NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 8 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 210
Az elmúlt évekhez képest én sokkal több fantáziát látok a védelemben, csak olyan mintha még nem álltak volna össze, de lehet csak én láttom túl optimistán a dolgot 😊. Quinn-el eddig meg vagyok elégedve. Beasley-től azért egy kicsit többet várok, de még nem jelenteném ki hogy bust.
több mint 8 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Shelby DT-ként játszatása mellett csak T Jax DE snapjei a nagyobb WTF mikor a preseasonban jól tolta mint DT. Az Oakland ellen volt hogy el sem indult a RB már elhasított mellette.

Shelby kívül volt a Saints ellen,Upshaw volt belül Babs-szel.
Kenny
Hát hála Istennek, feladták azt a projektet, amit eddig próbáltak. De nem néztem utána a meccs után milyen statokat hozott, mert inkább Beasley, Jones, Poole és Neal/Ishmael játékát figyeltem a védelemből.

Szerkesztette: Creepy
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Shelby kívül volt a Saints ellen,Upshaw volt belül Babs-szel.
Kenny
A tampa meg a raiders ellen belül volt. Eddig ergya mindenhun.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 915 — Omar's Coming Yo!
Shelby kívül volt a Saints ellen,Upshaw volt belül Babs-szel.

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Nyilván Gholston túlzás volt, de eljutott a srác arra a szintre mint 1/8-as kiválasztott, hogy csak nickel rusherként hajlandó pályára küldeni ebben a nem éppen bivaly védelemben Quinn.

Texans valóban 3-4-ezik, ott az OLB-k felelősek inkább a pass rushért, ott nem ment Reednek, ezért tolták be középre.

Bevallom eddig nem figyeltem h tényleg belül használják-e Shelbyt vagy csak f@szságokat írogatnak a DC-be (ez sem lenne szokatlan). A teljesítményvisszaesés egyrészt jöhet abból, hogy ha tényleg a pozícióján kívül játszik másrészt abból is, hogy gyengébb társak mellett jobban figyelhetnek rá.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Reedet már ILB-ként használta a Texans annyira nem volt faktor passzsiettetésben mielőtt idejött.
empty taxi
A Texans nem 3-4es rendszert tol? Ott azért mások a feladatok ha jól tudom. És szerintem az első meccsen jól tolta, talán egyedül ő helyezte nyomás alá a Tampa O line-t Jarrett mellett. Az a spin move-ot azért elfelejthetné.


Shelby eleddig csalódás.
Upshawt nincs olyan poszt, ahol ne próbálta volna ki Quinn, annyira nem tudja h mit kezdjen vele....A T-Jax, Hageman, Babs, Jarrett négyes hozza azt, amit tud, nem kiemelkedők, simán nem lenne velük gond, ha lenne mögöttük egy klasszis LB-sor, de nincs.
empty taxi
Nem értem, hogy mi történt Shelby-vel, egyszerre csak elfelejtett játszani? Meg azt sem értem miért DT?
A LB sor meg arról szólhat szerintem, hogy az idén hagyjuk az ifiket tanulni, mert a veteránok már bemutatták mire képesek.
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 891 — Circus Maximus
Beasley kb. Vernon Gholston-szintű bustnak tűnik per pillanat.
empty taxi
Azert no! Gholston nalam minden idok legnagyobb bustja nyertes (nem, nem JMR). Gholston fejbol mondom de evekig nem csinalt egyetlen sacket, FFt, labdaszerzest meg semmit! Volt par tackle (asszem ilyen 10nel alig tobb per szezon!!444!) es ennyi. Barmilyen hihetetlen, de meg vakveletlenul sem csinalt semmit. Mikozben 3 evig majdnem minden meccset jatszott. Azert ez uberelni nem konnyu.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 915 — Omar's Coming Yo!
Ha DC-csere is lesz, attól még ugyanúgy igaz marad, hogy sz@rból nem lehet várat építeni.
empty taxi
Nem tudom, én nem értem, hogy miért ilyen rossz a pass rush. Pedig az alapanyag nem ennyire katsztrofális mint a végeredmény, legalábbis szerintem. Szóval lehet, hogy lenne értelme kib@szni mondjuk Cox-ot. Ő még a Smith éra (a passrush túl van értékelve irányelv) maradéka.
Aztán lehet, hogy ez sem segítene.
Creepy
De, nagyon rossz az alapanyag.
Beasley kb. Vernon Gholston-szintű bustnak tűnik per pillanat.
empty taxi
Végre valaki kimondta rajtam kívül.Köszönöm.

több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 915 — Omar's Coming Yo!
Adódik a kérdés,hogy akkor most ezt az elismerést mennyire érezheti magának Shanahan?

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Statisztika, statisztika mindenhol...
Továbbra is tartom, hogy D nem annyira katasztrófális mint amit a számok mutatnak.
Fejből mondom: Az első és a második meccsen csináltak kb 5-6 3&outot. Normál esetben egy idei offensel ennek elégnek kéne lennie a meccsek megnyeréséhez. A hiba a rendszerben a túl sok nagyjáték benyelése ill. a barom szabájtalanságok miatti labda visszaadása az ellenfélnek. Utóbbiból csak idén volt 3 vagy 4. Mindből td-t is kaptunk. Az előbbit nem is tudom mennyi, kurva sok. Szóval ez még mindig a jobbik eset. Ha fordítva lenne az volna a sokkal rosszabb szvsz. A mentálus kihagyásokat, hülyeségeket könnyebb kijavítani mint azt, hogy ha totál homályban él a társaság és alapból képtelen a stoppokra. Elvileg legalábbis biztos, hogy így van. Az, hogy ez megvalósul e idén, vagy valaha egyáltalán azt nem tudom, az másik lapra tartozik. Plusz benne van a srácokban a labdaszerzés képessége is, ezt megmutatták tavaly is, idén is. Sztem a a lehetőség benne van a társaságban, hogy sokat javuljanak a szezon végére. De ezt már leírtam korábban is mint ahogy a saints meccsről is a véleményemet azt most azért nem említettem.
Nyílván nem ezt várta az ember a dan quinn regnálástól, de volt itt nem is oly rég évekig kilátástalan D amelyiknek esélye nem volt, hogy bárkit leparancsoljon a pályáról.

Szerk. Jelentős javuláson nem szürreálisan nagyot értek, hanem ilyen top20 környéki helyezést.

Szerkesztette: peach



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Ha DC-csere is lesz, attól még ugyanúgy igaz marad, hogy sz@rból nem lehet várat építeni.
empty taxi
Nem tudom, én nem értem, hogy miért ilyen rossz a pass rush. Pedig az alapanyag nem ennyire katsztrofális mint a végeredmény, legalábbis szerintem. Szóval lehet, hogy lenne értelme kib@szni mondjuk Cox-ot. Ő még a Smith éra (a passrush túl van értékelve irányelv) maradéka.
Aztán lehet, hogy ez sem segítene.
Creepy
De, nagyon rossz az alapanyag.
Beasley kb. Vernon Gholston-szintű bustnak tűnik per pillanat.
Reedet már ILB-ként használta a Texans annyira nem volt faktor passzsiettetésben mielőtt idejött.
Clayborn rotációban OK játékos, Freeney szintén hasznos ha nem használjuk túl.
Shelby eleddig csalódás.
Upshawt nincs olyan poszt, ahol ne próbálta volna ki Quinn, annyira nem tudja h mit kezdjen vele.
Schofieldet még nem igazán láttuk idén, vele várjunk.
A T-Jax, Hageman, Babs, Jarrett négyes hozza azt, amit tud, nem kiemelkedők, simán nem lenne velük gond, ha lenne mögöttük egy klasszis LB-sor, de nincs.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Farve Matty-t geniusként említi és a D-t ekézi mert nincs PO sikerünk!
Ha már az öreg is megmondja a frankót akkor most már tényleg történnie kell valaminak.
több mint 8 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Ha DC-csere is lesz, attól még ugyanúgy igaz marad, hogy sz@rból nem lehet várat építeni.
empty taxi
Nem tudom, én nem értem, hogy miért ilyen rossz a pass rush. Pedig az alapanyag nem ennyire katsztrofális mint a végeredmény, legalábbis szerintem. Szóval lehet, hogy lenne értelme kib@szni mondjuk Cox-ot. Ő még a Smith éra (a passrush túl van értékelve irányelv) maradéka.
Aztán lehet, hogy ez sem segítene.

Szerkesztette: Creepy
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
sackben: 28. 3 darabbal (Minesotának van 15)
Sugar611
Te jó ég. Melyik csapatnak van ettől kevesebb? 😀
Creepy
Csak a Steelersnek van kevesebb (1), ugyanennyi van a Brownsnak, a Raidersnek és a Chiefsnek.,

Egyébként meg a legfontosabb D mutatóban (kapott pontok átlaga) tök utolsók vagyunk 34.7-tel...

Ha DC-csere is lesz, attól még ugyanúgy igaz marad, hogy sz@rból nem lehet várat építeni.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
sackben: 28. 3 darabbal (Minesotának van 15)
Sugar611
Te jó ég. Melyik csapatnak van ettől kevesebb? 😀
több mint 8 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Nagyon feszegetik hogy Richard Smith távozhatna.
6atos
nem csoda, egy kalap szar a defense.
total D#-ben 30.-ok vagyunk, pass D: 29., rush D: 22, sackben: 28. 3 darabbal (Minesotának van 15)

az offensre leszek kíváncsi. a következő 3 meccsen kiderül, hogy tényleg ennyire jók vagyunk-e. 3 liga elite védelem ellen.
több mint 8 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Nagyon feszegetik hogy Richard Smith távozhatna.
több mint 8 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Én eddig nem sokat tudtam Beasley-ről, de ez a cikk után mégjobban fogok szurkolni neki. Megdöbbentő, hogy ilyen sok megpróbáltatás után sem adta fel.
Hosszú cikk, de érdemes elolvasni.
 thelab.bleacherreport.com/so-much-darkness-so-much-light/

Szerkesztette: Creepy
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Kemal Ishmael természetese.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
mi lenne ha sikerülne legalább egy közepesen jó védelmet összerakni...
Keano
Pedig a secondary papiron eleg jo lenne
Adirotor
Lenne ha a világ legjobb játékosát nem limitálnánk az első körös libling pályára eröltetése miatt.
peach
Kire gondolsz?
Pari
mi lenne ha sikerülne legalább egy közepesen jó védelmet összerakni...
Keano
Pedig a secondary papiron eleg jo lenne
Adirotor
Lenne ha a világ legjobb játékosát nem limitálnánk az első körös libling pályára eröltetése miatt.
peach
Kire gondolsz?
Pari
Elég egyértelmű ha szoktál itt olvasgatni, amúgy ott van a sigemben 😉
peach
Sobri óta le vannak nálam tiltva a sig-ek😊
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
mi lenne ha sikerülne legalább egy közepesen jó védelmet összerakni...
Keano
Pedig a secondary papiron eleg jo lenne
Adirotor
Lenne ha a világ legjobb játékosát nem limitálnánk az első körös libling pályára eröltetése miatt.
peach
Kire gondolsz?
Pari
mi lenne ha sikerülne legalább egy közepesen jó védelmet összerakni...
Keano
Pedig a secondary papiron eleg jo lenne
Adirotor
Lenne ha a világ legjobb játékosát nem limitálnánk az első körös libling pályára eröltetése miatt.
peach
Kire gondolsz?
Pari
Elég egyértelmű ha szoktál itt olvasgatni, amúgy ott van a sigemben 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
mi lenne ha sikerülne legalább egy közepesen jó védelmet összerakni...
Keano
Pedig a secondary papiron eleg jo lenne
Adirotor
Lenne ha a világ legjobb játékosát nem limitálnánk az első körös libling pályára eröltetése miatt.
peach
Kire gondolsz?
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 915 — Omar's Coming Yo!
 www.profootballfocus.com/pro-dwight-freeney-is-still-one-of-nfls-best-players-but-pass-rush-a-concern-for-atlanta/
öreg ember nem gyorsvonat,viszont ha odaér.

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
,viszont mea culpa mert Ryan nagyon magabiztosnak tűnik.
Kenny
Amit imádtam az éjszaka, az a 3-4 halott játék volt amit nemhogy megmentett, de first downokat csinált belőle.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 915 — Omar's Coming Yo!
Lényeg a W.
De elgondolkodtató,hogy azért Fleenernek összejött a 100,és a következő meccsen Olsen lényegesen jobb minőséget képvisel.Emiatt aggódom kicsit,viszont mea culpa mert Ryan nagyon magabiztosnak tűnik.

Szerkesztette: Kenny