Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 8 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
S, LB, LB, OL, TE, WR lett a vége!
+ Gerald Dixon DL

Ki hányasra értékeli?
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
dewandré campbell, udfa jelölt ez meg ki a faszom lb a 4. körös pickünk (Y)

Szerkesztette: peach



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Atlanta Falcons 22
igaz nem engem kérdeztél,de megpróbálok válaszolni.
Jones-ról azt írják hogy WLB poszton pályázhat a kezdő pozícióra.és nagyon fontos special teamer lehet.
Hooper egy hosszútávú project,Tamme helyét szerintem nem veszélyezteti semmi a kezdőben annyira meggyőző volt tavaly,persze ha megsérül az más tészta.
A mai napon nagyon örülnék ha lecsúszna hozzánk Westerman.Szerintem hozunk még egy DE-t legalább és LB(Kwiatkowsi nagy kedvenc) sem ártana,hátsó körös WR húzás is benne van nagyon a dologban.amúgy a needeket elég jól megoldottuk az első két nap.
Kenny
Ugyan ez egy fórum, itt mindeki mindenbe beleszólhat nem? 😊 Köszönöm az infókat.

Ez jó hír, hogy egy kezdő típusú LB-t hoztunk a második körből és még nem is sérült vagy problémás.
Hallottam tegnap este, hogy egy TE-nek egy-két év kell hogy kezdő lehessen, Tamme szerződése jövőre lejár, addigra talán beérik akkor.

Biztos húzunk DE-t? Nem lesz elég a Beasley, Clayborn, Shelby hármas + Upshaw, Reed stb.?

Szerkesztette:
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 914 — Omar's Coming Yo!
A 2. Nap viszont teljesen jó. Sikerült lecserélni, és a 2 választás is jó mind posztra mind értékre
empty taxi
Lehet mind2 játékos kezdő? Vagy Jones special teamer lesz, Hooper meg Tamme-tol tanul majd?

Mi varhato a 4., 6., 7. korre?
igaz nem engem kérdeztél,de megpróbálok válaszolni.
Jones-ról azt írják hogy WLB poszton pályázhat a kezdő pozícióra.és nagyon fontos special teamer lehet.
Hooper egy hosszútávú project,Tamme helyét szerintem nem veszélyezteti semmi a kezdőben annyira meggyőző volt tavaly,persze ha megsérül az más tészta.
A mai napon nagyon örülnék ha lecsúszna hozzánk Westerman.Szerintem hozunk még egy DE-t legalább és LB(Kwiatkowsi nagy kedvenc) sem ártana,hátsó körös WR húzás is benne van nagyon a dologban.amúgy a needeket elég jól megoldottuk az első két nap.

Szerkesztette: Kenny

több mint 8 éve
Atlanta Falcons 22
A 2. Nap viszont teljesen jó. Sikerült lecserélni, és a 2 választás is jó mind posztra mind értékre
empty taxi
Lehet mind2 játékos kezdő? Vagy Jones special teamer lesz, Hooper meg Tamme-tol tanul majd?

Mi varhato a 4., 6., 7. korre?
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 914 — Omar's Coming Yo!
Második kör tekintetében,már az elsőt is sikeresnek mondom.Nekem tetszik mind a három pick.
Ha Jones felkap magára pár kiló izmot tökéletes lesz.

több mint 8 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Deion Jones
 www.youtube.com/watch?v=63vQZJ4emBA

Austin Hooper
 www.youtube.com/watch?v=aV2Kcplqz5I
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
A 2. Nap viszont teljesen jó. Sikerült lecserélni, és a 2 választás is jó mind posztra mind értékre


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Hát elsőre sokkot kaptam. Utánanéztem és most már kezdem érteni a dolgot.
Ha kikerekedik egy Troy2 akkor világbéke!!!!
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Meglátjuk, csak ha LB-t akarsz a f@szért nem viszed ki Jacket v Lee-t miközben mind2 skillsetje pont illene a csapatba...
empty taxi
Azért Jack térdéről sokat elárul, hogy 31 csapat (na jó 29 a két QB pick után ) könnyedén ment el mellette. Nálunk például azonnal kihúzták a boardról a vizsgálatok után.
Én kedvelem Neal játékát (jó én alapból bele vagyok zúgva kicsit az ilyen "akkorát ütök mint a tehervonat" típusú SS-be), imádtam volna ha hozzánk kerül.
Remélem Quinn-nél jó kezekben lesz, ez meg kicsit GM játék miatti önérdek.
Magasan húztátok, de nagyon kedvelni fogjátok szerintem.

több mint 8 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
egy draft sikerességét úgy is a következő idények döntik el..... lehet hogy ő lesz az új Willy Mo..csak egészségesebb változatban... 😊


több mint 8 éve
Atlanta Falcons 22
Most Neal v. tényleg LB lesz v. Ishmael elé hozták, ami még nagyobb facepalm.
empty taxi
Dimitroff es Qiunn elmondták az este a draft utani interjúban, hogy SS-t fog jatszani.


Meglátjuk, csak ha LB-t akarsz a f@szért nem viszed ki Jacket v Lee-t miközben mind2 skillsetje pont illene a csapatba...
empty taxi
Az interjú alatt Quinn folyamatosan azt hangoztatta, hogy azért húzták őt, mert le tudja védekezni a TE-ket, amit Lee ahogy olvastam nem tud. A sérült játékososkkal kapcsolatban pedig azt mondta Dimitroff, hogy ez egy fontos szempont volt számukra, hogy egészséges játékosokat válasszonak, mert ez egy kemény játék, ahol könnyen meg lehet sérülni. Mondjuk szerintem akkor nem sokat várnak Spoon-tól és idő kérdése mikor vágják ki Hester-t.
több mint 8 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
Az a kérdés hogy mit tudunk adni egy esetleges feltrade esetén..idei pick-et nem nagyon...


több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 914 — Omar's Coming Yo!
Az első sokk után lassan kezdem érteni a koncepciót a húzás után,de akkor tekintem jónak a picket,ha jövünk a második kör elejére egy LB-ért.Spence,Ogbah,Dodd akár Correa,de én Robinsonnak is örülnék.
Meg azért lássuk be,a Trufant,Alford,Neal hármas nem hangzik rosszul.

Szerkesztette: Kenny

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Visszagondolva a Dimmy-érára, 1. körösnél ennyire még nem döbbentem le. Alapból need megközelítésű a csávó és tényleg nem tökölt sose akár felfelé is mozogni a célpontja érdekében lásd Julio, Tru v. Baker. Most Neal v. tényleg LB lesz v. Ishmael elé hozták, ami még nagyobb facepalm.
A Dimmy-érában egyedül Spoon volt az 2010-ben, aminél hasonló érzésem volt, mondjuk ott mentségére szóljon h JPP és Derrick Morgan már kiment mire mi jöttünk így a legnagyobb needre nem tudott kit hozni, így BPA-ztunk 1-et.
Ellenben Neal nem volt közel sem BPA, ha cover LB-t akarunk vele játszatni akk tényleg a legnagyobb needre jött, de itt megint arra kanyarodunk vissza h kik voltak még bent erre a posztra.
Viszont Dimmy eddigi 1. körösei eddig elég jók, szal azért van ok a reményre. Íme belőlük egy power ranking:
1. Julio Jones (2011)
2. Desmond Trufant (2013)
3. Matt Ryan (2008)
4. Jake Matthews (2014)
5. Sean Weatherspoon (2010)
6. Sam Baker (2008)
7. Vic Beasley (2015)
8. Peria Jerry (2009)

Beasley még bőven kúszhat feljebb a listán, Spoon és Baker jó játékosok voltak nálunk amíg meg nem sérültek, az első 4 az kb. a 4 legjobb játékosa a franchise-nak jelenleg, egyedül Jerry volt istenes bust.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Nekem neallel az a legnagyobb bajom, hogy ahol elvittük. Én lélekben valahol készültem rá mert olvastam, hogy nagyon bele vagyunk szerelmesedve. Ami bassza a csőröm, hogy nem igaz, hogy egy harmadik körért ne lett volna partner, hogy lejjebb mennyünk 6-7 helyett. Kurva gyorsan bent volt a pick szal mintha nem is erőlködtünk volna. Ha aztán másnak is elől volt a boardon mea culpa. Úgy néz ki leet nem szerettük sajnos, jack meg nem játszik tuti nem véletlen zúgott ki csóri az első körből...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Meglátjuk, csak ha LB-t akarsz a f@szért nem viszed ki Jacket v Lee-t miközben mind2 skillsetje pont illene a csapatba...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
zekeffron Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 287 — Rider
Az teljesen kizárt, hogy Neal, LB-ként kapjon szerepet?

Kit vártok/örülnétek Round 2-ban? Én őszintén megmondom Doddnak örülnék a legjobban, de félő, hogy mire mi jövünk már máshol lesz....
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Ha bent van Myles Jack és Darron Lee, nem húzom ki Nealt, mert hülyeség.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Quinn akart egy Kancellárt magának?
Buga
igen, az ESPN szerint pontosan erről van szó:

The Falcons took a player they knew could step in and help improve the defensive immediately. Neal is an in-the-box safety who hits like a linebacker. He brings toughness and attitude, and he can play that Kam Chancellor role coach Dan Quinn had in Seattle as the defensive coordinator. Quinn recruited Neal to Florida, so there’s familiarity.
több mint 8 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Quinn akart egy Kancellárt magának?

több mint 8 éve
Atlanta Falcons 22
Nagyon ajánlom, hogy ez bejöjjön nem az emberrel van a bajom, beszéltük is az lb-s hibridet, hogy jó volna de a 17. helyen???
peach
En egy letrade kereteben tippeltem ra, de ez igy kicsit furcsa. De szerintem LB-t fog jatszani.
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Nagyon ajánlom, hogy ez bejöjjön nem az emberrel van a bajom, beszéltük is az lb-s hibridet, hogy jó volna de a 17. helyen???



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Atlanta Falcons 22
Beasleytől elvárás a fejlődés és jött Shelby, akiben én szintén eléggé bízom azaz most tán kevésbé szar pass rush terén a perspektíva, mint az utóbbi években. Persze nem keserednék el ha a Dodd/Lawson/Ogbah/Spence négyesből behúznánk vkit (Bosa kb. biztos h kimegy mire mi jövünk), pláne ha sikerülne egy kicsit hátracserélni.
empty taxi
Quinn utalt ra, hogy Clayborn is DE-t fog jatszani, szoval nem tudok mit kezdeni az elso korrel. Inkabb orulnek a Dodd/Lawson kettosbol az egyiknek, mint Lee-nek, de en meg Leadbetter tweet-jei utan is a hatratrade es a Neal kombo szerelmese vagyok.

Szerkesztette:
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Hát kb ezt már kitárgyaltuk itt, nyílván reális scenario.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...