NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Nem vagyok shanny nagy rajongó mint már kiderült, de szvsz azt sem lehet túlerőltetni, hogy folyamatosan csak no huddle támadjunk. Az áronyan van a lényeg meg azon, hogy shannahan ne legyen barom mikor kreatívkodik.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Atlanta Falcons 22
Ha az Oaklandi meccs után nem adnak Ryannek szabad kezet az esetek többségében akkor Shannahan is mehet amerre lát.
Kenny
Quinn azt nyilatkozta, hogy csak akkor fogják használni a no huddle-t, ha úgy érzik, arra van szükség. Szóval a snap-ek 1/3-tól nem hiszem, hogy több lesz Ryan kezébe adva.
több mint 8 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Én ezt nem értem. Mi a kulonbseg mondjuk egy elozo OC playbookja és shanny-é közt. Azért ryan nem mai gyerek láthatott jópár féle sémát nem? Ha valaki megmagyarazza az jo lenne .D
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 915 — Omar's Coming Yo!
Azért, hogy a szarabbik mutató 92.9 az nem gyenge. 😀
Mindamellett egyre inkább afelé tendálnak a dolgok, hogy Ryannek nagyobb szabadságot kellene adni.
empty taxi
Ami egy Shanahannak soha sem egyszerű 😊
dande
Ha az Oaklandi meccs után nem adnak Ryannek szabad kezet az esetek többségében akkor Shannahan is mehet amerre lát.

Ilyen LB depthnél pedig továbbra is azt mondom,hogy Nealt fel kell tolni egy sorral feljebb.Mit veszíthetünk?Inkább ő játsszon mint Reynolds vagy Wheeler.

Szerkesztette: Kenny

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 153 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért, hogy a szarabbik mutató 92.9 az nem gyenge. 😀
Mindamellett egyre inkább afelé tendálnak a dolgok, hogy Ryannek nagyobb szabadságot kellene adni.
empty taxi
Ami egy Shanahannak soha sem egyszerű 😊
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Azért, hogy a szarabbik mutató 92.9 az nem gyenge. 😀
Mindamellett egyre inkább afelé tendálnak a dolgok, hogy Ryannek nagyobb szabadságot kellene adni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Téma lett a NO HUDDLE!

Ryan mutatói:
No huddle:
11 of 13 (84.6% completion rate), 220 yards, 2TDs, 0 INTs, 16.9 yards/attempt, for a perfect 158.3 passer rating.

The huddle:
14 of 20 (70% completion rate), 176 yards, 1TD, 1 INT, 8.8 yards/attempt for a QB rating of 92.9.

Shany vakarhatja a fejét!!!
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Így azért egy szituációs pass rusherért elég sokat fizetett a csapat, tehát Kenny-nek igaza van abban, hogy ez nem biztos hogy annyira jó draft volt.

Gyurma Pappa
Ezt egy percig nem vitattam, ha így hangzott sorry.
empty taxi
Leginkább peachnek szántam, de örülök, hogy egyetértünk, mindig jó érzés 😊
Gyurma Pappa
Részemről is egyetértés van nyugi 😊 csak én már ott tartok, hogy leszarnám ha futás ellen használhatatlan ha cserébe passzoknál konstans oda tudna érni a qb-hoz és csinálna 10+ sacket. Ezt tavaly év végén bele tudtam képzelni beaslybe. Nyílván egy 1/8tól többet várna az ember, de a fentivel én már elégedett lennék. Az egyszeri falcons szurkoló pass rush terén már a kicsinek is tud örülni 😀 kár, hogy egyelőre ez is a vágyálom kategória...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 052 — Egyéb témák lakó
Így azért egy szituációs pass rusherért elég sokat fizetett a csapat, tehát Kenny-nek igaza van abban, hogy ez nem biztos hogy annyira jó draft volt.

Gyurma Pappa
Ezt egy percig nem vitattam, ha így hangzott sorry.
empty taxi
Leginkább peachnek szántam, de örülök, hogy egyetértünk, mindig jó érzés 😊

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Így azért egy szituációs pass rusherért elég sokat fizetett a csapat, tehát Kenny-nek igaza van abban, hogy ez nem biztos hogy annyira jó draft volt.

Gyurma Pappa
Ezt egy percig nem vitattam, ha így hangzott sorry.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 052 — Egyéb témák lakó
Viszonyítás kérdése. Én személy szerint baromságnak tartottam eleve a poszt váltást. Tavaly ugye a szezon első felében mint kiderült sérüléssel bajlódott. Aztán ahogy rendbe jött és szokott bele az nfl-be jöttek is a siettetések meg pár sack is. Sztem az eredeti DE vonalat kellett volna továbbvinni vele. Ott volt több fejlődésre utaló mozzanat is...
peach
Ez így van, viszont futás ellen végig kurvagyenge volt nem tudta megtartani az edge-t, elnyomták.
empty taxi
Így azért egy szituációs pass rusherért elég sokat fizetett a csapat, tehát Kenny-nek igaza van abban, hogy ez nem biztos hogy annyira jó draft volt. SZVSZ nem temetném még, bár némi plusz súly nélkül el fogják nyomni továbbra is...

Jó kis, MNF lesz ez, 100+ pont be fog figyelni 😊

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Viszonyítás kérdése. Én személy szerint baromságnak tartottam eleve a poszt váltást. Tavaly ugye a szezon első felében mint kiderült sérüléssel bajlódott. Aztán ahogy rendbe jött és szokott bele az nfl-be jöttek is a siettetések meg pár sack is. Sztem az eredeti DE vonalat kellett volna továbbvinni vele. Ott volt több fejlődésre utaló mozzanat is...
peach
Ez így van, viszont futás ellen végig kurvagyenge volt nem tudta megtartani az edge-t, elnyomták.

LB-knél meg úgy nézünk ki, hogy Jones, Spoon, Wheeler, Reynolds, Schofield. Meh.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 915 — Omar's Coming Yo!
Worrilow kiesett ~4 hétre.
LB depth is elég vékonyka lett így.

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Viszonyítás kérdése. Én személy szerint baromságnak tartottam eleve a poszt váltást. Tavaly ugye a szezon első felében mint kiderült sérüléssel bajlódott. Aztán ahogy rendbe jött és szokott bele az nfl-be jöttek is a siettetések meg pár sack is. Sztem az eredeti DE vonalat kellett volna továbbvinni vele. Ott volt több fejlődésre utaló mozzanat is...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 915 — Omar's Coming Yo!
Sanu jó arc. Legyél te is olyan, mint Sanu!
 www.theplayerstribune.com/mohamed-sanu-falcons-football-camp/

Vaughn McClure (csapat ESPN-es beatwritere) meg arról ír, hogy azért igazoltuk vissza Schofieldet, mert Beasley annyira szar volt futás ellen, hogy ezt a Vic mint SLB kísérletet 2 meccs után feladtuk és így Beasleyre csak mint nickel rusher számítunk...
Schofield elvileg Wheelerrel lesz harcban az erős oldalon, de Wheeler Campbell sérülése miatt a gyenge oldalon is számíthat snapekre.
empty taxi
Ezzel gyakorlatilag beismerték,hogy totál homály volt Beasley draftolása.

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Sanu jó arc. Legyél te is olyan, mint Sanu!
 www.theplayerstribune.com/mohamed-sanu-falcons-football-camp/

Vaughn McClure (csapat ESPN-es beatwritere) meg arról ír, hogy azért igazoltuk vissza Schofieldet, mert Beasley annyira szar volt futás ellen, hogy ezt a Vic mint SLB kísérletet 2 meccs után feladtuk és így Beasleyre csak mint nickel rusher számítunk...
Schofield elvileg Wheelerrel lesz harcban az erős oldalon, de Wheeler Campbell sérülése miatt a gyenge oldalon is számíthat snapekre.

Meanwhile:
Falcons Sign OT Carter Bykowski & LB Davis Tull to practice squad. The team waived DE Nordly Capi & CB Devonte Johnson off practice squad.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Neal csütörtökön már edzeni fog....... Ja holnap! 😊
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
2 helyet szabadítottunk a rosteren, schofied és Davis Tull számára!
6atos
Schofield valszeg a ketszer inaktiv Perkins helyet veszi at.
Kenny
Capi és Johnson a távozó.
Schofied Perkins helyére jönne.
1 hely még szabad lesz.
6atos
Hétfőn még a csapatba követeltem 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
2 helyet szabadítottunk a rosteren, schofied és Davis Tull számára!
6atos
Schofield valszeg a ketszer inaktiv Perkins helyet veszi at.
Kenny
Capi és Johnson a távozó.
Schofied Perkins helyére jönne.
1 hely még szabad lesz.
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 915 — Omar's Coming Yo!
2 helyet szabadítottunk a rosteren, schofied és Davis Tull számára!
6atos
Schofield valszeg a ketszer inaktiv Perkins helyet veszi at.

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Tullt egyelőre még nem igazoltuk le csak nálunk járt workouton, szeptember elején küldte el a Saints, gondolom ha leigazoljuk annak leginkább playbook szerzési célja lenne.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
A múlt heti power rankinghoz képest 10 helyet ugrottunk előre.
Majd a hétvégén visszaugrunk! 😊
több mint 8 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
2 helyet szabadítottunk a rosteren, schofied és Davis Tull számára!
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Sok sacket nem várok tőle, viszont siettetni, megütni az irányítót elvileg tudja.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Ő tud blitzelni, szal tényleg nem hülyeség.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...