Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 8 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
Az éjszaki delfin meccs a sport2-n....02-től 😊

Szerkesztette: Keano


több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 915 — Omar's Coming Yo!
Nick Rose repült ahogyan az várható is volt.Jött helyett Shayne Graham,aki ugye tavaly igen kitűnően helyettesítette Bryantet.Kiváncsi vagyok lesz-e valós esélye kiszorítani őt.
 drive.google.com/file/d/0B6kjIr-Wxzw-V2VPUFBhZVV1TXc/view?pref=2&pli=1
Itt a tegnapi meccs.

Szerkesztette: Kenny

több mint 8 éve
Atlanta Falcons 22
Éjszakai meccs után van egy olyan érzésem hogy a Poole-King battle kinek a javára fog eldőlni.
Kenny
Poole nem Goodwinnel küzd a rosterért?
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 915 — Omar's Coming Yo!
Éjszakai meccs után van egy olyan érzésem hogy a Poole-King battle kinek a javára fog eldőlni.
Továbbá Wilds helyet követel magának a rosteren,Ward kárára.Boshert kiütötték elég rendesen,remélem nem komoly a sérülése.

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Néhány gondolat Andy Benoittól:  mmqb.si.com/mmqb/2016/08/18/nfl-atlanta-falcons-2016-scouting-report-andy-benoit

Plusz Jones állítólag kezdeni fog Worrilow helyén ma.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 915 — Omar's Coming Yo!
Upshaw inkább DT, Hageman pedig DE, legalábbis a legújabb Depth Chart szerint.
ennyi alapján a többi posztot el se olvasd 😀
Höri
Starr kivételével én is ezt mondanám,szerintem Starr helyett McLennan megfogja a rostert.
WR corp elég vékonyka szerintem,produktív év kell a TE-ktől.

Szerkesztette: Kenny

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Upshaw inkább DT, Hageman pedig DE, legalábbis a legújabb Depth Chart szerint.
ennyi alapján a többi posztot el se olvasd 😀

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Weems nem feltétlen mint visszahordó lényeges, hanem mint a special team kapitánya, egy igazi leader, egy igazi falcon. Az ilyet én nagyon becsülöm és sztem a staff is. Mellesleg mikor nagy ritkán wr-ként is pályára kerül ami felé száll azt el is kapja. Roddy cut után még meglepőbb volna ha idén már nem fogna rostert.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Atlanta Falcons 22
Engem elkapott a McKissic hype, szerintem elengedjük Weems kezét.
Toilolo nem biztos, hogy túléli a keretszűkítéseket.
Upshaw inkább DT, Hageman pedig DE, legalábbis a legújabb Depth Chart szerint.
És ha Matty Ice 2.0 továbbra is így bajlódik majd a sérüléssekkel, van esélye Nick Rose-nak?
A tobbivel egyetértek. 😊
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Starrtól a hideg kiráz még most, inkább vmi udfa hero bárhova mint ő... am. nagyjából nyílván helytálló 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
A kolléganőmből előjött a buzgómócsing, így én unalmamban írtam egy 53-as rostertippet így TC után:
QB: Ryan, Schaub, Renfree
RB: Freeman, Coleman, Ward
FB: Pancake
WR: Julio, Sanu, Hardy, Weems, Fuller, Aldrick
TE: Tamme, Hooper, Toilolo
OL: Jake, Levitre, Mack, Chester, Schraeder, Compton, Schweitzer, Person, Harris

DE: Clayborn, Shelby, Reed, Upshaw, Freeney
DT: T-Jax, Jarrett, Babs, Hageman
LB: Beasley, Worrilow, Spoon, Wheeler, Jones, Campbell, Starr
CB: Tru, Alford, King, Poole, Goodwin
S: Allen, Neal, Ishmael, Teréz anya

K: Matty Ice 2.0
P: Bosher
LS: Harris

Ha Collins visszajön az eltiltásból, akk Goodwint v. Poole-t visszavágjuk PS-be.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Megnéztem a meccset és be kell vallanom, hogy deion jonestól nagyon be vagyok lelkesülve.... 😊

Amúgy itt van, höri süllyesztette el az nfl csevegőben

 drive.google.com/file/d/0B6kjIr-Wxzw-SEtjOHFlSl9jYTQ/view?pref=2&pli=1



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 915 — Omar's Coming Yo!
Nem volt ez olyan rossz kezdésnek.

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Viszont schaub kurva jó volt...qb battle 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
A kezdő támadó egység nagyon harmatos volt mondjuk csak az első kèt driveban voltak a "legjobbak" fent...Ryan 0/4 mutatóval...mondjuk a lényeg hogy az első fordulóra álljanak össze..


több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Csak az összefoglalót néztem meg meg néhány videót, ill. a statokat de maradjunk annyiban, hogy eléggé szezon eleji formát futottunk... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
zom_falcons Atlanta Falcons 19
Remek cikk a hosszú ideig nálunk játszó Lance Moore-ról... 😀
 www.thefalcoholic.com/2016/8/8/12401984/falcons-legend-lance-moore-retires
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Sanu bemikrofonozva:
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/13936172_10153941983012842_297567968_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=ynUk4jQpbDYQ7kNvgGYsZyC&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=AmXI2FcYjYCGP8lJeTXsWnq&oh=00_AYBGoQ2tf5_17EVliYGEi4oakCfjdvTmAd0PssOYvqmPlQ&oe=6712353D
697.754 Aufrufe · 7.090 Reaktionen | Training Camp Wired: WR Mohamed Sanu | "How old are you? ... Nine? I'm 12." Training Camp Wired with WR Mohamed Sanu. | By Atlanta Falcons | Facebook
"How old are you? ... Nine? I'm 12." Training Camp Wired with WR Mohamed Sanu.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
1 azaz egy játékosunk fért be a posztonkénti TOP5 ratingbe a Madden 17-ben, Julio lett a 2. legjobb WR Antonio Brown után.
empty taxi
Most őszintén. Trufant az egyetlen akin esetleg jelenleg beférhetne posztján a top5be. Meg schraederer ha külön vennék az RT-ket. Jövőre majd meg jake is no brainer választás lesz. 😊

Szerk. A falcons játékosok amúgy is alul vannak értékelve általában. Ne legyen kétség, ha brown játszana itt julio meg pittsburghben, ő lenne a konszenzusos nr.1.


peach
Trufant se top5 még, a 10 még oké
braxa88
Jah a CB TOP5-be nem lehet belekötni: Norman, Harris, Sherman, Peterson, Revis.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
1 azaz egy játékosunk fért be a posztonkénti TOP5 ratingbe a Madden 17-ben, Julio lett a 2. legjobb WR Antonio Brown után.
empty taxi
Most őszintén. Trufant az egyetlen akin esetleg jelenleg beférhetne posztján a top5be. Meg schraederer ha külön vennék az RT-ket. Jövőre majd meg jake is no brainer választás lesz. 😊

Szerk. A falcons játékosok amúgy is alul vannak értékelve általában. Ne legyen kétség, ha brown játszana itt julio meg pittsburghben, ő lenne a konszenzusos nr.1.


peach
Trufant se top5 még, a 10 még oké
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
1 azaz egy játékosunk fért be a posztonkénti TOP5 ratingbe a Madden 17-ben, Julio lett a 2. legjobb WR Antonio Brown után.
empty taxi
Most őszintén. Trufant az egyetlen akin esetleg jelenleg beférhetne posztján a top5be. Meg schraederer ha külön vennék az RT-ket. Jövőre majd meg jake is no brainer választás lesz. 😊

Szerk. A falcons játékosok amúgy is alul vannak értékelve általában. Ne legyen kétség, ha brown játszana itt julio meg pittsburghben, ő lenne a konszenzusos nr.1.

Szerkesztette: peach



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
1 azaz egy játékosunk fért be a posztonkénti TOP5 ratingbe a Madden 17-ben, Julio lett a 2. legjobb WR Antonio Brown után.
empty taxi
Macknek nem sikerült? Az komoly. Ja látom, top 10 OL lett, egy cenyával, azt hittem, hogy a cenyák közé nem sikerült bekerülnie
Amúgy majd jövőre Hooper meg Jarrett (:

Szerkesztette: Wyatt

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
1 azaz egy játékosunk fért be a posztonkénti TOP5 ratingbe a Madden 17-ben, Julio lett a 2. legjobb WR Antonio Brown után.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/knoxbardeen/status/761214554814709760/video/1

Kyle Shanahan pickeli Matty Ice-t 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Szerintem lesz itt olyan felállás h neal lesz az egyik lb, az isteni khemal pedig a safety.
peach
Chancellort sem használta anno Quinn safetyben pedig neki ink megvolt hozzá az alkata, szal Nealből sztem nem lesz nickel LB.
empty taxi
sztem ez attol függ h milyen lesz coverben Neal, ha szarabb akkor lehet belőle LB mint pl Barron