Szabadügynökpiac 2018

39 feliratkozó

több mint 13 éve
institucio Dallas Cowboys 177 — Cowboys Fan
Tulloch elvileg aláírt Detroitban.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Former Ravens TE Todd Heap is in town today for visit with Jets.

több mint 13 éve
gsn 3 548
Undrafted rookie running back Noel Devine was abruptly released Saturday, the Philadelphia Eagles announced.

What they didn't announce is that the former West Virginia star actually left the squad on his own, according to a league source with knowledge of the situation.

It's unclear exactly why Devine left the Eagles, but the diminutive runner could have been frustrated with his practice snaps since Philadelphia has plenty of backs.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Nekem amúgy az nem tetszik, hogy gyakorlatilag megoldott posztokra hoznak új embereket, aztán a csapat veteránjait meg elküldik (lásd Bunkley, meg valszeg Asante is erre a sorsa jut). Mondjuk Cullen Jenkinst még Bunkley elküldésével sem értem, Dixon kurva jó volt tavaly, Patterson meg ugye adott.tenorx
A baj igazából az hogy 2 éve elkezdték Reidék, hogy fiatalítani kell. Kivágták az összes olyan veteránt aki sokat tett a csapatért. McNabb, Sheldon Brown, Dawkins stb. Draftoltunk helyettük fiatal, tehetséges játékosokat, csomó posztra, idén drafton szintén tudtunk posztokra hozni, erre most azt mondja, hogy akkor hozzunk veteránokat mert miért is? Babinre nem volt annyira szükség, de gondolom Washburn ragaszkodott hozzá és nem volt drága. Jenkinsre főleg semmi szükség, ezt nem is értem. Aso DRC után meg szintén kicsit érthetetlen volt számomra. Mikellt meg elküldtük mert 30 felett van. Ki érti ezt?Az egész Offseasonunk ellentmondásos, úgy ahogy van. A végeredményt meg majd meglátjuk. Super Bowlról meg kár beszélni mert aztán nagy lesz a pofára esés.
több mint 13 éve
gsn 3 548
Mondjuk épp a Panthers költött eddig több pénzt az Eaglesnél, gyengébb játékosokra. 😀
Philyben áron alul megkapták Asomughát és Babint (az alacsony garantált miatt), plusz Jenkins se volt annyira drága. A Kolb tradeből is kijöttek egy potenciális kezdő CB-vel, aki két évig nagyon olcsó. Emellett a jövő évi draftra felhalmoztak két 2., két 4., két 5. és két 6. körös picket.
"A" kategóriás front office munka.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
9-7, figyeljétek megHurka
Jaja, az offseason bajnokai általában így szoktak végezni 😊Jakehomer
Hát igen, a jó terv, hogy sz@r játékosokat kell ezek szerint igazolni. Vagy hogy? 😀
Na jó, nyilván nem ez a tanulság. Hanem, hogy a hype nem egyenlő jó játékos.

De mi van, amikor egyenlő?ulpianus
Szerintem az a tanulság, hogy önmagában attól, hogy nálad van a legtöbb sztár/jó játékos, még nem lesz a tied a legjobb csapat. Persze az Eagles még lehet az, de engem erősen meglepne, van ott is gyenge pont, nem is egy.

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Barber megy a Bearsbe!GhostLead
2 év, 5 millió

a Seattle meg visszahívta a rookieként oly sikeres Brandon Coutut 😀

több mint 13 éve
GhostLead New England Patriots 295
Barber megy a Bearsbe!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Broncos signed RB Willis McGahee to a four-year, $10 million contract.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
9-7, figyeljétek megHurka
Jaja, az offseason bajnokai általában így szoktak végezni 😊Jakehomer
Hát igen, a jó terv, hogy sz@r játékosokat kell ezek szerint igazolni. Vagy hogy? 😀
Na jó, nyilván nem ez a tanulság. Hanem, hogy a hype nem egyenlő jó játékos.

De mi van, amikor egyenlő?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Okoye se sokáig volt FA,a Bearsben folytatja.Harrison meg gondolom mehet fogyózni,nem vsz,hogy az Okoye sign után marad számára hely....

több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
9-7, figyeljétek megHurka
Jaja, az offseason bajnokai általában így szoktak végezni 😊

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Womack: Cardinals

a Bears ma ajánlott Kreutznak egy 1 éves, 4 milkás szerződést. Azt mondta nem köll. Így már tuti, hogy távozik

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
kicsit leadták,Tulloch jobb 😛
de így se rossz azért 😀

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kurva élet

@jwyattsports: Just talked to LB Barrett Ruud. He said he has agreed to a 1-year deal with the #Titans

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Former 49ers CB Nate Clements reaches agreement with Bengals. - SchefterNewman
inkább nem mondok semmit, mert még a bengáli drukkerek is megutálnak 😛

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Former 49ers CB Nate Clements reaches agreement with Bengals. - Schefter

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
Nekem amúgy az nem tetszik, hogy gyakorlatilag megoldott posztokra hoznak új embereket, aztán a csapat veteránjait meg elküldik (lásd Bunkley, meg valszeg Asante is erre a sorsa jut). Mondjuk Cullen Jenkinst még Bunkley elküldésével sem értem, Dixon kurva jó volt tavaly, Patterson meg ugye adott.tenorx
Azt mondják, hogy elég rendesen menni fog a rotálás. .Babin is csak a snapek 60%-ban volt fent a pályán tavaly. Gondolom nem csak a DE, hanem a DT poszton is fel-le fognak járkálni az emberek.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nekem amúgy az nem tetszik, hogy gyakorlatilag megoldott posztokra hoznak új embereket, aztán a csapat veteránjait meg elküldik (lásd Bunkley, meg valszeg Asante is erre a sorsa jut). Mondjuk Cullen Jenkinst még Bunkley elküldésével sem értem, Dixon kurva jó volt tavaly, Patterson meg ugye adott.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
9-7, figyeljétek meg
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Már elnézést, de menjen a picsába a Phili.
Kinőttem abból, hogy csapatok ellen drukkoljak, de idénre feloldozom magamat.atapapa
Udv a klubban! 😉

Mivel a ket csapat jatekospolitikaja kozotti hasonlosag tagadhatatlan, ezert szerintem a Philadelphia Eagles nevet nyugodtan lecserelhetnek Philadelphia City-re es lehetne egy 2. europai NFL meccs de Manchesterben.lotus86
sajnálom,hogy a 120 millás cap alatt voltunk kb.30 millával,nem hiszem,hogy nagy bűn megközelíteni
gondolom a Giants még az 50 millás határt se éri el és nem is akarják elérni a 60-at,nehogy rájuk süssék az amerikai man.city jelzőt
vagy nem...ne vicceskedjünk már...

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Már elnézést, de menjen a picsába a Phili.
Kinőttem abból, hogy csapatok ellen drukkoljak, de idénre feloldozom magamat.atapapa
Udv a klubban! 😉

Mivel a ket csapat jatekospolitikaja kozotti hasonlosag tagadhatatlan, ezert szerintem a Philadelphia Eagles nevet nyugodtan lecserelhetnek Philadelphia City-re es lehetne egy 2. europai NFL meccs de Manchesterben.lotus86
vagy az Üllői úton.

több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Már elnézést, de menjen a picsába a Phili.
Kinőttem abból, hogy csapatok ellen drukkoljak, de idénre feloldozom magamat.atapapa
Udv a klubban! 😉

Mivel a ket csapat jatekospolitikaja kozotti hasonlosag tagadhatatlan, ezert szerintem a Philadelphia Eagles nevet nyugodtan lecserelhetnek Philadelphia City-re es lehetne egy 2. europai NFL meccs de Manchesterben.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ochi mamma

Renaldo Hill - DB - Broncos

Broncos released FS Renaldo Hill.
Hill missed Thursday's practice with dehydration and was seen walking to the weight room instead of practicing Friday. In the meantime, second-rounder Rahim Moore has joined the starting lineup. Hill held his own at age 31 last season, but the Broncos weren't going to pay his $2.5 million salary.
több mint 13 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Patriots re-sign S McGowan and LB Tracy White

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test