NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 8 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Spoon több mint valószínű IR.Collins visszatér jövő héten,így legalább nem kérdés ki helyét veszi át.
Kiváncsi vagyok kukázunk e valakit a marketről.
Kenny
Jobb ACL sérülés!
Az egész idényre kidőlt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😕
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 915 — Omar's Coming Yo!
Spoon több mint valószínű IR.Collins visszatér jövő héten,így legalább nem kérdés ki helyét veszi át.
Kiváncsi vagyok kukázunk e valakit a marketről.

több mint 8 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Vicces lesz a Philip Wheeler - Deion Jones - LaRoy Reynolds álomtrió egy szem Schofielddel a kispadon, a végén újra fog Beasley LB-snapeket kapni.
empty taxi
Campbell said he’s going to try to play next week against Denver. “I may have to,” he said because of the injuries. “They said I’m healing fast. I may have to come back. We’ll see.”
 www.ajc.com/sports/football/campbell-was-told-miss-weeks/fgR5KDquQlaw6ImMyAfVMO/?ecmp=ajc_social_twitter_2014_falcons_sfp
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Matty pontos deep ballokat dobált végig, ilyen meccs még nem volt a karrierje alatt.
Alford egy hullámvasút, ezt tudjuk.
Vicces lesz a Philip Wheeler - Deion Jones - LaRoy Reynolds álomtrió egy szem Schofielddel a kispadon, a végén újra fog Beasley LB-snapeket kapni.
A prevent D meg nálunk azért omlik össze rendszeresen, mert a 4 man rushunk semmire sem jó.
Jah és halkan jegyezzük meg h Shanny tolt egy böszme nagy outcoachingot.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 915 — Omar's Coming Yo!
Ha Spoon is kiesik (ha minden igaz raserult a regebbi achilles serulesere,szal kb IR)es nem tud jatszani Worrilow es/vagy Campbell akkor faszan fog mutatni a Reynolds Wheeler paros jovo heten.

több mint 8 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
...Nem fogja mindig egy picksix megmenteni a seggünket. Azt látom, hogy a megroggyant ellenfelet visszaengedjük konstans a meccsbe aminek előbb-utóbb szopó lesz a vége. Ezt a vaníla D féle hozzá állást kurva gyorsan el kéne felejteni az edzőknek mert 3 meccs után látszik, hogy nem működik. Mást kell kitalálni, vagy csak vinni tovább ami adfig működött...
peach
A múltkori meccsen amikor Spoon volt bemikronofonozva, az egyik beszopott nagy játék után leb*szta azt hiszem Deion-t, hogy nem szabad elbízniuk magukat azért, mert a támadóknak megy. Szóval lehet, hogy nem olyan rossz ez a "prevent D", csak a játékosok még nem tanultak bele. Ahogy a pass rush is nagyon lassan fejlődik. De reméljük, hogy a Denver elleni meccsre jobban összeállnak a fiúk/kitalálnak valami mást Quinn és Smith, habár kétlem, hogy ott lesz lehetőségünk lazázni a végén.
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Alford a 2 pickje ellenére ijesztően homály volt egész meccsen, sőt az egész szezonban. baromi nagy játékokat szokott beszopni, vagy DPI-t csinálni. kicsit összekaphatná magát mert a rookie éve óta nem az igazi...
Sugar611
Ez nem igaz szvsz. Alford olyan amilyen, vannak orbitális hibái meg, meg fontos nagy játékai. Nem elég konzisztens, ezért csak cb2 ő. Azt gondolom sok csapat kibékülne ilyen kaliberű cb2-vel. Amúgy is nehezebb dolga van mert true evans kivételével bárkit levesz a pályáról, így nyílván jobb híján őt támadják.
Szerintem elfáradtak a fiúkCreepy
Szerintem meg nem. A saints ellen ugyanez volt. Biztos(nak gondolt) 20 pontos előnynél átállunk erre a prevent D-nek csúfolt okádékra amiből annak rendje és módja szerint kb 3 perc alatt kapunk egy td-t. Aztán jön az offense egy harmadik&outtal nekünk meg a zabszem a seggünkbe, pláne mert láttunk már elég wtf leolvadást. Nem fogja mindig egy picksix megmenteni a seggünket. Azt látom, hogy a megroggyant ellenfelet visszaengedjük konstans a meccsbe aminek előbb-utóbb szopó lesz a vége. Ezt a vaníla D féle hozzá állást kurva gyorsan el kéne felejteni az edzőknek mert 3 meccs után látszik, hogy nem működik. Mást kell kitalálni, vagy csak vinni tovább ami adfig működött.
Annak mindenesetre örülök, de nagyon, hogy a D az első három negyedben megmutatta amit én optimista szurkolóként beléjük látok...
Spoon meg nem kéne, hogy megint kiessen...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Alford a 2 pickje ellenére ijesztően homály volt egész meccsen, sőt az egész szezonban. baromi nagy játékokat szokott beszopni, vagy DPI-t csinálni. kicsit összekaphatná magát mert a rookie éve óta nem az igazi...
több mint 8 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Várom már hogy tényleg beszopjuk, hogy az amúgy valóban megnyert meccsett a D elveszítse. Eddig 3/3ból megúszták, de lesznek még a fasz rossz végén. Az első három negyedben megmutatták amiről beszéltem itt a héten, de a negyedik az megint....pff....
peach
Szerintem elfáradtak a fiúk, meg Andersonból nem készültek, azért is hozhatott jobb számokat mint Cam. Az Olsen TD-t pedig még Ish sem tudta volna megelőzni. 😉
De Deion azért jól megcsapta Newtont, de így jár az aki futónak képzeli magát.
Beasley sackje az amúgy miért nem sack?
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 891 — Circus Maximus
Van QB, aki nem passzol 300 yardot


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 915 — Omar's Coming Yo!

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Várom már hogy tényleg beszopjuk, hogy az amúgy valóban megnyert meccsett a D elveszítse. Eddig 3/3ból megúszták, de lesznek még a fasz rossz végén. Az első három negyedben megmutatták amiről beszéltem itt a héten, de a negyedik az megint....pff....

Szerkesztette: peach



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 906
picsábamá, hogy viszünk 48 pontot, én meg melózom ezzel a fasz szavazással.

Mindig jövőre
több mint 8 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Am a tampa ellen meg winstont terítette le vki emlékeim szerint a los mögött. Az miért nem volt sack? Vagy rosszul emlékszek és éppenhogy átért a los-on?
peach
Azt nem valami büntetés miatt fújták vissza? Vagy az másik eset volt?
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Am a tampa ellen meg winstont terítette le vki emlékeim szerint a los mögött. Az miért nem volt sack? Vagy rosszul emlékszek és éppenhogy átért a los-on?
peach
Nincs a fejemben meg a jelenet de valid magyarázatnak tűnik az utóbbi kérdésed 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Am a tampa ellen meg winstont terítette le vki emlékeim szerint a los mögött. Az miért nem volt sack? Vagy rosszul emlékszek és éppenhogy átért a los-on?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
A csíkos cicák éjszaka kiosztottak 5 sck-et, remélem 2-3 héten belül nekünk is összejön..... összesen!
6atos
most nézem tartunk vagy 3-nál ..... Őszintén bevallom nekem az első Beasley sack nincs meg a Raiders ellen...talán ha Cam a hétvégén úgy fickándozik lehet hogy ajándékoz nekünk 1-2-t 😊
Keano
Beasley "sackje" az az volt h Carr a LoS vonalában kifutott az oldalvonalon.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
A csíkos cicák éjszaka kiosztottak 5 sck-et, remélem 2-3 héten belül nekünk is összejön..... összesen!
6atos
most nézem tartunk vagy 3-nál ..... Őszintén bevallom nekem az első Beasley sack nincs meg a Raiders ellen...talán ha Cam a hétvégén úgy fickándozik lehet hogy ajándékoz nekünk 1-2-t 😊


több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 915 — Omar's Coming Yo!
Berakom egy hsz-be az összes eddigi meccs zanzásított változatát.Ha érdekel valakit.
Frissítem majd ha lesz rá igény.

Falcons-Bucs
 drive.google.com/file/d/0B39jzUPOgid9aVhhSmU5clVPSFk/view
Raiders-Falcons
 drive.google.com/file/d/0B39jzUPOgid9RzZGZGs0S3Fub0E/view
Saints-Falcons
 drive.google.com/file/d/0B39jzUPOgid9cWdkVUV0c1djTlE/view
Falcons-Panthers
 drive.google.com/file/d/0B39jzUPOgid9WGpuWU1LTmkxYkk/view

Szerkesztette: Kenny

több mint 8 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Devonta Freeman RB -- Did Not Participate In Practice --
Matt Ryan QB -- Full Participation in Practice --
Justin Hardy WR -- Limited Participation in Practice --
Mohamed Sanu WR -- Limited Participation in Practice --
De'Vondre Campbell LB -- Did Not Participate In Practice --
Paul Worrilow LB -- Did Not Participate In Practice --
Julio Jones WR -- Limited Participation in Practice --
Dwight Freeney DE -- Full Participation in Practice --
Taylor Gabriel WR -- Full Participation in Practice --
Brooks Reed DE -- Limited Participation in Practice --
Tevin Coleman RB -- Limited Participation in Practice --
több mint 8 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
A csíkos cicák éjszaka kiosztottak 5 sck-et, remélem 2-3 héten belül nekünk is összejön..... összesen!
több mint 8 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Akkor semmi nem ment meg minket a PO-tól, még a defense sem 😊 tavalyi szezon te vagy az? 😊 ( shanny továbbra sem kíváló, ellenben matty még az. ez megint ismerős 😀 )
peach
Hát remélem, hogy az idén nem omlik úgy össze az offense mint tavaly. Most nem csak az van, hogy dobjuk Julionak aztán lesz valahogy. Az első héten Julio+Sanu a másodikon Tamme+Hooper a harmadikon pedig Free+TeCo. Shanny rájött, hogy nem árt néha változtatni is. Ehhez pedig jön a no huddle, Ryan ügyesen tudja kiválasztani azt a Shanny által megírt play-t ami éppen kell. De amikor nekiiramodik, hogy ő majd megfutja, a hideg kiráz. 😀
A D-t meg..azt kitárgyaltuk. 😊
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Kíváncsi vagyok, hol leszünk a következő három meccs után. Remélem ehhez közel. 😊
Creepy
Akkor semmi nem ment meg minket a PO-tól, még a defense sem 😊 tavalyi szezon te vagy az? 😊 ( shanny továbbra sem kíváló, ellenben matty még az. ez megint ismerős 😀 )



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Kíváncsi vagyok, hol leszünk a következő három meccs után. Remélem ehhez közel. 😊

Szerkesztette: Creepy
több mint 8 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 906
akármi is van, ezt jó látni. majd úgyis elbaszódik.


Mindig jövőre