NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Hál' Istennek nem kell látnunk ezt a color rush borzalmat éles meccsen, hiszen a Bucs elleni idegenbeli meccsünkön kellene használni, de ott a hazai pályán játszó Tampa nyomja tiszta pirosban, így mi tiszta fehérben fogunk pályára lépni.

Állítólag a hétvégén azért nem működött a futás mert a stretch játékoknál ugye kulcsszerep jut a TE-kre blokkolásban, azt ők voltak igen hulladékok a Bucs ellen.

A védelemben meg több lesz a blitz miután 4 man rush-sal a Raidersénél jóval gyengébb Bucs OL ellen sem mentünk semmire. Minden elmond h sack 0 volt és a DL-ből csak Freeneynek és Claybornnak jött össze 2-2 QB hit plusz Claybornnak volt még 1 hurryje.
Poole-t viszont megdícsérte Quinn, szerinte 1. NFL-meccsnek bőven jó volt a vasárnapi.

Hogy kicsit előre is tekintsünk Ledbetter összeszedte h mik lesznek szerinte a kulcsmatchupok a Raiders ellen:
Falcons LT Jake Matthews vs. Raiders DE Khalil Mack: Matthews will be in battle with Mack, who had 15 sacks last season on his way to All-Pro status. Matthews gave up a sack and was called for two penalties while battling with Tampa Bay’s Robert Ayers. Mack had seven tackles, but didn’t register a sack in the opener. Matthews is being counted on to protect Matt Ryan’s blind side, while Mack had developed into one of the league’s top pass rushers.

Falcons CB Robert Alford vs. Raiders WR Michael Crabtree: Alford had two pass breakups against Tampa Bay. Crabtree caught the game-winning two-point conversion against the Saints. Alford battled hard against Tampa Bay’s bigger receivers. He’ll have a more favorable matchup going against Crabtree, who had seven catches in the opener after hauling down a career-high 85 passes and nine touchdowns in 2015.

Falcons FS Ricardo Allen vs. Raiders QB Derek Carr: Allen led the defense with seven tackles last week. Carr is an emerging star in the NFL. He completed 24 of 38 passes for 319 yards and one touchdown last week and finished with a passer rating of 98.5 in the opener. Allen has become a steady free safety after starting his career as a cornerback. His range will be important to help cover Raider wide receivers Michael Crabtree and Amari Cooper.


Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Linebacker: De’Vondre Campbell, Atlanta Falcons, 30.4

Campbell had a really tough go of things in his debut for the Falcons, as he made just four tackles on the day with only two of those being defensive stops. He missed two tackles in the run game, as well, and was generally blocked out of plays altogether. He also surrendered four catches on four targets for 52 yards and a touchdown.

Szegény tényleg elég vakon volt.
Kenny
Hát érdekes dolog ez a statisztika, nem is szeretem. DeVondré barátunk a látottak alapján rookieként teljesen korrekt meccset produkált. Nekem tetszett amit csinált a néhány wtf hibájával együtt is...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 915 — Omar's Coming Yo!
Linebacker: De’Vondre Campbell, Atlanta Falcons, 30.4

Campbell had a really tough go of things in his debut for the Falcons, as he made just four tackles on the day with only two of those being defensive stops. He missed two tackles in the run game, as well, and was generally blocked out of plays altogether. He also surrendered four catches on four targets for 52 yards and a touchdown.

Szegény tényleg elég vakon volt.

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Elképesztően ronda a color rush mezünk 😕
empty taxi
Amúgy is faszok, annó a fekete mezünk nagyon zorall volt, nyílván azt kellett leselejtezni...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Elképesztően ronda a color rush mezünk 😕


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 915 — Omar's Coming Yo!
Eddig nem tudtam, hogy még mi hiányzott:  www.thefalcoholic.com/2016/9/12/12887646/ra-shede-hageman-charged-domestic-violence-in-march-inactive
empty taxi
Őszintén szólva,én azt csodálom,hogy csak most került elő vele kapcsolatban ilyen vád.

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Eddig nem tudtam, hogy még mi hiányzott:  www.thefalcoholic.com/2016/9/12/12887646/ra-shede-hageman-charged-domestic-violence-in-march-inactive


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Sajnos hosszú szezon lesz:
-töketlen red zone offense
-kulcspillanatokban barom szabálytalanságok. Tegnap csak 2 3&out helyett jöhettek tovább így, mind2 nek td lett a vége
-több perces rövidzárlat a D-ben. Lsd. Sims td, 54 yardos td stb...
-shanahan kavarása ezekkel a screen szarokkal. Mikor égett a ház és elengedte ryant kb két perc alatt végig ment td-re...
-4 emberes pass rush továbbra sem létező fogalom mifelénk. Beasley jamaal anderson 2.0 ? 😕 soliai cutolása se sokat segített a run D-n. Mivel csak blitzzel tudunk nyomást rakni a qb-re várható, hogy sok nagy játékot fogunk beszívni. 2-3/meccs még elviselhető volna, az 5-6 az kurva sok.

Ezek nagyrésze tipik balfaszság amit nem sikerült megoldani se tavaly év közben, se most az offseasonban. Nem hinném, hogy akkor majd most sikerülni fog. Ezekkel pedig sajnos komoly hendivel indulunk minden meccsen. Kár érte mert ha csak a fele megoldott lenne már sokkal jobban nézne ki a közeljövő...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Sajnalatos.
 mobile.twitter.com/CarPanthersNews/status/775084717808971776
Kenny
Egymást tarolják le az embereink 😀
Mondjuk ez valami fétis a bucs ellen, tavaly 3&24 nél ugyanezt megcsinálták pepitában a winstone féle futásnál...
Remegek, hogy legközelebb mivel állunk elő.. 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 906
hosszú, gyötrelmes szezonra számítok. ha Winston dobott nekünk ennyi td-t, Breesből MVP-t csinálunk...

Mindig jövőre
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 915 — Omar's Coming Yo!
Sajnalatos.
 mobile.twitter.com/CarPanthersNews/status/775084717808971776

több mint 8 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Az a baj, hogy kicseréltünk egy rakat embert a védelemben és semmi sem változott... Ráklábon semmi nyomás, nem értünk oda, nulla sack, ebben a kategóriában ligautolsók leszünk ismét, ha valami nem változik.

több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 915 — Omar's Coming Yo!

több mint 8 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 210
Hát voltak hatalmas nagy hibák, de szerintem mutattak biztató dolgokat is
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Hát kár érte, a D 10 perces rövid zárlatán ment el a meccs...vannak jó dolgok, de nem úgy tűnik, hogy a rosszak közül sokat sikerült volna kijavítani...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Szerintem várjuk meg az első két meccset a "hurrá optimizmussal", hogy kit verünk, kit nem verünk meg...nehogy a top5 pick féle opció legyen a vége...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Charles Odum (ő az AP-s Falcons-szakíró) azt fejtegeti, hogy az első 4 fordulóban eldőlhet h lesz-e pozitív mérleg. Tavaly 1-5-öt sikerült hozni csoporton belül ha ez csak 3-3 lett volna máris 10-6 a mérleg és az első 4 fordulóban csoportriválisok jönnek.
empty taxi
Hát kb ja.Bucs W Raiders L Saints W Panthers L.
Ezzel kiegyeznék.És ezután jon a Broncos,Hawks túra amiből nem lenne jó 0-2-vel kijönni.
Kenny
A két nyugati parti meccsnél (ill. 3 mert Oaklandbe is megyünk) esélyesebbnek érzem h elverjük itthon a Pantherst minthogy 3 jó csapat közül megverjük valamelyiket úgy, hogy át kellett utaznunk a teljes kontinenst. Mondjuk a Carolina elleni hazai előtt meg ugye MNF-et játszunk, hogy ott se legyen normális a felkészülés...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 915 — Omar's Coming Yo!
Charles Odum (ő az AP-s Falcons-szakíró) azt fejtegeti, hogy az első 4 fordulóban eldőlhet h lesz-e pozitív mérleg. Tavaly 1-5-öt sikerült hozni csoporton belül ha ez csak 3-3 lett volna máris 10-6 a mérleg és az első 4 fordulóban csoportriválisok jönnek.
empty taxi
Hát kb ja.Bucs W Raiders L Saints W Panthers L.
Ezzel kiegyeznék.És ezután jon a Broncos,Hawks túra amiből nem lenne jó 0-2-vel kijönni.

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Charles Odum (ő az AP-s Falcons-szakíró) azt fejtegeti, hogy az első 4 fordulóban eldőlhet h lesz-e pozitív mérleg. Tavaly 1-5-öt sikerült hozni csoporton belül ha ez csak 3-3 lett volna máris 10-6 a mérleg és az első 4 fordulóban csoportriválisok jönnek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 867
 daemon.indapass.hu/http/session_request?redirect_to=http%3A%2F%2Findex.hu%2Fsport%2Famerikaifutball%2F2016%2F09%2F08%2Ffradi-sas_atlanta_falcons_solyom_szobor&partner_id=bloghu
Nem rossz...

Szerkesztette: Fattyu

több mint 8 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Szerintem Ryan a mutatót nézve nem rossz irányító! Shannyvel nincs meg az összhang..


Matt Ryan apparently ranks 6th in Total QBR since he came into the league.

Here’s what Mark Sando’s ESPN Insider article noted:

Ryan ranks sixth in Total QBR behind Peyton Manning, Drew Brees, Aaron Rodgers, Russell Wilson and Tom Brady since he entered the NFL in 2008.
6atos
Nagy közhely,de azt tudod remélem hogy nem a statisztika nyeri a meccseket.
Kenny
A meccseket a D nyeri!!! 😊 Ezt RB-ként jó párszor hallottam edzésen az LB sortól!
De a tavalyi évet nézve JJ kívül semmilyen más célpont nem jött számításba ... ja mert nem is volt.... a véleményem hogy amíg TOP TE nem lesz a csapatnál addig egy JJ nem fogja Ryan problémáját megoldani.
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 915 — Omar's Coming Yo!
Szerintem Ryan a mutatót nézve nem rossz irányító! Shannyvel nincs meg az összhang..


Matt Ryan apparently ranks 6th in Total QBR since he came into the league.

Here’s what Mark Sando’s ESPN Insider article noted:

Ryan ranks sixth in Total QBR behind Peyton Manning, Drew Brees, Aaron Rodgers, Russell Wilson and Tom Brady since he entered the NFL in 2008.
6atos
Nagy közhely,de azt tudod remélem hogy nem a statisztika nyeri a meccseket.

több mint 8 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Szerintem Ryan a mutatót nézve nem rossz irányító! Shannyvel nincs meg az összhang..


Matt Ryan apparently ranks 6th in Total QBR since he came into the league.

Here’s what Mark Sando’s ESPN Insider article noted:

Ryan ranks sixth in Total QBR behind Peyton Manning, Drew Brees, Aaron Rodgers, Russell Wilson and Tom Brady since he entered the NFL in 2008.
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Vicceltem am.ulpianus
Éreztem ám. Csak nem voltam biztos benne. Meg az "ellenség kép" jobban kedvemre való volt 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 891 — Circus Maximus
Vicceltem am. Kedvelem Ryant, bar a megbizhatosagrol pont most beszelni meglepett. Mindenesetre van neki visszaut, csak ez a mostani tevutnak tunik.


Állat vagyok, ami enni kér...