Arizona Cardinals
35 feliratkozó
több mint 15 éve
Jeff Garcia 😂 ez még viccnek is rossz
több mint 15 éve
Max Hall lesz a kezdő vasárnap a Saints ellen.Fucupróba cseresznye...
hát nem kifejezetten önbizalomnövelő ellenfél lesz ez a Saints... 😐
tavaly Warner-rel sem nagyon brillíroztak ellenük: Loss: 14 - 45
több mint 15 éve
könnyen lehet h hülyeséget beszélek , mert csak így könyökből írom , de mintha Jeff Garcia szabad lenne...erre az évre simán megtenné.
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 15 éve
catattack
3 520
Öröm ilyen hírre kelni, hogy leszedték a gyökeret! Biztos kell néhány meccs, míg Hall belerázódik a dologba, de nem is jöhetett volna jobbkor. Kipróbálja magát élesben a Saints ellen, majd a hibáit javítgatni tudják 2 hétig. Ezt a pihenőt nem is használhatják jobb célra! Abban pedig senki ne kételkedjen, hogy nem lesz jobb Andersonnál, mert az képtelenség! 😊
Skeltonnal kapcsolatban az az érzésem, hogy őt a jövőre képzik, csak nehogy túlképezzék, mint Leinart-ot! 😛
több mint 15 éve
The Cardinals did not score an offensive touchdown Sunday for the first time since Whisenhunt became coach.Ez de durva! Hát, innét szép felállni. 😉
több mint 15 éve
végre valami... Hall remélem tud majd egy jó közepes teljesítményt nyújtani. nem várok tőle megváltást, de remélem nem lesz több kivégzésszerű vereségünk már. ha meg ő sem válik be, ott van még Skelton 😊
több mint 15 éve
Max Hall lesz a kezdő vasárnap a Saints ellen.Mivel relatív kevésszer sackelik (4 meccs 10 sack -> 40 sack még nem is sok 😀) ezért sztem túléli. Lesznek gyengébb meccsei, de ha SJ meg tud maradni, akkor jó lesz 😛
szaba: sajnos így van. Bradford eddig jó, de még csak 4 meccs ment le, kíváncsi vagyok végigbírja-e sérülés nélkülFucu
több mint 15 éve
Max Hall lesz a kezdő vasárnap a Saints ellen.szaba: sajnos így van. Bradford eddig jó, de még csak 4 meccs ment le, kíváncsi vagyok végigbírja-e sérülés nélkül
Mamii: inkább várjunk egy évet és Andrew Luck 😊
több mint 15 éve
Csak azt nem értem, hogy ha a Ramset naggyá teheti egy Sam Bradford nevű rookie, akkor mi miért nem tudunk előkaparni egy normális QB-t? Vagy nem is itt van a baj, hanem rossz playeket játszatnak a fiúkkal?Bradford >>>>> bármeik Cardinals QB.
Tegnap megnéztem 2x a Patriots-Dolphins meccset, hát a Dolphins se dicsekedhet, ennyi hibát összehozni egy meccsen az is művészet!mamii
több mint 15 éve
Csongikám! Ha a fasza drafthely azt jelenti, hogy utolsól leszünk a bajnokságban, akkor inkább még kínlódjunk egy kicsit DA-val.Azért azt a Christian Pondert az FSU-ban figyelhetné valaki!

GO CARDINALS!!!
több mint 15 éve
Csak azt nem értem, hogy ha a Ramset naggyá teheti egy Sam Bradford nevű rookie, akkor mi miért nem tudunk előkaparni egy normális QB-t? Vagy nem is itt van a baj, hanem rossz playeket játszatnak a fiúkkal?mert nálunk annak idején nem vált be egy Matt Leinart nevű rookie, és utána még évekig itt lebzselt 😊 most van egy Max Hall meg egy John Skelton nevű újonc nálunk, de mi még mindig egy leszerepelt Derek Anderson nevű fickóval próbálkozunk...
Tegnap megnéztem 2x a Patriots-Dolphins meccset, hát a Dolphins se dicsekedhet, ennyi hibát összehozni egy meccsen az is művészet!mamii
egyébként meg mázli is kell, hogy egy sztár college QB az NFL-be kerülve jól teljesítsen és franchise QB-vé váljon (mármint ahhoz kell mázli, hogy egy ilyet fogjon ki egy csapat). most úgy tűnik Bradford nem véletlenül kapott 1/1-es címkét, de sokszor igazán jó QB-k a futottak még draftkategóriából kerülnek ki...
sebaj, idén ráhajtunk egy fasza drafthelyre, és így majd sokkal jobb újoncok kerülhetnek jövőre a rosterre 😊
több mint 15 éve
Csak azt nem értem, hogy ha a Ramset naggyá teheti egy Sam Bradford nevű rookie, akkor mi miért nem tudunk előkaparni egy normális QB-t? Vagy nem is itt van a baj, hanem rossz playeket játszatnak a fiúkkal? Tegnap megnéztem 2x a Patriots-Dolphins meccset, hát a Dolphins se dicsekedhet, ennyi hibát összehozni egy meccsen az is művészet!

GO CARDINALS!!!
több mint 15 éve
Mondjuk az is igaz, egy tisztességes nfc west csapathoz nem illik a jó játék 😊 Ez viszont reményt adhat, mert az lesz itt a kérdés, hogy a szezon végére ki bizonyul itt a legkevésbé pocséknak...csongiAkkor azért nagyon fogok röhögni, amikor 6-10-el lesz meg nálunk a csoportgyőztes. És milyen jó, hogy ennyire "jól" játszik a 4 csapat, mert így az utolsó pillanatig kiélezett lehet a harc 😊 😀
több mint 15 éve
hehe, szóval ha már mi szarok vagyunk, ne merjen jól játszani a Rams? 😀 Mondjuk az is igaz, egy tisztességes nfc west csapathoz nem illik a jó játék 😊 Ez viszont reményt adhat, mert az lesz itt a kérdés, hogy a szezon végére ki bizonyul itt a legkevésbé pocséknak...Az a gáz, hogy a Saints ellen szopunk. Azt mondanám, hogy a 49ers kikap az Eagles-től, de az viszont képtelenség, hogy 0-5-tel álljon...Azért a 49ers a maga 0-4 eredményével sem lehet büszke.bionicnem is azok, bár nálunk pont fordítva van, mert 2 uccsó mp-es FG-vel vagyunk 0-4, ti meg 2-2...
mekkora rakat ***** az NFCW 😕petey
Itt a legnagyobb problémát a Rams jelenti, mert nem tartja magát a többi NFCW csapathoz és megtáltosodott, sőt valószínű a Lions-t is megverik. Go Lions!catattack
több mint 15 éve
catattack
3 520
Az a gáz, hogy a Saints ellen szopunk. Azt mondanám, hogy a 49ers kikap az Eagles-től, de az viszont képtelenség, hogy 0-5-tel álljon...Azért a 49ers a maga 0-4 eredményével sem lehet büszke.bionicnem is azok, bár nálunk pont fordítva van, mert 2 uccsó mp-es FG-vel vagyunk 0-4, ti meg 2-2...
mekkora rakat ***** az NFCW 😕petey
Itt a legnagyobb problémát a Rams jelenti, mert nem tartja magát a többi NFCW csapathoz és megtáltosodott, sőt valószínű a Lions-t is megverik. Go Lions!
több mint 15 éve
Elég szar lehet Fitzgerald-nak is. Ö csak fut, csak fut, de a labdával nem találják meg, vagy csak simán levédekezik. Miközben tavaly jöttek a play-ek, a TD-k.Elég frusztráló lehet igy pályára lépni.
több mint 15 éve
A Saints ellen azt kell tenni amit mi. Egyfolytában gondolkodásra kell késztetni Brees-t hogy mit lát snap előtt, és nyomsát tennni rá. Meg el kell venni a belső és külső futást/screent..egyszerű ez 😛peteymeg egy kis izomlazítót/nyugtatót keverni a gatorade-jükbe. egyszerű ez 😀
több mint 15 éve
😂 nem volt vele célom hogy rejtvény legyen, így jött ki 😀próbálom megfejteni hogy az 5 csillag melyik szót takarja, nekem csak 3-4 csillagosok jutnak eszembe 😀csongiAzért a 49ers a maga 0-4 eredményével sem lehet büszke.bionicnem is azok, bár nálunk pont fordítva van, mert 2 uccsó mp-es FG-vel vagyunk 0-4, ti meg 2-2...
mekkora rakat ***** az NFCW 😕petey
A Saints ellen azt kell tenni amit mi. Egyfolytában gondolkodásra kell késztetni Brees-t hogy mit lát snap előtt, és nyomsát tennni rá. Meg el kell venni a belső és külső futást/screent..egyszerű ez 😛
több mint 15 éve
próbálom megfejteni hogy az 5 csillag melyik szót takarja, nekem csak 3-4 csillagosok jutnak eszembe 😀Azért a 49ers a maga 0-4 eredményével sem lehet büszke.bionicnem is azok, bár nálunk pont fordítva van, mert 2 uccsó mp-es FG-vel vagyunk 0-4, ti meg 2-2...
mekkora rakat ***** az NFCW 😕petey
több mint 15 éve
a statok böngészése közben két biztató dolgot találtam a következő meccsre:a Saints ugyanolyan szar run defenseben, mint mi (30. és 26.), futásban viszont mi vagyunk a jobbak (18. ill. 30.). a pass/pass defenset inkább hagyjuk... 😊
szóval ha sok futással időt pörgetve sok drive-ot tudunk vezetni, akkor talán Breesnek nem lesz sok ideje szétpasszolni minket 😊
na remélem Whis is olvassa a topikunkat 😀
több mint 15 éve
Azért a 49ers a maga 0-4 eredményével sem lehet büszke.bionicnem is azok, bár nálunk pont fordítva van, mert 2 uccsó mp-es FG-vel vagyunk 0-4, ti meg 2-2...
mekkora rakat ***** az NFCW 😕
több mint 15 éve
Valamikor a nagyszünet után adtam fel én is.Irányítónk nincs, mindkét fal gyenge, hát ebből nem tudom mit lehet kihozni 😕
Lehet hogy meg kellene keresni Warner-t, hátha van olyan összeg amiért visszajönne. 😉
Azért a 49ers a maga 0-4 eredményével sem lehet büszke.
több mint 15 éve
nem sikerült fordítanunk az utolsó negyedben?? de gáz!! 😀 (elmentem aludni inkább mert ma du. ismétlik espn american a meccset majd megnézem a záró 15 percet 😊)Mamii: nem vagyok elkeseredve, de hogyan lehet kimászni ebből a gödörből azt nem tudom (szerintem sehogy)
Annak örülök, hogy Whis meghúzta a QB cserét, este nézek majd sajtótájékoztatót bár valószínűleg a szokásos dolgokat fogja mondani mint a vereségeknél szokás.
Futójáték azért nem volt akkora gáz, az volt a gáz hogy Timmy TD-jánál a bírók akkora kamu holdingot fújtak, mint ide Lacháza. És persze utána jött a Anderson INT no 1.
A védelemre nincs magyarázat, Wilson homály volt Campbellt és Dockett-et dupázták, Watson és Robinson nem sokat csinált. Washington homály, nem tud kibújni a blokk alól.
Viszont Greg Toler játéka tetszik, futás ellen állat övé volt a kiharcolt fumble és ez idén már a második volt.
Stephen Williams drop nagyon csúnya volt, fogtam a fejem.
Special Teamet megfogták, erre készültek egész héten.
Kiábrándító játékrengeteg egyéni hiba. Katasztrófa meccs volt.
A jó hír, hogy ennél már csak jobban tudunk játszani 😊
(az álhírért még egyszer bocsánat 😊)
több mint 15 éve
sovány vígasz, de hogy valami pozitívat is elmondhassunk: a tavalyi eredményhez képest most legalább 4 ponttal többet szereztünk :/ San Diego Chargers–Arizona Cardinals
Loss: 17 - 6

