Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
nem kell nekünk A.J. Hawk?
Sugar611
Hell no.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
nem kell nekünk A.J. Hawk?
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 908 — Omar's Coming Yo!
Easley első körben ment el a 2014 drafton, bár sérülése miatt abban az évben érdemben nem tudott hozzátenni a csapathoz. 2015-ben amikor játszott nem volt vészesen rossz (túlságosan jó sem), viszont abban az évben sem tudta végigjátszani a szezont.

Teljesítménye alapján nem lett volna kivágva a csapatból, viszont utólag kiderült, hogy az öltözői hangulatot igencsak negatív irányba vitte el, illetve hogy hazudott a sérüléseiről és magánkezelésekre járt, amiket titkolt a csapatorvosok elől.
ervinator
Kösz. Nem hiszem, hogy szükség van egy ilyen játékosra. Habár lehet, hogy a volt egyetemi edző gatyába tudja rázni. Tudja a fene.
Pont az ilyen típusú játékosok mellé kell odarakni a volt edzőjüket és lehet belőlük valami.DT depth úgyis kell,ez egy gyümölcsöző kapcsolat lehet ha idejön.1 éves vetmines szerződést mindenképpen megér.

több mint 8 éve
Atlanta Falcons 22
Easley első körben ment el a 2014 drafton, bár sérülése miatt abban az évben érdemben nem tudott hozzátenni a csapathoz. 2015-ben amikor játszott nem volt vészesen rossz (túlságosan jó sem), viszont abban az évben sem tudta végigjátszani a szezont.

Teljesítménye alapján nem lett volna kivágva a csapatból, viszont utólag kiderült, hogy az öltözői hangulatot igencsak negatív irányba vitte el, illetve hogy hazudott a sérüléseiről és magánkezelésekre járt, amiket titkolt a csapatorvosok elől.
ervinator
Kösz. Nem hiszem, hogy szükség van egy ilyen játékosra. Habár lehet, hogy a volt egyetemi edző gatyába tudja rázni. Tudja a fene.
több mint 8 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 677
 twitter.com/vxmcclure23/status/723248874584944640
Höri
Róla mit lehet tudni?
Easley első körben ment el a 2014 drafton, bár sérülése miatt abban az évben érdemben nem tudott hozzátenni a csapathoz. 2015-ben amikor játszott nem volt vészesen rossz (túlságosan jó sem), viszont abban az évben sem tudta végigjátszani a szezont.

Teljesítménye alapján nem lett volna kivágva a csapatból, viszont utólag kiderült, hogy az öltözői hangulatot igencsak negatív irányba vitte el, illetve hogy hazudott a sérüléseiről és magánkezelésekre járt, amiket titkolt a csapatorvosok elől.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 8 éve
Atlanta Falcons 22
 twitter.com/vxmcclure23/status/723248874584944640
Höri
Róla mit lehet tudni?
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
DL-ben kell a rotáció és Babineaux már nagyon öreg rajta kívül meg csak Hageman és Jarrett van, nyilván T-Jax és Clayborn is képes DT-t játszani, de ők a fal szélén is kellenek hiszen Beasley meg Shelby mögött az egy szem Goodman van rajtuk kívül, aki ink ne lásson pályát, illetve van még Schofield, de ő meg ink játsszon LB-t ott még szarabb a helyzet 😀
empty taxi
Aha, így tényleg szükség van DT-re.
 twitter.com/vxmcclure23/status/723248874584944640

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 716 — a new hope (again)
 twitter.com/JasonColeBR/status/723222905882955776

bajvan.
Kenny
?
peach
Tegnap megindult a twitter hogy ramegyunk normanre.de csak pletyka volt szerencsere.
Kenny
Szvsz semmi alapja nem lehetett, norman absz wtf volna ide. Ugye jövőre oda kell adni a norman féle lóvét trufantnak. Alford is be fog jelentkezni egy évi 7-8 misis szerződésért. Sztem őt sajnos el fogjuk veszíteni pontosan ez miatt, hogy nem hiszem, hogy évi 20-22 misit szánnánk a két cornerre. Meg gondolom collins is azért jött, hogy majd átvegye alford helyét ha nem bírjuk itt tartani. Szóval norman semmilyen ésszerű gindolkodás szerint nem fér bele a képbe. Szükségünk sincs rá amúgysem.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 908 — Omar's Coming Yo!
 twitter.com/JasonColeBR/status/723222905882955776

bajvan.
Kenny
?
peach
Tegnap megindult a twitter hogy ramegyunk normanre.de csak pletyka volt szerencsere.

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 716 — a new hope (again)
 twitter.com/JasonColeBR/status/723222905882955776

bajvan.
Kenny
?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 908 — Omar's Coming Yo!
 twitter.com/JasonColeBR/status/723222905882955776

bajvan.

több mint 8 éve
Atlanta Falcons 22
Comptonról megfeledkeztem, pedig ő is Shanny embere, 2 évet dolgoztak együtt Washingtonban szal legalább ismeri a rendszert.
empty taxi
Igen, lassan elkezdtek beszivárogni Shanny emberei, remélem lesz eredménye. Azt olvastam róla, hogy tud G-t is meg TE-t is játszani. Mondjuk nem láttam játszani.


Tradelni akármeddig lehet, szal amíg nem mondod be h az x-edik pickkel Gipsz Jakab offensive weapont választod a Világegyetemről, addig van lehetőség elcserélni azt a picket.
empty taxi
Aha, valahogy így képzeltem, de mondom inkább rákérdezek, mielőtt benyögök valami hülyeseget. Köszi. ☺


King én úgy tudom ink safetyként gyakorolt, de lehet megnézik majd TC-ben CB-ként is, nincs kizárva.
empty taxi
Basszus, én meg meg voltam róla győződve hogy CB. Na erről ennyit. ☺


Ill. Nealről is olvastam olyat, hogy elképzelhető, hogy lb-ként is számolnak vele.
peach
Igen, én is olvastam ilyet, habár nem tudom, melyik posztra férne ő be, ez még mindig nem világos, kinek mi a feladata és milyen adottságokkal kell rendelkezniük.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Ha Deone Bucannonból lehetett LB Nealból is lehet valóban.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 716 — a new hope (again)
Ill. Nealről is olvastam olyat, hogy elképzelhető, hogy lb-ként is számolnak vele.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Comptonról megfeledkeztem, pedig ő is Shanny embere, 2 évet dolgoztak együtt Washingtonban szal legalább ismeri a rendszert.
Tradelni akármeddig lehet, szal amíg nem mondod be h az x-edik pickkel Gipsz Jakab offensive weapont választod a Világegyetemről, addig van lehetőség elcserélni azt a picket.
King én úgy tudom ink safetyként gyakorolt, de lehet megnézik majd TC-ben CB-ként is, nincs kizárva.
Az meg embere válogatja h az illetőre azt mondja h hibrid vagy h tweener szóval nehéz az értékeket belőni. S/LB öszvérből Cravens mondjuk 2. kör, de Killebrew is lehet hasonló, aki 3-4. körös prospect vagy Eric Striker akinél meg úgy a 4-5. kör lehet reális érték. S/CB-ből sokkal több opció, így azok felsorolásába nem kezdenék bele, számos olyan prospect van, akinek mindkét poszton van tapasztalata az egyetemről.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Atlanta Falcons 22
DL-ben kell a rotáció és Babineaux már nagyon öreg rajta kívül meg csak Hageman és Jarrett van, nyilván T-Jax és Clayborn is képes DT-t játszani, de ők a fal szélén is kellenek hiszen Beasley meg Shelby mögött az egy szem Goodman van rajtuk kívül, aki ink ne lásson pályát, illetve van még Schofield, de ő meg ink játsszon LB-t ott még szarabb a helyzet 😀
empty taxi
Aha, így tényleg szükség van DT-re.

Jó lenne vmikor húzni egy tackle-t mert kb. jelenleg Person a csere T-ként azt is belül is csak neki meg Stone-nak van vmirevaló tapasztalata.
empty taxi
Erre elfelejtettem reagálni. Compton már smafu? ☺


Hogy ki jönne fel? Nehéz előre megmondani, annyi scenario tűnik logikusnak, hogy ezen sztem kár spekulálni, viszont reménykedni lehet benne 😀 Pláne úgy h nem is irreális, plusz a 2. v. a 3. körben is lehet hátramozogni, úgy is jöhet extrapick.
empty taxi
Igen, a reményhal sokáig fickándozik. Amúgy hogyan működik ez a le-fel tradelés, meddig lehet eldönteni hogy meglépik-e ezt?

Cravens S/LB hibrid, ami jó gondolat, de egy S/CB hibrid sem lenne rossz mint Jalen Mills v. Deiondre Hall hisz ha a szezon elején, amikor még Collins eltiltott megsérül még egy CB, ott is bajok lehetnek.
empty taxi
King nem tudná megoldani a CB-t?
Amúgy melyik körben lehet ilyen hybrideket beszerezni? Mert gondolom az ilyen játékosokra kell a plusz pick.

Szerkesztette:
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Egy klasszis cenya mint Mack szintet tud emelni az OL játékán, tavaly pl. az igen jó Raiders fal is komolyan visszaesett Rodney Hudson nélkül v. Clevelandben is komoly szopóág volt mikor Mack megsérült (btw ha jól emlékszem akk is Shanny volt az OC), de a Chargers tavaly papír OL-jében is komoly szerepe volt Hardwick visszavonulásának.

DL-ben kell a rotáció és Babineaux már nagyon öreg rajta kívül meg csak Hageman és Jarrett van, nyilván T-Jax és Clayborn is képes DT-t játszani, de ők a fal szélén is kellenek hiszen Beasley meg Shelby mögött az egy szem Goodman van rajtuk kívül, aki ink ne lásson pályát, illetve van még Schofield, de ő meg ink játsszon LB-t ott még szarabb a helyzet 😀

Hogy ki jönne fel? Nehéz előre megmondani, annyi scenario tűnik logikusnak, hogy ezen sztem kár spekulálni, viszont reménykedni lehet benne 😀 Pláne úgy h nem is irreális, plusz a 2. v. a 3. körben is lehet hátramozogni, úgy is jöhet extrapick.

Cravens S/LB hibrid, ami jó gondolat, de egy S/CB hibrid sem lenne rossz mint Jalen Mills v. Deiondre Hall hisz ha a szezon elején, amikor még Collins eltiltott megsérül még egy CB, ott is bajok lehetnek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 716 — a new hope (again)
De, egy ilyen lb-s hibrid playa rohadtul elkélne a csapatba. Amúgy a depthet hagyjuk. Arra céloztam, hogy jelenleg min. 2 db lb hiányzik a kezdőből. + egy dt illetve tammetól is eltudok képzelni egy jobb te-t. Kenny látja jól szerezni kell még min. egy + 3. kört...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Atlanta Falcons 22
Üdv itt! De a 7. körben akár jöhet OL is sőt az udfa-k között is fogunk szemezgetni. A lényeg, hogy a matthews-levitre-mack-chester-schraederer kezdő megvan, mögéjük kell depth.
peach
Szóval Mack és a remeljük egészséges Chester elég upgrade lesz ahhoz hogy Matty-t ne verjék agyon?


Kell TE, DT, LB (akár 2 is).
empty taxi
Miért van szükség DT-re?


Össze kellene hozni egy letrade-et.
empty taxi
És ki volna az aki feljönne? A Jets, Broncos, Kansas City? Vagy a második kör elejéről valaki?


a secondaryben sem ártana olyan ember, akit ha sérülés miatt pályára kell küldeni nem szopatják szanaszét.
empty taxi
Erre nem az lenne a megoldás, ha ilyen Crawens, Neal (sajnos jobb példát nem tudok, az egyetemi focit nem követem) típusu hybrid játékost szereznénk a drafton?
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 908 — Omar's Coming Yo!
Ami necces dolog h összesen 5 pickünk van.
Kell TE, DT, LB (akár 2 is)
Jó lenne vmikor húzni egy tackle-t mert kb. jelenleg Person a csere T-ként azt is belül is csak neki meg Stone-nak van vmirevaló tapasztalata.
Össze kellene hozni egy letrade-et, a legnagyobb needjeink azért nem premier posztok, a DT class meg mély, viszont OL-ben meg WR-ben igen vékony a keret és azért a secondaryben sem ártana olyan ember, akit ha sérülés miatt pályára kell küldeni nem szopatják szanaszét.
empty taxi
letrade nélkül nem működik ez a draft és ezt remélem az FO is tudja.5pickből legalább 7-8-cat kellene csinálni,hogy azt mondhassuk mindenhova van megfelelő depth.
Szerencsére az OL class elég mély,szóval hátul is simán lehet kifogni stabil csere kalibert.Ha figyelembe veszünk egy letradet és mondjuk lenne 7 pickünk(ami azért minimum egy ilyen helyzetben) én így húznék.LB TE LB OL WR DT SS.
De nem tartom kizártnak az első két körös ráduplázást mint anno Trufant és Alford esetében.Mondhatni az teljesen bevált.

Szerkesztette: Kenny

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Ami necces dolog h összesen 5 pickünk van.
Kell TE, DT, LB (akár 2 is)
Jó lenne vmikor húzni egy tackle-t mert kb. jelenleg Person a csere T-ként azt is belül is csak neki meg Stone-nak van vmirevaló tapasztalata.
Össze kellene hozni egy letrade-et, a legnagyobb needjeink azért nem premier posztok, a DT class meg mély, viszont OL-ben meg WR-ben igen vékony a keret és azért a secondaryben sem ártana olyan ember, akit ha sérülés miatt pályára kell küldeni nem szopatják szanaszét.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 716 — a new hope (again)
Üdv itt! De a 7. körben akár jöhet OL is sőt az udfa-k között is fogunk szemezgetni. A lényeg, hogy a matthews-levitre-mack-chester-schraederer kezdő megvan, mögéjük kell depth. Annyi a need a D-ben ahova elvileg bpa-t is szem előtt tartva draftolnunk kell, hogy ha valaki vmiért nem csúszik nagyon a 4. kör előtt meglepne ga guardot draftolnánk.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 908 — Omar's Coming Yo!
Ezen felül mindenképpen kell az OL húzás.

több mint 8 éve
Atlanta Falcons 22
Üdvözlet mindenkinek!
Már a tavalyi szezon közepe óta olvasom itt a beszélgetéseket, de csak most szántam rá magam, hogy írjak is. Ez a szezon volt az, amelyen nem csak a Super Bowl-t néztem, hanem az egész szezont követtem és az Eagles - Falcons meccs után tudtam, kinek fogok szurkolni.


Értem, ezt nem tudtam. Így viszont az OG legalább nem need, még a végén papíron kész leszünk szeptemberre 😀
peach
Nem lehet, hogy draftolunk az utolsó körben egy guardot és azért jött vissza Chester, hogy mentorálja az újoncot?
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 716 — a new hope (again)
Örülünk Vincent.
 twitter.com/vxmcclure23/status/722852855707672576
empty taxi
Te jobban értesz hozzá, miért rizikóztunk, hogy csak most?
peach
Volt egy vállműtétje, szvsz azt vártuk meg h hogyan fog sikerülni. Állítólag júniusban már 100%-os lesz.
empty taxi
Értem, ezt nem tudtam. Így viszont az OG legalább nem need, még a végén papíron kész leszünk szeptemberre 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...