Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Mai edzéseken Teréz anya volt az első csapat nickelje, sőt FS-ként is kapott snapeket az első csapattal Allen helyén.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Bár meccsen látnánk ilyet Reedtől:
 twitter.com/AtlantaFalcons/status/760850158414336001


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Szerintem lesz itt olyan felállás h neal lesz az egyik lb, az isteni khemal pedig a safety.
peach
Chancellort sem használta anno Quinn safetyben pedig neki ink megvolt hozzá az alkata, szal Nealből sztem nem lesz nickel LB.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Szerintem lesz itt olyan felállás h neal lesz az egyik lb, az isteni khemal pedig a safety.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Ledbetter barátunk szerint a nickel defense így nézne ki
Beasley-Shelby-Jarrett-Freeney
Spoon-Worrilow
Trufant-Neal-Alford-Allen-King
Ha nem ütjük agyon az irányítót (amire azért van esély) lehet sajna itt gáz. Kingből nem sokat láttunk eddig (bár már volt olyan aki addig merészkedett h Alfiet is beelőzheti a DC-n), de ugye elvileg ő lenne az RCB nickelben, amíg Collins eltiltott, ráadásul ez a CB-sor kib*szott vékony, kéne vkit kukázni TC után. Plusz ugye ez a Spoon-Worrilow kettős sem a cover munkájáról híres, kellene h a 2 rookie gyorsan felvegye a ritmust és a pályára lehessen őket küldeni ilyen szitukban. Egyébként jó híreket olvasni róluk:
https://a1.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2016%2F0802%2Fr109564_1296x729_16-9.jpg
Falcons' rookie linebackers showing flashes as they learn on the fly
De'Vondre Campbell and Deion Jones have each spent ample time with the first-team defense, showing the speed the team is seeking at inside linebacker.


Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Úgy néz ki hogy Dwight Freeney egy évre aláír...
Keano
a Predatort leszámítva nem igazán jöttök be nálunk a veterán pass rusherek, de hátha majd most ő
Sugar611
Igazából ábrahám óta senki sem 😀 szóval rosszabbak tuti nem leszünk vele.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Úgy néz ki hogy Dwight Freeney egy évre aláír...
Keano
a Predatort leszámítva nem igazán jöttök be nálunk a veterán pass rusherek, de hátha majd most ő
több mint 8 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Nem csak úgy néz ki:

Falcons signed DE Dwight Freeney to a one-year contract.
Signed in October, Freeney had a solid 2015 for the Cardinals, tallying eight sacks on just 264 snaps. The Falcons were dead last in quarterback takedowns last season, creating an embarrassing 19. Freeney will rotate in and out as a designated pass rusher.
több mint 8 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
Úgy néz ki hogy Dwight Freeney egy évre aláír...


több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Ha valaki nem olvasta volna...:
Természetesen minden szupi-szuper, minden nagyon jó és ragyog az ég!
- austin hooper maga a megtestesült gonzo 2.0. Könnyedén és szépen kapkodja le a labdákat és fejezi be az elkapásokat. Még forgalomban is.
- coleman is freemani képességeket mutat elkapások terén
- sanu és ryan között akkora a chemistry, hogy már egymás gondolatát is tudják olvasni
- aldrick robinson személyében megvan az új drew davis allen hurnsünk
- devondré barátunk nagyon gyors, ő lesz az x faktor
-devondré, jones és neal annyi gyorsan felvették az nfl ritmusát mintha már az anyjuk hasában is ezt csinálták volna.

Ami rossz, de nagyon: olvastam vmi olyat, hogy shannynek továbbra sincs esze ágában sem uptempo ill. no huddle driveokat vezettetni ryannel. Mondjuk minek is, hisz ebben elég jó volt mindig is. Reméljük csak ködösít.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Kirúgtuk Hestert.
bergerdani
Újabb meglepő fordulat. Ja mégsem. Mondjuk ez legalább legitim döntés volt.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 906
Kirúgtuk Hestert.

Mindig jövőre
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 915 — Omar's Coming Yo!
Én a front 7-re leszek a legjobban kíváncsi,hogy a sok posztcsere után hogyan fognak játszani.Secondary szerintem rendben lesz adottak a játékosok.Offense is általában jó,Ryannek ennél csak jobb idénye lehet,mondjuk Julio nemtudom képes-e ennél jobb játékra,Sanutól nagyon kell a minimum 7-800 yard hogy segítse JJ-t.
A front7 a kérdés,ha az képes konstansan egy középszerűtől kicsivel jobb játékra akkor meglehet a PO.Bár lehet hogy ez csak kincstári optimizmus.

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Annyiben igaza van Frank Schwabnak (ő a cikk szerzője), hogy valóban 2012 volt Ryan csúcséve, yardban ratingben, TD-passzban, futott yardban is akkor volt a legjobb. Ami gáz volt sztem is a legutóbbi évben az az, hogy 614 passzkísérletre csak 21 TD jutott, ami főleg akkor gáz, ha 200-szor Juliot veszed célba, ráadásul a 16 INT-jéből 7 a saját vagy az ellenfél RZ-jában volt.
Egyébként Schwab is leírta h He’s still a good quarterback.
empty taxi
ugyanarról beszélünk. a 2012-es nyílván a legjobb éve volt, mert a falcons is akkor volt a legjobb mióta én követem a csapatot. az egy sb contender gárda volt. az utána való két évben nyílván ő is visszaesett, de az egész csapat körülötte (kiv. julio és roddy ) úgy volt szar ahogy. egy 4-12es gárdában ahol minden becsődölt ami egy csapatban becsődölhet nem lehet olyan számokat elvárni mint egy sb contender esetében. ott a visszaesés a számaiban mondhatni természetes volt. a tavalyi évet meg direkt vettem külön, az tényleg nagyon rossz volt, a legszarabb szezonja eddig. azért meg is érdemli a kritikákat.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Annyiben igaza van Frank Schwabnak (ő a cikk szerzője), hogy valóban 2012 volt Ryan csúcséve, yardban ratingben, TD-passzban, futott yardban is akkor volt a legjobb. Ami gáz volt sztem is a legutóbbi évben az az, hogy 614 passzkísérletre csak 21 TD jutott, ami főleg akkor gáz, ha 200-szor Juliot veszed célba, ráadásul a 16 INT-jéből 7 a saját vagy az ellenfél RZ-jában volt.
Egyébként Schwab is leírta h He’s still a good quarterback.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Köszi az összefoglalót empty!

Csak én érzem úgy, hogy kicsit ryan hater a csávó? Oké az előző szezonja olyan volt amilyen, tudjuk. De szvsz koetter alatt konstans hozta amit tud. Arról nem tehet, hogy két évig védelem, futójáték és pass prot nélkül kellett játszania. És így is végig megvolt a 4000+ yard végig. A t.o. mutatója valóban szar, de ezt én annak a számlájára írom, hogy folyamatosan rohantunk a bizonyos veszett fejsze nyele után. Ebben voltak wtf pickek persze de ez egyrészt nála mindig benne volt, másrészt a görcsös kockáztatás ezt szüli.
Nyílván elfogult vagyok, de a cikk szerzője is az a másik irányba méghozzá nem is kicsit.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Nah jó akkor öf:
- Tavalyi sikertelenség fő oka szerintük Ryan, aki 2012 óta folyamatos lejtmenetben van és már elhalt az a remény, hogy belőle különlegesen jó irányító lesz.
- További problémák: Julion kívül nincs kinek dobni, Tru-n kívül nincs difference maker a védelemben.
- Az offseasonre B- minősítést adtak, Mack és Shelby leigazolását dícsérik, Sanut túlfizettk, viszont Neal és Deion Jones is instant impact lehet szerintük.
- Ok az optimizmusra: egy 5-0-lal indító és a Pantherst az alapszakaszban egyedüliként legyőző csapat nem reménytelen. Úgy volt a csapat 8-8, hogy Ryan rég játszott már ilyen szarul. A futójáték produktív lehet, Julionál nincs sok jobb játékos az NFL-ben és Quinn kapja az embereket a védelembe. Alapvetően el kell felejteni a tavalyi alapszakasz közepét és akkor nem reménytelen a társaság.
- Potenciális probléma: pass rush hiánya. Az utóbbi két évben sikerült összekaparni összesen 41 sacket, csak a 2016-os szezonban 11 csapat szerzett legalább 41 sacket és a jelenlegi rosteren sem látszik ki oldja ezt meg.
- 2018-ban jár le Matty szerződése, ha nem javul addig, elképzelhető, hogy új QB jön akkor.
- A legfontosabb játékos a csapatban, aki nem QB: Vic Beasley. Hogyan alakul nála a DE-ből SLB-be mozgatás? Ez nem is hülyeség onnan nézve, hogy a méretbeli hiányosságai miatt eléggé súlytalan volt futás ellen. Hozzátartozik a dologhoz persze, hogy 1/8-ra szituációs pass rushert húzni kissé fejfogósan hangzik | (azóta több forrás is megerősítette, hogy Shane Ray volt az első számú targetünk a tavalyi drafton egészen a drogos ügyéig - a szerk,) | . A pass rusherek fejlődéséhez persze kell idő, de Beasley nem zárt jó újoncidényt. Mindenesetre nagyon fontos lenne a csapatnak, hogy már idén 2 számjegyű sackkel jelentkezzen.
- Greg Cosell elemezte a tavalyi offense-t, ami szembetűnő volt neki, hogy play actionből nem hatékony Ryan, ami ugye alapjáték Shannynél. Sok eladott labdája abból volt, hogy a fejében lefényképezte a védelmet a snap után, majd ugye hátat fordít a védelemnek, hogy eljátssza a handoffot, majd mikor visszafordult a passzhoz a korábbi fénykép alapján, elhamarkodottan döntött.
- A cikk emlékeztetett még arra, hogy Freemannek jó szezonja volt, de az idény végére elfáradt, az utolsó 7 meccsen 3.1 yard/carryt átlagolt. Azt sugallják, hogy nagyobb szerepet kellene kapnia Colemannek, akivel az a gond, hogy Freemannél sokkal gyengébb passzjátékban.
- Azt is latolgatják, hogy Julio-e a legjobb non-QB a ligában. Az lett a konzekvencia, hogy J.J. Watt, Antonio Brown, Aaron Donald és Rob Gronkowski mellett ő az, aki jogosan pályázik erre a címre.
- Esélylatolgatásnál azt mondják, hogy negatív mérlegű lesz a csapat. Nem igazán látszik, hogy hogyan sikerült javítani a pass rusht és a TO-mutató is siralmas volt az előző szezonban, plusz a sorsolás is nehezebb, mint a tavaly volt. A PR-jükben a dicsőséges 26. helyet sikerült megszerezni.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 848 — Apu ökölbeszorított keze
Nekem is jo a link.

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Nekem mukodik a link. (Persze egy barack netezik, nanahogy nem mukodik.)
ulpianus
Nekem továbbra sem. Diszkrimináció!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 891 — Circus Maximus
Nekem mukodik a link. (Persze egy barack netezik, nanahogy nem mukodik.)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Yahoos season preview, nem túl optimista:  sports.yahoo.com/news/2016-nfl-preview-for-falcons-to-improve-matt-ryan-has-to-rebound-131019795.html
empty taxi
Nem nyitja meg...
Amúgy nyílván az offense a kérdés. Ha a ryan-shanny kombó továbbra sem működő képes kuka a szezon. A D ha legalább a tavalyit tudja hozni az egy főcsoport elődöntő környékére elég lehet. Nyílván a sanu-hardy páros egyikétől extra kell, ugyanez igaz a neal jones duó egyikére is. Sok okosságot mondtam, tudom 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Yahoos season preview, nem túl optimista:  sports.yahoo.com/news/2016-nfl-preview-for-falcons-to-improve-matt-ryan-has-to-rebound-131019795.html


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
 www.profootballfocus.com/pro-ranking-all-32-nfl-offensive-lines-entering-the-2016-season/

Nem mindig értek egyet a PFF-fel, de ennek a ránk vonatkozó része az utolsó betűig igaz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Julio reális, freeman nem.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Julio az NFL TOP 100-as listáján nyolcadik lett, Devonta pedig ötvenedik.

#8
 www.youtube.com/watch?v=bBfxKrftb2Y

#50
 www.youtube.com/watch?v=F8r0yoI2zmA