NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
mi lenne ha sikerülne legalább egy közepesen jó védelmet összerakni...
Keano
Pedig a secondary papiron eleg jo lenne
Adirotor
Lenne ha a világ legjobb játékosát nem limitálnánk az első körös libling pályára eröltetése miatt.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
mi lenne ha sikerülne legalább egy közepesen jó védelmet összerakni...
Keano
Pedig a secondary papiron eleg jo lenne
több mint 8 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
mi lenne ha sikerülne legalább egy közepesen jó védelmet összerakni...


több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Hát ritka szar meccs volt. Ez nem pont háború volt hanem egy kripli harc a védelmek között. A saints okosan felismerte, hogy mivel lehet még mindig haladni tisztességgel. Más kérdés, hogy szerintem tudatosan hagytuk is futni a taktikájukat, miszerint inkább jöjjenek végig szépen lassan minhogy brees elszabaduljon és pár perces driveokkal szétbombázza a pályát. Ez többé kevésbé mondhatni sikerült is. Ha valóban tudatos volt. Itt jön képbe shanny game planje amit illik most megdícsérni mert amit elterveztünk az maximálisan sikerült végrehajtani. Szídjuk sokszor,de most jár a pacsi.Vicces, hogy kb ugyanazzal vertük meg őket amivel ők akartak minket. A különbség a freeman-coleman duó vs ingram közötti tegnap klasszis különbség jelentette. Mondjuk nem ártott, hogy a saints amúgy sem erős védelme eléggé foghíjas volt. Igaz nálunk is hiányzott worrilow és campbell, az lb-ink a végén a seggükön vették a levegőt. Amit nem értek, hogy az utolsó saints driveban sima 4 man rushhal rádöntöttük a zsebet breesre akkor korábban ez miért nem sikerült? Oké, hogy nyílván tovább várt a hosszú célpont miatt de akkor is kínosan nagy volt a különbség a meccs korábbi szakaszához képest.

.vs Car, @ Seattle, @ Denver. Rendesen be leszünk árazva a köv három meccsen, ezekből min. egyet nyerni kellene.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 891 — Circus Maximus
 66.media.tumblr.com/tumblr_ly0agyHauV1qgs0jno8_250.gif


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Erősen gondolkozok az éjszakázáson, nemtudom az elmúlt pár évben volt e rá példa... 😊
peach
Arra nem volt pelda hogy gondolkozol, vagy hogy ejszakazol?
ulpianus
Bocs félre érthető voltam, természetesen a gondolkozásra céloztam. Nem szoktam, túl fárasztónak találom.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 891 — Circus Maximus
Erősen gondolkozok az éjszakázáson, nemtudom az elmúlt pár évben volt e rá példa... 😊
peach
Arra nem volt pelda hogy gondolkozol, vagy hogy ejszakazol?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Erősen gondolkozok az éjszakázáson, nemtudom az elmúlt pár évben volt e rá példa... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Remélem, nem jutsz el az egyszeri tudósig: Ha hat lábát tépjük ki a bolhának, megsüketül, míg öt láb kitépése esetén megőrzi hallásának egy részét.
tomi-tomi
Mindig van lejjebb.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Remélem, nem jutsz el az egyszeri tudósig: Ha hat lábát tépjük ki a bolhának, megsüketül, míg öt láb kitépése esetén megőrzi hallásának egy részét.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Egyébként egy érdekes adat a Shanny-éráról: 8-0 a csapat mérlege ha legalább 29 futókísérletünk van az adott meccsen, ha max 28 akk 1-9.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Igazából valahol m1, hogy ma este vagy a jövő héten, de két olyan meccs jön amiből minimum az egyiket hozni kell, muszáj, kötelező. Nem bánnám ha ezt este letudnánk aztán jöhetne az édes ráadás a panthers ellen. Amúgy egyik w sem lenne krisztusi csoda amilyen formát eddig mutatnak...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 915 — Omar's Coming Yo!
Kikapott a Panthers és a Bucs is, ha nyerünk az éjjel, akkor bizony vezetjük a csoportot.
empty taxi
Épp ezt akartam írni,hogy nagyon nyerni kéne éjszaka,mert már-már túl jó alakultak az eredmények.
Sok pontos adok-kapokra számítok remélem mi fogunk jól kijönni belőle.

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Kikapott a Panthers és a Bucs is, ha nyerünk az éjjel, akkor bizony vezetjük a csoportot.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
 raidersanalysis.wordpress.com/2016/09/24/week-2-raiders-run-defense-analysis-by-gipsysafety/

Elég hosszú elemzés, alapvetően a Raiders védelmére fókuszál, de több helyen is megjegyzi h Shannyék nagyon jól feltérképezték Oakland D gyengeségeit, ill. még ami fontos nekünk h no huddle-ben mennyire jól sikerültek a playválasztások.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
nem kéne rámennünk Austin Seferian-Jenkinsre?
Sugar611
Tamme és Hooper mellett teljesen felesleges.Blokkolni Toilololololo is tud
Kenny
szerintem egyáltalán nem lenne felesleges, Tamme már 31 éves, ráadásul Seferian-Jenkins a 2014-es draft egyik legjobb tigh end-je (Ebron és ő). emlékszem, hogy nálunk is felmerült a neve Tony távozása után.

igaz Tampaban eddig nem váltotta meg a világot, mondjuk úgy nehéz is, hogy Glennon, vagy Winston dobálja neked a labdát. szerintem Ryannel faszán kijönnének és akkor lenne 2 fiatal TE-ünk, meg lenne oldva ez a poszt a következő 10 évre.

más kérdés, hogy sajnos nem fog megvalósulni
Sugar611
Glennon még oké, de winsonnal mi a problémád? szerintem elég korrekt irányító, rookie évében is eléggé jó számokat rakott le az asztalra, és msot sem teljesít annyira rosszul. Bár igaz ami igaz az 5 dobott int nem éppen a legjobb stat.
kapitnono
Winstonnal semmi! oda is akartam írni zárójelbe, hogy ő sajnos jó lesz.
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 9 055 — WHO DAT!!!!
nem kéne rámennünk Austin Seferian-Jenkinsre?
Sugar611
Tamme és Hooper mellett teljesen felesleges.Blokkolni Toilololololo is tud
Kenny
szerintem egyáltalán nem lenne felesleges, Tamme már 31 éves, ráadásul Seferian-Jenkins a 2014-es draft egyik legjobb tigh end-je (Ebron és ő). emlékszem, hogy nálunk is felmerült a neve Tony távozása után.

igaz Tampaban eddig nem váltotta meg a világot, mondjuk úgy nehéz is, hogy Glennon, vagy Winston dobálja neked a labdát. szerintem Ryannel faszán kijönnének és akkor lenne 2 fiatal TE-ünk, meg lenne oldva ez a poszt a következő 10 évre.

más kérdés, hogy sajnos nem fog megvalósulni
Sugar611
Glennon még oké, de winsonnal mi a problémád? szerintem elég korrekt irányító, rookie évében is eléggé jó számokat rakott le az asztalra, és msot sem teljesít annyira rosszul. Bár igaz ami igaz az 5 dobott int nem éppen a legjobb stat.


több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 915 — Omar's Coming Yo!
nem kéne rámennünk Austin Seferian-Jenkinsre?
Sugar611
Tamme és Hooper mellett teljesen felesleges.Blokkolni Toilololololo is tud
Kenny
szerintem egyáltalán nem lenne felesleges, Tamme már 31 éves, ráadásul Seferian-Jenkins a 2014-es draft egyik legjobb tigh end-je (Ebron és ő). emlékszem, hogy nálunk is felmerült a neve Tony távozása után.

igaz Tampaban eddig nem váltotta meg a világot, mondjuk úgy nehéz is, hogy Glennon, vagy Winston dobálja neked a labdát. szerintem Ryannel faszán kijönnének és akkor lenne 2 fiatal TE-ünk, meg lenne oldva ez a poszt a következő 10 évre.

más kérdés, hogy sajnos nem fog megvalósulni
Sugar611
Hidd el teljesen felesleges.Tamme mocskosul underrated TE,Hooper pedig számomra elég meggyőző eddig.Nem TE kell nekünk a jelenlegi helyzetben.

több mint 8 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
nem kéne rámennünk Austin Seferian-Jenkinsre?
Sugar611
Tamme és Hooper mellett teljesen felesleges.Blokkolni Toilololololo is tud
Kenny
szerintem egyáltalán nem lenne felesleges, Tamme már 31 éves, ráadásul Seferian-Jenkins a 2014-es draft egyik legjobb tigh end-je (Ebron és ő). emlékszem, hogy nálunk is felmerült a neve Tony távozása után.

igaz Tampaban eddig nem váltotta meg a világot, mondjuk úgy nehéz is, hogy Glennon, vagy Winston dobálja neked a labdát. szerintem Ryannel faszán kijönnének és akkor lenne 2 fiatal TE-ünk, meg lenne oldva ez a poszt a következő 10 évre.

más kérdés, hogy sajnos nem fog megvalósulni
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 915 — Omar's Coming Yo!
nem kéne rámennünk Austin Seferian-Jenkinsre?
Sugar611
Tamme és Hooper mellett teljesen felesleges.Blokkolni Toilololololo is tud

több mint 8 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
nem kéne rámennünk Austin Seferian-Jenkinsre?
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Neo közben edzésbe állt...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Terron Ward repült,helyére jött Schofield,ami azért érdekes mert igy maradt 2 RB és ugye Blake Sims a PS-ben.Mindeközben maradt 4 TE az aktív rosteren.
Kenny
Ez így azért WTF.
Per pillanat asszem rajtunk kívül a Green Bay az egyetlen csapat ahol 2 futó van az 53-as keretben, náluk workoutolt is Spiller a napokban.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 915 — Omar's Coming Yo!
Terron Ward repült,helyére jött Schofield,ami azért érdekes mert igy maradt 2 RB és ugye Blake Sims a PS-ben.Mindeközben maradt 4 TE az aktív rosteren.

Szerkesztette: Kenny

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Én ezt nem értem. Mi a kulonbseg mondjuk egy elozo OC playbookja és shanny-é közt. Azért ryan nem mai gyerek láthatott jópár féle sémát nem? Ha valaki megmagyarazza az jo lenne .D
Adirotor
1. Zone blocking az alapséma futásnál
2. Kibaszott sok play action és bootleg van Shanny playbookjában. Ha jól emlékszem Greg Cosell elemezte az offsezlonyban, hogy Ryannek rohadt sok eladott labdája volt abból, hogy a fake handoff után nem olvasta a védelmet, hanem abból indult ki, amit akkor látott mielőtt hátat fordított a védelemnek.

Ez két alapkülönbség, illetve bevallom nem tudom, hogy a Shanny-séma milyen nyelvezetet használ, az biztos, hogy Koetteré Erhardt-Perkinset. Elkapók szoktak arra panaszkodni, hogy az új csapatban meg kell szokni, hogy mi mit jelöl a playbookban, képzeld el ezt egy QB-nél 😊 Persze lehet azzal érvelni, hogy egy átlag QB okosabb, mint egy átlag WR.

Az általános no huddle szintén gázos lenne, jelentősen csökkenne a back7-ben nem túl mély védelmünk pihenőideje.

Nealnél meg nemtom egyáltalán gyakorolt-e LB-ként edzésen.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...