Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 10 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
ha reálisan nézzük akkor a 6 forduló után kijelenthető, hogy az idei szezon elment....véleményem szerint a PO-ra csak akkor lett volna esélyünk ha nyerjük a csoportot..de ilyen játékkal ez reménytelen...az elmúlt két meccsen de talán még a Vikings ellen is ha csak átlagosnál picit jobb teljesítményt hozunk állhatnánk 5-1 is....de a realitás nem ez...a sorsolást nézve és ha nem áll be valamilyen drasztikus változás a játékban..ismét jó helyről draftolhatunk...istenem ha arra gondolok hogy 2 éve kb. 10 yardra voltunk a SB-tól....


több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!


kb ez a véleményem,edzőstül,csapatostul mindenről.

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Én jelenleg még amellett vagyok, hogy Dimmy maradjon, igazából a legutóbbi offszezonja sztem kifejezetten erősre sikeredett, most h Nolan lófaszt se tud kezdeni egy ilyen mély DL-lel, azt én nem feltétlen írom Dimmy számlájára. Persze a 2013-as offszezonja borzalmas volt (bár a két corner sztem jó úton jár, csak a feltrade ne lett volna), az egy csúnya cap management egyes volt, de én úgy látom most nyárra tanult belőle. Én adnék neki még némi időt, minden GM hibázik (elvégre ember), a kérdés az h hányszor és mekkorát, persze ha ragaszkodik Smithhez akk Dimmy is mehet a levesbe.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Elmélkedtünk itt korábban érintőlegesen, hogy a smith bukik akkor viszi e magával dimmyt is, ill. h mi volna nekünk a jó....nos reggelre arra jutottam h dimmy is mehet a búsba a többi hülyével egyetemben. Jól kezdett nagyon, jó gm-nek is tartom, de ő is elfáradt itt, az uccsó két évben főleg borzalmas FA időszakokat zártunk, szarok a draftjain, szarok a scoutjaink, szar a csapat. A srácoknál is van mentális baj bőven, fásultak, belefáradtak szvsz...nagy takarítás kell!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Gyanítom idén is írok majd egy edzőkeringős jósdát néhány hét múlva, most még korai lenne, de a legalja az egészben az, hogy ezt a lépést már vagy 2 éve meg lehetett volna húzni, már akkor látszott, hogy Smith-szel sajna nem lehetünk ennél előrébb.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 208
Az edző stáb szerintem mehetne a fenébe csak nem tudom kit lehetne helyettük hozni?
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Egyébként kajak nem baszna fel ennyire az egész, ha 20 meccsen keresztül nem ugyanazt a balfaszkodást kéne nézni. Legalább változatosan lennénk szarok, de nem, menetrendszerűen történik majd minden meccsen ugyanaz...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Kurvára elfogy lassan a türelmem, hogy elbasszam a vasárnap estéimet azzal, ahogyan ezek a túlfizetett szerencsétlenek balfaszkodnak 3 negyeden keresztül.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
baszhatjuk ezt az évet is, dárdainak dec. 31-ig van szerződése az mlsz-el....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
de most komolyan, kit lehetne hozni Mikey Mike helyére?

Dan Quinn? Rexy? Gus Malzahn? Art Briles?
több mint 10 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 208
NA az idei szezon is kuka :/
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Most tudatosult bennem, hogy megint esti meccsünk lesz...náccerű (Y)peach
ha a sport2 adná, tuti küldenék sms-t, hogy "reggel kilencre kell mennem dolgozni, de itt vagyok veletek"berger90
Kapd be. Én fél8-ra megyek!empty taxi
Én meg 8-ra. Nem is értem mi bajod a bolttal, 9-re járni, anyám hasában nem voot ilyen úri dolgom... 😀peach
ez is csak azért van, mert hétköznap, amikor hétvégézek mindig 10-re járok. 😀
insert anyázás:

Mindig jövőre
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Most tudatosult bennem, hogy megint esti meccsünk lesz...náccerű (Y)peach
ha a sport2 adná, tuti küldenék sms-t, hogy "reggel kilencre kell mennem dolgozni, de itt vagyok veletek"berger90
Kapd be. Én fél8-ra megyek!empty taxi
közben kiderült, hogy csak délre kell bemennem. Viszont kilencig szopok, az nem win-win.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Most tudatosult bennem, hogy megint esti meccsünk lesz...náccerű (Y)peach
ha a sport2 adná, tuti küldenék sms-t, hogy "reggel kilencre kell mennem dolgozni, de itt vagyok veletek"berger90
Kapd be. Én fél8-ra megyek!empty taxi
Én meg 8-ra. Nem is értem mi bajod a bolttal, 9-re járni, anyám hasában nem voot ilyen úri dolgom... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Most tudatosult bennem, hogy megint esti meccsünk lesz...náccerű (Y)peach
ha a sport2 adná, tuti küldenék sms-t, hogy "reggel kilencre kell mennem dolgozni, de itt vagyok veletek"berger90
Kapd be. Én fél8-ra megyek!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Clanner Atlanta Falcons 1
Sziasztok!
Van egy eladó jegyem a londoni meccsre. Ha valakit érdekel, keressen e-mailben (vagy privátban).
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Most tudatosult bennem, hogy megint esti meccsünk lesz...náccerű (Y)peach
ha a sport2 adná, tuti küldenék sms-t, hogy "reggel kilencre kell mennem dolgozni, de itt vagyok veletek"

Mindig jövőre
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Most tudatosult bennem, hogy megint esti meccsünk lesz...náccerű (Y)



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Remek állítólag Briggs és Bostic se hadrafogható...A Jones, Greene, Williams 3 as lesz az LB sorunk...Drága jó ...

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Semmi extrát nem magyaráz a cikk, Blalock jó volt amíg le nem döglött, Gunn meg kb. a legszarabb volt a Giants ellen. Matthews és Asamoah jó, ez nem meglepetés. Szerintük Holmes IR-re kerülésével leszünk bajban, de ugye hozzá képest szvsz Carimi upgrade. Kéne olyan 5 meccs, ahol folyamatosan pályán lehet a Jake - Blalock - Konz - Asamoah - Carimi fal és megnézni, hogy utána hogy áll a rangsor.
Tegyük hozzá, hogy abban, hogy a fal nem néz ki szarul vastagon benne van Ryan is.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Hát szemre sokkal jobb a fal mint tavaly, mégis 3 hsz-el lentebbi link mégsem ezt támasztja alá....de nemtom, majd valaki okosabb elmagyarázza... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Nem láttam idén még meccset tőletek, ezért érdeklődnék, hogy Tice munkáját milyennek látjátok? Milyen gyakran kell extra besegítést (legyen az HB vagy TE) alkalmazni? Ha kell, akkor inkább Matthewsnak vagy Cariminek? Apropó Carimi milyen? Futásnál jól dolgozik, pass protection rossz? Blitzek felvétele mennyire megy a faltól? Mert nálunk teljesen fogalmatlanok voltak Tice idejében.tüsi91
Az első héten Carimi egy teljes félidőt nyomta Jake helyén LT-ben, és nagyon szépen oldotta meg a dolgot. Ezt betudhatjuk persze a Saints passrush-hiányának, de ígéretes volt akkor is, mikor a Vikes ellen kidőlt a fél OL (itt jött a TE besegítés, Toilolonak konkrétan tacklet kellett játszania az utolsó percekben...)

Egyáltalán nem végzi rosszul a munkáját, a sérülésekről nem ő tehet. Jake LT-be áthelyezése szerencsés lépésnek bizonyult Baker IR-je után, de ha ennél tovább gyengül a fal, az sem az ő hibája lesz.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Egy taktikánk lehet, csinljunk több pontot mint a bears. Viccen kívűl 😀 ill. nyílván kellenek abTO-k, ez az egyetlen amiben D kb nem a liga top3 legszarabbjapeach
kész szerencse, hogy Cutler megbízható ilyen szempontból 😀berger90
A csávó valami überpeches ebből a szempontból, szóval ha ő hibázik abból tuti pick lesz.

Nem láttam idén még meccset tőletek, ezért érdeklődnék, hogy Tice munkáját milyennek látjátok? Milyen gyakran kell extra besegítést (legyen az HB vagy TE) alkalmazni? Ha kell, akkor inkább Matthewsnak vagy Cariminek? Apropó Carimi milyen? Futásnál jól dolgozik, pass protection rossz? Blitzek felvétele mennyire megy a faltól? Mert nálunk teljesen fogalmatlanok voltak Tice idejében.
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Egy taktikánk lehet, csinljunk több pontot mint a bears. Viccen kívűl 😀 ill. nyílván kellenek abTO-k, ez az egyetlen amiben D kb nem a liga top3 legszarabbjapeach
kész szerencse, hogy Cutler megbízható ilyen szempontból 😀

Mindig jövőre
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
 www.profootballfocus.com/blog/2014/10/08/offensive-line-rankings-2/

az előrelépés megkérdőjelezhetetlen... 😀😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...