Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 15 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 957
Nyeeeeeertűűűűűűnk!!!!!!!!!!! 😂
micsoda dráma a végén 😀
ennél szorosabb nem is lehetett volna 😉
több mint 15 éve
catattack 3 520
Nagy lebőgés lesz, ha vesztünk. A helyiekkel ezt nem nagyon lehetne megtenni. 😊
több mint 15 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Game Day! 😊

Hazai szezonnyitó a Raiders ellen. (beharangozóban nagyjából le van írva minden. Döme írta azért a két Raiderses kép 😛 😊)
Fel lesznek pörögve a srácok az biztos, de
- Támadófal kiegyensúlyozottabb játéka kell
- Óvatosan dobálni Fitz felé Aso-t tisztelni kell (mondom ezt úgy, hogy Larry nálam van két fantasy csapatomban is)
- Beanie visszatér (szeptember elején kisebb térdműtétet hajtottak végre rajta azért nem volt hadra fogható) meglátjuk milyen formában van.
- a védelemnek sokkal jobban kell teljesítenie. a héten Wilson és Dockett vezetésével volt egy kis megbeszélésük a D játékosainak, edzők nélkül.

Szoros mérkőzésen, pár pontos győzelmet várok

Go Cards!



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 15 éve
bionic Arizona Cardinals 120
Köszi, köszi, köszi! 😉

Meg is néztem még pár highlight-ot!
több mint 15 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 957
lelkesítésképpen 😊
http://www.youtube.com/watch?v=jaCMt0OToWc
több mint 15 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 957
Cardinalis: ezt a képet csináld meg medvével, oroszlánnal meg a többi NFL-állattal, és lesz mivel cukkolni a többieket majd 😀 legfőképpen aranyásóval, halászsassal meg kossal csináld meg 😀😀csongi
áááá, nincs még okunk ekkora "bátorságra"... :rolleyes:
de ha netalántán véletlenül bejutnánk a playoffba, esküszöm megcsinálom az aktuális ellenfelünk jószágával 😉
egyébkét ezt a fotót nem én csináltam, a neten találtam rá...
több mint 15 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 957
Mire tippeltek? Hazai pálya, a Raiders ellen, eddig mindegyik 1-1 mérleggel.bionic
a bowl.hu-s Power Ranking - Week 2 rangsort számításba véve - aholis egymást követi a két csapat - szerintem szoros eredmény várható, de természetesen a Cards fog nyerni 😊
több mint 15 éve
catattack 3 520
Újra aláírtak Cyril Obiozor-ral a practice squad-ba.

Szerk.: Valószínű, hogy fog játszani Beanie a hétvégén.
több mint 15 éve
catattack 3 520
A cikket olvasva felelevenedtek a hibák, amiket elkövettek. 😕
Nyilván vannak problémák, amelyek a személyekből adódnak, de volt amit le kellett volna reagálnia az OL-nak. Egy biztos, sok dicséretet nem találni benne.
több mint 15 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
nagyon jó kis elemzés az O-line falcons elleni teljesítményéről
http://www.footballoutsiders.com/word-muth/2010/word-muth-cardinal-problems



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 15 éve
catattack 3 520
Early Doucet várhatóan a 7. hétre fog visszatérni. 😕
több mint 15 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Raiders, Chargers, Saints van a bye week-ig, ennyi ideje van Andersonnak.Fucu
ez így szép sor, az első meglesz, a következő kettő nem. nekem ez a tippem 😕 szal bye-ra leszünk 2-3-mal, és akkor jöhet Hall 😊
jut eszembe, Kolbért nem állunk sorba az Eaglesnél, ha már áruba bocsátották? 😊csongi
NehogyFucu
miért? ha elég számú leszerepelt vagy nem túl penge QB-t összegyűjtünk a ligából, akkor valamelyik csak bejön 😀 Warner is csak backupnak jött levezetni, aztán a többit tudjuk... 😀 na jó, csak viccelődök kínomban...
több mint 15 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Raiders, Chargers, Saints van a bye week-ig, ennyi ideje van Andersonnak.Fucu
ez így szép sor, az első meglesz, a következő kettő nem. nekem ez a tippem 😕 szal bye-ra leszünk 2-3-mal, és akkor jöhet Hall 😊
jut eszembe, Kolbért nem állunk sorba az Eaglesnél, ha már áruba bocsátották? 😊csongi
Nehogy



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 15 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Raiders, Chargers, Saints van a bye week-ig, ennyi ideje van Andersonnak.Fucu
ez így szép sor, az első meglesz, a következő kettő nem. nekem ez a tippem 😕 szal bye-ra leszünk 2-3-mal, és akkor jöhet Hall 😊
jut eszembe, Kolbért nem állunk sorba az Eaglesnél, ha már áruba bocsátották? 😊

Cardinalis: ezt a képet csináld meg medvével, oroszlánnal meg a többi NFL-állattal, és lesz mivel cukkolni a többieket majd 😀 legfőképpen aranyásóval, halászsassal meg kossal csináld meg 😀😀
több mint 15 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
győzelmet várok, ha közepes szinten játszik az offense és a képességei szerint a defense



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 15 éve
bionic Arizona Cardinals 120
Egyik napról a másikra nem fog nagy változás történni, de bízok benne hogy egy jobb Cards lép pályára.

Mire tippeltek? Hazai pálya, a Raiders ellen, eddig mindegyik 1-1 mérleggel.

Én csak a győzelmet tudom elfogadni, főleg úgy hogy a következő meccseken sanszos a Chargers és Saints elleni vereség.
több mint 15 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Silent: az nem Anderson hibája, ha 3&1-re passzt kell játszania, Whis hívja a play-eket. Mondjuk az az ő hibája, hogy pontatlan volt.
(a seahawks meccsen volt egy 4&inches, amikor hosszú passz az endzone-ba. akkor mondtam egy WTF-ok)
Nem kell mindig az irányítót szidni (nálunk azért lehet jogosan mostanában), mert van amikor nem (csak) ő a hülye.
Raiders, Chargers, Saints van a bye week-ig, ennyi ideje van Andersonnak.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 15 éve
Spory Arizona Cardinals 118
3. és 1 volt és indított egy elbaszott hosszú paszt... silent7939
Bezzeg a régi szép (~Warner) időkben... hüp, hüp (egy könnycseppet elmorzsol...)
több mint 15 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 957
... minek kell egy egy yardos 3. próbálkozásnál elindítani egy 30 yardos passzt...silent7939
erről az a bizonyos lovas vicc jut az eszembe, hogyaszongya: nem vak ez, hanem bátor 😂
több mint 15 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
cattatack: én bízok még Andersonban, de én türelmes típus vagyok 😊Fucu
Általában én is türelmes vagyok, viszont azt rosszul viselem, ha többet képzel valaki egy helyzetbe, mint ami abból optimális esetben kihozható. Az előző meccsen third down-ra nem tudott semmit DA. Így társíthatunk hozzá akár egy 2008-as Steelers védelmet 2 Polamalu-val akkor sem nyerünk meccseket. Leinart-tal is próbálkoztak a preseason meccsek alatt, holott az első mérkőzésen kiderült, hogy semmi nem lesz belőle. Andersonnal is lehet húzni a dolgokat, de belőle sem lesz semmi és beindul az ördögi kör: Leinart-ot hagyták kezdőnek 3-4 meccsen, majd Anderson gyenge szereplését arra fogják, hogy nehéz ilyen hirtelen 2. számú QB-ból kezdőnek lenni. Így lesz Hall-al is, ha esetleg szezon alatt bedobják a mélybe.catattack
Nagyon sok rossz Play volt részükről... egyet emelnék ki amikor 3. és 1 volt és indított egy elbaszott hosszú paszt... na akkor azt hittem felrugom a notebookom... minek kell egy egy yardos 3. próbálkozásnál elindítani egy 30 yardos passzt... tisztában lehetne azzal hogy ő nem Warner és a pontossága de még a passz erőssége sincs a közelébe sem.
több mint 15 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 957
cardinalis: Üdv közöttünk! Tetszik az avatarod, szép kis madárka ez 😊 És milyen vérszomjas tud lenni 😀csongi
köszi Csongi 😊 és reméljük, hogy ilyen szemtelenül bátor is tud lenni 😂
több mint 15 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 957
Cardinalis! Én is köszöntelek, ahogy olvastam egyszerre kezdtünk rajongani ezért a sportágért, (igaz én ezt 60 éves koromban) és én is első NFL élményem alapján lettem Cards drukker.mamii
hello Mammii 😊 engem 33 éves fejjel fertőzött meg a főnököm ezzel a sporttal 😉 olyan sokat beszélt róla, hogy egyszer csak azt vettem észre, hogy már nekem is van kedvenc csapatom 😊
több mint 15 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 957
A klubtörténetet én írtam és rosszul fordítottam le magyarra, bocsánat érte majd javítom
cattatack: én bízok még Andersonban, de én türelmes típus vagyok 😊Fucu
egyébként nagyon rendben van ez a klubtörténet fordítás, gratula 😊 mostmár legalább azt is tudom, hogy honnan jött a csapat neve 😀
csak a teljesség kedvéért, ez a vörösbegy 😉


Andersonnal kapcsolatban pedig eszembe jut egy mondás: először jön a ponty, aztán a harcsa, a reményhal meg utoljára 😂
több mint 15 éve
catattack 3 520
cattatack: én bízok még Andersonban, de én türelmes típus vagyok 😊Fucu
Általában én is türelmes vagyok, viszont azt rosszul viselem, ha többet képzel valaki egy helyzetbe, mint ami abból optimális esetben kihozható. Az előző meccsen third down-ra nem tudott semmit DA. Így társíthatunk hozzá akár egy 2008-as Steelers védelmet 2 Polamalu-val akkor sem nyerünk meccseket. Leinart-tal is próbálkoztak a preseason meccsek alatt, holott az első mérkőzésen kiderült, hogy semmi nem lesz belőle. Andersonnal is lehet húzni a dolgokat, de belőle sem lesz semmi és beindul az ördögi kör: Leinart-ot hagyták kezdőnek 3-4 meccsen, majd Anderson gyenge szereplését arra fogják, hogy nehéz ilyen hirtelen 2. számú QB-ból kezdőnek lenni. Így lesz Hall-al is, ha esetleg szezon alatt bedobják a mélybe.
több mint 15 éve
mamii Arizona Cardinals 68
Cardinalis! Én is köszöntelek, ahogy olvastam egyszerre kezdtünk rajongani ezért a sportágért, (igaz én ezt 60 éves koromban) és én is első NFL élményem alapján lettem Cards drukker.

Én azért bízom a csapatban, reménykedem hogy belerázódnak. Anderson én még nem láttam játszani, eddig azzal voltam elfoglalva, hogy Leinart lesz a QB és hogy mennyit tanult Warnertól.
Szerintem ezen a szinten már tudni kell annyit a szakmáról, hogy bármelyik csapatba kerül egy játékos meg kell mutatnia mit tud, különben nagy ívben repül. (lásd Boldin ésMcNabb példáját)
Whiz van olyan nagy edző hogy fel tudja építeni a csapatot , ha nem őt is menesztik. Akkora pénzek forognak kockán, hogy észhez kell térni a játékosoknak és az edzőknek is!


GO CARDINALS!!!