Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 033 — Egyéb témák lakó
Én továbbra is tartom, hogy ez a keret nem jobb 8-8-nál. A védelemben nincs playmaker, vagy olyan játékos aki posztján a szűk elitbe tartozna. Támadó oldalon is Ryan és a két elkapó aki kiemelkedő, érkezett Matthews és Asamoah, de ettől még mindig nem kész a fal. Szóval én nem érzem, hogy itt bődületes alulteljesítés lenne. Plusz a sérülések, ergo sztem Smith nem fog menni, ha lesz legalább 7-9, vagy 8-8.gabokocka
A kérdés, hogy ezt miért nem látja be egy HC, mert a védelem problémája több éves, Nolan első évét leszámítva semmivel nem volt jobb (akkor sem volt sokkal jobb, csak az újdonság ereje hatott). Innen szerintem visszajutunk oda, hogy Smith megint kuka. Ja, és nem beszéltünk arról, hogy még mindig nem képes egy korábban sikeres run first csapat legalább egy elit közeli futót szerezni (SJ már nem az).
Oké, Dallasban megtérülni látszik a türelem, így a csapat előtt ez példa lehet, szóval ez erősíheti, hogy marad Smith. Mondjuk Koetter és Nolan helyzete szerintem korántsem biztos, ebben az esetben sem.

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Én továbbra is tartom, hogy ez a keret nem jobb 8-8-nál. A védelemben nincs playmaker, vagy olyan játékos aki posztján a szűk elitbe tartozna. Támadó oldalon is Ryan és a két elkapó aki kiemelkedő, érkezett Matthews és Asamoah, de ettől még mindig nem kész a fal. Szóval én nem érzem, hogy itt bődületes alulteljesítés lenne. Plusz a sérülések, ergo sztem Smith nem fog menni, ha lesz legalább 7-9, vagy 8-8.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 033 — Egyéb témák lakó
az a baj, hogy Smitht lassan tényleg nem tartja itt semmi, de ki jöhetne a helyére?shawnka
Nolan és Koetter nyilván kuka. Dimitroff-t gondolom nincs hozzákötve Smith-hez. Vagy?Gyurma Pappa
Pont veled beszéltük szezon előtt, hogy nem tudjuk. Most sem tudom, meg eldönteni sem, hogy őt is ki kéne b*szni vagy sem..peach
Igazából nem "tényeket" várok, hanem véleményt. Szerintem Dimi amit tett, az rendben van, az új jövevények mindegyike hozzátett valamit. A draft(ok) miatt lehet kritizálni, de azért mert kevés hátsó körös pick jön be, még nem rúgta ki GM-t.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
az a baj, hogy Smitht lassan tényleg nem tartja itt semmi, de ki jöhetne a helyére?shawnka
Nolan és Koetter nyilván kuka. Dimitroff-t gondolom nincs hozzákötve Smith-hez. Vagy?Gyurma Pappa
Pont veled beszéltük szezon előtt, hogy nem tudjuk. Most sem tudom, meg eldönteni sem, hogy őt is ki kéne b*szni vagy sem..



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
az a baj, hogy Smitht lassan tényleg nem tartja itt semmi, de ki jöhetne a helyére?shawnka
Harbaugh!empty taxi
Na ne. Jó szakember de egy tapló, nem lájkolnám...peach
pedig sajnos ez kell. pont ugyanazt megcsinálná, mint a Ninersnél, jelesül hogy a szarkupacból bajnokaspiránst csinált. Ha ez kell hozzá, hogy végre nyerjünk egy kurva gyűrűt, én elviselem, hogy a fél bandát elkapják majd ittas vezetésért. Kirúgni meg ráérünk, ha tényleg az utolsó vizesfiúval is összeveszik.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 033 — Egyéb témák lakó
az a baj, hogy Smitht lassan tényleg nem tartja itt semmi, de ki jöhetne a helyére?shawnka
Nolan és Koetter nyilván kuka. Dimitroff-t gondolom nincs hozzákötve Smith-hez. Vagy?

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
az a baj, hogy Smitht lassan tényleg nem tartja itt semmi, de ki jöhetne a helyére?shawnka
Harbaugh!empty taxi
Na ne. Jó szakember de egy tapló, nem lájkolnám...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
az a baj, hogy Smitht lassan tényleg nem tartja itt semmi, de ki jöhetne a helyére?shawnka
Harbaugh!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
az a baj, hogy Smitht lassan tényleg nem tartja itt semmi, de ki jöhetne a helyére?
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Szvsz. kezd nyílvánvaló lenni, hogy a smith érának leáldozóban van. Szerencse, hogy a keretben elég magas a talent level, szóval előnyben lehetünk az edző keresésben a többi csapattal szemben...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
A szezon végén radikális változások kellenek.Hiaba van Ryan,JJ,White,egy kozepcsapat vagyunk.nem tobb.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
az a bosszantó, hogy ez egy nyerhető meccs volt....😕Keano
Az a bosszantó, hogy most az O mondott csütörtököt, a coach staff meg egy rakás dilettánsból áll. És ryan sem volt ma jó...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
az a bosszantó, hogy ez egy nyerhető meccs volt....😕


több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
https://bowl.hu/images/cache/uploads/0ad9bb6b5c31525dfd3d83aad0d94688.jpg
Mi lesz veled, Atlanta? | Bowl.hu
Falcons helyzetértékelő


És az a vicces, hogy most is tökre aktuális az egész. Pedig tavaly írtam.
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
hosszú és szar szezon lesz ez...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
shawnka
berger90
Most hívtak a Blokkból h nincs gamepass beszéltem az End Zone-nal, ott van asztalunk. Sorry h csak most szólok, de nem rajtam múlt!empty taxi
nem baj, köszi, ez még bőven időben van. Melóból a legbelebb belvárosból indulok, mindegy hová 😀

Mindig jövőre
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
shawnka
berger90
Most hívtak a Blokkból h nincs gamepass beszéltem az End Zone-nal, ott van asztalunk. Sorry h csak most szólok, de nem rajtam múlt!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
srácok, valamennyit késni fogok, mert még Veszprémben vagyok és nagyon élvezem a családi seggnyalást 😀 de becsusszanok majd, kérdés mikor
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Akkor viszont Kenny helyére lehet, hogy tesóm jönne. Status: Questionable.berger90
Julcsi is welcomed.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Akkor viszont Kenny helyére lehet, hogy tesóm jönne. Status: Questionable.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
Fighters runon jártam.Nem kellett volna.Fekvésre ítéltettek,sajnos kihagyom a holnap estét.Jó meccsnézést,remélem máskor is lesz.

több mint 10 éve
FuegoKing Atlanta Falcons 3
Sziasztok!
Az október 26-ai Detroit Lions-Atlanta Falcons meccsre van két eladó jegyem. Érdeklődni e-mailben lehet.
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
😀😀 😀😀
Sugar611
apámmal azt beszéltük a héten, hogy legkésőbb Londonban kerül IR-re a mindig sportszerű Suh által.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
😀😀 😀😀