Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Egyetértek, kivéve, hogy kihagytad az idei udfa heronkat aki rostert fog. Csak még nem tudjuk ki az 😀
peach
Olvasd el újra az 1. sort 😉
Brian Poole (CB) és Brandon Wilds (RB) egyébként talán a 2 legesélyesebb, az ő esetükben simán benne volt h elkelnek a drafton.
empty taxi
Akkoris én írtam volna 52 embert. Majd +1 unknow secret udf weapon 😛 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Egyetértek, kivéve, hogy kihagytad az idei udfa heronkat aki rostert fog. Csak még nem tudjuk ki az 😀
peach
Olvasd el újra az 1. sort 😉
Brian Poole (CB) és Brandon Wilds (RB) egyébként talán a 2 legesélyesebb, az ő esetükben simán benne volt h elkelnek a drafton.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Egyetértek, kivéve, hogy kihagytad az idei udfa heronkat aki rostert fog. Csak még nem tudjuk ki az 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Korai 53-as tipp:
QB: Ryan, Schaub, Renfree
RB: Freeman, Coleman, Ward
FB: Pancake
WR: Julio, Sanu, Hardy, Fuller, Weems
TE: Hooper, Tamme, Toilolo
OT: Jake, Schraeder, Harris, Compton
OG: LeVitre, Chester, Person, Schweitzer
C: Mack, Stone

DT: Hageman, Jarrett, Babineaux, T-Jax
DE: Beasley, Shelby, Clayborn, Upshaw, Goodman
OLB: Jones, Reed, Wheeler, Spoon
MLB: Worrilow, Campbell
CB: Trufant, Alford, Collins, King, Godfrey
S: Neal, Allen, Ishmael, Teréz anya

K: Bryant
P: Bosher
LS: Harris

Ha jön Hall, akkor az Upshaw, Goodman, King, Godfrey négyesből maradna ki vki.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Free agent cornerback Leon Hall visiting the Falcons!!
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Naccerű ötlet...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de én full elsiklottam afelett, hogy Schofieldet nem igazoltuk vissza, most állítólag a Jags érdeklődik is iránta.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Lol, ezt nem is vágtam eddig. Véletlenek nincsenek 😀

1965-ben, mikor a Rankin Smith tulajdonában lévő franchise a két rivális bajnokság közül az NFL mellett tette le a voksát, megszületett az Atlanta Falcons. A nevet egy helyi rádióban szervezett játék keretében a lakosok szavazhatták meg. Körülbelül 13 ezer ember küldte be az ötletét, végül több mint 500 lehetséges név merült fel, köztük a Thrashers, Lancers, Knights, Bombers, Firebirds vagy az egészen megmosolyogtató Peaches. A rengeteg lehetőség közül, végül egy középiskolai tanárnő ötlete lett a befutó, így hivatalosan is Julia Elliott nevéhez köthető a franchise elnevezése. Nyereménye egyébként egy három szezonra szóló bérlet és egy a csapat játékosai által aláírt labda lett.

forrás: fk



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Atlanta Falcons 22
 www.youtube.com/watch?v=Dy5uvYzevAo
Sugar611
Choo Choo motherfucker. 😀
több mint 8 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
ha a Keanu Neal is olyan big hitter lesz, mint Sean Taylor volt akkor egy szavam nem lesz, hogy nem LB-t húztunk az első körben.

Istenem de imádtam ezt az embert...
 www.youtube.com/watch?v=Dy5uvYzevAo
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
ő egy kiváló szituációs MLB,sajnos semmi több.
Kenny
kár, hogy ilyen poszt (feladatkör) nincsen 😀
Höri
épp ezzel akartam kifejezni,hogy alkalmatlan a kezdő pozícióra.
Kenny
Szvsz
ő egy kiváló szituációs MLB,sajnos semmi több.
Kenny
kár, hogy ilyen poszt (feladatkör) nincsen 😀
Höri
épp ezzel akartam kifejezni,hogy alkalmatlan a kezdő pozícióra.
Kenny
Akkor mégsem ugyanazt mondjuk. Ez szvsz nem így van. Csak ahhoz nem elég jó, hogy az egész pályát bejátsza.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 914 — Omar's Coming Yo!
ő egy kiváló szituációs MLB,sajnos semmi több.
Kenny
kár, hogy ilyen poszt (feladatkör) nincsen 😀
Höri
épp ezzel akartam kifejezni,hogy alkalmatlan a kezdő pozícióra.

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ő egy kiváló szituációs MLB,sajnos semmi több.
Kenny
kár, hogy ilyen poszt (feladatkör) nincsen 😀

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Worrilowtól ne vegyük el, hogy amíg voltak mellette társak kurva jó volt. Akkor kezdődtek a bajok mikor egyedül kellett volna mindenhova odaérnie...
peach
Imádom Worrilowt,de azt be kell látni,hogy sajnos sok hibája van.Oda középre egy sokkal komplexebb játékos kell,ő egy kiváló szituációs MLB,sajnos semmi több.
Kenny
Ez csak egy másik megfogalmazása annak, hogy olyanikat is neki kellett csinálnia, amiket normál esetben nem kellett volna 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 914 — Omar's Coming Yo!
Worrilowtól ne vegyük el, hogy amíg voltak mellette társak kurva jó volt. Akkor kezdődtek a bajok mikor egyedül kellett volna mindenhova odaérnie...
peach
Imádom Worrilowt,de azt be kell látni,hogy sajnos sok hibája van.Oda középre egy sokkal komplexebb játékos kell,ő egy kiváló szituációs MLB,sajnos semmi több.

Szerkesztette: Kenny

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Worrilowtól ne vegyük el, hogy amíg voltak mellette társak kurva jó volt. Akkor kezdődtek a bajok mikor egyedül kellett volna mindenhova odaérnie...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Campbell kb. 1 körös reach, volt bőven ostobább pick is.
Sebessége van, agya annyira nincs a focihoz, Worrilow ellentéte.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Laikus gyorsértékelő:

Keanu Neal - elsőre igazi wtf pick, pláne, hogy a szezon vége óta kardoskodtam, hogy kezdő safetykkel megvagyunk. Ez miatt is sima smoke screen, hogy ss safetynek hoztuk, sztem fog ő lb-ként is sokszor felállni. Hiába nem rajongója quinn az isteni khemalnak, playmaker a srác szal a padon hagyni vétek. Sztem izgalmas dolgok lesznek a neal-ishmael-therezie-allen négyessel. Meg amúgy is mostanra elhittem, hogy quinnék okosabbak mindenkinél szal neal kurva jó lesz 😊

Deion Jones - ő az a lb akit szerettünk volna az első körben lee személyében. Erős, gyors jó ösztönökkel megáldott néger akinek elég magas az upsideja. Reméljük így is lesz. Nem bpa volt szvsz, de pont egy ilyen játékos hiányzik évek óta az lb sorból.

Austin Hooper - Toilolo eljövetele után egy újabb stanford tight end. Nagyon ránk férne már, hogy vki beváljon itt, mert emlékszünk gonzoval milyen volt a leányzó fekvése. Sztem nem fogjuk megúszni, hogy két éven belül premier picket áldozzunk a posztra de ne legyen igazam.

Devandré Campbell - lásd. Höri gyorsértékelőjét. Az egész draft legszörnyűbb pickje.

Aztán van még egy guardon meg egy wr-ünk akiknek nem tudom a nevét és egyenlőre nem is érdekel. Olyan posztokra jöttek ahol kellett a depth, ha azt a szintet elérik, hogy keretbe kerülnek és ha netám pályát kell látniuk nem ver a hideg veríték én már elégedett leszek.
Továbbá az elmúlt években jó szokásunkká vált, hogy találunk 1-2 egészen értelmes embert az udfa-k között. Idén is számítok erre.

Azért nem bánnám ha mások is elmondanák, hogy látják az idei ténykedésünket 😊

Szerkesztette: peach



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Itt meg az ügyeskedők:

Cory Johnson DL Kentucky
peach
szerintem ő ügyes. Van benne némi Peters-utánérzet, aki játszott nálatok.

több mint 8 éve
Atlanta Falcons 22
ez nem optimizmus,ezek tények.Quinn elmondta,hogy gyors,fizikális játékosokra van szüksége és kivétel nélkül ilyeneket hoztunk.Kellett TE,elhoztuk véleményem szerint a class második legjobb TE-jét. Úgyis az idő adja meg a választ,ezek a draft gradek sokat nem érnek(többek között az enyém se persze),én elégedett vagyok.
Kenny
Az ilyen elemzésekhez én mindig csak a következő néhány mondatot tudom hozzátenni:

"..If you have a player 30th overall on your board, and you don't like the remaining players, guess what? You suck it up and you pick him. Case closed. That's the thing with these experts, they make all 31 picks. They don't make one pick. It's easy for them to arrange the chess pieces however they see fit, but they're not the ones with their jobs at stake if they fail..You know what sites like nfl.com like to do? RE-DRAFTS. Gee, I wonder why. Imagine if he becomes a good NFL safety. They'll do a redraft and he'll go in the top 15, probably. What a joke! Nobody probably wanted him until we picked, though it's safe to say that other teams were considering taking Neal if we didn't.."
(Itt a cikk, ha valaki nem olvasta volna:  www.thefalcoholic.com/2016/4/29/11535460/cool-your-jets-applying-logic-to-neal-pick )

Ez tökéletesen kifejezi, mit érzek az ilyen elemzések iránt.

Jaés én elégedett vagyok a játékosokkal, mert a szisztémához válogattunk játékosokat, nem a játékosokhoz fogjuk igazítani a rendszert. Ezért is választottam ezt a csapatot, mert láttam Quinn-nél, hogy ő nem fogja feladni a terveit, egy jó játékos miatt.

Szerkesztette:
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 914 — Omar's Coming Yo!
Hiányposztokra jöttek,sémába illő emberek.UDFA-k közül érdekes a kicker mivel mindkét rosteren lévő kicker ezer éves.
Nálam ez egy sima B+ A- draft.
Kenny
nem mindenki ilyen optimista, mint te. a Sports Illustrated például D-re értékelte a teljesítményünk. itt az indok:

"The Falcons’s personnel braintrust of Scott Pioli and Thomas Dimitroff has had iffy results in the last few drafts, with Dimitroff as the more tenured veteran in the organization. On its face, this draft looks like another head-scratcher. The Falcons did little to address their defensive line needs, instead spending the 17th pick on Neal, who looks like a reach there. Jones is a speed linebacker with some safety-level assets—not a bad player, but perhaps another reach. Hooper should help fill a need that’s been glaring since Tony Gonzalez retired, and Campbell is another speed ’backer. In the larger view, it appears Atlanta spent draft capital on players it could have traded down to get and didn’t address its defensive line need early in a draft that has as much D-line talent as any in recent NFL history. That’s hard to swallow."
Sugar611
ez nem optimizmus,ezek tények.Quinn elmondta,hogy gyors,fizikális játékosokra van szüksége és kivétel nélkül ilyeneket hoztunk.Kellett TE,elhoztuk véleményem szerint a class második legjobb TE-jét. Úgyis az idő adja meg a választ,ezek a draft gradek sokat nem érnek(többek között az enyém se persze),én elégedett vagyok.

több mint 8 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Hiányposztokra jöttek,sémába illő emberek.UDFA-k közül érdekes a kicker mivel mindkét rosteren lévő kicker ezer éves.
Nálam ez egy sima B+ A- draft.
Kenny
nem mindenki ilyen optimista, mint te. a Sports Illustrated például D-re értékelte a teljesítményünk. itt az indok:

"The Falcons’s personnel braintrust of Scott Pioli and Thomas Dimitroff has had iffy results in the last few drafts, with Dimitroff as the more tenured veteran in the organization. On its face, this draft looks like another head-scratcher. The Falcons did little to address their defensive line needs, instead spending the 17th pick on Neal, who looks like a reach there. Jones is a speed linebacker with some safety-level assets—not a bad player, but perhaps another reach. Hooper should help fill a need that’s been glaring since Tony Gonzalez retired, and Campbell is another speed ’backer. In the larger view, it appears Atlanta spent draft capital on players it could have traded down to get and didn’t address its defensive line need early in a draft that has as much D-line talent as any in recent NFL history. That’s hard to swallow."
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 914 — Omar's Coming Yo!
Hiányposztokra jöttek,sémába illő emberek.UDFA-k közül érdekes a kicker mivel mindkét rosteren lévő kicker ezer éves.
Nálam ez egy sima B+ A- draft.

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Itt meg az ügyeskedők:

Atlanta Falcons
De’Andre Mann RB Kansas
Nick Rose K Texas
Will Ratelle LB NDSU
Brian Poole DB Florida
Ivan McClennan DE/LB Washington State
Jordan Walsh OL Iowa
Adam Cox FB Iowa
William McGehee OL Arizona State
Joshua Perkins TE Washington
David Richards WR Arizona
Chris Mayes DT Georgia
Trevor Williams CB Penn State
Daje Johnson WR Texas
Cory Johnson DL Kentucky
Josh Dawson DE Georgia
Tarris Batiste DB Ga State (tryout)
J.D. McKissic WR Ark State (tryout)



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
c+. A neal picket már megbírtam emészteni, de ez a devandré a 4. körben ez egészen hihetetlen..



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...