NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Ryan legnagyobb erénye s megbízhatóság.
Gyurma Pappa
Ez hogy volt ez?
Be kell latni, kiegett.
ulpianus
El fogom hinni ha egy esetleges OC váltás után is ilyen formát mutatna. Shanny a 3. oc-ja, mullarkey rendszerében nem kellett csodát tennie de jó volt, koetter 3 éve alatt 2-ben elit közeli szinten tolta. Tavaly volt botrány szar shanny alatt. Kiv. az első 5 meccset. Utána esett ki handerson és maradt csak julio. Ezt is hajlamosak vagyunk elfelejteni.
M1, csatlakozom emptyhez, reméljük feleslegesen téptük itt a szánkat...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 891 — Circus Maximus
Ryan legnagyobb erénye s megbízhatóság.
Gyurma Pappa
Ez hogy volt ez?
Be kell latni, kiegett.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 052 — Egyéb témák lakó
Ryan legnagyobb erénye s megbízhatóság. Még a labdaszedő dédmamája is tudja, hogy kit fog választani, de ő megcsinálta. Most ez hiányzik. Minden bizonnyal sok összetevő játszik közre (célpontok, rendszer, maga Ryan). Az a baj, hogy nincs lehetőség egyenként tesztelni, hogy mi a hiba.

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Nézőpont kérdése a dolog, benne van tényleg h összeférhetetlen a dolog, de sajnos azt sem lehet kizárni h Ryan elindult a lejtőn empty taxi
Na azért az baszna be ha 31 évesen már a lejtőről kéne az esetében beszélni. Ha meg OC váltás lesz pont leszarom kivel szenvedjük végig a szezont. Ha quinn 3. évére sem tud normális oc-t találni és jövőre is felsülünk mehet nyugodtan ő is isten hírével...
bár engem az sem lepne már meg ha mégegy ótvar szezon után ryant eltradelnénk...
peach
Schaub is 32 évesen fogyott el teljesen, szal azért nem példa nélküli.
Mattynek ugye van szerződése a '18-as szezonig, de ha kivágjuk előtte szolid 19.25 millió $-t spórolnánk a cuttal.
Persze ha idén minden összeomlana és TOP5-ben draftolnánk '17-ben már akkor is lehet QB-t húzna Dimmy.
Mindenesetre örülnék neki ha kiderülne h ez az egész fejtegetés teljesen hiábavaló volt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Nézőpont kérdése a dolog, benne van tényleg h összeférhetetlen a dolog, de sajnos azt sem lehet kizárni h Ryan elindult a lejtőn empty taxi
Na azért az baszna be ha 31 évesen már a lejtőről kéne az esetében beszélni. Ha meg OC váltás lesz pont leszarom kivel szenvedjük végig a szezont. Ha quinn 3. évére sem tud normális oc-t találni és jövőre is felsülünk mehet nyugodtan ő is isten hírével...
bár engem az sem lepne már meg ha mégegy ótvar szezon után ryant eltradelnénk...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Nézőpont kérdése a dolog, benne van tényleg h összeférhetetlen a dolog, de sajnos azt sem lehet kizárni h Ryan elindult a lejtőn azt kb. mind1 h ki a play caller.
Egyébként ha kirúgjuk Shannyt szezon közben akkor belülről kéne vkit előléptetni, 2 edzőnek van OC múltja a QB-edző Matt LaFleur volt 2007-ben a Div II-es Ashland egyetemen ill. az RB-edző Bobby Turner volt a 90-es években a Purdue-n OC, mondjuk nem hiszem h egy 67 éves fószert neveznénk ki még interimnek se.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 300 — Keep pounding
Igen, de mind a 32 csapat esetében lehet ennyi pozitívumot felhozni. Mindenhol van egy-két playmaker, néhány tehetség, akiknek ha kijön a lépés, akkor playoff is lehet. Itt én a rendszerben látom a problémát, egyszerűen ez a játék amit Shanny akar az Ryannek nem fekszik, innentől pedig megkúrta a ló az egészet.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Én csak a lehetőségeket vázoltam fel ami ebben a jelenlegi keretben benne van. Az, hogy ebből mennyi jött ki tavaly vagy mennyi fog idén az más kérdés. A Ryan-Shanny témát már kitárgyaltuk korábban ezért nem említettem. Sztem nem lesz meg a kémia továbbra sem, kyle pedig angolosan távozik a szezon közben. Az O fallal kapcsolatban emptyvel, a D-vel kapcsolatban meg Gaboval értek egyet. Kenny is igazat beszél, de ő gyengeségekre koncentrálva közelítette meg a dolgokat, én a potenciális erősségekre hívtam fel a figyelmet.

Igazából ott tartunk mint januárban. Ryan-Shanny kombón múlik a szezon. Ha összeáll a dolog a po-ért megyünk, ha nem akkor a top 5 draft pickért...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 300 — Keep pounding
Sztem a védelem jó lesz, ha nem is elit. Quinn ehhez ért, tavaly sem azon múlt a szezon, rosszabbak pedig nem lettek. Nyilván nevek alapján nem olyan csicsás, de a rendszer működni fog sztem.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Gaboval ellentétben úgy gondolom h a támadófalunk nagyon jó. Van egy TOP5 C és RT és ha Jake is ilyen ütemben fejlődik mint ahogy eddig tette ő sem lesz messze ettől a szinttől. A két G meg rutinos és azért minimum átlag kezdőszint.
A Ryan-Shanny szimbiózis lesz a szűk keresztmetszet támadóoldalon, ill. nem ártana ha skill posztokon nem nagyon lennének sérülések, mert depth nincs.
A védelem viszont határszar. A secondary csak-csak rendben van (még Neal nélkül is). Viszont Shelby és Freeney is be kellene h váljon ahhoz h érdemleges pass rushunk legyen. Arról nem is beszélve h állítólag Beasley meg a 2 rookie lesz állítólag a kezdő LB-sor a Bucs ellen, nos mind Jones mind Campbell így előszezon alapján teljes vakon van még futás ellen, Doug Martin ellen ez annyira nem néz ki jól.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 300 — Keep pounding
Ahogy én látom:
A támadóknál két playmaker, a többieket fedje jótékony homály (Sanu beválhat, de az akkor is csak három)
A fal nálam közepes, ha Mack itt is elit lesz, akkor lehet több.
Ryan talán három éve nyomott erős közepesnél jobb szezont, egyáltalán nem fekszik neki Shanny sémája, jelenleg őt látom a csoport leggyengébb irányítójának.
A védelem Quinn révén összeállt, de a sackek nem jönnek, playmaker nem nagyon van, anélkül pedig ez max közepes szezonra lesz elég.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 915 — Omar's Coming Yo!
Beárazás megtörtént

The 2016 regular season is just a few days away and to get you set for kickoff and the Week 1 power rankings are in. Where do the Falcons stand ahead of Sunday’s game?

ESPN Ranking: No. 22
Fox Sports Ranking: No. 21
Yahoo Sports Ranking: No. 27
Bleacher Report Ranking: No. 21
SB Nation Ranking: No. 19
The Ringer Ranking: No. 25
6atos
középcsapat vagyunk 1-2 kiemelkedő játékossal,semmi több sajnos.Benne van az upset lehetősége,de a realitás max az egál vagy a negatív szezon.
Kenny
Ezzel egyetértek, de a többivel nem. Liga elit O fal, nfl elit elkapó és futó, fr. qb van itt. A másik oldalt elit cb és minimum elfogadható nr.2,cb, mély dt és de állomány. Az lb sor nyílván függ a két rookietól + a tavalyi 1/8 teljesítményétől, hogy meghatározható legyen. A safetyk max átlagosak ez igaz bár az idei első körösről még sok nem derült ki. Ez po matéria. Csak valahogy nem akarnak klappolni a dolgok. De valszeg elfogult vagyok...
peach
A falban Mack,germán,Matthews több mint oké,de a többi átlagos.Julio után ott van az agyonfizetett Sanu aki ki tudja mennyit hoz majd ki magából így hogy tele a zsebe.Utánuk átlagos elkapók.Freeman Coleman páros jó lehet,de sérülékeny mindkettő.Ryan nem találja önmagát Shannynél.Újoncokról nem ítélném meg még 1 szezon alatt se,mert láttuk milyen volt Beasley első éve.Könnyen előfordulhat ha mindkét újonc LB blowoutol akkor egy Wheeler Spoon Worrilow hármassal állunk fel ami több mint szar.Hátul megvan a potenciál de Trufanton kívül ott sincs kimondottan jó játékos,pláne hogy darabra se vagyunk meg.
Lehet én látom túl borúlátóan vagy túlságosan realista vagyok,de ez nem PO alapanyag.
HA nem sérül meg egy skillplayer sem,HA a rookiek embertelenek lesznek,HA Ryan és Shanny összehangoltan működik(ami kb a legfontosabb),akkor meglehet a PO.
Javíts ki ha valamit rosszul látok.

több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 052 — Egyéb témák lakó
De valszeg elfogult vagyok...
peach
Az

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Beárazás megtörtént

The 2016 regular season is just a few days away and to get you set for kickoff and the Week 1 power rankings are in. Where do the Falcons stand ahead of Sunday’s game?

ESPN Ranking: No. 22
Fox Sports Ranking: No. 21
Yahoo Sports Ranking: No. 27
Bleacher Report Ranking: No. 21
SB Nation Ranking: No. 19
The Ringer Ranking: No. 25
6atos
középcsapat vagyunk 1-2 kiemelkedő játékossal,semmi több sajnos.Benne van az upset lehetősége,de a realitás max az egál vagy a negatív szezon.
Kenny
Ezzel egyetértek, de a többivel nem. Liga elit O fal, nfl elit elkapó és futó, fr. qb van itt. A másik oldalt elit cb és minimum elfogadható nr.2,cb, mély dt és de állomány. Az lb sor nyílván függ a két rookietól + a tavalyi 1/8 teljesítményétől, hogy meghatározható legyen. A safetyk max átlagosak ez igaz bár az idei első körösről még sok nem derült ki. Ez po matéria. Csak valahogy nem akarnak klappolni a dolgok. De valszeg elfogult vagyok...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 915 — Omar's Coming Yo!
Beárazás megtörtént

The 2016 regular season is just a few days away and to get you set for kickoff and the Week 1 power rankings are in. Where do the Falcons stand ahead of Sunday’s game?

ESPN Ranking: No. 22
Fox Sports Ranking: No. 21
Yahoo Sports Ranking: No. 27
Bleacher Report Ranking: No. 21
SB Nation Ranking: No. 19
The Ringer Ranking: No. 25
6atos
középcsapat vagyunk 1-2 kiemelkedő játékossal,semmi több sajnos.Benne van az upset lehetősége,de a realitás max az egál vagy a negatív szezon.

több mint 8 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Beárazás megtörtént

The 2016 regular season is just a few days away and to get you set for kickoff and the Week 1 power rankings are in. Where do the Falcons stand ahead of Sunday’s game?

ESPN Ranking: No. 22
Fox Sports Ranking: No. 21
Yahoo Sports Ranking: No. 27
Bleacher Report Ranking: No. 21
SB Nation Ranking: No. 19
The Ringer Ranking: No. 25
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Amúgy kinek mi a megérzése? Sztem shanahan nem fejezi be a szezont nálunk...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Megvan a magyarázat a tavalyi Bucs elleni gyalázatokra:
 twitter.com/vxmcclure23/status/773519616643624960


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 915 — Omar's Coming Yo!
Sírunk itt a szar célpontok miatt azt kiderül h ez középmezőny a ligában:  www.profootballfocus.com/pro-ranking-all-32-nfl-receiving-corps/?utm_content=buffer083d7&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=nfl
empty taxi
Key depth: WR Eric Weems, TE Levine Toilolo,
eddig olvastam 😀

btw Rowe nálunk is elfért volna.

Szerkesztette: Kenny

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Sírunk itt a szar célpontok miatt azt kiderül h ez középmezőny a ligában:  www.profootballfocus.com/pro-ranking-all-32-nfl-receiving-corps/?utm_content=buffer083d7&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=nfl


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
 twitter.com/vxmcclure23/status/773223596470640640


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Atlanta Falcons 22
Állítólag az Eric Weems, Nick Williams, Josh Perkins hármasból fog vki repülni cserébe.
empty taxi
Williams repült.
több mint 8 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Hester aláírt a Ravenshez!!!!
Remélem nyit egy visszahordás TD-vel!!! 😊
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 915 — Omar's Coming Yo!
A vártnak megfelelően erősítettünk a WR sorba, Taylor Gabrielt claimeltük waiveren, Shanny ismeri Clevelandből, 5-8 magas alacsony zsebrakéta, Hardyval vetekedhet a snapekért slotban.
Állítólag az Eric Weems, Nick Williams, Josh Perkins hármasból fog vki repülni cserébe.
empty taxi
2 év alatt ~800 yard egy slot elkapótól annyira nem szar,de emellett az 1 TD elég vékonyka.
Minek Hardy nyakára hozni egy másikat nem is értem.így Williamsnek nincs helye.
Kenny
Hardyval ellentétben Gabriel gecigyors, viszont a keze annyira nem jó, lehet variálni h mely playekben melyikük a hasznosabb.
empty taxi
Értem.Akkor reméljük a legjobbakat,hátha Mastermind Shanny egyszer belenyúl a tutiba.

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
A vártnak megfelelően erősítettünk a WR sorba, Taylor Gabrielt claimeltük waiveren, Shanny ismeri Clevelandből, 5-8 magas alacsony zsebrakéta, Hardyval vetekedhet a snapekért slotban.
Állítólag az Eric Weems, Nick Williams, Josh Perkins hármasból fog vki repülni cserébe.
empty taxi
2 év alatt ~800 yard egy slot elkapótól annyira nem szar,de emellett az 1 TD elég vékonyka.
Minek Hardy nyakára hozni egy másikat nem is értem.így Williamsnek nincs helye.
Kenny
Hardyval ellentétben Gabriel gecigyors, viszont a keze annyira nem jó, lehet variálni h mely playekben melyikük a hasznosabb.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...