 😛Sanco
Ja hogy Packers, azt hittem Philly fan vagy.
Igen, a GBt nem is ekézik idén, de anno hogy ment a Tesco gazdaságos szöveg?

A lényeg valamiért szídni lehessen.
Ám Isten mentsen valakit a divatcsapat jelzőtől.
több mint 13 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Cardinals announce signing of home-coming TE Todd Heap.

Mindig jövőre
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Érdekes dolog ez. Ha az Eagles igazol jó játékosokat, akkor szar szemét bagázs. Ha ugyanezt teszi a Lions, akkor meg hú de jól csinálják, felülök én is a bandwagonra!Sanco
A Lionsnak ezer éve nem volt értelmes csapata, most 2-3 év alatt csodát építettek.
Ez kinek ne tetszene?
És nem Asokból, hanem a húzóembereik jó része drafton jött. A másik része kukázva.
Idén van az hogy egy komolyabb sztár is szóba áll velük (KVB is erősen le volt már sajnálva tavaly)

Nekem veletek sincs bajom, de a nagybevásárlás ritkán szimpatikus.
Az ikonok kidobása meg még kevésbé.Delonso_
Az ikonok kidobása minket zavart anno a legjobban. Aztán draftról hoztunk helyettük nagyon jó játékosokat (Graham, Allen, Jarrett, Marsh, Chaney, Shady McCoy)fiatalítás címén. Elfogadtuk a dolgot. Aztán a lockout alatt valami megváltozott mert hírtelen kitalálták, hogy igazoljunk rutinos sztárokat is. Aso a Pro Bowl óta benne volt a pakliban. A Kolb cserét is mindenki tudta. Ehhez jött még Babin, Jenkins, Lee, Higgins meg Young 1 évre. A Pats meg vitte Ochot meg Héjnszvörszöt. Nem értem miért a nagy utálat irányunkban. Az 53as roster legalább 65%-át mi draftoltuk.
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Érdekes dolog ez. Ha az Eagles igazol jó játékosokat, akkor szar szemét bagázs. Ha ugyanezt teszi a Lions, akkor meg hú de jól csinálják, felülök én is a bandwagonra!Sanco
A Lionsnak ezer éve nem volt értelmes csapata, most 2-3 év alatt csodát építettek.
Ez kinek ne tetszene?
És nem Asokból, hanem a húzóembereik jó része drafton jött. A másik része kukázva.
Idén van az hogy egy komolyabb sztár is szóba áll velük (KVB is erősen le volt már sajnálva tavaly)

Nekem veletek sincs bajom, de a nagybevásárlás ritkán szimpatikus.
Az ikonok kidobása meg még kevésbé.Delonso_
Ha valaki a draft által építkezik, az pont mi (Packers) vagyunk. 😛
Viszont azt tudomásul kell venni, hogy ez egy kőkemény, sikercentrikus sportág, ahol ha az ikon már nem tud úgy teljesíteni, ahogy a sarkában álló fiatalok, akkor mennie kell. Hiába szeretem Tauschert, Barnettet, mivel van náluk jobb a rosteren, én sem tartottam volna meg őket.
több mint 13 éve
gsn 3 548
James Jones visszatér a Packersbe 3 évre
Nick Barnett pedig aláírt a Billshez, ő maga jelentette be twitteren.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
Érdekes dolog ez. Ha az Eagles igazol jó játékosokat, akkor szar szemét bagázs. Ha ugyanezt teszi a Lions, akkor meg hú de jól csinálják, felülök én is a bandwagonra!Sanco
Egy Schumi idézet pont ide kapcsolódik:
"Részvétet könnyen kap az ember, az irigységért azonban keményen meg kell dolgozni."
Pár PO győzelem és a Lions se lesz olyan szimpatikus.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Érdekes dolog ez. Ha az Eagles igazol jó játékosokat, akkor szar szemét bagázs. Ha ugyanezt teszi a Lions, akkor meg hú de jól csinálják, felülök én is a bandwagonra!Sanco
A Lionsnak ezer éve nem volt értelmes csapata, most 2-3 év alatt csodát építettek.
Ez kinek ne tetszene?
És nem Asokból, hanem a húzóembereik jó része drafton jött. A másik része kukázva.
Idén van az hogy egy komolyabb sztár is szóba áll velük (KVB is erősen le volt már sajnálva tavaly)

Nekem veletek sincs bajom, de a nagybevásárlás ritkán szimpatikus.
Az ikonok kidobása meg még kevésbé.
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Érdekes dolog ez. Ha az Eagles igazol jó játékosokat, akkor szar szemét bagázs. Ha ugyanezt teszi a Lions, akkor meg hú de jól csinálják, felülök én is a bandwagonra!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Seahawks released MLB Lofa Tatupu.hellan
Kíváncsi vagyok, hogy mennyit kap majd az Eaglestől.tenorx
Ő is az Eagles-hez megy? 😮hellan
Miért, ki nem?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Seahawks released MLB Lofa Tatupu.hellan
Kíváncsi vagyok, hogy mennyit kap majd az Eaglestől.tenorx
Ő is az Eagles-hez megy? 😮
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Seahawks released MLB Lofa Tatupu.hellan
Kíváncsi vagyok, hogy mennyit kap majd az Eaglestől.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Seahawks released MLB Lofa Tatupu.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Na ez erősítés, jó éve volt, végre egészséges maradt.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Köszi. 😊
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Kik vannak még úgymond nagy nevek?hellan
cromartie, edwards, bradshaw, zach miller, floyd, james jone, franklin, whitner, mcintosh, leber, morrison
kb
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Kik vannak még úgymond nagy nevek?hellan
http://www.profootballfocus.com/blog/2011/07/31/free-agency-2011-the-all-available-free-agent-team/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kik vannak még úgymond nagy nevek?
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Illeni fog a Ravensbe. Szerintem nagyon jó deal.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Ravens TE Todd Heap reached agreement with the Arizona Cardinals on a two-year deal.


Állat vagyok, ami enni kér...