NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 915 — Omar's Coming Yo!
Schofiedet visszahozzuk SLB-nek.Mondjuk Wheelernél csak jobb lehet.
Én kedveltem a játékát tavaly,szóval örülök neki.

több mint 8 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 906
A meccs embere pedig: Mack. WTF? 2 tackle, 2 assist.
zom_falcons
gondolj arra, hogy a vébédöntő legjobbja Messi lett 😀

Mindig jövőre
több mint 8 éve
zom_falcons Atlanta Falcons 19
 www.profootballfocus.com/pro-atl-oak-grades/?utm_content=buffercf302&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=nfl
PFF öf a meccsről, ok rendesen felszopják Shannyt a tegnapi után!!!
Dícsérik Kemalt és Allent, ez like, illetve kiemelik h királyok voltak a TE-k, való igaz tőlük is több kellett mint az 1. héten, nem csak az OL-től.
Ryan 3/3 mikor 20+ yardot tett meg a levegő, lehet mégis több vertikális játék kéne.
empty taxi
A meccs embere pedig: Mack. WTF? 2 tackle, 2 assist.
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 915 — Omar's Coming Yo!
Schraedernek a szezon végén igen komoly pénzt kell letenni,hogy itt maradjon.Modnjuk meg is éri az árát a fiú.

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
 www.profootballfocus.com/pro-atl-oak-grades/?utm_content=buffercf302&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=nfl
PFF öf a meccsről, ok rendesen felszopják Shannyt a tegnapi után!!!
Dícsérik Kemalt és Allent, ez like, illetve kiemelik h királyok voltak a TE-k, való igaz tőlük is több kellett mint az 1. héten, nem csak az OL-től.
Ryan 3/3 mikor 20+ yardot tett meg a levegő, lehet mégis több vertikális játék kéne.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 915 — Omar's Coming Yo!
Nealt fel kell rakni egy sorral feljebb,Amig Kemal igy jatszik nem szabad kivenni a csapatbol.

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Esküszöm úgy érzem, hogy nem azért nyertünk mert shanny az oc hanem annak ellenére. Nem bánnám ha quinn lassa elkezdene gondolkozni, hogy huddleből másfél meccs alatt 7/2 volt az rz hatékonyságunk. Szerencsére a második félidőben most elkezdtük fosni a td-ket, igaz a java no huddle játékból jött emlékeim szerint ( mint ahogy az ezeket megelőző driveok is ). Ennek ellenére felraktunk 63 pontot két meccs alatt. Erre mondom, hogy totál skizofrénia.
A D egyébként meg sztem annyira nem ergya, csak megint a baromságok, hello bobby. Vagy ha nem ők akkor a st. Annyi stoppot csináltak két meccs alatt mint egy egész idény alatt egy jobb mike smith szezonban. Csak sokat sajnos annulálnak a saját ostobaságukból. Még mindig jobb mert utóbbi javítható, ellenben azzal ha konstans végigmegy rajtuk akárki. Más kérdés, hogy másfél éve nem sikerül, ez hc hiba.
Neal draftolását már a draft előtt meg a draft után is baromságnak tartottam, látva az isteni khemal játékát méginkább. Bár én mindig is tudtam, hogy ő kurva jó csak nem hallgattak rám.
Courtny Upshaw katasztrófa, hozzuk fel cap capit a ps-ből!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Egyelőre mindenki 1-1 a csoportban, legalább ennek örülhetünk.
bergerdani
Kivéve a Saints, de azt hiszem ez még annál is jobb hír nektek mint hogy mindenki 1-1. 😊
Jughead
Lényegtelen csapatokkal nem foglalkozunk ebben a topikban 😊

Komolyra fordítva a szót, sose rosszabbat.
Ryannek voltak hajmeresztő dobásai, de ha minden meccsen jön ez a 26/34 396 yard 3 TD 1 INT, azt most azonnal aláírom 😊
Jó volt látni, hogy összekapták az OL-t és így már futásnál is tarolt. Ha így tudunk futni hétfőn, akkor a Saints ellen is nyerhetünk.
9 embernek volt elkapása, közte nem egy szar labdát szedtek össze a fiúk, szal nekik kijár a pacsi.
A védelemben tényleg nem beszélt a levegőbe Quinn, elkezdtünk blitzelni, más kérdés h sikerült jópár csomagot igen ostobán megvalósítani. Ezzel elértük, hogy a pass rush már csak simán gyenge és nem kurvagyenge.
Kemal 15 tackle, az mi? Ricardo Allen is rohadt jól játszott csendben btw.
Spoon kaphatna ennyi játékidőt hosszú távon is, van esze és stabilan szerel, egyik se túl jellemző a gárdában.
Tru kicsit halványabb volt a szokásosnál, de Cooper igen jó playa, szal őt nem ekézném, ellenben Alfordnak ASAP intézzünk egy agyműtétet. Poole tényleg jól nyomja, bár neki a Saints meccs lesz az igazi vizsga, ott van az idei ellenfeleink közül először vkinek potens WR3-a.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 969
Egyelőre mindenki 1-1 a csoportban, legalább ennek örülhetünk.
bergerdani
Kivéve a Saints, de azt hiszem ez még annál is jobb hír nektek mint hogy mindenki 1-1. 😊
több mint 8 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 906
A második félidős játékunk a picket leszámítva tetszett, csak sajnos ezt az ellenfél nyerte meg nekünk. Súlyos bajok vannak mindkét oldalon, ebből nemigen látok PO-t, bár sorsolás alapján nem is voltak vérmes reményeim.
Egyelőre mindenki 1-1 a csoportban, legalább ennek örülhetünk.

Mindig jövőre
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Elég skizofrén egy csapatunk van. Igazi kis alsóházi rangadó volt. A bucsot is rendesen beárazta az elit. Jövő héten az egyik, ha nem a legfontosabb meccsünk jön. 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 906
őszintén remélem, hogy Dirk megbukik Tampában, és talán vissza is jön, azt se bánom, ha HC-nek. Shanny veszélyesen hülye, Matt egyszerűen nem tud vele dolgozni.

Mindig jövőre
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
 twitter.com/AtlantaFalcons/status/777581640704860164


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Már be vagyok sörözve, várom a pizzát, érdekes meccsnézés lesz 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Freemannek van egy kisebb quad sérülése játszani fog, de Coleman kap több labdát.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 906
nem létező pass rushunkkal
Keano
De létezik:

Bazzani
mikor még egy Lions-szurkoló is megaláz, azért elkezdem átértékelni ezt az egész NFL-nézés dolgot.
bergerdani
Semmi megalázás célzat nem volt a dologban.
Találtam ezt a videót és ez egy alkalmas pillanat volt "ellőni".
Magunkról is benyomom ha van ilyen.
Bazzani
persze hogy nem volt, tudom én.

Mindig jövőre
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
nem létező pass rushunkkal
Keano
De létezik:

Bazzani
mikor még egy Lions-szurkoló is megaláz, azért elkezdem átértékelni ezt az egész NFL-nézés dolgot.
bergerdani
Semmi megalázás célzat nem volt a dologban.
Találtam ezt a videót és ez egy alkalmas pillanat volt "ellőni".
Magunkról is benyomom ha van ilyen.

több mint 8 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 906
nem létező pass rushunkkal
Keano
De létezik:

Bazzani
mikor még egy Lions-szurkoló is megaláz, azért elkezdem átértékelni ezt az egész NFL-nézés dolgot.

Mindig jövőre
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
nem létező pass rushunkkal
Keano
De létezik:
 twitter.com/Now_Thats_Fresh/status/775376098221813760

(Vic Beasley)

Szerkesztette: Bazzani

több mint 8 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
megnéztem a Raiders - Saints meccset...hát nem lettem nyugodt... 😊 Nem újdonság de a ha nem zavarjuk meg Carr-t az egyenlőre nem létező pass rushunkkal simán megfogja találnia célpontjait...mondjuk a raiders secondary is szereti kajálni a nagy játékokat, így talán egy adok-kapok játékból kijöhetünk jól..persze csak ha Ryan-t hagyják játszani...mondjuk a futójáték beindulása se lenne hátrány...


több mint 8 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 906
Campbell nem jatszik vasárnap,elvileg Spoon fog kezdeni a helyén.Isten irgalmazzon nekünk.
Kenny
bár ennyi problémánk lenne összesen, de hát az a baj, hogy az Oakland fél kézzel elpicsázna minket.

Mindig jövőre
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 915 — Omar's Coming Yo!
Campbell nem jatszik vasárnap,elvileg Spoon fog kezdeni a helyén.Isten irgalmazzon nekünk.

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Nem értek hozzá annyira így nem is tudom, hogy szegény tami és hooper mit baszott el, de az feltűnt, hogy az OL tagjai a második szintre talán egyszer sem értek fel, vagy ha igen akkor is már a földön fetrengve. Gondolom ez se sokat segített. Meg az sem, hogy freeman barom módon futott többször is.
peach
Közben megnéztem 1 vidit, amiben Shaun O'Hara (SB győztes korábbi Giants C) elemezte az offense-t. Szerinte a falból Jake meg Chester volt gyenge a Bucs ellen, technikai hibákat vétettek többször is, de azt mondja, hogy ezek olyan dolgok. amiken felül lehet emelkedni gyorsan. Ami kritikát fogalmazott meg a rendszerrel szemben, hogy a sok bootleg miatt Ryan több ütést kap, mint egy átlag NFL QB. Ezt már én teszem hozzá, hogy lehet ez is belejátszott a tavalyi gyengébb teljesítményébe.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
...
Hogy kicsit előre is tekintsünk Ledbetter összeszedte h mik lesznek szerinte a kulcsmatchupok a Raiders ellen:
...
empty taxi
Sztem mindkét DL-re bazi nagy feladat vár. Fogni kell a futókat és nyomást kell helyezni a QB-ra. Aki ebben jobb lesz könnyen az nyerheti meg a meccset.
Mind Ryan, mind Carr elég jó QB ahhoz, hogy pressure nélkül a meglévő elkapóikkal szétszedjen egy secondary-t, főleg ha futójáték is van mögöttük.
Mindkét oldalon a D a gyenge pont, aki ezen a téren jobb lesz az nyer majd sztem.
Kemény, látványos meccset várok.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Nem értek hozzá annyira így nem is tudom, hogy szegény tami és hooper mit baszott el, de az feltűnt, hogy az OL tagjai a második szintre talán egyszer sem értek fel, vagy ha igen akkor is már a földön fetrengve. Gondolom ez se sokat segített. Meg az sem, hogy freeman barom módon futott többször is.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...