Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Egy taktikánk lehet, csinljunk több pontot mint a bears. Viccen kívűl 😀 ill. nyílván kellenek abTO-k, ez az egyetlen amiben D kb nem a liga top3 legszarabbja



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Vieri Atlanta Falcons 383
Én legjobban a saját védelmünktől és az edzői play-hívásoktól tartok!!! A kettő együtt nagyon veszélyes kombináció, szopunk is miattuk eleget. Ha az O nagyon jó napot fog ki akkor lehet esélyünk, mert a DOME-ban lesz a meccs.
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Hello srácok jövök a szokásos meccs előtti kérdéseimmel. Mit vártok a meccstől? Mi lehet a leghatékonyabb taktika, fegyver ellenûnk? Kiktől/ mitől tartotok a legjobban?

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
 www.atlantafalcons.com/team/depth-chart.html

Friss DC, Shembo a kezdőbe került.empty taxi
Már a vikes ellen is kezdett nem? Legalábbis ahogy láttam sok snappet kapott és nem is volt rossz. Benne van potenciál szvsz.peach
Jah az utóbbi időben már többet játszott, mint Bartu.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
 www.atlantafalcons.com/team/depth-chart.html

Friss DC, Shembo a kezdőbe került.empty taxi
Már a vikes ellen is kezdett nem? Legalábbis ahogy láttam sok snappet kapott és nem is volt rossz. Benne van potenciál szvsz.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
 www.atlantafalcons.com/team/depth-chart.html

Friss DC, Shembo a kezdőbe került.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Robyt kibasztuk, Freddie Martino jött a PS-ből. Drew Davis visszatérésével valószínűleg tökmindegy.
több mint 10 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Meg szeretném megkérdezni, hogy az atomfasza Worrilowon kívül miért csak Josh Wilson képes biztos kézzel szerelni? 😀shawnka
ez nem igaz, Bosher mindig lezúzza a bánatba azokat, akik visszajutnak hozzá 😀
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Lehet én emlékszem rosszul, de annó nem paráztam ha babs,walker, spoon,lofton vagy a safetyk v dunta felé ment a játék, majdnem mindig megvolt a tackle az első embernél...bár az is igaz, hogy az idő mindent megszépít 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Ugye anno BvG-vel elkezdtünk építeni egy Tampa2-féle védelmet, aztán úgy döntöttünk h váltani kell és jöjjön Nolan. Nyilvánvaló volt h az akkori alapanyag nem alkalmas Nolan utóbbi csapatainál (MIA, DEN, SF, BAL) alkalmazott sémára, első évében egész jól alkalmazkodott a kerethez, azóta viszont mintha keresné az egész D identitását, olyan érzésem van, hogy nem igazán tudja, hogy mi lenne az a koncepció, az a végcél, amivel ütőképes egység lehetne ez.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 033 — Egyéb témák lakó
a sok missed tackle láttán meg visszasírom a 3 évvel ezelőtti időket, mikor egész szezonban volt annyi mint manapság meccsenként...peach
hát, a Smith-era idején folyamatosan eléggé soft volt a D, nem véletlen, hogy tavaly már Blank is azt mondta, hogy keménységet várna el.

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
3 évvel ezelőtt is szar volt a tackling, csak Spoon miatt jól nézett ki 😀
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Am azon elsiklunk miközben azt bizonygatjuk, h dimmy azért felismerte a problémákat és próbált is tenni ellene, higy a soliai-jackson tandem egy teritett betli, a tavalyi Dhez képest a hozzáadott értékük a nulla felé konvergál... a sok missed tackle láttán meg visszasírom a 3 évvel ezelőtti időket, mikor egész szezonban volt annyi mint manapság meccsenként...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Smith meccs közben is mindig úgy néz ki, mint aki maga se tudja mi fog történni és fél... Lehet lerágott csont de nem vagyok képben Gruden ügyileg. Ő vajon lehetséges opció lenne? Szvsz ez a stáb bukó lehet az év égén.Buga
Grudent én nagyon overratednek érzem a gyűrűje miatt.

De pont ezt mondtam a srácoknak is vasárnap, hogy áll baszki a pálya szélén, mint egy fasz, teljesen vörös a feje és csak néz, mint aki éppen készül elsírni magát. Nolan is ül a boothban és csak fogja a homlokát.

Meg szeretném megkérdezni, hogy az atomfasza Worrilowon kívül miért csak Josh Wilson képes biztos kézzel szerelni? 😀
több mint 10 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Smith meccs közben is mindig úgy néz ki, mint aki maga se tudja mi fog történni és fél... Lehet lerágott csont de nem vagyok képben Gruden ügyileg. Ő vajon lehetséges opció lenne? Szvsz ez a stáb bukó lehet az év égén.

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
nem tudom melyikre gondolsz, de ha Jim, akkor én úgy vagyok vele, hogy inkább szopjunk Smithszel, amíg nem találunk értelmes pótlási lehetőséget, minthogy idejöjjön az a toporzékolós hisztis gyökérkaszo
Leszarom h hisztizik, ha bajnokcsapatot csinál.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
az a vicces, hogy Smith pont ugyanazokat mondja, amiket mi is. tudja pontosan, hogy szar a konzisztencia meg az edzői döntések meg minden.

kár, hogy nem tud rájuk megoldást 2 éve.
több mint 10 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
az a baj, hogy Smitht lassan tényleg nem tartja itt semmi, de ki jöhetne a helyére?shawnka
Harbaugh!empty taxi
nem tudom melyikre gondolsz, de ha Jim, akkor én úgy vagyok vele, hogy inkább szopjunk Smithszel, amíg nem találunk értelmes pótlási lehetőséget, minthogy idejöjjön az a toporzékolós hisztis gyökér
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Érdekes ez a meltdown kérdés, mert annyira ugyan nem látványos mint tavaly, ugyanakkor érdemes megnézni a 2. félidős teljesítményeinket...

Am. akkor legyen harbó, nekem majdnem m1, csak blank vegye már észre h smittyvel és bandájával csak hanyatlunk és kell a megújulás edzői fronton



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
pedig sajnos ez kell. pont ugyanazt megcsinálná, mint a Ninersnél, jelesül hogy a szarkupacból bajnokaspiránst csinált. Ha ez kell hozzá, hogy végre nyerjünk egy kurva gyűrűt, én elviselem, hogy a fél bandát elkapják majd ittas vezetésért. Kirúgni meg ráérünk, ha tényleg az utolsó vizesfiúval is összeveszik.berger90
Kurvára nem szarkupac volt az a keret, csak Egyedülálló Teréz nem volt képes kihozni belőle a maximumot. 4 azaz négy kezdőjátékos van a Niners keretében, akit Harbaugh-éra alatt draftoltak (Kaep, Culliver, Aldon Smith, Eric Reid), ez azért 2011 óta nem egy nagy eresztés. Persze vannak FA-k, de sztem érthető mire célzok.
Harbaugh pont a maga faragatlan stílusa miatt lenen jó választás, nem lenne baj ha a nasty hozzállását felvenné néhány védőnk és sztem kb. fix h ő a kerethez illő, jó koordinátorokat venne maga mellé.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Ez a fejleszteni tovább a védelmet szép és jó, csupán 7. éve nem sikerült a nem létező passrush orvoslása, safety meg annyit draftoltunk mint a dög az elmúlt években...peach
Csak mindegyik az üveggyárból van, hogy a rohadt élet vágná telibe.

Az egyetlen pozitívum a szezonunkban, hogy nagy meltdownokat azért nem produkálunk. De kb ennyi.

Vasárnap Bears, akik nyilván nem szeretnének két héten belül két NFC South csapattól szívni. Ha Cutler ellenünk is TD-t fut, elbujdosok szégyenemben.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Ez a fejleszteni tovább a védelmet szép és jó, csupán 7. éve nem sikerült a nem létező passrush orvoslása, safety meg annyit draftoltunk mint a dög az elmúlt években...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 650 — Lucas Scott
Itt is beköszönök, és örülök, hogy találkoztam a fórumról még jó pár felhasználóval. Jó volt veletek nézni a mérkőzést főleg, hogy a végén mi nyerünk :A:

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Hát sztem a keret mélysége és minősége a GM sara, a HC dolga hogy kihozza a legtöbbet abból ami van. Ezért mondom, hogy egy 50% körüli mérlegnél sztem nem etikus Smitht elővenni, mert sztem ez a csapat jelenleg erre hivatott. Jó szereplés esetén 9-7 vagy 10-6 rossz esetén a fordítottja. Jövőre lehet építeni tovább a falat Matthews és Asamoah mellé, fejleszteni a védelmet passrusher és mondjuk safety megszerzésével és akkor elvárható az előrelépés. Addig kell, hogy fejlődjenek a fiatalok, előlépjenek a veteránok leaderré stb...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.